Keresés

Részletes keresés

Replay Creative Commons License 2021.04.28 0 0 2
Előzmény: Replay (1)
Replay Creative Commons License 2021.04.26 0 0 1

Ma olvastam én is, hogy a 4 milliós oltásnál is fennmaradnak a tavaly novemberben a magán- és családi rendezvényekre elrendelt korlátozások. Ami szerint esküvőt csak lagzi nélkül lehet tartani.  Akkor hogy akarják megtartani? Vagy ha vendéglátóhelyen tartod az esküvőt az nem családi rendezvénynek számít? Ha igen, akkor a vendégek kapnának kaját (gondolom az esküvőhelyszin ebben az esetben vendéglátóhelynek minősülne) és azon kívül semmi más?

Előzmény: FeherGergo_ (-)
Celtis Creative Commons License 2021.04.26 0 0 0

A hétvégén láttam egy kreatív megoldást, nem mondom meg, hogy hol. A vendéglős kinyitotta a belső tér ajtajait és ablakait, és azt mondta, hogy innentől az is terasz.

 

A héten még be tudjátok adatni az oltást szerintem, és ugyan igazolványotok még nem lesz, de igazolásotok az oltásról már igen. Aztán rendőr legyen a talpán, aki az esküvőn büntet, csak azért mert még nem hozta ki a posta a védettségi igazolványt az ifjú párnak.

FeherGergo_ Creative Commons License 2021.04.26 0 0 topiknyitó

Üdv mindenkinek!

A segítségeteket szeretném kérni. Május elején lenne aktuális az esküvőnk, 30 fős lenne.

A jelenlegi jogszabályok, és a 4 milliónál érvénybe lépő jogszabályok esetén se lehetne megtartani, ahogy mi értelmezzük(Nem vagyunk jogászok).

A helyszín viszont jelezte, hogy mivel ők nyitva vannak, ezért megtartják.

Akinek van védettségi igazolványa az bemehet. Se a Páromnak és nekem sincs, ezért menyasszony és vőlegény nélkül lenne.

A helyszín rendelkezik kültéri és beltéri hellyel is, de a szerződésbe a benti terem szerepel.

A Vis Maiorra probáltunk hivatkozni, de szerintük ez nem az. Mindenáron ki kell fizetnünk egy olyan esküvőt, amin nem vehetünk részt?

 

Köszönöm a válaszokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!