Keresés

Részletes keresés

Qqberci Creative Commons License 2020.10.11 0 0 14

Simonyi professzor egyik nagy mondása volt, hogy "ha valaki azt állítja, hogy valamit könnyen és gyorsan meg lehet tanulni, akkor az hazug csaló!"...

Előzmény: seymour_ (11)
Qqberci Creative Commons License 2020.10.11 0 0 13

De te nem arra születtél...

Előzmény: nagyanyo5:0 (9)
Never Man Creative Commons License 2020.10.11 0 0 12

"akkor lesz programozó"

 

Akkor lesz gyakorlatlan kezdő programozó. Ha gyakorol, akkor még 5 év.

Előzmény: seymour_ (11)
seymour_ Creative Commons License 2020.10.11 0 0 11

Namost érted, hogy a programozás nem ennyiből áll. Szóval azért ha van egy józan paraszt pistabácsi, az is tuggya, hogy a számítógép az bonyolult meg matek van benne. Ahhoz a felsőbb szinteken meg matematikus kell. Azt meg az egyetemen képzik minimum 5 év alatt. Azaz ha a delikvens azt kijárja, akkor lesz programozó. Egyébként nem. Pista bá azt is tudja, hogy a világban rengeteg a hazug ember. Tehát ha azt mondják neki, hogy nem kell ide 5 év, jó erre két hónap is, akkor igen csak el fog gondolkodni, hogy akkor a másik meg minek van. És akkor erre jönnek az ilyen dumák, hogy "engem nem érdekel az a sok hülyeség, nekem csak a pénz kell". Nemmondod. Ezzel talán más is így van. Csak mivel ez nem a józan, hanem a buta parasztok országa, ezért bevesznek minden baromságot amit a hatalom mond. Az már más kérdés, hogy csak a pénzüket b@sszák el, de ő bajuk.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (8)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2020.10.11 0 0 10

Nem tudom, hogy vajon milyen színvonalú lehet ez a 16 hetes képzés, de ismerek egy-két okj-s rendszergazdát vagy mi a fenét, akik annyit konyítanak az IT-hoz, mint én az ágyúöntéshez.

Előzmény: rézpál (-)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.10.11 0 0 9

A programozást nem lehet tanulni, arra születni kell:)))) By Ájnstájn

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.10.11 0 0 8

A politikusok tobbsege osszegyujti a penzt es javakat maganak es BASIC mindenre...

Előzmény: seymour_ (6)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.10.11 0 0 7

10 Hello world

20 Go to el innen.;-)

Előzmény: seymour_ (6)
seymour_ Creative Commons License 2020.10.11 0 0 6

"hiszen ennyiért egyetemre is mehetnél"

 

Azt el is kell ám végezni, és ott nem annyi van, hogy 10 Print "hello world" 20 goto 10.

Qqberci Creative Commons License 2020.10.10 0 0 5

Hány órás a tanfolyam? Milyen szakképesítést ad? Mi a tananyag?...

kilógó lóláb Creative Commons License 2020.10.10 -1 0 4

Ingyenes. Annak aki elvégzi. Az eu se szórja akármire a pénzét. 

Előzmény: rézpál (3)
rézpál Creative Commons License 2020.10.10 0 0 3

Nem vagyok/voltam benne a programban.

De ugye ezt az összeget eddig ők nem ismerték, mert módosítottak a feltételeken, és ezt a pénzt azoknak kéne kifizetniük akiknek a többsége elvesztette az állását a koronavírus járványban. Eléggé unfair, arról nem beszélve, hogy az EU pénze miatt ennek ingyenesnek kéne lennie. Bár lehet, hogy az egész célja, hogy az egészet el se indítsák majd, a közérdeklődés hiányára panaszkodva.

Előzmény: kilógó lóláb (1)
Never Man Creative Commons License 2020.10.10 0 1 2

Tudok jobbat.  Adják ide nekem a 2.56 millát és 16 hét múlva levizsgázok szoftverfejlesztésből!  Nem kell közénk semmilyen állami szervezés.

Előzmény: rézpál (-)
kilógó lóláb Creative Commons License 2020.10.10 -1 0 1

Ezt tanulmányi szerződésnek hívják, és minden cég alkalmazza.  

Előzmény: rézpál (-)
Qqberci Creative Commons License 2020.10.10 0 0 0

01G...

Előzmény: rézpál (-)
rézpál Creative Commons License 2020.10.10 0 0 topiknyitó

Az FB oldalról találó megjegyzés: "mi a ráklábért kellene fizetnie a kibukónak? ...a pénzt amit amúgy is az EU adott... SYNTAX ERROR!!4!!!Négy!!"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!