Keresés

Részletes keresés

Mr Teacher Creative Commons License 2 órája -1 2 19100

Nekem meg tök mindegy, csak mi legyünk a bajnokok :)

Hogy mi van a szomszédban azzal foglalkozzanak ők.

Ma kell a 2-0 ide aztán le is zárhatjuk a párharcot.

Előzmény: splity24 (19099)
splity24 Creative Commons License 22 órája -4 9 19099

En meg azt mondom ne essenek ki! 

Fociban is a sok hulye egerszegi orult hogy a Hali nb2-es aztan kurva nagy elmeny egy mezokovesd elleni kiesesi rangadojuk. 

Nekunk is inkabb legyen tablas hazas meccs mint egy Mafc vagy ki tudja kik vannak ott a b csoportban akik feljutnanak. 

Aztan hogy eljonnenek e 4700 forintert azt mar nem tudom de alapbol jo ha vannak akkor is ha minden evben kiadnak par agyhalott kozlemenyt. 

B0nyi Creative Commons License 25 órája -6 4 19098

Egy kiesés, bármennyire is tragikusan hangzik, jól is jöhet nekik. Anélkül nem biztos, hogy merik maguknak bevallani, mekkora problémáik is vannak valójában. Azt nem mondom, h szándékosan kiesnék a helyükben, de azt igen, h ha meg is történik, önmagában nem akkora baj, mint amilyennek most látszik.

 

Korábban mindig azt mondtuk, h a szomszédvári rangadóknak mennyire más hangulatuk volt, és mennyire hiányoznának, ha nem lennének. Háááát... Az utóbbi évek ezt nem támasztják már alá... (ès nem a meccsek kimenetele miatt) Elveszett odaát valami, amit nem találnak már egy ideje. Nem okozati összefüggés, de vmikor Putesz elküldése körül indult a folyamat. De mindez legyen a körmendiek baja, ne a miénk.

Withoutshadow Creative Commons License 25 órája -2 3 19097

Mondjuk az is igaz, hogy fordított esetben ők biztos nem sajnálkoznának azon, hogy a kiesés szélére sodródott a Falco.

Holnap hasonló mentalitással kell játszani, mint szombaton és akkor hétvégén le is zárhatjuk, jöhet a zete (szerintem ők fognak).

Na az egy szép derbi lesz, a védekezés fog dönteni, amit ők is nagyon jól csinálnak az utóbbi időben.

Nekünk az a dolgunk, hogy egész meccsen tartsuk ezt a magas szintet, ők azt gondolom, hogy a második félidőre elfáradnak ha komoly nyomás alatt tartjuk őket.

 

Előzmény: Sárga18 (19096)
Sárga18 Creative Commons License 26 órája -7 6 19096

Vagy 25-30 éve vagyok Falco szurkoló,átéltem sok Körmenddel kapcsolatos sztorit…úgyhogy miattam is kieshetnének!A feltalálok talán utána visszább vennének az arcukból…Akik meg nyalogatják őket,nem tudják hogy beszélnek rólunk…

na de ez legyen a legnagyobb bajunk!

grat a csapatnak!Nekem most tetszett a meccs,a kaparas a vedekezes,a pacsik,a faultok…

istenem szeged ellen egy ilyen mentalitással siman tovabbmegyunk…:S

elore nezzunk!csak igy tovabb!!!!

biciklispisti Creative Commons License 27 órája -4 2 19095

engem alapvetően nem érdekel, hogy kik vannak az nb1-ben, felőlem kieshetnek, számomra nem létkérdés hogy nb1-esek legyenek. Mi játsszunk jól, a többi nem számít. De ha választani kéne én is azt választanám, hogy essenek ki, de ez nem fog megtörténni szerintem.

Előzmény: BerCLas (19091)
biciklispisti Creative Commons License 27 órája -8 1 19094

de engem is mínuszolnak, szimplán nem érdekel. ha mindig azt nézném hogy a véleményemre milyen reakció jön, akkor már politikus lennék :D :D

Előzmény: BerCLas (19092)
Mr Teacher Creative Commons License 27 órája -9 3 19093

Direkt mínuszolnak, ne törődj vele.

Jó magyar mag (én örülnék, ha Bognár jönne), és 3 extra (de valóban extra) légiós.

Kiegészítve a fiatalokkal meg is lennénk.

A bajnokságot idén (immár vereség nélkül) be kell húzni, nehogy vérszemet kapjanak a többiek.

BerCLas Creative Commons License 27 órája -11 1 19092

Ezzel nem lenne semmi gond, de ez hogyan függ össze ennyi mínusszal? 

Előzmény: biciklispisti (19090)
BerCLas Creative Commons License 27 órája -16 6 19091

Engem alapvetően nem zavarna, csak arra lennék kíváncsi, hogy a tartalomban mi volt az ennyire visszatetsző dolog. Én azt gondoltam, hogy érdekesek lehetnek az olyan hírek, amelyek közvetetten azért mégis csak érinthetik a Falcot is. Ha leírnák a mínuszolók az ellenvéleményüket, úgy a fórum is jobban pörögne és az ember tudná mit gondolnak másképpen. 

Engem egyébként a Falco szurkolók mínuszai érdekelnek kevésbé, de az hogy ide jönnek más szukolók - főleg a körmendiek - az röhej. Essenek ki a g.cibe, én nem simogatom őket, ellentétben más szombathelyi szurkolókkal.

Előzmény: reYKK (19089)
biciklispisti Creative Commons License 28 órája -5 6 19090

szerintem szimplán fosunk rá, ki fog játszani szeptemberben ellenünk, mikor a bajnoki címért hajtunk.

Előzmény: BerCLas (19088)
reYKK Creative Commons License 28 órája -11 1 19089

engem is minuszolnak.. szard le ☺️

Előzmény: BerCLas (19088)
BerCLas Creative Commons License 29 órája -18 1 19088

Szabad megkérdeznem, hogy az írásomat illetően mi volt az ennyire kivetnivaló benne?

BerCLas Creative Commons License 1 napja -20 3 19087

Az idei szezon előtti egyetlen komoly felkészülési tornánk házigazdája gyakorlatilag kiesett az olasz első osztályból (csoda kellene, hogy ne így történjen). Sajnálom, mert nyilván lett volna esély arra, hogy újra meghívjanak minket. Persze ez így is megtörténhet és annak ellenére, hogy az olasz másodosztály sem gyenge, azért az már mégsem olyan (már csak a légiósok számának korlátozása miatt sem), mint egy első osztályú együttes. Nem beszélve arról, hogy a harmadik csapat sem lenne így jó eséllyel Serie A-s csapat.

Bár még csak most kezdődött a rájátszás a magyar bajnokságban, de remélem már szervezik az itthoni emléktornánk mezőnyét. Persze nem tudom, hogy ez mennyire korábban szokott történni, de el nem hiszem, hogy csak a bajnokságok befejezése után van erre lehetőség. Amúgy nem kell majd négy csapat, hanem a brindisi torna lebonyolítása a legjobb formátum szerintem, de a minőség legyen meg.

Elnézést, hogy már így előre gondolkodom dolgokban, de én így élek.

reYKK Creative Commons License 1 napja -4 0 19086

+ Krivi echte cserecenter, Barac pedig négyes lenne, de ahhoz körülményes, ezert a center poszt.

reYKK Creative Commons License 1 napja -1 0 19085

erre utaltam. most jo ez igy.

B0nyi Creative Commons License 1 napja -1 0 19084

Igaz, de a hierarchiában elfoglalt helyük nagyon nem.

Előzmény: Pick and Roll (19082)
Langels Creative Commons License 2 napja 0 2 19083

Plusz pont alacsony posztokon vagyunk inkább többen, nem a “magasak terén”..

Előzmény: Pick and Roll (19082)
Pick and Roll Creative Commons License 2 napja 0 4 19082

De nem esett ki egy ember. Barac helyett Krivi volt a rotáció tagja. A létszám ugyanaz.

Előzmény: reYKK (19080)
BerCLas Creative Commons License 2 napja -7 3 19081

Teljesen egyértelmű!  Ugyan ezt fogalmaztam meg én is magamban. Ennek a csapatnak a legnagyobb ellenfele a nem megfelelő kohézió lenne, ezért fontos az, hogy amit ma láttunk az jó érzéssel tölthet el minket. 

Azt viszont ne feledjük, hogy itthon a válogatott szünet óta sem volt gond. Viszont az utolsó három idegenbeli bajnoki meccsünket elbuktuk, szóval nagyon kíváncsian várom a keddi pesti tévés meccsünket.

Előzmény: PHX Valley (19077)
reYKK Creative Commons License 2 napja -9 1 19080

srácok ne minuszoljatok legyetek szivesek..

csak kerdeztem.. Ugy látom ha kiesik 1 ember, Konakov jobban tud menefzselni..

basaja Creative Commons License 2 napja -1 3 19079

A dereka sérült, én is ezt hallottam.

Jó volt ma látni, hogy újra csapatként vagyunk a parketten,mindenki akart.Még hozzátenném az előttem szólók mondandójához,hogy Benke   végre tamadóoldalon is megérkezett...

Előzmény: reYKK (19074)
Langels Creative Commons License 2 napja 0 2 19078

Egyébként én is nehezen hiszem, hogy csak úgy kikerült a rotációból. Ha Milos ki akarta volna tenni a keretből, mert mondjuk probléma van a játékával, vagy a magatartásával, akkor nem tuti nem ülne a padon se. 

Előzmény: BerCLas (19076)
PHX Valley Creative Commons License 2 napja -1 5 19077

Talán még a győzelem nagyságánál is fontosabb momentumok ezek.

Előzmény: BerCLas (19076)
BerCLas Creative Commons License 2 napja -6 5 19076

Honnan tudod, hogy nem sérült? Én azt hallottam, hogy a derekával van gond, amire injekciókúrát kap.

 

A csapatnak gratulálok! Végre lehetett látni kohéziót erősítő jeleket. Ilyen volt például, amikor Jordanoval szabálytalankodtak és kizuhant a pályáról, többen pedig mentek hozzá felsegíteni. Valamint az egyik időkérés után Pot (aki ma végre nagyon jól játszott) mindenkihez odament a pályán és lepacsizott vele. Nagyon jó volt ma ezeket az aprónak tűnő, de rendkívül fontos momentumokat látni. Aztán majd meglátjuk mi lesz a folytatásban.

Előzmény: reYKK (19074)
Langels Creative Commons License 2 napja -1 1 19075

Nagyon örvendetes, hogy tévedtem és rám tudott cáfolni a Csapat!! :)
Gratulálok srácok, remélem visszatértünk a helyes útra.. Stefan, ez kell!!! :) 
Látszott, hogy ma nagyon próbáltuk kiköszörülni a csorbát. Jordanot is nagyon próbáltuk dobatni. Ma mindenki odatette magát. A Honvéd ideális ellenfél is, mert nem rosszak, úgyhogy nem lehet őket félvállról venni, de annyira nem is jók, hogy ne tudjuk ellenük felhozni magukat.
Remélem most már ezzel az energiával toljuk végig a bajnokságból hátralévő meccseket.

Hajrá Falco!!! 

Előzmény: PHX Valley (19072)
reYKK Creative Commons License 2 napja -7 0 19074

Barac nem serult, de egy percet sem kap ma sem.

Szerintetek?

Amig eredmenyes a huzas, engem nem zavar mondjuk ! 💛🖤

Ryland Creative Commons License 2 napja 0 2 19073

Szép volt a mai, ez most olyan volt, mint a válogatott szünet előtti meccsek! Persze egy meccs alapján nem kell elájulni, viszont a változtatások nekem tetszettek! Krivi jól szállt be, Beni is jól nézett ki a pályán. Pot úgy néz ki, a rájátszásra megérkezett, járt a labda, rettenetesen sok gólpasszunk volt. És aki a pályán volt, küzdött végig!

 

Ezt ma jó volt látni, remélem ugyan így fogunk hozzáállni a pesti mérkőzéshez is!

PHX Valley Creative Commons License 2 napja -1 1 19072

Nos? :-)

Előzmény: Langels (19071)
Langels Creative Commons License 2 napja 0 0 19071

Hát én ennyire nem vagyok magabiztos, de neked legyen igazad! 
A Honvéd stílusával mindig meg szoktunk szenvedni.. de szántsuk fel a parkettát! :)

Előzmény: PHX Valley (19069)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!