Keresés

Részletes keresés

Neimar Jr. Creative Commons License 2021.03.26 -3 0 34

Már foglalt a céda, a diáklányokat molesztáló Donáth kacsa(Anna) a párja.

Előzmény: solozo (21)
methylcytosine Creative Commons License 2021.03.26 0 1 33

Ukrajna éppen tankokat és lövegeket von össze donbasznál és a vadiúj Bayraktar drónokat próbálgatja.

Bájden meg ott a hátuk mögött, B1es bombázókkal repked Norvégia partjainál, meg drónokkal repüli körbe a Krim félszigetet. Kisebb gondja is nagyobb most az ukránoknak, mint a magyarok.

Letargiacsősz Creative Commons License 2021.03.26 0 1 32

tt

Letargiacsősz Creative Commons License 2021.03.26 0 1 31

Cseh Katkát kitiltották Ukrajnából

 

 

Botmixert csempészet ?

shang5 Creative Commons License 2021.03.26 0 1 30

Valószínű, mert nem tudják, hogy Uniós képviselő, vagy, úgy gondolták időben kell a jogállamot megvédeni.

Előzmény: földönfutó gyalogkakukk (24)
-kozi- Creative Commons License 2021.03.25 -1 0 29

"határon túli magyarok jogaiért nem, akik egyébként nem is léteznek szerintük, mert ők románok, szlovákok, ukránok."

 

Pesti tirpák panelproli suttyók szerint mindenképp.

Előzmény: Törölt nick (12)
barkasarja Creative Commons License 2021.03.24 0 2 28

A Momentumos fiatalokról mindenki tudja, hogy központi programjuk a magyarság, és ezem belül is a határokon kívül rekedt magyarság sorsa !

 

Igen, ez így van!

És nagyon ravaszok ezek a momentumos fiatalok, és mi nem értjük még ezeket a "finom" trükkjeiket, amiket a magyarságért tesznek. Mert az az igazság, hogy Fegyőr huszár csak elterelő hadmozdulatként vett részt a román libsi párt gyűlésén, mert ezzel tkp. a magyarságot erősítette, és Donáth Annuska is csak tréfaként dobta be (szintén elterlő hadmozdulat), hogy legyen minden magyar büszke szlovák, mert ha jól belegondolunk, ez is csak a magyarság nemzeti öntudatának a megerősítésre szolgált!... ;) 

Előzmény: 8 óra szórakozás (20)
barkasarja Creative Commons License 2021.03.24 0 1 27

Továbbra sem értem, hogy mire akarsz kilyukadni, és hogy jön ide a szlovákos topikból a lengyel-magyar barátsággal kapcsolatos véleményem.

 

"A polémia és persze a topik témája itt a Momentum nemzetiségi politikájának minősítése."

 

A Momentum nemzetiségi politkájáról nagyjából ugyanaz a véleményem, mint a momentumos "jogvédő", és éppen most az ujgurok sorsa miatt "aggódó" Katikáról meg már eléggé világosan elmondtam a véleményem. Tehát továbbra is álságosnak és képmutatónak, tartom a "hős" kiállását az ujgurokért, mert, ha már annyira szeret harcolni az elnyomottakért, akkor itt is lenne tennivalója. Pl. keményen küzdhetne az elszakított nemzetrészeink jogaiért, a náci Benes dekrétumok ellen, stb., stb.

 

Amit pedig az előző hsz-edben Tompikával kapcsolatban kérdeztél, ugyanaz róla is a véleményem, mint a fidesz nemzetiségi politikájáról, azaz álságos és képmutató. Tehát, ha Tompika - hasonlóan Katikához - azt közölte volna a fészbukon, hogy mennyire "aggódik" az ujgurok sorsáért, és mindig ki fog állni az elnyomottakért blablabla, akkor ugyanazt kapta volna tőlem, mint a momentumos Katika...

 

 

Előzmény: dave_dömper (23)
Jaka46 Creative Commons License 2021.03.24 -1 0 26

Bayer Zsolt kalapot emel,ezt ígérte ha Ukrajnából is kitiltják.

Előzmény: 8 óra szórakozás (-)
Torlonia Pyrandus Creative Commons License 2021.03.24 -1 0 25

Alapító nick:kitiltva már?

Előzmény: 8 óra szórakozás (-)
földönfutó gyalogkakukk Creative Commons License 2021.03.24 0 1 24
Előzmény: martinaxe7 (22)
dave_dömper Creative Commons License 2021.03.24 -1 0 23

Ha nem értesz valamit, vagy csak nem egészen értesz valamit, végtére is nem áll messze egymástól.

Talán egy kicsivel figyelmesebben olvasod el azt, amit írtam, és neadjIsten még azt is megkeresed és

hozzáolvasod, amire a másik (említett) topikban hivatkoztam, mindjárt világosabb lesz minden.

 

Természetesen ehhez az is szükségeltetik, hogy ne csak írni légy képes, de ezen túlmenően olvasni is,

sőt még ezen is túlmenően értelmezve, értve olvasni. Az írni-olvasni - tudás a szükséges feltétele az

értelmes beszélgetésnek. Ugyanennek elegendő feltétel pedig az, hogy meg is értsd azt, amit a másik

fél szeretne megértetni veled. Ez utóbbi hiányában minden egyéb csak felesleges erőlködés. Az, hogy

itt és most leírod azt, hogy a FiDeSz nemzetiségi politikájával elégedett vagyol - e, avagy nem, az itt

indifferens. A polémia és persze a topik témája itt a Momentum nemzetiségi politikájának minősítése.

 

Az pedig, hogy ez egy kamu topik, csakis a topiknyitót minősíti. Tulajdonképpen tök - mindegy és csak

annyiban van relevanciája, hogy kivált - e a topik olvasóiból gondolatokat, avagy nem. Épp elég hsz.-t

helyeztél el a topikban, így nehezen feltételezhető, hogy számodra ez az utólag közölt kamu - minősítés

(mármint az, hogy ez az lenne, avagy nem) már az idők kezdetétől fogva nyilvánvaló volt.

 

 

Előzmény: barkasarja (17)
martinaxe7 Creative Commons License 2021.03.24 -1 0 22

 

A Zalkotmányvédelmi Hivatalt má régen...

solozo Creative Commons License 2021.03.24 -1 0 21

Ha kitiltották, ha nem, blokkolnám. :-)

8 óra szórakozás Creative Commons License 2021.03.24 -1 0 20

Amúgy meg, ha még nem vetted volna észre, ez egy kamu topik...

 

Ne legyél már olyan szigorú...

 

Mondjuk, hogy csak kicsit megelőzte a valóságot...

 

A Momentumos fiatalokról mindenki tudja, hogy központi programjuk a magyarság, és ezem belül is a határokon kívül rekedt magyarság sorsa !

 

 

 

Előzmény: barkasarja (17)
Kon Trolling Creative Commons License 2021.03.24 -1 1 19

Pedig de szép lett volna, ha igaz.

Előzmény: barkasarja (14)
barkasarja Creative Commons License 2021.03.24 0 0 18

Ez se rossz helyezés... :)

Előzmény: 8 óra szórakozás (16)
barkasarja Creative Commons License 2021.03.24 0 1 17

Elmondanád világosan is, hogy mi a bajod?!

Mert, hogy őszinte legyek, nem tudlak követni. Nem nagyon értem, hogy mi köze a lengyel-magyar barátságnak, a román- és szlovák sivinizmushoz, azaz a magyarellnességhez? Netán a lengyelek is magyarellenesek lennének?

Egyébkén meg, a fidesz nemzetiségi politikájával is elégedetlen vagyok, ha még nem vetted volna észre, és emiatt többször is bíráltam. Szóval nem egészen értem, hogy mi is a bajod?!...

 

Amúgy meg, ha még nem vetted volna észre, ez egy kamu topik... 

Előzmény: dave_dömper (7)
8 óra szórakozás Creative Commons License 2021.03.24 -2 0 16

Neked már csak az ezüst jut...

 

Előzmény: barkasarja (14)
8 óra szórakozás Creative Commons License 2021.03.24 -1 1 15

Így van !

 

Előzmény: Törölt nick (12)
barkasarja Creative Commons License 2021.03.24 0 1 14

Vigyázat, szerintem kamu a topikcím!

Eddig ugyanis sehol sem találtam olyan híranyagot, ami az ukrajnai kitiltást igazolná...

minoritások Creative Commons License 2021.03.24 0 0 13

ertem   es aki nem talalja ki mert nem olvasta az igazsagot az rabaszott es ez neki napi 8 ora szorakozast okoz   kibaszottul jo

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2021.03.24 -2 2 12

Csupán kifigurázza a Momentumot és a ballibeket, akik kiállnak az ujgurok jogaiért, Tibet szabadságáért, csak a határon túli magyarok jogaiért nem, akik egyébként nem is léteznek szerintük, mert ők románok, szlovákok, ukránok.

 

:D

Előzmény: minoritások (10)
minoritások Creative Commons License 2021.03.24 -1 1 11

montreali Q - 2 - va    ott szuletett a botmixeres rib-anc

Előzmény: barkasarja (4)
minoritások Creative Commons License 2021.03.24 0 0 10

 8 orat szorakozol hazugsagok kitalalasaval ?     normalis vagy  ?         hol olvastad ?    ugyanis kinabol tiltottak ki mert az ujgurokert ugatott a Q-r-va botmixeres 

Előzmény: 8 óra szórakozás (-)
Törölt nick Creative Commons License 2021.03.24 -4 2 9

Szerintem csak szórakozottságból fordulhatott elő, hogy a magyar érdekeket védte. Biztos másokat akart védeni, és mi is beleestünk a szórásba:))

Előzmény: 8 óra szórakozás (-)
Törölt nick Creative Commons License 2021.03.24 -1 1 8

Kíváncsi vagyok, mikor esik le a nikkeknek!

 

:))

Előzmény: 8 óra szórakozás (-)
dave_dömper Creative Commons License 2021.03.24 -2 0 7

Valóban. Fontos a Visegrádi V4, még abban az esetben is, ha az ütődött Matovic Kárpátalja után még

Magyarországot is felajánlaná Putyunnak (valamiért cserébe) és az ukrán nemzeti ultrák a Kárpátalja-i

magyar jogokért küzdő nagyar kisebbségi vezetők mellett (után még majd a honi magyar politikusokat

is halállistára fognak tenni. Mert éppenséggel oly nagy barátságban vagyunk Matovic - csal, hogy az

már szinte szerelem. Arra azért kíváncsi (Fáncsi) volnék, hogy ha mondjuk Tompikát tiltotta volna ki

hasonló okból valaki ukrajnából, ugyanez lenne itthon, felétek a megítélése ?

 

Nem is olyan rég történt, hogy lelkesen üdvözölted a szlovák és a román sovinizmus ellen vállt - vállnak

vetve küzdő lengyel - magyar barátságot az ugyancsak Aktuálpolitika fórumban nem is oly régen nyitott

topikban. Akkor most mi változott, most már nem kell oly nagy lelkesedéssel küzdeni? Vagy egyszerűen

csak arról van szó, hogy ha ezt egy Momentumos EU - képviselő teszi (és Brüsszelben), akkor ez büdös

neked ?

Előzmény: barkasarja (4)
Máma már nem hasad tovább Creative Commons License 2021.03.24 -2 4 6

Nem azért tiltották ki, mert botmixert árult a szülészet előtt?

 

 

Kon Trolling Creative Commons License 2021.03.24 -2 2 5

Amíg innen is ki nem lesz tiltva.

Előzmény: pipppen. (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!