Keresés

Részletes keresés

Jokki Creative Commons License 2023.02.21 0 0 29

Mindenkinek kell.

Sajnos Magyarországon gyakorlatilag betiltották, mind a hidroxiklorokint mind az ivermectint, így marad kvercetin. Már ameddig marad...

 

A kvercetin nem csak kiváló antivirális szer hanem egyben cink ionofór is. Vagyis segít a cinknek a sejtekbe hatolni ahol legátolja tüskefehérjéket és kilöki. Emellett fontos a D-vitamin, C-Vitamin és a kezdeti tünetek idején igen, a hagyományos forró tea, zöld és édesgyökér tea. Tudom, hogy a "járvány" eleje óta folymatosan azt hangoztatják, hogy ezeket nem szabad, mert rosszabb lesz, belehal stb.... várjon amíg olyan súlyos lesz, hogy kórházba kerül..... aztán ott szépen meg is hal.

 

Igenis ugyanúgy megelőzhető mint az influenza.

 

Szóval mindenkinek kellenek. Ha oltott ha nem.

Előzmény: pablo80 (28)
pablo80 Creative Commons License 2022.12.17 0 0 28

Ugye ez csak azoknak kell, akik oltottak?

Előzmény: Jokki (22)
Jokki Creative Commons License 2022.08.23 0 0 27

Két hete megint átestem rajta, 1 napig brutális tünetek, 3 nap alatt lecsengett. Szedtem folyamatosan az emelt D-vitamint, kvercetint, cinket (napi 2 tabletta), forró zöld-, és édesgyökér tea.

Poszt kovid tünet csak a gyengeség volt, de az is elmúlt még azon a héten.

Aki tudja keresse meg rumble-en hogyan teszik lehetetlenné azokat, akik az oltástól súlyos következményeket szenvednek.

Jokki Creative Commons License 2022.05.12 -1 0 26

A nőgyógyász riasztó statisztikai adatokat tárt fel

 

Még a csecsemőkre is hat az anya oltása - ilyen kérdéseket feszeget az osztrák AUF1 független média friss interjúja.

 

https://www.auf1.tv/elsa-auf1/unfruchtbar-durch-covid-spritze-frauenaerztin-dr-rebekka-leist-schlaegt-alarm/

 

Úgy tűnik, a hivatalos szervek nem tesznek semmit az orvosok és tudós figyelmeztetése ellenére sem. Hiányoznak az átfogó elemzések és a statisztikai adatok feltárása.  .Ám vannak orvosok, akik veszik a fáradtságot, és a praxisukban tapasztalt gyanús jelenségek láttán maguk kezdik elemezni az adatok.

Így tett dr. Rebeka Leist nőgyógyász is.

 

Az adatok magukért beszélnek:

  • 1167 vetélés 31 év alatt az összes oltással kapcsolatban
  • 1287 vetélés a kovid-"oltás" 16 hónapja alatt
  • 208 csecsemő halt meg 31 év alatt az összes oltás kapcsán
  • 171 csecsemő halt meg a kovid-"oltás" 16 hónapja alatt

Az orvos nem érti, miért nem figyelmeztették/figyelmeztetik az embereket ezekről a meglévő mellékhatásokról.

Jokki Creative Commons License 2022.05.08 -1 0 25

Ami meg az elhízást illeti:

11 nő ismerősöm panaszkodik, hogy az oltás óta képtelen a súlyát tartani, állandóan hízik....

Előzmény: Jokki (24)
Jokki Creative Commons License 2022.05.08 -1 1 24

Zacher Gábor elmondta, kik azok, akik szinte biztosan belehalnak a koronavírusba

 

https://index.hu/techtud/2022/05/08/koronavirus-halalozas-elhizas-zacher-statisztika-dietetikus/

 

Én 60 kg túlsúllyal rendelkezem. Cukorbeteg és magas vérnyomásos vagyok. Háromszor estem át, enyhe tünetekkel. Szóval Gáborka, hazudjál otthon ...nak!

 

Aki a hagyományos megelőzést használja, D vitamin, C vitamin, inhalálás, kiegészítve rozmaring tinktúra, kurkuma, édesgyökér tea, kvercetin, cink, zöld tea, az tutira nem hal bele!

 

Aki viszont Zacher Gáborra hallgat, otthon retteg a szobájában, a WC-re is maszkot vesz, nem tesz semmit a megelőzésért, teleszedi magát A Zacher félék által ajánlott hatástalan gyógyszerekkel, rohan oltatni negyedszer is, beszedi a favipiravirt, ami úgy tönkreteszi a máját, mintha 40 évig alkoholista lett volna, na ők tutira belehalnak. Ha nem elsőre, akkor másodikra.

 

Mindenhol, ahol valós adatokat hoznak nyilvánosságra, már a kovid halottak 92-99%-a teljesen (azaz minimum háromszor) oltott. Ennyit meg erről Gabika, te mocskos hazudozó!

Jokki Creative Commons License 2022.02.16 -1 0 23

Ja igen kvercetin és quercetin ugyanaz. :D

Jokki Creative Commons License 2022.02.16 -1 0 22

A cink nagyon jó, de kell ún cink ionofór. Ugyanis a cink a sejtek felszínéről takarítja el a tüskefehérjét, a sejtek belsejéből csak cink ionofór hatására. Ilyen az ivermectin, a hidroxiklorokin de ezek nálunk be vannak tiltva, illetve van a kvercetin még, a kvercetin segít bejutni a cinknek a sejtekbe ráadásul antivirális hatása is van. Így már a cink a sejteken belül is legátolja a tüskefehérjéket.

Előzmény: parang (21)
parang Creative Commons License 2022.02.14 0 0 21

Köszi a quercetin tanácsot! Van cinkem, Q10-esem, hidegen sajtolt krill olajam, szelén, melatonin alváshoz.

Még mindig szúr a tüdőm, ha nagyon mélyet akarok lélegezni, a jobb tüdőszárny legalsó csücskében, gondolom ott a legrosszab a levegőztetés, ott még van egy góc, ezért ha kicsit fájdalmas is jobb óránként légzés-gyakorlatozni.  A lázam éjfél óta lement 37 alá. Megindult egy kis izzadás (eddig "száraz" lázam volt) és kissé taknyos is lettem. Izom és izületi fájdalmak is vannak, de segít a mozgás.

 

Eddig nem is tudtam hogy létezik ez az u.n. long covid, amikor a vírus az egész testünkbe befészkeli magát és időnként véletlenszerű tüneteket okoz Ha jól értem ott a böjtölés a nyerő. Az megy. :-)

Jokki Creative Commons License 2022.02.13 -1 0 20

Az utóhatások, az ún "poszt-kovid" szövődmények lekerülése végett szerintem még szedjél emelt D-vitamint jó ideig, tudom ajánlani a kvercetint, napi három kapszula, amíg jobban nem leszel és persze cink, lehetőleg biocink, de jó a sima cink is.

Egy jó forró zöld tea, édesgyökér tea, reggel-este szintén jót tehet. A kurkuma-bors páros is kiváló, nem csak proteáz gátló, de kiváló általános gyulladáscsökkentő. Akár hosszabb ideig is érdemes alkalmazni, mondjuk reggelenként éhgyomorra  legalább két hónapig.

Előzmény: parang (19)
parang Creative Commons License 2022.02.13 0 0 19

Omikron élménybeszámoló.

Épp most esek át rajta, habár két gyorsteszt is negatív lett, szerintem azok az omikront nem mutatják.

Nálam úgy kezdődött, hogy azt hittem meghúztam a nyakam és némi fájdalmam volt a lapockáknál.

Azután napról napra rosszabbodott és mozgott a fájdalom amíg végül minden lélegzet éles fájdalmat nem kezdett okozni.  Akinek már volt, pont olyan mintha egy-két bordánk el lenne törve. Nem tudtam aludni és lázas voltam.

 

Kúra:

 

Nagy mennyiségű D vitamint (több félét), vitamin komplexet, cinket, C vitamint szedtem/szedek.

 Fájdalom ellen a kapható legerősebb cbd olaj hat-nyolc óránként 300mg.

Én is inhalálok menta teával ami mindenképpen ajánlatos. Rozmaringot kipróbálom.

Egy evőkanálnyi kurkumából fél liter tea, plusz őrölt feketebors, ami aktiválja.

 

Orvosságok közül kék Strepsils szopogatok ötször naponta. A piros, amiben ibuprofen (NSAID) van nem szereti a CBD olajat.

Napi egyszer Hedemucil (N-acetil-cistein + borostyán levél kivonat) nevű italpor ami feloldja a légutak nyálkáját.

Antibiotikum: Cefalexin 500 mg 12 óránként két kapszula (2x 1g). Tüdőgyuszi megelőzésére.

Ezt követi majd valami probiotikum a kúra végeztével.

 

Az első két nap, péntek, szombat nem volt étvágyam, csak egy almát ettem.

Szombaton felszökött a lázam majdnem 39-re, pulzus 100 felett, vér oxigén szint 95% alatt. Csak tudatos légzéssel tudtam afölött tartani.

 

Ma, vasárnap viszont alig van lázam 37.0 és megjött az étvágyam. Tudtam csinálni egy nagy tál bébispenót és madársalátát, két fej vöröshagymával, öt-hat gerezd fokhagymával, oliva olaj, citrom, amit épp eszek miközben ezt írom. Csicseriborsó és vöröslencse dahl-t is kivettem a fagyasztóból későbbre.

 

Szerintem fontos, hogy adjuk a láz alá a lovat, takarózzunk be és én még gyapjúsapkát is nyomtam a fejemre. Állítólag a vírus a garatból terjed a légutakba, ezért Strepsils és inhalálás mindenképp kell.

Szerintem antibiotikum is kell, mert a szövődmények sokszor rosszabbak, mint a vírus maga.

Amikor nem tudunk mélyeket lélegezni, a tüdőt átszellőztetni, baktériumok (valószínűleg anaerob, amik jellemzően többségében kórokozók) szaporodnak el. Erre kell az antibiotikum kúra.

Jokki Creative Commons License 2022.01.21 -1 0 18

Ismerősöm kovidos lett, fizikai munkát végzett, kollégájától kapta el. Kollégája oltott, jelenleg is, már 4 hete kórházban kezelik koviddal, még nem került lélegeztetőre.

Ő maga két hét alatt gyógyult favipiravir-t szedett. Viszont rendkívül súlyos a mellékhatása. A mája gyakorlatilag odavan. Ez nagyobb bajokat okozott, mint a kovid. Úgy tűnik a gyógyszer kockázat/haszon aránya egyenesen pocsék, akárcsak az ún "oltásoké".

Jokki Creative Commons License 2022.01.17 -2 0 17

Nem elég az a másik 600 pszichopata topik, ahol lehet ezzel oltásbaromsággal kampányolni? Ide is be kellett firkálni a marhaságaitokat? Itt gyógyítani szeretnénk a kovidot nem súlyosbítani kösz.

Előzmény: jóannész (15)
sszinténzenész Creative Commons License 2022.01.16 -2 0 16

Ez otthoni ápolás, de átruházta a kormány a munkaadókra a kötelezővétételt.

Előzmény: jóannész (15)
jóannész Creative Commons License 2022.01.16 -1 0 15

Sziasztok!

Azon gondolkodtam, hogyha kötelezővé tették az egészségügyi dolgozóknak, az oktatásban résztvevőknek a védőoltást, miért nem teszik kötelezővé azoknak is akik napjában akár több száz emberrel is találkozhatnak? Konkrétan a biztonsági őrökre gondolok.

Jokki Creative Commons License 2021.12.21 -1 0 14

Ja igen és még valami: az inhalálás és a forró tea nem hatástalan! Ez a covid is, akárcsak az összes többi, hőérzékeny. Tehát a forró teázás az inhalálás igenis segíthet, könnyíthet, főleg ha kezdeti a fertőzés. Inhaláláshoz ajánlom a forró vízbe sok rozmaringot. Vagy akár rozmaring tinktúrát is. A rozmaring sav is proteáz gátló hatású.

Jokki Creative Commons License 2021.11.20 -1 1 13

Ártani remélhetőleg nem árt. Én mindenképpen ajánlom a quercetin+cink+D Vitamin triót, akár a favirapirral együtt is. Ha ezeket együtt szeded, sokat szellőztetsz, akkor jó eséllyel elkerülöd a keményebb tüneteket.

Előzmény: NAY-800 (12)
NAY-800 Creative Commons License 2021.11.19 0 0 12

Végül is enyhe tünetek mellett van-e értelme, mert nincs semmi tüdő közeli gond. Mert a "baj" az vele, hogy tudni semmit nem lehet róla. Talán egy megnyugtató lehet benne, hogy a Japánok flura használják. A kezdeti 2X8 tablettától dobtam egy hátast. Reggel lehet elkezdem. Kösz a választ.

Előzmény: Jokki (11)
Jokki Creative Commons License 2021.11.19 -1 1 11

Hivatalosan azt mondják, hogy a Favirapir nagyon hatásos, mert már 12 nap alatt kigyógyít a betegségből. Igaz hogy még utána 1 évig lépcsőzni nem tudsz.. de frankó nagyon.

Ami elég vicces. Tekintve, hogy hidroxiklorokinnal vagy ivermectinnel +cink+D-vitamin nagyjából 2-3 nap és nem kell még egy évig lihegni a lépcsőkön. Sajnos Magyarországon gyakorlatilag be van tiltva mind a hidroxiklorokin, mind az ivermectin. Micsoda véletlen. Persze a quercetin is jó de kategóriákkal kevésbé hatásos a másik kettőnél, viszont a favirapirnál biztosán jobb. Napi 3 kapszula quercetin+ két tabletta cink és kb 5-6 nap alatt teljes gyógyulás.

 

Ettől függetlenül ha valaki ragaszkodik ahhoz, hogy csak a TV virológusok ajánlását fogadja el, a favirapir még mindig jobb megoldás, mint a kórházi félrekezelés, teletömés nyugtatókkal, majd rosszul alkalmazott lélegeztetéstől kapott fertőzések tömkelege és a covid halálozási statisztika növelése, pszichopata kormányunk nagy örömére..

Előzmény: NAY-800 (10)
NAY-800 Creative Commons License 2021.11.19 -1 0 10

Nincs egy olyan topik, ahol konkrétan a betegséggel is foglalkoznak? Favipiravirral tapasztalat?

Jokki Creative Commons License 2021.11.13 -1 1 9

Mivel megint itt a kötelező (ám annál haszontalanabb) maszkozás, úgy gondoltam talán növelheti a maszk hatásosságát ha befújom pompás ezüst kolloid oldattal és aztán hagyom megszáradni. Persze se szaktudásom se felszerelésem, hogy valós vizsgálatot végezzek, hatásos-e, de ártani legalább nem árt. Ez a tragikus és bosszantó, hogy semmilyen vizsgálatot nem végeznek, amit végeznek, azt meg egyszerűen nem hajlandók nyilvánosságra hozni.

 

Például az utóbbi napokban kezdtek arról cikkezni, hogy "megoldották a rejtélyt, miért nem fertőződnek meg egyesek". Aztán leírják, hogy régebbi covidos típusú betegségek ellen, a szervezet immunrendszere által termelt T sejtek miatt van. Ez mitől új ha szabad kérdeznem???? Még jobb kérdés: miért kötelezik az eü személyzetet oltásra akkor is, ha bizonyítottan T-sejtes immunitása van?

 

Egyébként szerintem fontos lenne azt is tisztázni, hogy vajon miért ágálnak annyira a megelőzés ellen, a természetes proteáz gátlók ellen, miért tiltanak be évtizedek óta bevált gyógyszereket, amelyeket sikeresen használtak covid ellen is (hidroxiklorokin)?

 

De végül is mindegy, fontos lenne, hogy igenis használjunk minden vírusellenes szert amit ismerünk, minden olyant, amit influenza és nátha esetén alkalmazunk: C vitamin, D vitamin, akár Béres csepp, Cink, zöldtea, quercetin, édesgyökér tea, rozmaring tinktúra, kurkuma, forskolin, nyírfavíz (akinek van rá lóvé, mert iszonyat drága). Nagyon fontos az is, hogy ha észlelte valaki a covid tüneteit magán (szagvesztés ízlelés vesztés) azonnal álljon át a kizárólag természetes ételekre. Felejtse el a tartósítószeres mesterséges vackokat, járjon piacra friss alapanyagokért és főzzön magának, kerülje a tejtermékeket és a húst, legalább addig, amíg helyrejön.

 

Sajnos nincs jelezve a termékeken, hogy tartalmaznak-e lizint. A lizint hatalmas pozitív propaganda veszi körül, ilyen gyógyhatás, meg amolyan gyógyhatás.... már lehet kapni kapszulában is mint valami gyógyszert..... szüksége is lesz gyógyhatásra annak, aki lizinnel tömi magát - mivel a lizin akadályozza az arginin szállítását a vérben, az arginin meg elengedhetetlen a Nitrogén monoxid termeléshez, a nitrogén monoxid pedig az immunrendszerhez szükséges. Nélküle az immunrendszer olyan, mint egy hadsereg fegyver, lőszer és képzés nélkül.

 

Szóval fontos az is, hogy megfelelően étkezzünk. Nem véletlen, hogy GMO-val és lizinnel töltött amerikaiak hullanak a covidtól, mint ősszel a legyek.

Torlonia Pyrandus Creative Commons License 2021.09.28 0 0 8

Végre feléledt a fontos topik!

Előzmény: Jokki (7)
Jokki Creative Commons License 2021.09.28 -1 1 7

"Az egyéb ásványi anyagokra nincs bizonyíték" - hazugság. Rengeteg tudományos publikáció van ezzel kapcsolatban:

https://www.researchgate.net/publication/340488556_Molecular_docking_analysis_of_selected_natural_products_from_plants_for_inhibition_of_SARS-CoV-2_main_protease

 

https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.06.10.144964v1.full.pdf

 

https://www.tandfonline.com/doi/pdf/10.1080/07391102.2020.1796799?needAccess=true&

 

https://www.spandidos-publications.com/10.3892/ijmm.2020.4575

 

"Az életben maradási esély sokszorosa mint az átlag vírusé" - hazugság. Ha sikerül két három napig megakadályozni a sejtekbe hatolását, nevezetesen proteáz gátlókkal, a covid vírus elpusztul, ennyi.

 

Dr. Vladimir Zelenko New York-i orvos 99%-át gyógyítja meg a covidos betegeket néhány nap alatt, utólagos, hosszútávú mellékhatások nélkül. Eleinte, a betiltásáig hidroxiklorokint használt, cinket, D vitamint és C vitamint nagy dózisokban. Zelenko gyógyította meg Rudi Giulianit és Trumpot is.

 

A tiltás óta használt ivermectint, majd azt is betiltották, azóta quercetint.

 

Tehát quercetin (mint cink ionofór), cink, D vitamin és C vitamin alkalmazásával gyorsan, utólagos, hosszan tartó mellékhatások nélkül gyógyítható a covid. A német ivermectint is tartalmazó gyógyszer úgyszintén hatásos. A kórházakban alkalmazott gyógyszerek, Favirapir és a többi, több kárt okoznak, mint hasznot és teljesen hatástalanok a covid esetén.

 

 

Előzmény: moonshadow (-)
zsoca26 Creative Commons License 2021.03.30 0 0 4

Én most vagyok benne a vírusban.....

Torlonia Pyrandus Creative Commons License 2021.03.24 0 0 3

Fontos topik.

Flower2000 Creative Commons License 2021.03.24 0 0 2

nagyon jó tényleg, köszi

Előzmény: moonshadow (-)
othiss Creative Commons License 2021.03.24 0 0 1

Végre egy nyugodt hangú, érthető, alapos tájékoztató. Vajon Gődény ezt így mondta volna?

Előzmény: moonshadow (-)
bakibaby Creative Commons License 2021.03.23 -1 0 0

C0vid.

Előzmény: moonshadow (-)
moonshadow Creative Commons License 2021.03.23 -4 1 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!