Keresés

Részletes keresés

Pacsker08 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 96

Ha már értékelni kellene a csabai lányokat, akkor nekem Borgyos Panna volt csalódás. Nála szerintem Kukely és Vámosi is jobban játszott. Pedig neki itt vezérnek kellene lennie az eddigi eredményei és kvalitásai alapján. 

Előzmény: sosavp (94)
RnD Creative Commons License 2020.09.04 -1 3 95

"....A Békéscsabából inkább ma Tena Petika hiányzott, pedig nem igazán tartom jónak, de az egyetlen 180+ magas játékosuk, legalább ő látta volna a kaput...."

 

'Látta volna': az azért nem elég. Gólokat is kellett volna lőni, és amilyen jól védekezett ma a NEKA, néhány leütköző fault után elment volna a kedve (és Vida lekapta volna a pályáról ugyanúgy mint a BioTech kupán két hete).

 

Mitrovic sokkal jobban hiányzik szvsz.  Ő az egyik legjobb átlövő volt tavaly az NBI középházban, és Békéscsabán is bizonyított. De általában véve is kellene három-négy jó felnőtt játékos ebbe a Bcsabába (nem Agbaba, aki az egyik leggyengébb légiós az NBI-ben).

Előzmény: sosavp (94)
sosavp Creative Commons License 2020.09.04 0 0 94

A Békéscsabából inkább ma Tena Petika hiányzott, pedig nem igazán tartom jónak, de az egyetlen 180+ magas játékosuk, legalább ő látta volna a kaput, mert a többiek csak gyömöszölték a labdát a NEKA fal előtt.

 

Iván Emese a jobbszélen kapott lehetőséget, de csak rontott helyzetei voltak.

Kukely Anna viszont szerintem nagyon jó, benne még mindig komoly potenciált látok.

Előzmény: Pacsker08 (93)
Pacsker08 Creative Commons License 2020.09.04 0 3 93

A Neka/Szise - Békéscsaba meccset néztem, és annyit mindenképpen le lehet szűrni belőle, hogy a Békéscsaba Mitrovics nélkül tuti kieső, de szerintem vele is nagyon valószínű, hogy búcsúznak az NBI-től (extrém körülmények persze boríthatnak mindent).

Csináltak néha szép dolgokat a csabai lányok, de összességében esélyük sem volt a Neka ellen. Belső posztokon Borgyos, Kukely, Vámosi és Bucsi Lili (ő talán most mutatkozott be az NBI-ben? 2004-es születésű) és talán Török Fanni váltották egymást, és hiába két "rutinosabb" NBI-es játékos (Giricz, Agbaba) beállóban, ez így édes kevés. Iván Emese pedig nem is tudom, pályára lépett-e egyáltalán. Maradandót biztos nem alkotott. 
A Békéscsaba most egyértelműen NBI/B-s játékerőt képvisel. 

 

Szerintem a Neka játékosokat is meglepte, mennyire sima lett a meccs. A második félidőben próbálkoztak Mlinkó Zsófival, sőt Juhász Grétával is, ők belső posztokon (elől) kicsit megilletődöttnek tűntek még. Védekezésben viszont mindenki odatette magát. Kajdon Blanka abszolút a csapat motorja, főleg az első félidőben kimagaslót nyújtott. Woth is stabilan játszott, Monori jól szállt be, azon pedig meglepődtem, hogy Horváth Niki már most ennyi lehetőséget kapott jobbátlövőben, és nem volt rossz ő sem. A szélsők is jók voltak, Vámos Míra először Mérai Maját, most úgy látszik Takó Vikit is kiszorította, de valóban megbízhatóan teljesít. A beállóknál meg voltam lepődve, hogy Kocsis ilyen sokat, Bánhidi és Faragó pedig kevesebbet játszott. 
Koronczai pedig nem is volt nevezve. 

Nem lesz rossz a Neka, mindenképpen harcban lesznek a bennmaradásért, szerintem a középmezőny csapatait is elkaphatják otthon. 

Mapé Creative Commons License 2020.09.04 0 0 92

Azt azért nem gondoltam volna, hogy Gyurka legyőzi Köstnert! Nulla védekezés, ezáltal nulla kapusteljesítmény.

Süni2 Creative Commons License 2020.09.04 -1 0 91

Az Óvár rendesen beerősített az új igazolásokkal, az van.

Előzmény: Tonio 2.0 (90)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 90

A Lokival amúgy mi a csuda van? Ennyire hiányzik nekik Bulath?

Már azt se nagyon értettem, amikor 42-24-re kaptak ki az ETO-tól, OK, h felkészülési meccs volt, de ez akkor is megalázó.

Isthy1 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 89

Tomasevics segítsége kellett hozzá, mert ha ő marad végig a kapuban nem ez lett volna a vége. De szerencsénkre a "ha" és a "volna" nem játszik ;-)

Valóban a szünet után jobbak lettünk hátul, de ebben szerepet játszott az ellenfél legjobbjainak fáradása is. 

Remélem Buli nem esik ki, mert akkor még nagyobb bajban leszünk.

Előzmény: Fradista Utazó (82)
hatosfalat Creative Commons License 2020.09.04 -1 0 88

Viszont Csapó nagyon jól védett utána, nem rajta múlt. Szombathely megérdemelt volna egy pontot.

Előzmény: Gojira (76)
Gojira Creative Commons License 2020.09.04 0 0 87

Akkor más meccset láttunk. A piros lapig jól vezettek, utána viszont nem. Szerintem.

Előzmény: Fradista Utazó (84)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.09.04 -1 0 86

Véglegesítették az eredményt, szóval igen. 

Előzmény: Gojira (79)
Isthy1 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 85

Nem sokon múlott az a - valóban sokkal inkább reálisabbnak látszó - döntetlen. A legvégén majdnem sikerült 40 mp alatt leadnunk a 2 gólos előnyt... Szerencsére Hlogyik a helyén volt.

Előzmény: Taliga007 (80)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.09.04 0 0 84

Vezetett már párat, fog is még. Bár kifejezetten gyenge párosnak gondolom őket, ma, szerintem, nem volt sok hibájuk. 

Előzmény: Gojira (81)
Isthy1 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 83

Az bizony, segített nekünk vele rendesen.

Előzmény: Gojira (76)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.09.04 -1 0 82

Azért csak behúztátok. 

A Szombathely harminc feletti kulcsjátékosai ezt a terhelést sem bírják, ill. szerintem a Kohász védekezése a második félidőben pontosabb lett. 12-17 után 28 percen át 6 gólt lőtt a Szombathely.

 

Azt azért nem vártam, hogy a Boglár felmossa a pályát a Békéscsabával - még ha a vége egy árnyalattal szolidabb is lett, mint ahogy húsz perc után kinézett. Kajdon 6(2), Kukucska 4, Woth 4. 

A Debrecen meg kikapott otthon a Mosonmagyaróvártól, azért az se papírforma. 

Előzmény: Isthy1 (77)
Gojira Creative Commons License 2020.09.04 0 0 81

Én meg azt remélem, hogy ez a két játékvezető nem fog nekünk meccset vezetni.

Előzmény: Taliga007 (80)
Taliga007 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 80

És lám mégis a Kohásznak jött ki a lépés. Semlegesként, úgy éreztem a Szombathely megérdemelt volna egy döntetlent, de magukat verték meg (szvsz nem kellett volna annyiszor a szélsőt beáldozni a két beállós játékért).

Előzmény: Fradista Utazó (75)
Gojira Creative Commons License 2020.09.04 0 0 79

Az MKSZ honlap szerint nyert a Mosonmagyaróvár Debrecenben. Ez igaz?

codi1993 Creative Commons License 2020.09.04 -1 0 78

Miért nem lehet ezeket a meccseket közvetíteni mint a Dunaújváros - Szombathely és a Dvsc - Móvár?

Utóbbi három közvetített meccsnek nulla sportértéke volt.. 

Isthy1 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 77

Klivinyi kiválásával az addig 2 hónapon át gyakorolt dolgokat dobhattuk a kukába. Volt bő 1,5 hetünk a bajnoki rajt előtt, hogy átvariáljuk a támadójátékot. Egyelőre sajnos még nagyon az elején tartunk.

Előzmény: Fradista Utazó (75)
Gojira Creative Commons License 2020.09.04 0 0 76

Ez hülyeség volt Tomasevictől.

Fradista Utazó Creative Commons License 2020.09.04 -1 0 75

A Kohász játéka mintha annyiból állna, hogy valahogy adjuk oda a labdát Bulathnak, a Szombathely játéka sokkal tudatosabbnak látszik, eggyel érettebben játszanak. Wald a Szombathelyben kifejezetten szépen játszik (még azzal együtt is, hogy az utolsó kísérlete a félidő végén nem jött be). 

codi1993 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 74

Én is hazaipalyan őket tartottam eselyebbnek, de nem gondoltam volna ekkora különbségre. 

Előzmény: ducikenyér (72)
Gojira Creative Commons License 2020.09.04 -1 0 73

Az Újváros se csillog, 12:15 félidőben. Pedig a Szombathely megközelítőleg sem játszik úgy, mint ellenünk.

ducikenyér Creative Commons License 2020.09.04 0 0 72

Ahogy azt megjósoltam. 

Előzmény: codi1993 (71)
codi1993 Creative Commons License 2020.09.04 0 0 71

Neka épp kivegzi a Békéscsabát.

Félidőben. 21 - 12 :O

RnD Creative Commons License 2020.09.03 -1 1 70

OK, no problem:)

Előzmény: codi1993 (69)
codi1993 Creative Commons License 2020.09.03 0 0 69

Ide akartam de valamiért elkerülte a figyelmem. :/

Előzmény: RnD (68)
RnD Creative Commons License 2020.09.03 -1 1 68

...illetve van egy külön 'Kézilabda közvetítések' topik is.

 

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9216394&la=155747839

RnD Creative Commons License 2020.09.03 -2 3 67

Bajnoki stream-eket lehetőleg a Kézilabda DK-3 vol-1-ba írjunk be, hagyjuk meg ezt a topikot a bajnoki meccsekről való érdemi hozzászólásoknak.

 

Thx:)

Előzmény: codi1993 (66)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!