Keresés

Részletes keresés

miajó1 Creative Commons License 2020.10.24 0 0 38

megis mit tehet bides biden orban ellen az ugatason kivul ?    amugy a torokokre is ugat    a nemetekre is ugat   amerika altalaban mindenkire ugat mert neki van atomja   elmehetnek a francomba

Előzmény: questt (36)
pici mici a pók Creative Commons License 2020.10.24 0 0 37

nezd, ha Biden valoban olyan gerinces mint allitjak es nem hazudik akkor most fenyegette meg Magyarorszgaot es Lengyelorszagot...

 

 

https://index.hu/kulfold/2020/10/16/biden_magyarorszag_totalitarius/

 

a demokrata párti elnökjelölt a Belarusz Köztársaságot, Lengyelországot és Magyarországot egyaránt totalitárius rendszereknek nevezi.

Előzmény: questt (36)
questt Creative Commons License 2020.10.22 0 0 36

2020. október. 22. 13:06 2020. október. 22. 13:27 Világ

 

Orbán is felkerült Trump bűnlajstromára szerző: hvg.hu 402

 

Fenik a fogukat a demokraták, kutya világ jön, ha Biden nyer.

Jelentést készített Donald Trump amerikai elnök külpolitikájáról a szenátus külügyi bizottságának demokrata tagja, Robert Menendez. A dokumentum – amelyet a Politico ismertet – káoszként írja le Trump globális tevékenységét, és kiemelten tárgyalja az Orbán Viktorhoz fűződő kapcsolatát.

pici mici a pók Creative Commons License 2020.10.22 0 0 35

Trump iegerte elo fpgja hozni az utolso vitan.

 

Lassuk azt hogy cenzurazzak ki...

Előzmény: pici mici a pók (34)
pici mici a pók Creative Commons License 2020.10.22 0 0 34

Bident támadta a New York Post, szétcenzúrázta őket a Twitter és a Facebook

 

 

Ha esetleg valaki kételkedne a Facebook és a Twitter korruptságát illetően: a két vállalat cenzúrázta a Post szerdai cikkét, amiben arról írunk, hogy Hunter Biden pénzt tett zsebre, amiért bemutatott valakit az apjának

https://index.hu/kulfold/2020/10/15/biden_levelezes_ukrajna/

 

miajó1 Creative Commons License 2020.10.21 0 0 33

igy ertelek      en 1990-ben viszont mar 5 eve dolgoztam amerikaban es fogalmam se volt a deep state - rol mert gyujtottem a dollart a bankban mint egy horcsog

Előzmény: ab05 (32)
ab05 Creative Commons License 2020.10.21 0 0 32

dehogy, csupán társadalomkritikus metált hallgattam, és valódi scifit olvastam

Előzmény: miajó1 (29)
miajó1 Creative Commons License 2020.10.20 0 0 31

ugy ismerem a magyarokat mint a tenyeremet   mindig rohogok rajtuk  ez se jart soha amerikaban

Előzmény: miajó1 (30)
miajó1 Creative Commons License 2020.10.20 0 0 30

biztos voltam benne hogy rush limbough helyett nekem uzennek majd kodolva hogy ok 18 evesen okosabbak voltak nalam

miajó1 Creative Commons License 2020.10.20 0 0 29

30 evvel ezelott mar oki doki voltal a globalizaciban        tehat      1990 - ben a globalizacio professzora voltal 18 eves gimnazistakent   engem speciel 18 evesen a lanyok erdekeltek nem a politika    te futyultel a lanyokra es politizaltal 18 evesen    

Előzmény: ab05 (27)
miajó1 Creative Commons License 2020.10.20 0 0 28

nagyon zseni vagy   szuper zseni

Előzmény: ab05 (27)
ab05 Creative Commons License 2020.10.20 0 0 27

"amerikat nem az elnok iranyitja hanem a DEEP STATE   =  mely allam    ezen azt erti hogy csilliardosok = penzenberek"

hát én már 30 évvel ezelőtt, 18 évesen rájöttem hogy minden államot ilyenek irányítanak

Előzmény: miajó1 (25)
miajó1 Creative Commons License 2020.10.20 0 0 26

ha tudsz angolul fuleddel erteni az interneten is foghatod a radio musorat   google.com   rush limbaugh   a konzervativ NEMZETI usa harcosa   utalja a globalista usa embereket

Előzmény: miajó1 (25)
miajó1 Creative Commons License 2020.10.20 0 0 25

nem en beszelek hanem Rush Limbaugh    ma   radioban    delutan fel 3        amerikat nem az elnok iranyitja hanem a DEEP STATE   =  mely allam    ezen azt erti hogy csilliardosok = penzenberek es WASHINGTONI burokratak NEM A constitution = 178? alkotmany akarjak HANEM A GLOBALIZACIO hivei    a vilagot akarjak uralni elsosorban azert hogy KINA ne dominaljon        bizonyitek : hunter biden e-mail-ei      az FBI burokratainak megvan      de nem arra hasznaljak amire egy NEMZETallamnak kellene hanem ulnek rajta es ha sleepy joe NYER akkor AZZAL FOGJAK ZSAROLNI droton rangatni       Trump azert szenvedett 4 evig mert ot is VEGIG ZSAROLTA A DEEP STATE AZ FBI-on es egyeb burokratao keresztul de TRUMP azt mondta FUCK YOU   en egy csillardos vagyok szaros burokratak ne zsaroljanak       ezert gondolkozik azon ha veszit elmegy kulfoldre mert a globalista NEMZETIETLEN burokratak BOSSZUJATOL FEL      na   lehet agyalni    de engem hiaba tamadsz en csak leforditottam RUSH LINBAUGH talk show - jat     guglizd ki ki az a rush limbaugh

miajó1 Creative Commons License 2020.10.19 0 0 24

es itt nam rolam van szo   hanem az uj hazamrol    ha kulfoldre megy=menekul az usa tekintelye a beka segge ala sullyed    rajtunk ne rohogjon putyin meg peking meg europa

Előzmény: miajó1 (23)
miajó1 Creative Commons License 2020.10.19 0 0 23

ra szavaztam multkor most senkire      azt mondta ha veszit kulfoldre megy esetleg     tehat FEL      ezert nem szavazok ra     nagy pofaja van de FEL mint egy nyuszi  allitolag az ado bevallasaival  kipicsazza biden

Előzmény: pici mici a pók (22)
pici mici a pók Creative Commons License 2020.10.19 0 0 22

Persze o a bűnös de Obama is tudott róla.

 

De Trump is bűnös hogy nem tud egy olyan FBI vezetőt választani aki kivizsgalna ezt a CIA-val való kémkedünk az elnök(jelölt) ellen dolgot 4 ev alatt.

 

Szóval ha ennyit tudott Trump akkor meg is érdemli ha megbukik.

Előzmény: miajó1 (21)
miajó1 Creative Commons License 2020.10.18 0 0 21

igazad van de ebben hillary a bunos meg a demokrata part obamaval egyutt      az egesz az o erdekukben tortent    ok talaltak ki az aljassagot trump ellen es ok utasitottak a titkos szolgalatokat      ugyanilyen illetve hasonlo aljassagok katszodnak le magyarorszagon is folyamatosan      folyamatos a politikusok egymast lejarato hazudozasa   

Előzmény: pici mici a pók (20)
pici mici a pók Creative Commons License 2020.10.18 0 0 20

Es ha valaki ketelkedne, UGYANEZ  a CIA jott ujra valasztasok elott a mar lebukott orosz osszeeskuvessel trump ellen UJRA VALASZTASKOR hogy szerintuk elkepzeheto hogy az orosozk be akarnak avatkozni.

 

 

Ennyit tud a nagy hirszerzes... elkepzelheto, hogy esetleg akarnak...

 

Es ezt ujra a valasztasi kapmany vegen hozzak elo, mint a lebukott 2016-os esetben is...

 

 

Igen az USA demokracia...meg szabad valasztas...

Előzmény: pici mici a pók (19)
pici mici a pók Creative Commons License 2020.10.18 0 0 19

Nesze hogy egyre szebb legyen. Össz hatterhatalmi összeesküvés az USA frissen választott elnöke ellen. Ez mar KGBs szint...

 

Es ez az USA pofázik másoknak demokráciáról, szabad választásokról?

 

 

Elképzelhető, hogy a központi hírszerzés jelenlegi vezetője szerepet játszott az elnök lejáratására szervezett titkosszolgálati együttműködésben.

Gina Haspel, a központi hírszerzés (CIA) igazgatója, aki 2018 májusa óta tölti be hivatalát, és aki a kémszervezet londoni állomásfőnökeként működött 2014–17 között. Ez az időkeret egybeesik azzal, amikor az FBI megkereste Stefan Halpert, a politikatudományok cambridge-i professzorát, hogy vegyen részt a Paul Manafort, Carter Page és George Papadopoulos elleni felderítésben. (Utóbbi az, aki Budapesten is előadást tartott.) Ők Donald Trump szűkebb környezetéhez tartoztak. A sok más személyre is kiterjedő művelet a „Hurrikán kereszttűz” romantikus fedőnevet nevet kapta, és fő célja az orosz befolyás kivizsgálása volt az amerikai közéletre és a választási kampányra.

A Gatestone levezetése szerint az akciósorozat nem folyhatott volna le a CIA aktív közreműködése nélkül, mivel a külföldi hírszerzés az ő hatáskörébe vág, az FBI pedig a honi elhárításért felel. Ilyen esetekben a Központi Nyomozóiroda köteles tájékoztatni a helyi CIA-állomásfőnököt (station chief) az akció rádiuszában tervezett vizsgálódásáról.

A szakzsargon ezt koordinációnak nevezi, Ami nem lett volna lehetséges Gina Haspel bevonása nélkül.

 

Már csak azért sem, mert az állomásfőnök hatáskörébe vág a kapcsolattartás az Egyesült Királyság hírszerző szervezeteivel (MI6, GCHQ). Egy Nagy-Britanniában tevékenykedő közismert személy ellenőrzése csakis az ő bevonásukkal történhet, elkerülendő a politikai és hatásköri konfliktusokat a két ország szolgálatai között. Ebben a történetben ez különösen fontos volt, mert a Trump–Putyin-kapcsolatot felvázoló Steele-munkaanyag szerzője a brit titkosszolgálat korábbi munkatársa volt. A dosszié összeállítása a 2016-os kampányfélévben kezdődött, és a The Guardian szerint ez lett „a modern politikatörténet egyik legpusztítóbb dokumentuma”.

 

 

A jelentés vázlata már 2016 júniusában az Amerikai Hírszerző Közösség (IC) vezetőinek kezében volt. Ez a keretszervezet az, amelyik – Reagan elnök rendelete alapján – koordinálja 16 amerikai hírszerző és elhárító szervezet tevékenységét. A felmérhetetlen befolyású testület élén eddig ötször váltott vezetőt Trump elnök. Ez is jelzi a szervezet és a Fehér Ház közti izzó bizalmatlanságot, aminek okai ebben a történetben gyökereznek.

 

Az FBI számára tiltott terület a választási kampányokba való beavatkozás. A Gatestone szerint ez a tilalom vezette a nyomozóirodát arra, hogy „külföldi elhárítási fenyegetést” fedezzen fel az Egyesült Királyságban, majd utána importálja a nyomozást az Egyesült Államokba, ahol viszont már van jogköre a további vizsgálódásra. Ehhez a CIA segítsége kellett.

Előzmény: Törölt nick (14)
pici mici a pók Creative Commons License 2020.10.18 0 0 18

Az mire erv hogy nem vezik meg annyian ha az a REFERENCIA?

 

Orvosok se se veszik meg az osszes Lancet kiadvanyt, el sem olvashatjak mindet es megis az a referencia.

Előzmény: NOMomentum (17)
NOMomentum Creative Commons License 2020.10.18 0 0 17

"Vagy ott is azzal ervelsz, hogy magán lap es szótárkiadó cég hat azt hazudik" - A semelyik lap és szótárkiadó nem jut el annyi emberhez mint a fb.  Globális gazdasági érdekeket szolgáló céget úgy beállítani mintha egy családi Bt lenne csúsztatás.

Előzmény: pici mici a pók (9)
pici mici a pók Creative Commons License 2020.10.18 0 0 16

ez ám igen. érv semmi..bemondom a tuti frankot igen.

Előzmény: Törölt nick (14)
Virtigli gentleman Creative Commons License 2020.10.18 0 0 15

Szürke agyúak, a FB es TW nem az USA.

Törölt nick Creative Commons License 2020.10.18 0 0 14

Butácska topik, a címével együtt.

El.

lxt Creative Commons License 2020.10.18 0 0 13

Ha rajtam múlna?

Az általános iskola 5. osztályába se léphetne az, aki nem tudja megindokolni: miért nem létezhet demokrácia. Ha valaki (11-12 évesen) még azt sem érti, hogy a(z idealizált) demokrácia miért vezetne (totális) anarchiához, attól mit várhatnánk (legkésőbb) a halmazelmélet ismertetésének bevezető szakaszában? Onnan hova tovább… ha (a képességek szintjén) még ez/ennyi sincs meg?:-)

pici mici a pók Creative Commons License 2020.10.17 -2 0 12

ogadtam a feleségemmel egy pezsgőben hogy Trump fog nyerni, de ha Biden, akkor is együtt isszuk meg csak én fizetem.

 

 

 

Trump mar bukott ;0))))

 

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=156207474&t=9238574

Előzmény: Never Man (10)
pici mici a pók Creative Commons License 2020.10.17 -2 0 11

Nem igaz mert a FB es TW nem azt írta felhasznaloinak hogy hé ez csak libsi, demi támogató oldal szóval ha itt akarsz lenni akkor cenzúrázzuk a rajuk kínos híreket es azonnal letiltunk ha linkelni akarod.

 

 

 

Ha "kívülről" politikailag nézne az ember az USA rendszert mint valami elméleti példa igazad lenne.

 

De ugye itt az USA az ami kevesebbért minősít le államokat szólásszabadság meg cenzúra terén nem szabadnak stb.  Ez itt a lényeg. Most mar le se sz@rjak a szólásszabadságot.  Es az EU se!  Ok se szólalnak fel mert hat, aaa hagyjuk...

 

"Viszont ha olyan fasz valaki hogy csak az FB meg a Twitter létezik neki, az beledőlt a saját dugájába."

 

Ez nem igaz mert semmi más média nem foglakozik vele. A CNN például úgy intézte el hogy gyorsan hogy rafogta a ruszkikra, persze nem lehet, de nem is a lényeg, hanem hogy bevágták Trump Putyinak hitte anno stb.

Ilyen alapon a Kínai média is szabad hiszen lehet beszelni róla....15 percig amíg a cenzúra le nem szedi mindenhonnan.

Vagy Oroszország is. Állami média csak Putyo nyomja, de van ellenzéki lap az megírhatja tehát van szólásszabadság. Hat istenem, újságírók börtönbe bevisizk utána elbeszélgetni de hat mit számít. Van szólásszabadság.

 

 

 

Előzmény: Never Man (10)
Never Man Creative Commons License 2020.10.17 -3 1 10

Ahhoz is joguk van a saját szerverükön, hogy FORMAT C: és többet nincs FB, de természetesen bárkinek joga van emiatt siránkozni.  Azt én értem hogy szörnyűségességesség mindez, viszont ha jogszabályba ütközik akkor nyilván bírósághoz lehet fordulni és visszakövetelni a befizetett használati díjakat. 

Meg ugyebár egy NYT cikket nem csak az FB-re lehet feltenni hanem a NYT szerverére is, ha pedig hozzájárulnak akkor az én szerveremre is, mitöbb talán ide a fórumba is, amit aztán az linkel aki csak akar. Viszont ha olyan fasz valaki hogy csak az FB meg a Twitter létezik neki, az beledőlt a saját dugájába.

 

"a két cég (alsóbb) vezetője aki érintett az mostani ugyben CSATLAKOZOTT BIDEN választási kampányához."

Bármelyik állampolgárnak jogában áll bárki kampányához csatlakozni és támogatni azt, ha ez bánata a cégtulajdonosnak majd kirúgja őket, ha pedig örül neki akkor fizetésemelést kapnak. 

 

"Most valahogy kussban van az a demokrata oldal"

-Nyilván azért mert győzni akarnak a választásokon és nem veszíteni, ennek érdekében pedig hatásos módszereket keresnek nem pedig sajátmaguk ellen keresnek érveket.

 

Fogadtam a feleségemmel egy pezsgőben hogy Trump fog nyerni, de ha Biden, akkor is együtt isszuk meg csak én fizetem. Az egész nem ér annyit hogy felmenjen miatta a vérnyomásunk, elnökök jönnek és mennek.

Előzmény: pici mici a pók (8)
pici mici a pók Creative Commons License 2020.10.17 -2 0 9

Az Alkotmanybiro elleni ügy is van ám! 

 

Vagy ott is azzal ervelsz, hogy magán lap es szótárkiadó cég hat azt hazudik amit akar azonnal hogy igazolja a demokrata szenátorok támadását?

 

 

Előzmény: Never Man (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!