Keresés

Részletes keresés

trollkukac Creative Commons License 2021.03.09 0 0 36

Civil a pályán-nal kapcsolatban nem rendelkezek elég jogosultsággal, ahhoz, hogy írjak (?!) 

A március 6. i adásban a szépemlékű, sőt, egy valódi Rádiós Ikon, de már 20 éve senilis Szilágyi János karórás performance*-éhez mit szóltok?

 

emp Creative Commons License 2020.09.06 0 0 35

ha kopipésztelsz, illik megadni a forrást - persze megtaláltam - https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyar_Gy%C3%B6rgy_(%C3%BCgyv%C3%A9d).

 

az viszont jót tesz neked, hogy a bepésztelt részekben végre nincs szóköz a mondatvégi írásjelek előtt, mert iszonyatosan zavaró az ilyen: Politikai kerriere :

 

 

Előzmény: (.) (.) Gibson (34)
(.) (.) Gibson Creative Commons License 2020.09.06 -9 3 34

Politikai kerriere :

 

1994-ben Demszky Gábor ellenében indult a budapesti főpolgármesteri posztért az általa is alapított Köztársasági Párt színeiben.

2010 óta kormányellenes mozgalmak és tüntetések rendszeres szervezője.

2014-ben civilek jelöltjeként, függetlenként indult a budapesti főpolgármesteri címért, ám visszalépett, mivel az általa indítványozott ellenzéki összefogás nem jött létre.

2018-as országgyűlési választásokon civil szervezetek és az MSZP-Párbeszéd közös jelöltjeként indult a Siófok központú Somogy megye 4-es számú választókerületében, ám nem választották meg.

2019-ben a budapesti baloldali előválasztást szervező Civil Választási Bizottság (CVB) elnöke. Az önkormányzati választás után, ahol Budapesten a baloldali és liberális pártok nyertek, a Fővárosi Vízművek Zrt. igazgatósági tagja lett.

Johny Matska Creative Commons License 2020.09.06 0 0 33

Nem kellett volna szétqrni, én is dühös lennék ha szétkurnák a bizniszemet.

Előzmény: (.) (.) Gibson (31)
dave_dömper Creative Commons License 2020.09.06 -1 1 32

Látszik, hogy milyen felfokozott érzékenységgel kíséred figyelemmel Magyar ügyvéd úr pályafutásának minden apró részletét, rezdülését.

 

Ha szabad kérdeznem, akkor ilyen harcos bajnoka voltál az ügyvédi tisztességnek - etikának, amikor a

2019. év - őszi önkormi választások idején Győr városa ex - polgármesterének , illetve szeretett jogász partnerének a viselt ügyleteit szellőztette valamely magányos bozótharcos. Nem emlékszem semmi ilyesmire. Amúgy meg igazán nem is tudom, hogy mi és mennyi volt abból az akkori és azt megelőző ügyletekből, ami tényszerűen megvalósult, de az, hogy kormánypárt - oldalon mekkora lapítás, illetve kussolás, mélységes csönd volt a válasz, a reakció - legalábbis számomra - azért mégiscsak valamiféle bizonyíték lehetett arra, hogy valami harasztocska azért csak zörgött abban a bokorban (is). Nemde ?

Előzmény: Alf,a hím (3)
(.) (.) Gibson Creative Commons License 2020.09.06 -10 2 31

Szétqrták az eddig  fél milliárdos börtönbizniszének a folytatását, most kissé retardált lett .

mávtelep2 Creative Commons License 2020.09.06 0 1 30

Aha...a SLONAFT vezérigazgatója a Színművészeti kuratóriumában.. .

Előzmény: Alf,a hím (3)
emp Creative Commons License 2020.09.06 0 0 29

ebben az országban egy hétnél kicsit hosszabban volt diktatúra, és volt, aki még azt is szerette.

ha már ennyire hiányzik, mennyi idős is vagy?

csak ha szabad megkérdezni.

Előzmény: dAlburci (21)
Thom.Figulus Creative Commons License 2020.09.06 0 0 28

Hm?!

Miért is kell meghagyni a trollt trollkodni?!

Előzmény: fedőnevén Fasírt (26)
dAlburci Creative Commons License 2020.09.06 -1 0 27

OK.

 

Mostantól!!!!!

Előzmény: fedőnevén Fasírt (26)
fedőnevén Fasírt Creative Commons License 2020.09.06 -1 0 26

Akkor légy szíves az egysoros, viccesnek szánt beköpködéseknél tartalmasabbat is letenni az asztalra.

 

Köszönöm.

Előzmény: dAlburci (24)
dAlburci Creative Commons License 2020.09.06 -1 0 25

Gondolj arra, hogy te még Magyar Gy-nél is szebb vagy és jobb!!!!

Előzmény: fedőnevén Fasírt (23)
dAlburci Creative Commons License 2020.09.06 -2 0 24

NE!!!  :)))

Előzmény: fedőnevén Fasírt (23)
fedőnevén Fasírt Creative Commons License 2020.09.06 0 2 23

Bevezessem neked?

Előzmény: dAlburci (21)
tuktikka Creative Commons License 2020.09.06 -1 0 22

Nyilván jól fizetnek érte.

Akkor tegyed.

Előzmény: dAlburci (21)
dAlburci Creative Commons License 2020.09.06 -3 1 21

Imádkozom a JóIstenhez, hogy lehessen nálunk legalább egy hétig diktatúra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: dAlburci (20)
dAlburci Creative Commons License 2020.09.06 0 0 20

Pofátlan, pöffeszkedő varangy.

Előzmény: Alf,a hím (3)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.09.06 -3 0 19

És mi a lényeg???? Pl. a ripacsképzés????

Előzmény: Thom.Figulus (-)
csakegyvidéki Creative Commons License 2020.09.06 -2 0 18

Ezért pénzt kapsz? Buzgármócsing.;-D

Előzmény: Thom.Figulus (-)
szamtanmertanfizika Creative Commons License 2020.09.06 -1 0 17

"hülyének néz minket,

 

Ennek a felismeréséhez 10 év kellett ennek a hülyének?"

 

Neked mennyi kellett?

Előzmény: Pomber Béla (2)
Thom.Figulus Creative Commons License 2020.09.06 0 0 16

Igen. Van 3-4 szereplője, akinek érdekel a véleménye.

Előzmény: Jaka46 (15)
Jaka46 Creative Commons License 2020.09.05 0 0 15

Nézed ezt a műsort?

Előzmény: Thom.Figulus (-)
emp Creative Commons License 2020.09.05 -1 0 14

bocs, de tényleg nagyon buta vagy.

Előzmény: Thom.Figulus (13)
Thom.Figulus Creative Commons License 2020.09.05 -1 0 13

Elég volt 1x is. Mintha az m1-et nezném ...

Előzmény: emp (12)
emp Creative Commons License 2020.09.05 0 1 12

olvasd újra, gondold át, talán megvilágosodsz.

Előzmény: Thom.Figulus (8)
Alf,a hím Creative Commons License 2020.09.05 -1 0 11

Mit nem értesz?

Előzmény: Thom.Figulus (9)
dave_dömper Creative Commons License 2020.09.05 -1 1 10

Nincs itt semmiféle félreértés. Ezeket a hangzatos és méretes baromságokat nem ők - maguk találják

ki. Szigorúan, megbízásos alapon működnek, konyhakészen kapják a beillesztendő nyersanyagot és ők,

maguk legfeljebb csak kiszínezhetik. Másra, bonyolultabbra nem szól a jogosítvány.

Thom.Figulus Creative Commons License 2020.09.05 -1 0 9

És te ezt támogatod?

Előzmény: Alf,a hím (7)
Thom.Figulus Creative Commons License 2020.09.05 -1 1 8

Ohhhb+! "joggal néz hülyének ..."?! Esetleg azokat, akik rá szavaztak. Amúgy neki nem azért min.elnök, h akkárcsak 1 magyart is hülyének nézhessen!! 

Előzmény: emp (6)
Alf,a hím Creative Commons License 2020.09.05 -2 2 7

Egyenesen a seggükből, de ez semmit sem von le magyarügyvédúr teljesítményéből.

Előzmény: Thom.Figulus (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!