Keresés

Részletes keresés

Drupal92 Creative Commons License 2020.10.17 -3 0 29

Feleségemmel keresünk nőt budapesten vagy csak kettesben a 2 lány vagy 3 mas.                                bbela92bb@gmail.com

Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.10.12 0 0 28

Ezt én is így gondolom! És ne legyünk álszentek! Mi a nőkről fantáziálunk akkor a nők miért ne fantáziálhatnának a pasikról?

Előzmény: gxzoli (27)
gxzoli Creative Commons License 2020.10.02 0 1 27

A nődnek egyes egyedül Rólad kellene fantáziájálnia, rád vágynia, lehetőleg minden porcikájában és a nap minden percében!

De hisz tudjuk, mi a különbség az elmélet meg a gyakorlat között: elméletben semmi :)

Egy hűséges házasság nem attól hűséges, hogy soha nem kívánnak meg mást, hanem hogy a helyén kezelik a dolgot.

Előzmény: BGfromÉ-D (10)

Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.08.18 -1 0 26

Szia Yazmin!

Hogy állsz a fantáziálással?

Újabb történetek?

Előzmény: csiniyazmin (21)
Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.08.18 -1 0 25

Sehol senki?

Senkinél semmi fantázia?

Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.08.17 0 0 24

Szerintem a legtöbb férfinek és nőnek volt már fantáziája annak ellenére, hogy kapcsolatban él, csak ezt nem merik elmondani senkinek. Szerintem az ha valaki el meri mondani a párjának h éppen miről fantáziált v mit álmodott az éjszaka ahol éppen valaki mással volt együtt, az hatalmas bizalom a másik fél irányába.

enrico beneti Creative Commons License 2020.08.17 0 1 23

De egy begyöpösödött gondolatok ezek.... Ez alapján neked is csak a feleséged/barátnőd szabad hogy járjon a fejedbe. De gondolom nem így van

Előzmény: BGfromÉ-D (10)
Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.08.17 0 0 22

Köszönöm a történetedet!

Előzmény: csiniyazmin (21)
csiniyazmin Creative Commons License 2020.08.16 0 5 21

A tegnapi pasira gondoltam ma délután estére is. jöttem haza és volt egy pasi tök szimpi jóképű. A feleségével vagy barinőjével nem tudom ültek a parkba. Én közvetlen a szemközti padon telóztam a Géza hívott hogy mikor érek haza mert kaját rendelt. A lényeg hogy a pasi végig engem bámult. Én meg direkt úgy ültem hogy be lásson. Mikor a párjával csókolózott is engem bámult. Nagyon felizgatott. Róla fantáziáltam miközben a Gézával otthol kajáltunk is. 

Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.08.16 0 0 20

Ne mással foglalkozz! 

Én örülnék ha megosztanád a ma esti fantáziádat!

Én vágynám rá!

Előzmény: csiniyazmin (18)
csiniyazmin Creative Commons License 2020.08.16 0 1 19

És igen többször csináltam izgató dolgot a férjem Géza mellet is!! És izgat és ez van! 25 év van köztünk a párommal és igen élvezkedek flörtölök stb! Tudom hogy sokan cigánykúrváznak de nem érdekel!!! 

csiniyazmin Creative Commons License 2020.08.16 -1 0 18

Szia mézes Ödön! Nem félek fantáziálni csak nem csípem mikor olyan pasik írnák akik tudom hogy ők maguk is sokat félre gondolnak fantáziálunk és félre is lépnek! Aztán meg csak félre dumálnak itt. Neked van Skypeod vagy email címed? 

Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.08.16 0 0 17

Nem vagy bűnös hogy mersz fantáziálni! Szerintem sok pasit izgat a női fantázia!

Előzmény: csiniyazmin (13)
Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.08.16 0 0 16

Szerintem nincs baj azzal ha más pasikról fantáziálsz! Merd leírni, merd megosztani!

Lehet hogy másnak is tetszenek a fantáziáid!

Előzmény: csiniyazmin (14)
Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.08.16 0 0 15

Ne foglalkozz az okoskodókkal!

Nem kell velük foglalkozni!

Ne fogd vissza magad!

Nyugodtan mesélj a fantáziáidról!

Előzmény: csiniyazmin (13)
csiniyazmin Creative Commons License 2020.08.16 -3 1 14

Ezért is szeretek Skypeon dumcsizni! Még mert nem tud más okoskodó beledumálni. Igen sokszor fantáziálok más pasikról. Masztizom is stb. Flörtölök stb. És?? Még párom keresztfiáról is szoktam! 

csiniyazmin Creative Commons License 2020.08.16 -3 0 13

Igen gondolom hogy megoszthatom itt de én jobban szeretem privibe. Látom itt is vannak beszólós okoskodó álszent pasik akik elítélik az ilyet. És a beszólós csávóknak csak annyit hogy ha nem kivik a dolgokra meg lehet ők is ehez hasonló cipőben járnak mi a picsáért okoskodnak! Amúgy párom már massengeren beleolvasott egy két pasival folytatott dumcsimba és még mintha élvezte volna is. Na mindegy! Attól függetlenül én nem érzem hogy nagy bűnös lennék! 

Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.08.16 0 1 12

Szia Yázmin! 

Itt nyugodtan megoszthatod a fantáziádat! Én kíváncsi vagyok rá!

Előzmény: csiniyazmin (11)
csiniyazmin Creative Commons License 2020.08.16 -4 1 11

Sziasztok! Yázminnak hívnak 20 éves mások által csininek szexisnek tartott roma csaj. Nem vagyok független. A férjem tőlem több több évvel idősebb magyar pasi. Lelki társ meg minden régóta ismert mivel nála voltam a kis vállalkozásában mindenes. Meg értő meg minden de a szex terén semmi. Se fantázia semmi.! Én pedig háát szexuálisan kissé túlfűtött csaj vagyok. Ezért is imádok flörtölni ismizni fantáziálni pasikkal. Szerintem ez nem olyan nagy bűn!!? Aki hasonlóan gondolja vagy hasonló cipőben jár írjon. Az email címem: lakatosyazminka@citromail.hu. Szeretnék dumcsizni fantáziálok stb. És talán más is lehet. Pussz! 

BGfromÉ-D Creative Commons License 2020.08.15 -1 1 10

Szervusz!

Tudod, elég nehéz úgy beszélgetni, hogy csak egyféle választ fogadsz el.

Nyilván azért hoztad létre a topikot, mert azt vártad, hogy olyan hozzászólások fognak özönleni, mint a "Persze, ez teljesen normális! Az én nejem a tanáráról fantáziál, másé az apjáról, a harmadiké pedig MZ/X-ről..."

De ez, sajnos, nem normális és nem is egészséges. A nődnek egyes egyedül Rólad kellene fantáziájálnia, rád vágynia, lehetőleg minden porcikájában és a nap minden percében!

De, persze, lehet, hogy én látom rosszul...

Előzmény: Mézesbödön69 (9)
Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.08.15 0 1 9

Nem gerjed! Itt csak a fantáziáról van szó!

Előzmény: pimpa1982 (8)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.08.15 -2 1 8

Hát ha te ezt el tudod viselni, hogy egy másik férfire gerjed a feleséged miközben házasságban éltek akkor ahhoz csak gratulálni tudok

Ennyi erővel éljetek nyitott házasságban, aztán te is döngess meg valakit 

Sok értelme az ilyen házasságoknak már nincs max ha két perverz házasodik össze

Előzmény: Mézesbödön69 (5)
Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.08.14 0 0 7

Neked még soha nem volt fantáziád?

Előzmény: masikjokislanyvisszatért (2)
Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.08.14 0 2 6

Sziasztok!

Ez a topik nők szex fantáziájuk megosztásáról szól!

Köszi de nem kell a komment!

Mézesbödön69 Creative Commons License 2020.08.14 0 0 5

Pasi a kollégája! Ő a szerető!

Előzmény: tegnapi srác (0)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.08.14 -3 1 4

Az pedig szex többesszámban, nem pedig "nyitott házasság".

Szex többes számban: ketten együtt döntenek, hogy akarnak-e és mit és kivel-kikkel. A szexuális élet felturbózása.

Nyitott házasság: mindenki azzal kefél, akivel akar, a másik tudtával vagy anélkül, na ilyenben én se lennék benne.

Már bocsánat de ha valaki feleségét szendvicsben döngetik ketten az már nem "turbó" hanem vérfertőző gruppenszex, nyitott kapcsolat, ez esetben nyitott házasság

És ahogy irtad is a nyitott házasság lényege, hogy mindenki azzal kefél akivel akar a másik tudtával vagy anélkül

Jelen esetben tudtával 

És mi választása van a szerencsétlennek: vagy belemegy amit a ribanc felesége kitalált vagy felbomlik egy házasság, rosszabb esetben egy egész család mert megcsalás és válás lesz a vége

Előzmény: masikjokislanyvisszatért (2)
-kozi- Creative Commons License 2020.08.14 0 2 3

Segáz haver. Nemsoká jön a postás, pizzáfutár. Meg aki még arra jár... 

Előzmény: Mézesbödön69 (-)
masikjokislanyvisszatért Creative Commons License 2020.08.14 -2 4 2

Ha félre akart volna lépni a csaj, akkor nem mondta volna el a pasijának. Elmondta, tehát bele akarja vonni. Az pedig szex többesszámban, nem pedig "nyitott házasság".

Szex többes számban: ketten együtt döntenek, hogy akarnak-e és mit és kivel-kikkel. A szexuális élet felturbózása.

Nyitott házasság: mindenki azzal kefél, akivel akar, a másik tudtával vagy anélkül, na ilyenben én se lennék benne.

Előzmény: pimpa1982 (1)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.08.14 -3 3 1

ez azt jelenti, hogy egyenlőre még elméletben de a házasságod kezd csődbe menni

Mostmár csak idő kérdése, hogy a fantáziálgatás mikor valósul meg cselekedetté és vagy beszállsz ebbe a szexuális játékba te is és megmarad a házasságod nyitott kapcsolatban vagy pedig válás lesz a vége

tegnapi srác Creative Commons License 2020.08.14 0 1 0

pasi vagy csaj a kolléga?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!