Keresés

Részletes keresés

pk1 Creative Commons License 2020.08.18 0 0 5

Ami az idegesítésfaktort illeti: nem látok különbséget a múlt és a jelen között. Ma legalább sokkal nagyobb a vadászmező - ha már valakinek a reklámgyűjtés a hobbija/szakmája.

Előzmény: egy hazafi (4)
egy hazafi Creative Commons License 2020.08.11 0 0 4

Ugord át. Egy a sok tolakodó, időrabló, kéretlen reklám közül. A lényeg a videó, ami abból a korból való, amikor a reklámoknak külön műsorblokkban megvolt a helye, és szívesen néztem, mert érdekes és informatív volt.

Szerintetek a mai reklámok kiötlői és mindenhová berakói nem gondolnak arra, hogy megcsömörlenek ettől a sok hülyeségtől az emberek? Nem öngól ez vajon? Mi van, ha megutálják emiatt ezeket a termékeket az emberek? Vagy mi, nézők már nem is számítunk, hanem csak ész nélkül hírdetnek egymás ledöngölésére, "ha te is, akkor én is" alapon?

Előzmény: pk1 (1)
othiss Creative Commons License 2020.08.08 0 2 3

jó kérdés...majd jön a válasz a topiknyitótól, hogy akinek nem inge...

 

Mert válaszolni fog az biztos, ugyanis olvassa, csak kivár, hogy minél több embert bosszantson. Örömében  a képernyőre recskázik...

 

Na megyek, mert jön a reklám...

 

:-)

Előzmény: emp (2)
emp Creative Commons License 2020.08.07 0 0 2

az kinek szól, hogy barmok?

 

mindenkinek, aki olvassa?

Előzmény: rock and troll (-)
pk1 Creative Commons License 2020.08.07 0 0 1

Úgy látom, a videó egy átugorható reklámmal indít. Ugorjuk át? Vagy éppen az a lényeg?

Előzmény: egy hazafi (0)
egy hazafi Creative Commons License 2020.08.07 0 1 0

Engedelmeddel én mégis h0zzászól0k. :-)

És igazat is ad0k neked, legalábbis abban, h0gy a reklám0k már jó ideje "elp0fátlan0dtak", t0lak0dók és ind0k0latlan f0gyasztásra ingerlik az erre vevő buta, k0nzumidióta embereket.

De vannak 0lyan reklám0k, amiket mégis, ma is szívesen nézek és így v0lt ez gyermekk0r0mban is: https://www.youtube.com/watch?v=T7cYHrspUQY

Egy letűnt k0r emlékei, amik0r még 0lyasmiket reklám0ztak (vagy inkább hírt adtak magukról, h0gy ilyen termékek is vannak?), amelyek valóban a mi termékeink v0ltak, és j0bban értékeltük őket, mint a mai eld0bható világ vackait.

rock and troll Creative Commons License 2020.08.07 0 0 topiknyitó

Ezt a topicot azért nyitottam, hogy megszünjön. Nem kívánok aktív részese lenni, így a sorsa sem érdekel. A célom, hogy 4-5 ember elolvassa.

A reklámok sajnos brutálisan hatnak a társadalomra. Egyre pofátlanabbul. Tudom kedves olvasó, rád nem hat. És rád se és rád se és rád se és rád se.

De igen. Ez egy fogyasztói társadalom ami tény. Ennek alapja a reklám ami szemmel és füllel láthatóan működik. Köcsög média. 

Ha nem akarod, hogy hasson rád ez a sok szar, a legjobb módszer ez ellen a 

cinizmus és az irónia. 

De azt sejtem, hogy ti már mind idomított rabszolgák vagytok. 

Tudom, tudom, te szabad vagy és te döntesz. Csak te számítasz. A tiéd minden. Csak rólad szól. 

Jajajj, csak ki ne maradj az innovációkból, Jajajj. 

Barmok. 

Nem várom a kommenteket, és tényleg. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!