Keresés

Részletes keresés

pk1 Creative Commons License 2020.12.07 0 1 484

Szerintem meg a pici bácsik és nénik tették. Azok, akik a rádióban is beszélnek. Hogy rettegtek-e, azt nem tudom.

Előzmény: kinek. (483)
kinek. Creative Commons License 2020.12.03 0 0 483

Pár napja összedőlt a földönkívüli kutatás szinte egyetlen földi fellegvára...

https://index.hu/techtud/2020/12/01/osszedolt_az_arecibo_obszervatorium/

Nem én voltam, szerintem a rettegő szkeptikusok akciója volt...

Egy földönkívüli viszontválasz nem dönti le, csak ha valakiknek nem tetszik az, hogy van viszontválasz, azok döntik le :)

kinek. Creative Commons License 2020.11.30 0 0 482

"A lehetőségeink a képességeink (lehetséges tudásunk, mint faji specifikum) okán behatároltak."

 

Semmi sincs behatárolva, a törvények, szabályok, a pénz uralma és a rabszolgaság (mert a többség rabszolgaként éli az életét, amit a politika ugyan titkol, de valójában úgy van, mert a pénzt és hatalmat szolgálod amikor ha akarod, ha nem, dolgozni kell menni és adókat kell fizetned hogy a hatalom jól éljen) ami gátat szab...

Tehát a behatároltság a szolgaság, amiből önerőből nem tud kitörni a kitörni vágyó és a nincstelen lúzer embertömeg :)

Előzmény: lxt (481)
lxt Creative Commons License 2020.11.28 0 0 481

Lassan mi is, saját elhatározásból (mármint az ezt sürgető szükség okán) válunk földönkívülivé – de az beláthatóan, nem lehet az emberi faj jövőjének záloga. A lehetőségeink a képességeink (lehetséges tudásunk, mint faji specifikum) okán behatároltak.

Ámde ennek ténye nem zárja ki az embernél (nagyságrendekkel) intelligensebb faj(ok) létezését – amiből következően, e faj(ok) kirajzásának lehetőségét az univerzumban; feltételezve, hogy a megismerés, a miértek keresésének olthatatlan vágya, a bolygóközi létezésnek is előfeltétele.

 

De nincs szégyellnivalónk. Lehetőségeinkhez (falánkan ragadozó, mindent és azonnal akaró természetünkhöz) képest is, az emberi faj mégiscsak kimagaslik e folytonosan változó (ezért is törvényszerűen fejlődő) faunából – és ha ez vigasz, legalább nem hülyén, az okát sem ismerve halunk ki. Szerintem, ez pozitív.:-)

kinek. Creative Commons License 2020.11.27 0 0 480
kinek. Creative Commons License 2020.11.20 0 0 479

Nem, földi gyártású, nekem készült, de pont beleillik a földönkívüli...!

Előzmény: egylambos (459)
informer0707 Creative Commons License 2020.11.20 0 0 478

A hajójukra dolgozni? Ne vicceljünk, ez nem egy óceánjáró, ahol pincérkedhetsz meg cserélheted az ágyneműket a vendégek kabinjaiban naphosszat :) Az új bolygó meg veszélyes, én semmiképpen sem mennék a helyedben. Hiába ígérnék meg a nonók, hogy biztonságos, és ott is lesz Lambód meg csúcscsajod, az inváziós ígéreteikből már tudjuk, mennyit lehet adni a szavukra.

Előzmény: egylambos (475)
informer0707 Creative Commons License 2020.11.20 0 0 477

Csak akkor nem volt rajtunk kívül más itt, aki kvázi egyenrangú értelemmel bírt, meg az alacsony népsűrűség/technikai fejlettség volt az uralkodó. Az nagyon más szitu, mint a mostani lenne, hogyha a max. pár millió hibridet a nonók simán kilöknék a földi utcákra, a 7 és fél milliárd ember közé.

Előzmény: R3dRum (476)
R3dRum Creative Commons License 2020.11.17 0 0 476

Mi is ide lettünk telepítve hibridként. A kezdeti prototipusokból egész jól mutálódtunk és aránylag jól elvagyunk itt a Földön.

Előzmény: informer0707 (473)
egylambos Creative Commons License 2020.11.17 0 0 475

Pedig kínálkozik lehetőség, például elmegyek az egyik hajójukra dolgozni, vagy az új bolygó is egy lehetőség, rengetegen dolgoznak ott a hibridek közül. De most még várok (tavaszig?) hova fut ki itt az egész dolog.

Előzmény: informer0707 (473)
informer0707 Creative Commons License 2020.11.17 0 0 474

Megnyugtató? Én inkább elszomorítónak mondanám. Ugyanúgy megy a háttérből a sz*rkavarásuk, mint eddig, semmi nyílt kapcsolatfelvétel, ráadásul mostmár arra sincs esélyem, hogy az inváziójuk meghekkelésével valóra váltsam a kutyatápprojektemet. És nekünk még Lambót, gyémántokat meg csúccsajokat sem adtak az elmúlt években, mint egylambosnak... :( 

Előzmény: FromStadlau (471)
informer0707 Creative Commons License 2020.11.17 0 0 473

Esetleg rosszallóan bőgetheted a Lambód motorját üresjáratban, meg rázhatod az öklödet az ég felé. Hacsak nem vagy nagyon jó a nonókkal való tárgyalás technikájában, mert akkor rábeszélheted őket, hogy mégiscsak legyen invázió. Azt nem hiszem, az áthelyezésedet kérheted tőlük, tehát maradsz itt a Covid-bolygón, a "maszkolós idült idióták világában": jobb, ha mégiscsak hozzászoksz. Vagy ha nagyon jófejek, akkor majd elvisznek arra a bolygóholdra, ahova most telepítik be az emberiséget, de abban aztán tényleg nem cserélnék veled :)

Előzmény: egylambos (470)
egylambos Creative Commons License 2020.11.17 0 0 472

Túl sok lett a "nekem pedig" :-)

Előzmény: FromStadlau (471)
FromStadlau Creative Commons License 2020.11.17 0 0 471

Megnyugtató.

Majd este visszanézek, hogy informernek mi erről a véleménye, most viszont megyek egy kicsit megszegni a lockdown-t

Előzmény: egylambos (469)
egylambos Creative Commons License 2020.11.17 0 0 470

Nekem pedig el kell gondolkoznom azon miként tovább, ezentúl az invázióra hiába várnék. Nekem pedig nem igazán opció a maszkolós idült idióták világában élni, főleg ha így marad évekig.

Előzmény: informer0707 (466)
egylambos Creative Commons License 2020.11.17 0 0 469

Üröm az örömben, hogy azok akik aktívak továbbra is az élienek felügyelete alatt maradnak, tehát szó sincs arról, hogy szögre akaszthatnád a sapidat, és a hibridek továbbra is ellátnak majd jónéhány feladatot. Nem visszavonulásról van szó, csak a prioritások megváltozásáról, a bolygónk tovább nem lesz fontos, de attól még itt lesznek.

Előzmény: informer0707 (466)
FromStadlau Creative Commons License 2020.11.17 0 0 468

Ha vannak hibridek (?), akkor kellemetlenebbek mint az alienek, mert állítólag(?) mi nem ismerjük fel őket, vernek majdnem minden képességünkben, tudásunkban, de eddig meglapultak sokszor jelentéktelen, szürke életet élve.

Ebben a szituációban komoly harc lehetőségét látom...

Előzmény: informer0707 (466)
informer0707 Creative Commons License 2020.11.17 0 0 467

Akkor téged megint jól átvertek, ezt nem most találták ki, hanem fél éve, és már javában így járnak el. Az idő ugyanis repül, felhívnám a figyelmedet, hogy pont eme fél év óta (sokadszorra elmaradt invázió, 05.07) nem jöttél BP-re, átadni nekem jogos nyereményemet. Azóta "kisebb" (=nulla) a forgalom SP-BP viszonylaton.

Előzmény: egylambos (464)
informer0707 Creative Commons License 2020.11.17 0 0 466

"Ugyan továbbra is itt lesznek, mivel a naprendszer az ő területükhöz tartozik, de ezenkívül csend lesz, nem fognak beavatkozni semmibe"

 

Ezt úgy értsem, hogy nem lesz több éjszakai elrablás, vagyis szögre akaszthatom a sapimat? Mondjuk ez nekem pozitív hír, ha viszont téged is magadra hagynak, akkor biztos kellemetlen lesz csészealjas ingajáratok nélkül, pl. repülővel utazgatni, meg maréknyi gyémántos apanázsok nélkül megélni :)

 

"Szóval kézbe kell vennem a dolgokat, mert itt nem lesz valami fényes a jövő."

 

És hogy veszed kézbe? Átalakítod csészealjjá a Lambódat, majd egyszemélyes inváziós flottaként leigázod vele a Földet?

 

Továbbá FromStadlau felvetése nagyon jó: mi lesz a hibridekkel? Remélem, még a nonók sem annyira jellemtelenek, hogy szívtelenül kilökik őket a földi utcákra... Arra már gondolni sem merek, hogy esetleg az én gonosznak kikiáltott kutyatápprojektem mintájára hasznosítják őket.

Előzmény: egylambos (462)
FromStadlau Creative Commons License 2020.11.17 0 0 465

Ez jó. Így lesz mivel továbbra is izgalomban tartsad a fórumot:))

Előzmény: egylambos (464)
egylambos Creative Commons License 2020.11.17 0 0 464

Ez nem érinti a nonoship utat, továbbra is itt lesznek, csak kisebb lesz a forgalom.

Előzmény: FromStadlau (463)
FromStadlau Creative Commons License 2020.11.17 0 0 463

Hmmm... Szóval nincs több nonoship út.

Esetleg pénzzé kellene tegyed a lambót egy lufthansa jegyért, így mégis megkapná informer a söreit:) Vagy már meglátogattad, esetleg te vetted kineknek a puskáját is... nem vagyok képben, tudod, itt lockdown van:(

 

De ennél fontosabb, hogy akkor mi lesz a sok idepetézett, szuperré fejlesztett, de mostanra feleslegessé vált hibriddel? Ezek a barátaid most valamin biztos törik a fejüket, csak nem hagyják ennyiben...

Előzmény: egylambos (462)
egylambos Creative Commons License 2020.11.17 0 0 462

Rossz hírek: a nonók végleg ejtették az inváziót mint lehetőséget, és most már teljes mértékben a földi élet meghonosítására koncentrálnak a kijelölt másik naprendszer óriásbolygójának egyik földszerű holdjára. Ezt a projectet viszik tovább, a Föld sorosa pedig nem igazán fogja őket tovább érdekelni. Ugyan továbbra is itt lesznek, mivel a naprendszer az ő területükhöz tartozik, de ezenkívül csend lesz, nem fognak beavatkozni semmibe. Szóval kézbe kell vennem a dolgokat, mert itt nem lesz valami fényes a jövő.

Előzmény: informer0707 (461)
informer0707 Creative Commons License 2020.11.17 0 0 461

Mire gondolsz? Hogy továbbra is sem invázió, sem SP-BP ingajárat?  :) Az irányítást a nonóid tudnák átvenni azzal, hogy végre megmozdulnak és csinálnak valamit, de ehhez szemmel láthatóan nincs kedvük már régóta...

Előzmény: egylambos (460)
egylambos Creative Commons License 2020.11.17 0 0 460

Na ez így biztosan nem megy tovább, át kell venni az irányítást.

egylambos Creative Commons License 2020.11.16 0 0 459

Ez ilyen térkapus utángyártás? :-)

Előzmény: kinek. (458)
kinek. Creative Commons License 2020.11.15 0 0 458
dajtás Creative Commons License 2020.11.15 0 0 457

Csini mély tengeri herkentyű...

Előzmény: Leokádya (456)
Leokádya Creative Commons License 2020.11.15 0 0 456

FromStadlau Creative Commons License 2020.11.14 0 0 455

A "verseny" dolgot hagyjuk már:)

Hogy mi jöhet még? Azt senki sem tudja, legfeljebb az időutazó kisfiú és ez érvényes napsütötte, mindenben tökéletes Brazíliára is. Ez van:)

Előzmény: egylambos (453)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!