Keresés

Részletes keresés

othiss Creative Commons License 2020.08.17 0 0 2

ugyanolyan mosószerrel?  és miért is kell 3 órát mosogatni egy berakással?...

Előzmény: Boszorka (1)
Boszorka Creative Commons License 2020.08.14 0 0 1

Rajtunk is már 3 éve, miután a fűtőtest romlott el benne. A német Siemens serviz szcrint az a cég amelyik ezt neki beszállította, már 10 éve megszünt. Maga a gép közel 20 éves volt, de még most is siratom. Az új, szintén Siemens, közel 3 órát mosogat és közel se annyira jól mint a régi.:-((((

Előzmény: supi57 (-)
ásítósmacska Creative Commons License 2020.08.13 -1 0 0
supi57 Creative Commons License 2020.08.13 0 0 topiknyitó

Üdv Mindenkinek, Barkács szerelésben néha javitok gépeket. De ez a Siemens kifogott rajtam. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!