Keresés

Részletes keresés

forgione1 Creative Commons License 2021.04.06 0 1 10

immunrendszer önmagában kevés

 

Pedig az elmúlt 6 ezer évben csak ez volt és nem pusztultunk ki.

 

Igaz az utóbbi 150 évben bejött a környezetszennyezés amivel párhuzamosan a szintetikus adalékok tömkelege még a valódi, tápanyagokban gazdag élelmiszer eltűnt.

Jó kérdés, hogy mindezt az immunrendszer meddig képes tolerálni.  

 

 

Előzmény: almaéscsutka (9)
almaéscsutka Creative Commons License 2021.04.06 0 0 9

A jó immunrendszer önmagában kevés,az is lehet a veszte az embernek. 50-es néptáncos barátomat vitte el rövid idő alatt a kór Kistarcsán ( ő volt a legfittebb a csapatban, 60 km-es gyalogtúra, ilyesmi), a saját erős immunreakciója vitte el, De a kórházban se voltak toppon.

Előzmény: forgione1 (6)
otto16V1,6i Creative Commons License 2021.04.04 -1 1 8

A párom hozta haza a kedves gyermekek ajándékaként.

Előzmény nélkül jelentkezett egy késő délutáni órában. 4 nap után azt hittem, hogy túl vagyok rajta, mert jobban éreztem magam és dolgoztam egy kicsit a garázsom felújításán. aztán jött a levertség újra.

Nekem nem volt nehéz légzés problémám, de a levertség az velem volt 3 hétig.

lázam nem volt jelentős talán 38 volt a maximum.

A gyomrom szar volt nem tudtam enni, hasmenésem volt.

A gyengeségem megmaradt sokáig. A régi sérüléseim fájtak, a szaglásom hónapokig nem volt a régi.

Oltásom nem volt. Influenza ellen nem oltattam be magamat 10 éve.

Én hasonló korosztály vagyok mint a fórumnyitó olvtárs.

Jobbulást mindenkinek. Szerintem túlzás az ijesztegetés. Felénk nem tudok halálos áldozatról akit egy bármilyen egyéb influenza nem vitt volna el.

Az édes Anyám is elkapta, de túl lett rajta.

A mohóság ami a még több pénz utáni vágyat hajtja, alkotta meg ezt a vírusvariánst.

Úgy érzem ezen a földön nem szent semmi. Nem számít menyi ember szenved, vagy megy tönkre csak is a profit és a hatalom számít.

Az emberiség lehet, hogy egy ilyen jól sikerült pénz szerző akció során fog kipusztulni, mert a laborból elengedett vírus nem sokáig viselkedik a gazdái szerint. Egyszer csak gondol egyet és mutálódik, aztán már a gazdáira se lesz tekintettel.

Talán ez van megírva a fajunknak?

https://www.youtube.com/watch?v=C_ntM7MF3Gk

imikeke Creative Commons License 2021.04.04 0 0 7

Tényleg jó az immunrendszered!

 

Bennem a kérdés már csak az, hogy a ráoltás mennyire volt kritikus, mondhatni életveszélyes rám nézve.

De lehet, hogy szinte mindegy a kovid betegségemre a plusz pfizer ráoltás.

forgione1 Creative Commons License 2021.04.04 0 0 6

Vitaminokról hallottál már?

 

Én több mint 1 éve estem át rajta. Ilyen durva még soha semmi nem volt, 16 órán át tartott amíg tünetmentes lettem és utána még legalább 5 órát gyenge voltam. Tehát majdnem egy teljes napomat vette el.

Normál influenzát legfeljebb 5 perc alatt küzdöm le, de ebben már van 3 perc lustaság is.

 

Covidnál viszont nem volt lustaság, minden tudásom bevetettem és mit mondjak az első 10 óra alatt látszólag semmi nem hatott, nem akart enyhülni ez a dög. Folyamatosan egymás után mindent bevetettem és így együttesen végül a nagyágyút is, sikerült legyőzni. Aztán még órákig olyan gyenge voltam, hogy a 10 lépésnyire lévő fürdőszoba is kihívást jelentett.

Délután viszont már kondi termemben edzettem a szokásos módon. 

 

Mindez persze csak akkor lehetséges ha van egy alap immunrendszer és a tünetek észlelésének kezdetén elkell kezdeni a kúrát. Nincs idő totojázni, mert alig 2-3 óra alatt úgy elszaporodhatnak a vírusok, hogy utána már tényleg nem használ semmi és napokat vagy akár heteket lehet szenvedni.

Előzmény: imikeke (-)
Torlonia Pyrandus Creative Commons License 2021.04.03 0 0 5

Üdv. Remélhetőleg a nagy baj nagyon erős, a szokottnál is erősebb és tartósabb immunitást eredményez.

Előzmény: imikeke (1)
imikeke Creative Commons License 2021.04.03 -1 0 4

Munkámból adódóan kaptam a vakcinát.

Arra, hogy hőemelkedés miatt miért oltottak be, a választ nem tudom. Egy dolgot tudok, örülök, hogy ÉLEK.

pk1 Creative Commons License 2021.04.03 0 3 3

Hőemelkedésre hogy kaphattál vakcinát ?

Előzmény: imikeke (1)
estvan112 Creative Commons License 2021.04.03 0 0 2

50 év alatt hogy kaphattál vakcinát ?

 

Előzmény: imikeke (1)
imikeke Creative Commons License 2021.04.03 -1 0 1

Március 11-én beoltottak pfizerrel, azonban aznap már beteg voltam hőemelkedés, gyengeség stb. Így ráoltottak a betegségre.

Utána egy napig láz. Általános gyengeség, légszomj, nem kaptam levegőt, minden levegővétel nehéz volt. Alig bírtam beszélni. Súlyvesztés kb. 6 kg. Fizikai, szellemi leépülés. Keresgéltem a szavakat sokszor nem jutotta eszembe. Totál lelassulás. Az éjszakák borzasztóak, alvás max. 30 perc az elején.

Több mélypont volt. A legkritikusabb a 3. hét volt. Akkor volt, hogy többször elájulok, megnéztem volt, hogy 42-es pulzusom volt, az 52-esnek már örültem.

Tegnap kezdtem sétálni, azt mondta, a szomszéd, hogy tiszta papás vagyok. 49 évemmel rendszeresen sportoltam, de az erőm kb. 70 évesé még.

Vándorolnak a fájdalmak azóta is testemben, hol a vese, a szív, a tüdő, a fej, a láb, szinte mindig máshol fáj.

 

A háziorvosomnak sokat köszönhetek. Soron kívül a legelején megkaptam a favipiravirt. Szerintem ezért nem kerültem kórházba és gépre, ......

Túl sok még az élmény, dolgozom fel folyamatosan. rengeteget tudnék még írni.

pozo Creative Commons License 2021.04.03 0 0 0

Milyen tüneteid voltak-vannak?

Előzmény: imikeke (-)
imikeke Creative Commons License 2021.04.03 0 0 topiknyitó

24 napja küzdök már, lassan de egyre jobban vagyok............

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!