Keresés

Részletes keresés

Elhaym1 Creative Commons License 2023.09.15 0 0 5612

Novemberben jön a Traitors is. 

Előzmény: Ilhilla (5611)
Ilhilla Creative Commons License 2023.09.15 -3 0 5611

Nem értem, miért adnak két jó nézettségű műsort egymás után. Mit adnak majd, ha azoknak vége? Igaz, ott lesz a Sztárbox, legózni viszont nem szeretnék!

Előzmény: Elhaym1 (5610)
Elhaym1 Creative Commons License 2023.09.15 0 0 5610

Október 2-án jön az új évad este 9 körül a Nyerő páros után. 

Törölt nick Creative Commons License 2023.03.27 0 0 5609
szuszetti Creative Commons License 2021.11.02 -4 0 5608

Tényleg jó, köszi! :)

Előzmény: A közvetítés hamarosan... (5607)
A közvetítés hamarosan... Creative Commons License 2021.11.02 -2 1 5607
Amaribp Creative Commons License 2021.11.01 -4 0 5606

Én is megnéztem. Nem szólok hozzá semmit. Ő döntése, ha majd nehézsége lesz, megoldja. Magyarországon sok kis lélekszámú falu van, ők is megoldják. 

Előzmény: Tulipántoss (5605)
Tulipántoss Creative Commons License 2021.10.31 0 3 5605

Én is láttam a riportot! (Csak most találtam ide.:)

Először is nagyon meglepett, elriasztott a környezet, a hegyek, a félelmetesnek tűnő  "lakatlan" környezet.  Furcsa volt,  hogy Alexa a valóságban is távol a világ zajától, egy ilyen helyre költözött. Még az aszfaltos úttól is távol, a hepehupás úton éri el kis házikóját. Tudjuk, Alexa nem egy ijedős fajta, ő egy világutazó, aki bármilyen helyzetben feltalálja magát, nem ijed meg a saját árnyékától, a váratlan dolgoktól. Mindezek ellenére az vitathatatlan, hogy sugárzott a  boldogság  Alexáról! Nem hiába, mert szépen berendezkedett a számomra kietlen helyen. 


A félelmetes környezet teljesen elvonta a figyelmemet, hogy alkalmas-e a ház az állandó lakhatásra?! Vagy, a szigeteletlen házat be lehet-e majd fűteni?  Hol tárolja majd Alexa, az egy éjszakára szükséges fa mennyiségét? ( A többi nagy mennyiség tárolásáról már nem is beszélve.) Közben hogyan oldja meg a szűk tér miatt, a tűzbiztonsági előírásokat? Huszadrangú dolognak tűnt a tűzhely kialakítása, a hólapátolás, és a sok egyéb  más dolog, amire az ember lánya nem is gondol.

 

Bevallom, az első pillanattól kezdve  csak arra gondoltam,  mi van akkor, ha leszáll az est?! Ha eljön a sötétség?! ( Se szomszédok, se közvilágítás, se biztonság se-se-se....) Magányosan elzárkózva (menekülési útvonal nélkül ) egy ilyen helyen lakni,  én félnék! És félnék  tavasztól őszig! De  rendszeresen munkába járni sem lehet egyszerű.  Pláne télen.

Tudom Alexa nem fél! Bizonyára ő a sötétben is  ki mer lépni a teraszára? Én még az ajtót sem merném kinyitni sötétedés után.  Ha valaki este, vagy éjjel kopogna, hááááát.... Tudom azt is, igen, valószínű, hogy  én  gondolom túl a dolgokat?!  Többet gondoltam az egészbe, mint amennyit kellett volna. De nem mindenki olyan bátor, mint Alexa.

(Egyébként  eszembe jutott, hogy anno  Alexa elpanaszolta, hogy több ijesztő esete volt a rajongóival. Saját bevallása szerint ő vonzza az őrülteket. Megkörnyékezték már agresszív és kevésbé erőszakos rajongók is. Egyet fel is jelentett. Remélem ezeket már elfelejtette! ) Remélem, Alexa tudja mit szeretne, mit választott.

Sok sikert kívánok, legyen szerencsés és érezze jól magát az új környezetében!

Ilhilla Creative Commons License 2021.10.31 -2 1 5604

Igen, az tükör, látszik benne a kanapé melletti váza tükörképe.

 

A fürdőszobát nem mutatták, azt mondta Alexa, hogy annyira apró, hogy nem fért be a mosógép, ezért tette a konyhába a hűtőszekrény mellé. Tűzhelye még nincs, de szerintem nem is fogja tudni hová tenni, max. vesz főzőlapot, beépíti a konyhapultba (ami szintén kicsi) és különálló sütőt "valahová"!

 

Ez egy nyaraló, bármit is gondol Alex, nem fogja bírni a telet! Lehet, hogy a téli hónapokat majd az Anyukájánál tölti?

 

Tapasztalatból tudom, egy kandalló csak akkor fűt, ha sűrűn rakják rá a fát, télen pedig nagyon zord körülmények vannak, pláne egy szomszédok nélküli üres teljen, de ő tudja, majd rájön.

Előzmény: Magdi60 (5601)
triola2 Creative Commons License 2021.10.31 0 0 5603

Én is úgy láttam! :)

Előzmény: Mlle. Grenelle (5602)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2021.10.31 0 0 5602

De, az egy tükör.

Előzmény: triola2 (5600)
Magdi60 Creative Commons License 2021.10.31 -1 0 5601

De, lehet :-) 

Előzmény: triola2 (5600)
triola2 Creative Commons License 2021.10.31 0 0 5600

Az nem tükör?

Előzmény: Magdi60 (5599)
Magdi60 Creative Commons License 2021.10.31 -2 0 5599

Az üvegajtó mögött a fürdőszoba van?

Előzmény: Ilhilla (5597)
Magdi60 Creative Commons License 2021.10.31 -1 1 5598

Egyedül ez nyáron sem jó, a nagy telken rengeteg munka van, tök egyedül nehéz mindenképpen, orvos, bolt messze, ezek szerint emésztőgödör van, közbiztonság? Ááá...

Előzmény: Ilhilla (5597)
Ilhilla Creative Commons License 2021.10.30 -4 3 5597

https://rtl.hu/rtlklub/fokusz/nagy-alexandra-videki-elet-nograd-megye-survivor?utm_source=Facebook&utm_medium=fokusz&utm_campaign=post&fbclid=IwAR2OIcflE6bCrTOtW6d3KV6IYCUGg5ZCG05e3bARMRw0AIQ0LBg3vxz_v5s

 

Láttam a riportot: szerintem ez a ház nem alkalmas állandó lakhatásra (víz és villany van).

 

Alexa belegondolt-e, mi lesz télen a hegyek között, magányosan? Ő fogja a havat lapátolni és a kandallóba a fát vágni, begyújtani? Ráadásul a pontos helyet is elárulták. Én félnék ott egyedül a sötétben (nincs szomszéd, közvilágítás) és az a három "véreb" nem tudja megvédeni!

...és a tűzhelyet hová akarja tenni abban a falatnyi konyhában?

 

Tavasztól őszig jó hely, de egyébként nem!

sli64 Creative Commons License 2021.10.23 -1 1 5596
Előzmény: mailtatlan (5595)
mailtatlan Creative Commons License 2021.10.23 -3 2 5595

pusztán érdeklődésszinten de volna egy technikai kérdésem a hardcore nézőkhöz, mert bár láttam az összes utóbbi hazai survivort, visszaemlékezve mégsem tudom eldönteni hogy a korábbi széria főcimének ugyanez volt a zenéje ami a mostaninak, vagy jól gondolom és az idei műsorfolyam a vizuállal együtt új audiofelvezetőt kapott, ugyanis ez valamiért kevésbé hatott most ütősnek nálam. 
nemkizárt persze hogy tévedek, ám pont ennek eldöntése érdekében kérdezlek benneteket, válaszotokat pedig őszintén köszönöm. 

mailtatlan Creative Commons License 2021.10.23 -5 2 5594

jóhát énnekem dani helyett most inkább niltonról jutott eszembe annyi, hogy bár tényleg nem a legügyesebb volt a srác és sokszor bénázott különböző szituációkban, több alkalommal mégis komolyan megsajnáltam, a bálintékkal történő összeugatása alkalmával és a csirkeosztogatós eset után például bár próbálta fenntartani a kemény a lelkem és rólam minden lepereg játékos látszatát, azonban a szemeiben és a tekintetében ott ült egyfajta leplezhetetlen fájdalom ami szinte leugrott a képernyőről. 
tök vicces viszont utólag sabira rinyálása az éleslátásának óvásával kapcsolatban, számos jelenetben ugyanis bemutatták ahogy a tűz parazsában visszamaradt elszenesedett fadarabbal festi a szemhéját vagy húzza ki épp a szemeit és erről női ötletességnek aposztrofálva egy riportban is beszélt, valamiért ezekről a tevékenységekről érdekesmód nem gondolta hogy az úszások során féltett kontaktlencséire veszélyes lehet. 

TonyBrasco Creative Commons License 2021.10.21 -8 5 5593

Mert Dani neve leírva önmagában is már valami szitokszó. :) Az, hogy milyen kontextusban van, már lényegtelen. :)

Előzmény: nlion (5583)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2021.10.21 -4 5 5592

10/10:)

 

Ettől függetlenül, a lentiekre: pszichológushoz járni teljesen normális. A magyar emberek többségére ráférne. És sajnos pont azok nem szoktak elmenni, akiknek a leginkább szüksége lenne rá.

Előzmény: Pacemaker (5587)
Cheaters Creative Commons License 2021.10.21 -7 3 5591

Pont gyorsan menni kellet.

 

a nyugati munkahelyen jött rá , hogy a magáról való ön szeretet is fontos.

A Zsófit 40 éves koráig ütni fogják.

Operálják át férfira és előbb boldog lesz:)

 

A tisztítőtüzben sem állt le.

A tornádó, aki nem tarolt, hanem ápolta a fákat.

Előzmény: Cheaters (5584)
Succulent Creative Commons License 2021.10.21 0 5 5590

Lehetséges, hogy félreértelek, de a pszichológushoz járás egyáltalán nem ciki, ettől senki nem lesz rosszabb ember, épp ellenkezőleg. Nagyon sok stigma övezi ezt a mai napig, egyáltalán nem csak azoknak van rá szükségük, akiknek valamilyen mentális betegsége van. Roppant hasznos elakadások, valamint önmagunk megismerése, a kiegyensúlyozott mindennapok miatt is. Véleményem szerint az egyik legmegtérülőbb anyagi- és időbefektetés, ami egyáltalán nem szégyellnivaló, tehát maximálisan egyetértek Danival abban, hogy terápiát mindenkinek.

Előzmény: Pacemaker (5585)
Pacemaker Creative Commons License 2021.10.21 0 1 5589
Előtte is járt.
Előzmény: sli64 (5588)
sli64 Creative Commons License 2021.10.21 -1 2 5588

Miért nem százas? Másfél hónapot töltött izolálva, egy mesterséges környezetben. Ha ettől mentális problémái lettek, mint ahogy másoknak is, akkor hadd kezelje úgy, ahogy neki a legjobb. 

Előzmény: Pacemaker (5585)
Pacemaker Creative Commons License 2021.10.21 -5 9 5587
Dani szerintem azt nem tudja feldolgozni, hogy megnyerte a műsort, ugye belülről úgy látva mintha az ördögöt győzte volna le.

Aztán mikor hazajön rádöbben, hogy ő lett az ördög.
Előzmény: r.tonyo4 (5586)
r.tonyo4 Creative Commons License 2021.10.21 0 1 5586

ezt azért megértem. 

Akkor vehetjük úgy is, hogy Bukó Éva a sok spoilerezésével mentálisan segíteni szerette volna a megfáradt szereplőket. Milyen rendes ez az Éva!

Előzmény: Pacemaker (5585)
Pacemaker Creative Commons License 2021.10.21 -1 2 5585
https://24.hu/elet-stilus/2021/10/19/survivor-2021-pinter-dani-terapeuta/

Danika sem 100-as.
Cheaters Creative Commons License 2021.10.21 -5 2 5584

Virtuális játéknak használ sokakat az egyik belsős.

A lőszer a mínusz.

Vagy klub féltő bizi összetartás:)

Kezet kell csókolni és lehet krumplit, médiát hámozni.

 

A Dani jól beszél(mondanivaló),lehet a nyugati munkahelyen jött rá a magáról való ön szeretet jelzése is.Több vagyok.

Nem hiszem, hogy betör a médiába.

 

A Zsófit 40 évesen koráig ütni fogják.

Női testben egy bunkó  férfi:)

Operáltása át magát  és boldog lesz:)

 

nlion Creative Commons License 2021.10.21 -2 1 5583

ezen vajon miért van mínusz?

Előzmény: TonyBrasco (5582)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!