Keresés

Részletes keresés

janderka Creative Commons License 2021.04.14 0 0 94
Előzmény: OrSoLy (93)
OrSoLy Creative Commons License 2021.04.14 -1 2 93

de ez nyilvánvalóan baromság, mert attól pl, hogy fiús a párja, a nemi jellege nyilvánvalóan nem az. Vagy akkor nincs szex közöttük.... :) MIndegy, szerintem Niki beszélt össze-vissza, ebbe az összevisszaságba belefér ez a kijelentése is.

Előzmény: gombóc63 (90)
gombóc63 Creative Commons License 2021.04.14 -1 0 91

A leszbikus pároknál ez nagyon sokszor így van, az egyikük abszolút pasi kívül-belül.

Előzmény: Mt. Yuhan (88)
gombóc63 Creative Commons License 2021.04.14 -1 1 90

De ő nem biszexuálisnak, hanem heteronak vallja magát. 

Előzmény: OrSoLy (86)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.04.14 -1 0 89

Ebben a cikkben azt nyilatkozta Gallusz Niki, hogy amikor először meglátta a jelenlegi élettársát, maga sem tudta, hogy fiú-e vagy lány, de az élettárs is "fiú-lány"-nak minősítette önmagát.

 

https://ripost.hu/sztar/sztardzsusz/tabuk-nelkul-leszbikus-parjaval-alapit-csaladot-a-magyar-szineszno-376100/

 

Így azt tudom elképzelni, hogy Gallusz azért tartja magát heteroszexuálisnak, mert ő a fiúkhoz vonzódik, nem a nőkhöz és az élettársát is fiúként szereti (aki szintén inkább fiúnak tartja magát).

 

Most olvastam egyébként egy kanadai színésznőről aki meg egy olyan férfival él együtt, aki nőnek vallja magát és női ruhában is jelenik meg - na most akkor ez a hölgy heteroszexuális, vagy leszbikus?  

Mt. Yuhan Creative Commons License 2021.04.13 0 2 88

A párja konkrétan úgy néz ki, mint egy nyomi pasi, a farok hiánya meg orvosolható felcsatolható műbrokival. Ha nőkhöz vonzódna, akkor nőt szeretne, nem egy ilyen izét.

Előzmény: gombóc63 (77)
Tulipántoss Creative Commons License 2021.04.13 0 2 87

Gallusz Nikit láttam már szerepelni  vendéglátóként főző műsorban jó pár éve, ahol a párja is segédkezett.

Főzés közben pár szót említettek magukról is. Így kíváncsian vártam ezt a műsort. Nem tisztem ítélkezni, de úgy éreztem, hogy Laura érzése sokkal mélyebbről jön. Nikivel nem tudtam azonosulni, de bevallom sokszor nem is értettem mit is akar közölni.  Az tény, hogy szeretik, kedvelik, tisztelik egymást mindketten. Amikor Niki határozottan kijelentette, hogy Ő mindenképpen heteroszexuális, elgondolkoztam, hogy eszébe jutott vajon, hogy kijelentésével megsértette Laurát?! De lehet, hogy én gondolok bele többet a kelleténél?! Természetesen ők tudják, hiszen tíz éve együtt élnek.

OrSoLy Creative Commons License 2021.04.13 0 0 86

Hát de ez a biszexualitás lényege, férfiak és nők is (és sokszor szerintem csak 1-1 kilengés van). Nekem is fura, de ha neki így jó, akkor miért is ne? :)

Előzmény: Ilhilla (85)
Ilhilla Creative Commons License 2021.04.13 -1 0 85

Laura előtt volt Nikinek több kapcsolata is, férfiakkal, anno a bulvár is foglalkozott ezzel eleget.

Számomra ez a kapcsolat ÍGY nagyon fura!

Előzmény: OrSoLy (83)
triola2 Creative Commons License 2021.04.13 0 1 84

Persze, szereti, ezt nem is mondtam. Viszont azt a szerelmes pillantást nem láttam Niki részéről. Amikor Niki énekelt, akkor pl. látszott a rajongás is Laura részéről.

Előzmény: gombóc63 (82)
OrSoLy Creative Commons License 2021.04.13 0 1 83

Valahogy úgy jött le, hogy ugye az emberbe szerelmes, aki lehet férfi és lehet nő (na de ugye van ennek egy testi része is, aminél már nem csak ez játszik). Lehet Nikinél még nem ment át, hogy van olyan, aki biszexuális :)

Előzmény: gombóc63 (77)
gombóc63 Creative Commons License 2021.04.13 -1 0 82

Szerintem Niki is szereti Laurát, nem egyoldalú ez a kapcsolat. Volt jó pár mondata, amiből sugárzott, hogy szereti Laurát.

Előzmény: triola2 (81)
triola2 Creative Commons License 2021.04.13 0 1 81

Én azt figyeltem meg, hogy Laura olyan szerelmesen nézett Nikire. Nikinél ezt nem láttam, bár nagyon kedvelheti, ha ennyi ideje együtt vannak.

Laura pl. átölelte, Niki simogatta a hátát, mint egy barátnak. Szóval, nekem az jött le, hogy Laura imádja Nikit.

Előzmény: gombóc63 (77)
Ilhilla Creative Commons License 2021.04.13 -4 0 80

Szerintem jól megsértette a párját ezzel a kijelentésével!

Előzmény: gombóc63 (77)
gombóc63 Creative Commons License 2021.04.13 -1 0 79

Nincs gyereke. Az általam felvetett kérdés még az első 10 percben volt. Nekem nem volt velük semmi bajom, úgy viselkedtek ami számomra teljesen elfogadható. Csak nem értem....

Előzmény: Tibbe (78)
Tibbe Creative Commons License 2021.04.13 0 0 78

Sajnos én csak az első átmaszkírozásukhoz való elvonulásig tudtam nézni, valamiért taszított az egész, pedig nem vagyok kirekesztő semmilyen mássággal szemben (elméletben)

 

De mintha Nikinek lenne egy gyereke, ha jól értettem? :O

Előzmény: gombóc63 (77)
gombóc63 Creative Commons License 2021.04.13 -1 0 77

Lehet én vagyok értetlen, de...hogy lehet valaki heteroszexuális, már pedig Niki ragaszkodott ehhez, mikor 10 éve egy leszbikus kapcsolatban él?!

Tibbe Creative Commons License 2021.03.23 0 0 76

Így igaz! Egy jó genetikájú 50 éves még bombázó!

Előzmény: gombóc63 (75)
gombóc63 Creative Commons License 2021.03.23 0 2 75

Szegény Jenő nem lett szimpatikusabb számomra. Dórit pedig a maszkjával túltolták, ha 51 évesen így fog kinézni az gáz. Nem rendelkezem túl jó genetikával, de közel 10 évvel öregebben nincs annyi ráncom mint amit rápakoltak.

Betty.Ford Creative Commons License 2021.03.23 -1 1 74

Vagy borjumirigy.

Előzmény: Mt. Yuhan (73)
Mt. Yuhan Creative Commons License 2021.03.23 0 0 73

Gondoltam, hogy Rácz Jenő Séf Úr nem főz otthon. Szerintem az ilyen séf uraságok nem is tudnak igazi kajákat csinálni, csak amolyan negyedtányért elfoglaló látványételeket, amikkel egy cinege sem lakna jól. Amiben nincs polipcsáp, tintahalszem vagy majomagyvelő, arról ők azt sem tudják, eszik-e vagy isszák...

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.03.08 -1 0 72

Legalább őszinte (mondjuk amikor mutatták az előzetest, én azt sem tudtam, hogy ők kicsodák):

 

https://velvet.hu/gumicukor/2021/03/08/nagy_zsolt_oltai_kata_eletunk_tortenete_terhesseg/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

gombóc63 Creative Commons License 2021.03.03 0 0 71

Jól gondolod, egyetértek, nagyon szépen és jól megfogalmaztad amit én nem tudtam, de a hozzászólásod fedi az enyémet, őszinték voltak. Elgondolkodva nagyon igaz, itt civilként mások voltak. Egyébként egyiket sem kedvelem ( főleg Adélt) a műsorokban.

Előzmény: schanc (69)
Ilhilla Creative Commons License 2021.03.03 -4 0 70

Jól látod! Én azt tenném hozzá: Adél most "civilben" volt és önmagát adta, a műsorokban viszont szerepet játszik, azt az Adélt adja, amit megismertek, amit elvárnak tőle!

Bencének pedig még szoknia kell, hogy "nem ő folyik a csapból is" és hirtelen egy üres térben találta magát!

Tény: mindketten felelős, családszerető emberekké értek!

 

Friderikusz pedig ismét bizonyította: az egyik legkiválóbb tévés szakember, kár, hogy nem adja át a tudását másoknak, illetve nem látjuk többet a képernyőn!

Előzmény: schanc (69)
schanc Creative Commons License 2021.03.02 0 1 69

Én is szerettem ezt az adást, de egy picit más benyomásom van.

Nekem úgy tűnt, hogy Adél minden csicsergőssége, akár hebrencssége ellenére (vagy épp ezért) valahogy nagyon kiegyensúlyozott, tisztában van a problémákkal maga körül, és tudja, mi merre hány lépés. Bence eközben mintha nem lenne ilyen állapotban, nagyon sokszor hangsúlyozta az útkeresést, a magával való viszonyt; bizonyos pillanatokban kimondottan instabilnak látszódott. És ilyenkor nagyon furcsa mellétenni a showműsorokban viccelődő, harsány Bencét - és sok őrlődő, tépelődő embernek tényleg a humor az, ami mögé menekülni tud.

Emellett néha - főleg az elején - mintha Bence feszélyezett lett volna, lehet, hogy nem akart feltétlenül megnyílni bizonyos témákban, amiket érintettek. A műsor végén viszont nagyon szépen beszélt Adélhoz.

 

Friderikusznak egyébként nagyon szimpatikus volt Adél (legalábbis úgy éreztem). És pont azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy nekik nem volt még együtt tv-műsoruk, pedig szerintem Friderikusz nagyon szerethet ilyen emberekkel dolgozni.

 

De persze simán lehet, hogy annak van igaza, aki másként látja.

Előzmény: gombóc63 (68)
gombóc63 Creative Commons License 2021.03.02 -1 0 68

Tetszettek Adélék, helyesek és őszinték voltak, egyetlen momentumot leszámítva. Amikor Bence megjelent 93 évesen Adél nem tudom mit gondolt, de nem volt egyenes arányban azzal amit mondott. Nem tudom mi járt a fejében. Az csak az én véleményem, hogy egyik szereplőt sem tudják úgy elmaszkírozni, hogy hiteles legyen 80-90 éves korukban.

Ilhilla Creative Commons License 2021.02.16 -4 2 67

Nem, mert csak belenéztem és a véleményem nem lett "publikus"! :-)

 

A múlt héten egy heti magazinban volt a páros, Máté idős szülei alkoholizmusáról teregették ki a szennyest! A cikket sem olvastam el, csak részben tudom a történteket, mert eleve felháborított, hogy ezzel a dologgal próbálják magukat a médiában annyira érdekessé tenni, hogy cikkezzenek róluk! Én inkább szégyelleném az ilyesmit, mint hogy kiteregessem!

Ezek után pláne nem bánom, hogy nem írtam véleményt a műsorban látottakról.

 

Csak annyit: nem lettek szimpatikusabbak és általam továbbra sem kedvelhetők!

Előzmény: Betty.Ford (66)
Betty.Ford Creative Commons License 2021.02.16 -2 0 66

Nem irtad meg a velemenyed a Jarai Mates reszrol,pedig vartam.

Előzmény: Ilhilla (65)
Ilhilla Creative Commons License 2021.02.16 -4 0 65

Jön az új évad!

Amaribp Creative Commons License 2020.12.10 -3 0 64

De egy adást sem néztem végig, csak kapcsolgattam.

Előzmény: Amaribp (63)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!