Keresés

Részletes keresés

RnD Creative Commons License 2020.12.10 -6 5 29

"Egyébként Vámos hova menne?"

 

A Fradi tárt karokkal várná szerintem már holnap. Ahogy Tóvizit is. (Ő EG és Misi nagy kedvence.)

Előzmény: Zolcsi002 (24)
RnD Creative Commons License 2020.12.10 -4 4 28

Borgyos nem szimplán ügyes, hanem az utóbbi húsz év három legnagyobb kézilabdás tehetsége közül az egyik.

 

Ő teljesen más kategória mint a Debrecen saját nevelésű fiatal kézisei.

 

Ha a rehab OK - és nagyon remélem minden OK lesz - akkor már megállja a helyét a Debrecenben is.

Előzmény: codi1993 (23)
codi1993 Creative Commons License 2020.12.10 0 0 27

Elég jó ősszel. Korából adódóan már nem biztos lesz olyannem mint 3-4 éve de van még benne 2-3 jó év esetleg. Nem igazán látok olyan Magyar irányítót aki a következő 1-2 évben számításba a jöhet a Fradinál. 

Előzmény: Zolcsi002 (26)
Zolcsi002 Creative Commons License 2020.12.10 0 1 26

"Szucsánszki helyett szerintem elkepzelhető kérdés ő meg akar meg játszani. "

 

Akarni biztos akar, de szerintem már sosem lesz a régi. (Érdekes kérdés ez is, hogy vannak nők akik szülés után jobbak lesznek, és vannak akik eltűnnek).

Abban viszont biztos vagyok, ha elmegy vagy abbahagyja, az ftc akkor sem Vámost viszi oda irányítónak.

Előzmény: codi1993 (25)
codi1993 Creative Commons License 2020.12.10 0 0 25

Persze hogy azért adtatok. De idén már Borgyos nem játszik ha lesz kieső az egyik a Bcsaba lesz. Szóval jövőre keresni kell neki másik csapatot ha kölcsön akarják adni. 

A Fradi semmire sem az állt eddig négy légiós volt csak kevésbé nevessek mint az ideiek. Szucsánszki helyett szerintem elkepzelhető kérdés ő meg akar meg játszani. 

Előzmény: Zolcsi002 (24)
Zolcsi002 Creative Commons License 2020.12.10 0 1 24

Bocs, nem ezért adunk játékosokat a csabának, hogy ott fejlődjenek?

Egyébként Vámos hova menne? Győr? Esélytelen. Fradi? Lassan az is, mert ők is ráálltak a külföldi sztárok importjára. Más magyar csapat nem hiszem, hogy opció lenne a Loki ellenében, külföldre meg valamiért nem szeretnek magyar játékosok igazolni.

Előzmény: codi1993 (23)
codi1993 Creative Commons License 2020.12.09 0 0 23

Vannak belsős infoid vagy talalgatsz? Szerintem is ügyes Borgyos, de de ha komoly álmai vannak a Debrecennek akkor egy ilyen sérülés után ilyen fiatal tapasztalatlan játékost vissza hozni Vámos mögé szerintem nem jó ötlet. Inkább egy évre kölcsönbe Vacra, Fehérvárrá, Szombathelyre és ott lehet bizonyítani. Vámos ha ebben az utembe fejlődik és elkerulik a sérülések nem tölti a szerződését abban biztos vagyok. 

Előzmény: RnD (22)
RnD Creative Commons License 2020.12.09 -4 4 22

Ha Borgyos nem sérül meg a Fradi ellen, már a következő héten Debrecenben játszott volna, és ő tényleg erősítés lett volna. Amúgy meg van már olyan jó h nem kell őt kölcsönadni.

Előzmény: codi1993 (21)
codi1993 Creative Commons License 2020.12.08 0 0 21

Idén elkuldtek kölcsön akkor egy ilyen sérülés után még ott tartják?

Kötve hiszem, majd oda adják egy kozepcsapatnak hagy fejlődjön ott 

Előzmény: RnD (20)
RnD Creative Commons License 2020.12.08 -4 4 20

Ott van Debrecenben Borgyos Panna, aki az egyik legnagyobb tehetség az utóbbi húsz évben.

 

Miért kellene oda még egy irányító....?

 

Most h Borgyos megsérült Debrecenben hirtelen megfeledkeztek róla...? A saját értékeket meg kellene becsülni szerintem.

Előzmény: Törölt nick (18)
bandineee Creative Commons License 2020.12.08 0 0 19

Lakatos találgatás, vagy tény?

Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2020.12.07 0 0 18

Lakatos és Vámos kiváló irányító páros lesz.

Kapuban egyre inkább valószínű, hogy külföldi kapus lesz, mert Szikora nem elérhető, Pásztor meg kérdőjeles, ha igazak a pletykák.

Radosaljevic lesz szélen az egyik érkező, a másik oldal még folyamatban van, de erősítes lesz.

Következő szezonban ott lesz màr Vukajlovic is.

Karsten, Ann-Catrich, Bánfai lesznek a távozók, Kelemen visszavonul.

Zolcsi002 Creative Commons License 2020.12.07 0 0 17

Vámost én is kivittem volna az EB-re, de örülök lakatosnak is ha tényleg ide jön. Más alkat, más stílus. Szerintem jó lesz.

Előzmény: Törölt nick (15)
maedros Creative Commons License 2020.12.05 0 0 16

Bánfai Fradi játékos, ahogy Lakatos ETO-s, csak kölcsönben van Vácott. S valóban keveset játszott, de ez igaz az egész Lokira is. 

Előzmény: codi1993 (12)
Törölt nick Creative Commons License 2020.12.02 -4 0 15

Itt sem játszik sokat és amikor pálán van az sem sikerül neki igazán.

Tóvizi Petra is megállt a fejlődésben, Bordás Réka már előtte van.

Vámos Petra már most jobb mint Lakatos Rita, érthetetlen számomra miért nem Őt vitték ki az EB-re.

Kapusposzton kell igazán erősítés Debrecenben.

Előzmény: mijmij (14)
mijmij Creative Commons License 2020.12.01 0 0 14

Az előző szezont szinte végigpadozta a Fradiban az MTK után.

Állítólag kölcsönbe adták 1 évre,  miközben 2-2 éves szerződéssel hoztak a helyére játékost ...


Meccs és önbizalom hiánnyal indult a CoVid és motivációs problémákkal tűzdelt szezonnak.

Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2020.12.01 -2 0 13

Nem igazán alkotott maradandót.

Előzmény: codi1993 (12)
codi1993 Creative Commons License 2020.12.01 -1 0 12

Akkor Bánfai sem marad? 

Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2020.12.01 0 0 11

Lakatos Debrecenbe megy.

Karsten és a német kapus sem marad, Kelemen megy nyugdíjba.

Kapuba elviekben Pásztor Betti menne vagy egy külföldi kapus.

Szikora Melindát szeretnék, de szerződése van és anyagilag sokat kér.

Vámos Mira valóban napirenden van, sőt elviekben már alá is írt, de akarnak még 1 tapasztalt szélsőt mindkettő oldalra.

Előzmény: Trombozis2 (9)
codi1993 Creative Commons License 2020.12.01 0 0 10

Hallottad valakitől vagy csak tipp? :) 

Előzmény: Trombozis2 (9)
Trombozis2 Creative Commons License 2020.12.01 -1 1 9

Lakatos tulajdonképpen nem a Vác játékosa, hanem az ETOjé. A kölcsönadás június 30-án lejár. Ha onnan Debrecenbe kerül, akkor az nem a Vác döntése lesz, nekik ebbe beleszólásuk nincs. Radosavjevic esetében már lehet szó átigazolásról. Lehet, ezt az ötletet elvetik. Debrecenben elég valószínű, hogy a balszélre megpróbálják a NEKA-ból megszerezni Vámos Petra testvérét, Mírát.

Törölt nick Creative Commons License 2020.12.01 0 0 8

Ezt kellett mondani.

Ő nem tervezi, de a LOKI vezetősége IGEN :-)

Előzmény: ZLajos (7)
ZLajos Creative Commons License 2020.12.01 0 0 7

A tegnapi M4-es Kézilabda magazinban Szilágyi Zoltán: "Nem tervezem, hogy Vácról bárki is átmenjen a Debrecenbe"

Nem átjöjjön, átmenjen...

Előzmény: Törölt nick (3)
ZLajos Creative Commons License 2020.11.29 0 0 6

Mint ahogy ELVILEG ahhoz is hozzájárul, hogy pl Siófokra kerüljön...

Azért még az se vegyétek készpénznek, hogy Radoszavljevics nálatok köt ki.

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2020.11.26 0 0 5

Elvileg igen.

Előzmény: Csuloktata (4)
Törölt nick Creative Commons License 2020.11.25 -2 0 3

A jövő évi Debrecen erősebb lehet, ha hinni lehet a pletykáknak....

Lakatossal és Sanjaval, egy eddig meg nevezett kapussal és egy még egy szélsővel.

Marad a 4 külföldi, ez biztos.

Törölt nick Creative Commons License 2020.11.25 -1 0 2

Melyik csapatra gondolsz visszalépőként?

Előzmény: Imrikfalva (1)
Imrikfalva Creative Commons License 2020.11.25 0 0 1

 Érdekes, ezt még nem hozta fel senki: "írásban jeleztük az európai szövetség felé, hogy amennyiben a csoportkörbe jutott tizenhat együttes bármelyike nem tud elindulni, mi vállalnánk a folytatást. Jó lenne, ha kapnánk még egy esélyt, így az élet kompenzálná, amit elvett tőlünk. A csapat és a klub is kellően erős ahhoz, hogy ott legyen a csoportkörben.”

 

Van némi esély...

Igazság80 Creative Commons License 2020.11.25 -1 2 0

Hát ha igaz amit a madarak csipognak, hogy nagyobb lesz a büdzsé és a történet mögé beáll a BMW, továbbá összeraknak két rendes sort akkor szerintem mindenképpen. Debrecenben van jövőkép, a Siófok meg a szétesés határán van, vonzóbb is egy játékosnak egy stabil csapatba igazolni.

 

Szilágyit jómagam meg jó edzőnek tartom, gyakorlatilag 20 éves játékosokkal amolyan egysoros csapattal pl. előzte tavaly a válogatottakkal felálló Érdet, a Fradit egyszer egy évben azért megszorongatta. legyőzték a DVSC csapatát és nagy bravúrként még a Moen féle Siófokot is megcsapták kétszer is. Meg ahogy elnézem a játékosok is jóban vannak vele, Vácon simán repkedtek a 2 éves szerződések...

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2020.11.25 -1 1 topiknyitó

Mit szóltok Szilágyi Zoltánnal előrébb lép a Debrecen?

Pletyka szinten azt hallani, hogy Lakatos Rita és Sanja Radosaljevic is követi őt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!