VAGY

Keresés

Részletes keresés

- Marky - Creative Commons License 3 órája 0 4 19221

Nem tudni mi készül, szerintem az kicsit konteo jellegű, hogy felső politikai utasításra nekünk kell "kinyírni a Falcot"

Ehhez jobb alap lenne pl az Alba, és az ottani városvezetés is közelebb áll a jelenlegi kormányhoz.

 

Szerintem inkább PaksII-vel kapcsolatban lesz több támogatás, de ennek nem hiszem, hogy közvetlenül köze lenne más magyar csapat jövőjéhez

Előzmény: Godemperor (19220)
Godemperor Creative Commons License 5 órája -1 3 19220

Azért szponzorokból, jegyekből, bérletekből ha jól tudom többszázmillás bevétele van a klubnak. Ezt elenyészőnek semmiképp nem nevezném. A Falco 100%-os tulajdonosa az önkori, tehát neki kell biztosítani a feltételeket a működéshez. Én egy szót nem szólnék, ha másik csapatokat is megvásárolna a helyi önkormányzat, aztán sok pénzzel támogatná. De gondolom nálatok nem ez készül.

Előzmény: - Marky - (19218)
Langels Creative Commons License 5 órája -2 4 19219

Szerintem már maga ez a megállapítás demagóg.. Az, hogy szerencsés helyzetben vagyunk és valamennyire rugalmas a költségvetés, az nem azt jelenti, hogy végtelen és “akárhányszor bemehet” Gyuri bácsi.. 

De ha ezt elengedjük, akkor érdemben a megtérülés a különbség. Magyarországon nem csak nálunk van elég jó pénz, csak más helyeken gyakrabban félremennek a dolgok. Legutóbb 4 éve volt csere a csapatban/stábban év közben (az is kényszerből), amikor jött Barac. Nekem mondjuk az fura, hogy ha valóban az lenne a cél, hogy a Falconak generáljanak konkurenciát felülről, akkor ez miért nem ott teszik, ahol amúgy megvan hozzá évek óta az alap, (Alba) vagy most úgy tűnik, hogy újra megteremtették a szakmát (Szolnok). És mondjuk ahol jövőre is lesz nemzetközi. Nagyobb valószínűsége lenne a megtérülésnek. Szóval én kíváncsian várom mi lesz ebből. Egyébként kívánom, hogy legyen a Paks egy jó kihívó, nekünk is jót tenne ha nem langyos víz lenne a bajnokság..

Előzmény: - Marky - (19218)
- Marky - Creative Commons License 5 órája -4 1 19218

Nem kötekedésből, de mi a különbség aközött ami Pakson készül (bár konkrétumot nem írt eddig senki le) és hogy Gyuribácsi akárhányszor bemehet pénzért az önkormányzatba? Jó tudom, vannak kisebb szponzorok (ahogy Pakson is), de az a költségvetés elenyésző százaléka.

Előzmény: Amarill0 (19199)
- Marky - Creative Commons License 5 órája 0 2 19217

Nem tudok vitatkozni ezzel...

Az, hogy mi lett ennyi pénzzel, inkább jobb nem tudni

Előzmény: nForce (19201)
yellowforever Creative Commons License 17 órája -1 0 19216

Falco -Zte 3-1   Alba-Szolnok 3-1

BerCLas Creative Commons License 19 órája -11 1 19215

Ugye nem az ellen emelsz szót, aki egy megtörtént esetet szeretne elkerülni és a rendet pártfogolja? Mivel ez a Zete ellen történt meg és most is az egerszegiek lesznek az ellenfeleink, ezért teljesen időszerű és jogos, amit írtam.

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy az a fazon, aki a Honvéd elleni meccsen nagy élményt vitt az iskolás gyermekek életébe, ugyanő most a fas..opózást és a cigányozást fogja vezényelni? Csak azért kérdezem, mert elég erős kontrasztnak érezném.

Előzmény: splity24 (19213)
falcoskipa Creative Commons License 19 órája -2 6 19214

ez egy nagyszerű hsz,könyvjelzőzzük:)))aztán  nehogy csak ígérgetés legyen ám mint a falcoskipa:(

Előzmény: BerCLas (19211)
splity24 Creative Commons License 19 órája -2 6 19213

ezt most megint miert kellett? 

Előzmény: BerCLas (19211)
Ryland Creative Commons License 20 órája -1 3 19212

Nem veszélytelen csapat a ZTE, de elnézve az utolsó DEAC elleni meccseken mutatott formát és a pihentség-fáradtság faktort, valamint a keretek mélységét, ha azon a hőfokon és azzal az akarással játszunk, ahogy a Honvéd ellen bekezdtünk, ennek 3-0-nak kellene lenni. Persze ezt a pályán is meg kell mutatni!

BerCLas Creative Commons License 20 órája -13 1 19211

Na, jöhet a Zete, "rajzfilmfiguráék" meg gyúrhatnak szombatig.:) Hiszen -mint megtudtam tőle- ha hívják őket meccs közben telefonon az egerszegiek, hogy menjenek provokálni őket, akkor ők úriemberhez méltóan ennek eleget is tesznek és átmennek a lelátó másik oldalára. Innen üzenem nekik, hogy ez többet nem fog tudni megtörténni, mert a három méteres kar fesztávommal útjukat fogom állni a szektorom feletti részen.:)

Langels Creative Commons License 20 órája -1 3 19210

Nem védekeznek rosszul, de volt nekik ehhez egy “jó ellenfél”.. Szerintem nem jutott elődöntőbe olyan csapat, amelyik akár 2x egymás után megenné ezeket a csapdázásokat.. Ezzel az Alba is szokott próbálkozni, de max egy meccsen 3-4x, mert amint nem meglepi, már simán kipasszolják és ott a létszámfölény, könnyű kosár.. Ehhez “Deacnak kell lenni“, hogy egy félidőn keresztül megedd ezt és várd a csodát..

Előzmény: reYKK (19208)
Langels Creative Commons License 20 órája -1 1 19209

Elég jó lehetőséget kaptunk arra, hogy lezárjuk 3 meccs alatt az elődöntőt. Legalábbis az alapján amit az utolsó két meccsen mutattak a csapatok, csalódás lenne ha érdemben meg tudnák nehezíteni a dolgunkat..

És jó esély van a másik ágon 5 meccsre. Elég ideális forgatókönyv lenne számunkra.. :) Persze majd meglátjuk mit hoz az élet.

Előzmény: BerCLas (19207)
reYKK Creative Commons License 20 órája -4 1 19208

szerintem az egerszegi vedekezes kimagaslo a playoffbol

Előzmény: BerCLas (19207)
BerCLas Creative Commons License 21 órája -3 2 19207

A két csapat játéka olyan, mintha lassított felvétel lenne. Borzalmasan gyenge csapatok, bár ugye mindkettő legyőzött minket az alapszakaszban. 

BerCLas Creative Commons License 21 órája -2 2 19206

Ezzel egyetértek és ebben a klubnak fejlődnie kellene, ugyanis a tévé nem három nappal a mérkőzés előtt találja ki, hogy közvetítenek.

Előzmény: zizou0005 (19205)
zizou0005 Creative Commons License 21 órája 0 1 19205

Ja, most mondta a Knézy.

Tök jó, az ember így tervezzen ...

Előzmény: basaja (19204)
basaja Creative Commons License 21 órája 0 1 19204

Szerintem mindenkinek....az M4 legalábbis most már ezt írja

Előzmény: zizou0005 (19203)
zizou0005 Creative Commons License 21 órája 0 2 19203

Szombat 19:00 óra és tv-s meccs?

Ez csak nekem új?

- Marky - Creative Commons License 25 órája 0 2 19202

Szerintem itt sokan többet tudnak mint én :D

 

Nem hallottam semmi konkrétumot se edzőről, se játékosról. Mindössze annyit, hogy jót és sokat akarunk mindenből. 

 

Nem élek már Pakson, bár az infok hozzám is eljutnak, de az elmúlt időszakban sajnos nem volt időm hazamenni meginni 1-2 sört azokkal, akik többet tudnak....

 

Ivkovic szelleme lebeg a város felett már egy jó ideje, úgyhogy sok reménnyel nem tekintek a jövőre sem.

Előzmény: 1920_ZTE (19198)
nForce Creative Commons License 25 órája 0 7 19201

Ez a kulcsmásolás szerintem 1-2 éve már lezajlott, ami utána történt, az meg hűtlen kezelés megkérdőjelezhető szakmai bravúr :) 

Előzmény: - Marky - (19194)
Vulcan0 Creative Commons License 26 órája 0 5 19200

Ja akkor meg is nyugodtam : )

Előzmény: 1920_ZTE (19198)
Amarill0 Creative Commons License 26 órája 0 7 19199

Igen, ez várható volt, hogy ha nem megy magától, akkor mesterségesen létrehozzák a konkurenciát.

Nincs ezzel semmi baj, azt kívánom legyen 3-4 olyan csapat a bajnokságban, mint a Falco.

Előzmény: BerCLas (19197)
1920_ZTE Creative Commons License 26 órája -1 2 19198

Azt is hallani, hogy Zollnert akarjátok kövi szezonra. Erről tudsz valamit? 

Előzmény: - Marky - (19194)
BerCLas Creative Commons License 27 órája -6 3 19197

Erről én is hallottam nemrég. Konkurenciát akarnak teremteni "fentről" az ellenzéki város által támogatott, sikert sikerre halmozó Falconak. Egy szombathelyi nevelés leigazolása is összejöhet állítólag.

Előzmény: - Marky - (19194)
_Espada Creative Commons License 27 órája 0 5 19196

Sok sikert, véleményem szerint az erősebb bajnokságra több szempontból is szükség lenne. (Izgalom,mínőség, nemzetközi meccseken már az első meccsen való szintlépés tartása), de a ti esetetek nálam olyan DEAC2. Évek óta nagy pénz, minimális eredménnyel.

Előzmény: - Marky - (19194)
Maximus Decimus Creative Commons License 27 órája 0 4 19195

Eddig sem szűkölködött az ASE. 

Előzmény: - Marky - (19194)
- Marky - Creative Commons License 28 órája -4 0 19194

Ahogy hallani, végre le tudtuk másolni azt a kulcsot, amivel Nálatok Gyuri bácsi jár be a hivatalba a széfhez:)

Szóval úgy tűnik lesz pénz szarásig.

 

Más kérdés, hogy szakma honnan lesz hozzá, illetve illene is bent maradni nulladik lépésként...

Előzmény: Peti9717 (19158)
reYKK Creative Commons License 29 órája 0 4 19193

En azert szivesen kiabalnam hogy

auf wiedersehen! :D 😁

Mr Teacher Creative Commons License 1 napja 0 6 19192

Ma pedig meglátjuk, ki lesz az ellenfelünk a döntőbe jutáshoz. Hangulatilag ZTE, csapaterősségileg viszont DEAC lenne a jobb. Mondjuk ez utóbbi esetben legalább egyszer át kellene utazni az országot.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!