Keresés

Részletes keresés

sasa0955 Creative Commons License 2021.02.21 0 0 25

Korrupció bentvan az emberek vérében, nem magyar sajátosság, sokszor észresem veszik. Ilyen a hálapénz, vagy az ismerettség használat ügyintézés, orvosi vizsgálat megsürgetésére. Ezeket csak egyszerű szívességnek tekintik.

 

Természetesen vannak olyan személyek akik visszaélnek a posztjukkal és van az állami korrupció.

 

Ez utóbbi átláthatatlan, bár a románok már buktak meg vele. EU támogatással készülő beruházásokat áraztak túl és a megmaradt pénzekből finanszíroztak saját állami beruházásaikat. Sajnos ezt emberek csinálják és valószínűleg saját zsebbe is vándorolt valamennyi. 

 

 

pici mici a pók Creative Commons License 2021.01.10 0 0 24

Nagyon batrak azok az ugyesszek a meg mertek kerdezni az allami uzleteirol ...

 

Orbán apja a Direkt36 újságírójának: „Drága, ne próbálkozzon, mert fogy a türelmem, és goromba leszek”A miniszterelnök apját az újabb állami munkáiról próbálták kérdezni.Szeretlek Magyarország
2020. november 24.

https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/hirek/orban-apja-a-direkt36-ujsagirojanak-draga-ne-probalkozzon-mert-fogy-a-turelmem-es-goromba-leszek/

„Drága, ne próbálkozzon, mert fogy a türelmem, és goromba leszek” – így reagált idősebb Orbán Győző, a miniszterelnök apja, amikor a közelmúltban újabb állami munkáiról kérdezte a Direkt36 tényfeltáró központ.

Előzmény: schlumberger (18)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.01.10 0 1 23

Orbán Győző az erőszakos ügyeit is megúszta gond nélkül, majd pont holmi túlárazásba bukna bele?

 

 

Orbán Győző összetört egy fényképet

Hozzáadás a Kedvencekhez | Topikleírás Új hozzászólás

Nyitotta: hamun, 2002.05.17 18:12 |

 

  • Összetörte a Magyar Hírlap munkatársának fényképezogépét
    NOL 2002. május 17. 14:31
    Orbán Gyozo
    Az ügyvezeto miniszterelnök édesapja a Magyar Hírlap fotóriporterének gépét akkor törte össze, amikor a lap munkatársa a gánti bányát akarta a kerítésen kívülrol lefényképezni. A kár egymillió forint. A helyszínre érkezo Fejér megyei rend?rök eleinte nem akartak az üggyel foglalkozni, mondván, vizsgálódjon a bicskei kapitányság.

 

 

 

Orbán Viktor (1999)  : Vert az apám és mindig volt egy kis skizofrén hajlamom

 

"utolért az ajtón és hihetetlenül megvert, emlékszem...apám belem is rúgott "

Előzmény: Leonid Ász (-)
schlumberger Creative Commons License 2021.01.10 0 1 22

Én mondám:

Az egész országot letérkövezi már ez a mocskos bagázs.


Te mondád...

Kár, hogy nem vagyok alatta

Te mondád :-)

Előzmény: nagyanyo5:1 (19)
Tomati del Bettega Creative Commons License 2021.01.10 0 0 21

Igazad van!

 

Egyszer bejött hozzám az üzletbe egy fiatalember, aki Olaszországból importált a cégén keresztül csempéket és hasonló burkoló anyagokat.

A srác láthatólag fuldoklott amikor a következőket adta elő: - Mikor bementem az ezredeshez és mondtam, hogy ki vagyok, csak annyit mondott, hogy

8 %... Én már annyi de annyi polgármesterrel beszéltem korábban, egyik mondta, hogy 5, másik azt hogy 10% - de egyik sem volt rendőr ezredesi ruhában...

És akkor az ezredes még hozzátette, hogy gyorsan döntsek, mert kint a folyosón vár még vagy nyolc ember és ha nekem ez nem felel meg, akkor azok közül biztos, hogy valaki vállalja...

Kicsit gondolkoztam, aztán persze vállaltam.

 

Na így néz Magyarországon egy un. tender...

Előzmény: MrJones512 (15)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.01.10 0 0 20

Pöttyet vastagon fogott a ceruza, mikor az államnak számlázott.

 

Na es?  Ezt mar az Ezust Hajo es Happy End eseteb is eljatszottak hogy a LUXUS PROFIT az nem baj.

 

 

 

Előzmény: Leonid Ász (-)
nagyanyo5:1 Creative Commons License 2021.01.10 0 0 19

Kár, hogy nem vagyok alatta

Előzmény: schlumberger (18)
schlumberger Creative Commons License 2021.01.10 0 0 18

Pöttyet? 70 % az pötty?

 

Az egész országot letérkövezi már ez a mocskos bagázs.

Előzmény: Leonid Ász (16)
Leonid Ász Creative Commons License 2021.01.08 0 0 17
Leonid Ász Creative Commons License 2021.01.08 0 0 16

Hogyhogy miért?

Hát ezért:

 

Pöttyet vastagon fogott a ceruza, mikor az államnak számlázott.

Előzmény: MrJones512 (15)
MrJones512 Creative Commons License 2021.01.08 0 2 15

Speckó első körben nem Orbán Győzőt kéne vizsgálgatni, hanem elővenni a tendereztető-aláíró személyt, oszt' megkínálni egy különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanújával, ha nem borít...

 

Mert az egy überfasza dolog ebben a következmények nélküli országban, hogy száz éve köztudottan megy az egyre nagyobb korrupció, de még egyetlenegy állami tisztviselő sem került címlapra se, nem hogy sittre. Pedig kellene tudniuk mesélni arról, hogy miért kerül a többszörösébe ugyanaz a meló ha állami (köz)zsebből megy, mintha a privátszféra a megrendelő.

Előzmény: Leonid Ász (-)
Troll Lee Creative Commons License 2021.01.08 0 1 13

Állami beruházásokat a nyertes pályázó végzi el, mi köze a rendőrségnek mit és mennyiért vásáról a beszállítójától ? Ez a két cég üzleti megállapodásán múlik.

 

Ha meg nem, azt hívják korrupciónak. ;-)

 

 

 

Előzmény: sasa0955 (11)
Törölt nick Creative Commons License 2021.01.08 0 0 12

Ez most éppen miért gond? Mármint hogy vizsgálja.

sasa0955 Creative Commons License 2021.01.08 -1 0 11

"Az írásbeli választ igénylő kérdés címe: "Vizsgálják azt, hogy a Dolomit Kft. a termékeit - állami beruházások esetén - piaci áron értékesítette?""

 

"Kérdezem Önt: Vizsgálják-e azt, hogy a Dolomit Kft. termékeit - állami beruházások esetén - a fővállalkozó vagy az alvállalkozó piaci áron vette meg?"

 

Állami beruházásokat a nyertes pályázó végzi el, mi köze a rendőrségnek mit és mennyiért vásáról a beszállítójától ? Ez a két cég üzleti megállapodásán múlik.

 

 

Előzmény: (.) (.) Gibson (3)
Pomber Béla Creative Commons License 2021.01.08 0 0 10

Azt éppen nem tudom, de a bohóc azzal érvelt amikor 20 éve a 40 milliós adócsalásáról faggatták, hogy elévült...

Előzmény: XerxészPolluxdeLuxembourg (9)
Kon Trolling Creative Commons License 2021.01.08 -1 0 8

Hazugsággal szeretnének nyerni. Ebből nemigazország lesz.

Előzmény: hazudnak rendületlenül (5)
Pomber Béla Creative Commons License 2021.01.08 0 0 7

Az már elévült...

Előzmény: XerxészPolluxdeLuxembourg (6)
hazudnak rendületlenül Creative Commons License 2021.01.08 -1 0 5

Az ügyészség vizsgálódik Orbán Győző cégeinél.

Ezt egyelőre csak te hazudod.

Előzmény: Leonid Ász (-)
seymour_ Creative Commons License 2021.01.08 0 0 4

(.) (.) Gibson Creative Commons License 2021.01.08 -4 0 3

,,.... Orbán Viktor édesapjának bányacége, a Dolomit Kft. a termékeit milyen áron értékesítette az állami beruházásokhoz –"

 

Hát sok mindent nem kell ezen vizsgálni .

Előzmény: Troll Lee (2)
Troll Lee Creative Commons License 2021.01.08 0 5 2

Nézzük egy kicsit reálisan. A FIDESZ készül az esetleges vereségre. Másrészt arra számítanak, hogy az új hatalom - velük ellentétben - tartani fogja magát a jogállamisághoz.

 

Van egy jogelv, mi szerint ugyanabban az ügyben, ami jogerősen befejeződött, nem lehet új eljárást indítani.

 

Tippem: Megindítják az eljárást, majd mindent rendben találnak. :-)

Előzmény: Leonid Ász (-)
pipppen. Creative Commons License 2021.01.08 0 2 1

gondolom majd Vadai ül pár évet a kérdés feltevéséért :)

Előzmény: Leonid Ász (-)
pipppen. Creative Commons License 2021.01.08 0 0 0

hatóságilag nullázva

Leonid Ász Creative Commons License 2021.01.08 0 0 topiknyitó

Az ügyészség vizsgálódik Orbán Győző cégeinél.
Pöttyet vastagon fogott a ceruza, mikor az államnak számlázott.

 

https://index.hu/belfold/2021/01/08/orban_gyozo_vadai_agnes_polt_peter_dolomit_kft_rendorseg_vizsgal/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!