Keresés

Részletes keresés

Spy der Man Creative Commons License 2022.12.19 0 0 96

Eurostat: Magyarország az egyik, ahol a legalacsonyabb a teljes munkaidős állásért járó éves, kiigazított átlagbér

Spy der Man Creative Commons License 2022.08.24 0 0 95

Forintossy is hazudik az atlagkeresettel, de hat ezert fizeti a HabRog propaganda

pert2 Creative Commons License 2022.05.20 -1 0 94

Az igazi atlagkeresetet a adohivatal mondja mrg, igaz csak kb evente, amikor mindenki beadja az adobevallasat. A ksh csak evkozben kisebb mintakon vegez szamlalast.

Előzmény: SoproniSör (93)
SoproniSör Creative Commons License 2022.05.20 -1 0 93

Én kapok   valamennyit, az átlagkeresetet pedig a KSH mondja meg (a KSH-nak meg Orbán).

Te meg nem tudod mi az átlagkereset.

Előzmény: pert2 (92)
pert2 Creative Commons License 2022.05.19 -1 0 92

Annyi az atlagkereseted amennyit bevallasz, kiveve ha a munkaltatod vallja be helyetted a fizetesedet.

Előzmény: SoproniSör (91)
SoproniSör Creative Commons License 2022.05.19 -1 0 91

Az átlagkereset mennyi?

Hát azt a fene sem tudja.

Előzmény: pici mici a pók (90)
pici mici a pók Creative Commons License 2022.05.19 -1 0 90
pert2 Creative Commons License 2022.05.04 -1 0 89

Most megint nyavajogtak a teveben, hogy az apeh sltal kimutatott bevallott atlagkereset hatvanezerrel kevesebb mint az ot fo feletti vallalatoke. Azt mar a kutya se tudna kiszamolni, hogy a kis vallakozoknak mennyi a jovedelme, amikor csak egy minimumot kell bevallania, a sokszazezer reszmunkaidos meg persze csak reszfizetest kap. Es barmilyen meglepo, a nagyvarosokban magasabbak a keresetekint a kis falvakban, es kb a varosi egyharmad dolgozo keresi az oszjovedelem tobb mint felet, mint mindenutt mashol a vilagon is.

Előzmény: Hisz a Piszi (88)
Hisz a Piszi Creative Commons License 2022.04.16 -1 0 88

Far-hátisztán jól teljesit 

pici mici a pók Creative Commons License 2022.04.16 -1 0 87

 

Kolozs megye már a nyugat-magyarországi megyéket is lehagyta nettó átlagbérben

 

Pénzcsinálók

2022. április 15. – 07:18

pici mici a pók Creative Commons License 2022.01.12 -1 0 86

Az inflacio is  csak 5% mint tudjuk...

midnight coder Creative Commons License 2021.06.10 0 1 85

És ami amúgy pont annyi, mint a Fletóék két ciklusa alatt az átlagos infláció volt.

Előzmény: pici mici a pók (83)
midnight coder Creative Commons License 2021.06.10 0 0 84

Ezek szerint a HVG is lesüllyedt a többi ballib propagandaanyag szintjére. Kár, régebben azért tartottak valami színvonalat.

Előzmény: pici mici a pók (79)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.06.10 -1 0 83

az inlfacio meg magasabb mint amivel a kormany villog

pici mici a pók Creative Commons License 2021.05.07 -1 0 82

Erdejes a frissen nyitott propganda nickek hogy tunbetetik el a nem teszo dolgokat...es hivatkoznbak a szakemberekre

pert2 Creative Commons License 2021.03.10 -1 0 81

Az ot fo feletti vallalkozasok eseteben a bevallott jovedelem eleg kozel all a valosaghoz. Az egy ket fos vallalkozasok eseteben altalaban csak annyit vallanak be amennyit muszaj, a tobbi bevetelt meg elkoltsegelik

 A reszmunkaidoben dolgozok keredetet meg nehez beszamitani, aki napi negy oraban dolgozik az csak egy felember, ali meg ket oraban az negyedember, egyebken ezen a teren is van trukkozes.

Előzmény: uJohng (66)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.03.09 -1 0 79

Orban hivatalos sztaistikaja majd nagyon jo lesz Majusban

 

 

https://hvg.hu/gazdasag/20200502_Orban_a_katasztrofat_fogja_sikernek_nevezni

 

- már májusban-

 

"Orbán Viktor viszont megígérte a minap, hogy három hónap múlva mindenkinek lesz munkája Magyarországon. "

 

"Szóval ki lehet trükközni dekontextualizált adatokkal három hónap múlva, hogy lám, megoldottuk a válságot méghozzá hipergyorsan. Miközben – nyilván – rohamos további elszegényedés lesz, főleg a végeken. Orbán munkaalapú társadalomról beszél akkor, amikor az emberek tömegeinek nincs és nem is lesz munkájuk. Lobogtatni fogja három hónap múlva a manipulált adatokat, de az a vérfagyasztó, hogy az igazi célt –ؘ vagyis, hogy az emberek a munkájukból tisztességgel megélhessenek – soha nem akarta elérni, és nem akarja ezután sem."

Előzmény: Hápi Zsák (-)
pici mici a pók Creative Commons License 2020.11.14 -1 0 78

es ezek ujjonganak hogy 11%-nott a GDP...:0)

Fzolee Creative Commons License 2020.10.23 -1 0 77

Felolem azt gondolsz, amit akarsz. De ne offoljunk tovabb, mert a topiknak nem temaja az en politikai nezetem, meg nekem vissza kell mennem dolgozni, mert ellentetben a kepviselokkel, engem nem fizetnek, ha nem vegzem el a munkam...

Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2020.10.23 0 1 76

Nem kell auralátónak vagy gondolatolvasónak lenni ahhoz, hogy tudjuk, aki itt rendszeresen osztja az észt, az valamelyik oldalhoz húz.

 

Amikor valaki azt mondja, hogy nem húz sehova, az valójában a hárítás egyik formája. Csakis az a kérdés, hogy előttem hárítasz, vagy saját magad előtt.

Előzmény: Fzolee (74)
Traubi Creative Commons License 2020.10.23 -1 0 75

Egyébként a személyeskedésed hogyan kapcsolódik a topik témájához?

Előzmény: Törölt nick (73)
Fzolee Creative Commons License 2020.10.23 -1 0 74

Annyira vicces, h. te ugy gondolod, h. jobban tudod a politikai nezeteimet, mint en magam.

Előzmény: Törölt nick (73)
Törölt nick Creative Commons License 2020.10.23 0 0 73

"Egyebkent nem huzok egyik oldalhoz sem..."

 

- Ilyen nincs.

 

"...en tenyleg az voltam, aki programra probalt szavazni."

 

- Tehát húzol valamelyik oldalhoz.

 

"Aztan mikor abbol semmi nem teljesult soha, nem is szavaztam tovabb."

 

- A naivitást dacos ignorancia követi. Nem gyerekes ez egy kicsit?

Előzmény: Fzolee (71)
Fzolee Creative Commons License 2020.10.23 -1 0 72

Es tovabbra is fenntartom, h. a sok naplopot, aki bekerult a parlamentbe, de b*szik bejarni, v. alszik benn, azt ne fizessuk. Oldalfuggetlenul. 

Előzmény: Törölt nick (70)
Fzolee Creative Commons License 2020.10.23 -1 0 71

Mit ad isten, az kozben torlodott.


Egyebkent nem huzok egyik oldalhoz sem, en tenyleg az voltam, aki programra probalt szavazni. Aztan mikor abbol semmi nem teljesult soha, nem is szavaztam tovabb.

Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2020.10.23 0 0 70

Nem néztem végig minden hozzászólást, viszont a tiéden megakadtam. Elég nevetséges, hogy a politikusokat degradálod, miközben nyilvánvalóan te is húzol valamelyik oldalhoz.

 

Én nem degradálom őket. Mármint megvan a véleményem arról, amit képviselnek, de belátom, hogy a politika egy sajátos munkakör. Pusztán azért még a Fletót sem ítélem el, mert fizetésért mondja a magáét. Ez ugyanis a megbízása, mondja hát.

 

Szóval te mivel magyarázod a belső ellentmondásodat?

Előzmény: Fzolee (68)
Fzolee Creative Commons License 2020.10.23 -1 0 69

LOL, ez az evezred poenja.

Előzmény: uJohng (63)
Fzolee Creative Commons License 2020.10.23 -1 0 68

Meg mindig nem kerdezted meg ugyanezt a masik topiktarstol.

Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2020.10.23 0 0 67

Akkor most, hogy megfutottuk ezt a fölösleges kört, ismét felteszem a kérdést az 56-os hozzászólásodra:

 

És te meg rájuk szavaztál? :D

Előzmény: Fzolee (65)
uJohng Creative Commons License 2020.10.23 0 1 66

A vállalkozásoknál foglalkoztatottak majdnem negyedének kereseti adatai tehát egyáltalán nem szerepelnek a statisztikákban.

 

Nem kötelező feketén dolgozni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!