Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.08.08 0 0 67

Novartis Encepur Adult parancra felvett vedooltas utan kialakult gerinc es porckarosodas, rovarcsipes + kullancscsipes utan kialakult porckarosodas, reflux, tinnitus, szedelges, gyenge allokepesseg, keztoalagut-szindroma, sok egyeb mas.

Előzmény: Valaki420 (66)
Valaki420 Creative Commons License 2020.08.07 0 0 66

Veled mi a baj ha megkerdezhetem?

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.08.07 0 0 65

Felesleges idegesitened magad. Elsz ahogy tudsz. Vagy kiderul az ok, vagy lecarjak es nem derul ki. Ismeros helyzet.

Előzmény: Valaki420 (63)
Valaki420 Creative Commons License 2020.08.06 0 0 64

az meg elég tré, hogy van a zsebemben xanax ha szukseg lenne ra... 

Valaki420 Creative Commons License 2020.08.06 0 0 63

az tiszta sor.. ha idom engedi kerek beutalot elsonek urologushoz azon tunetek mitt aminek eddig nem szenteltem nagyobb figyelmet. 

Az tiszta sor nekem is viszont megis kapufa... gasztros dokik mindent rendben talaltak, verkepem tokeletes mind a ketszer, nem tenyeszett ki semmi... ugy erzem magam mint ha epulnek lefele (22 evesen hozza teszem) es kb. nevetseg targya vagyok mar mivel nem tudok ugymond ezzel a tunetegyuttessel azonosulni ha egyalralan nevezheto annak

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.08.06 0 0 62

Psziches oktol nem dagadnak be a nyirokcsomok.

Előzmény: Valaki420 (59)
Valaki420 Creative Commons License 2020.08.06 0 0 61

elvileg kötélféregnek hívják, sehol semmi leirast nem talalok csak kulfoldi oldalon

Valaki420 Creative Commons License 2020.08.06 0 0 60
Valaki420 Creative Commons License 2020.08.06 0 0 59

Találtam YouTube-on egy videót. Sajnos az angolom nem a legjobb

viszont annyit leszurtem, hogy a csaj valamifele beontesrol beszel(nem ettol varnam a csodat, felreertes ne essek). Illetve az egyik videojanak a leirasa alatt talaltam, hogy szarul erzi magat, nem erzi magat 100%-os nak. Kb. mint ha en irtam volna a panaszokat. Belolem is 1:1-ben ilyen cuccok jonnek ki lassan masodik eve amiota ugymond ez az egesz kialakult nalam. ( https://m.youtube.com/watch?v=6h9HuiWlgig ).

Szekletvizsgalaton a feregpete, amoba ugyebar nem tenyeszett ki, mikologiai vizsgalat pedig nem keszult a belflora ismeretenek hianyabol adodoan. Pontositaskent a vervizsgalaton(labor) minden ok. Ennek ellenere a honapjamnal, lagyeknal es nyaknal a borom alatt csomo van, tuneteim nem

enyhulnek stb stb... mindenhol a psziches jelzot kapom

Orvosoktol nagyon nem kapok jobb infot a dietanal. Viszont igy, hogy ugymond szembesultem a sajat magam altal tapasztalt dolgokkal egy videon keresztul valahogy a psziches betegsegem kezd atfordulni realissa.

Ha erre valaki valamit tudna mondani azt nagyon megkoszonnem 🙏

Valaki420 Creative Commons License 2020.07.31 0 0 58

Fura, na mindegy. 

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.29 0 0 57

Abbol el az orvos. 25000Ft-ot kert, elkuldott imadkozni a templomba, elmondasa szerint nem tud javitani az egeszsegi allapotomon.

Előzmény: keepaxx (56)
keepaxx Creative Commons License 2020.07.21 -1 1 56

Leértékeled a Hit jelentőségét...

Előzmény: Maketheworldabetterplace (55)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.20 0 0 55

Nincs jobb rabszolga azoknal, kik szabadnak hiszik magukat.

Előzmény: keepaxx (54)
keepaxx Creative Commons License 2020.07.20 -1 1 54

Ki nem szabad manapság?

-Hacsak nincs túlontúl fölborulva az emésztése...

Előzmény: Maketheworldabetterplace (53)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.20 0 0 53

Szabadda tesz?

Előzmény: keepaxx (52)
keepaxx Creative Commons License 2020.07.20 -1 1 52

A jó víz, jó levegő, és a munkálkodás! Nincs jobb! :))

Előzmény: Maketheworldabetterplace (51)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.19 0 0 51

Viz es levego?

Előzmény: keepaxx (49)
Valaki420 Creative Commons License 2020.07.19 0 0 50

rajta vagyok

keepaxx Creative Commons License 2020.07.18 0 1 49

Három hét kényszermunka! Koplalással!! Néha gyógyító hatású tud lenni.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (47)
keepaxx Creative Commons License 2020.07.12 0 1 48

Nyirokcsomó-biopszia, szövettan. 

Előzmény: Maketheworldabetterplace (47)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2020.07.11 0 0 47

A nyirokcsomoduzzanat- mereg-panikroham valszeg osszefugg.

Előzmény: Valaki420 (42)
keepaxx Creative Commons License 2020.07.11 0 1 46

Vérvétel, vizeletminta

vércukor, ionok (Na, K, Mg, Ca, Fe), vesefunctio, májfunctio, Wgr, CRP, húgysav, CK, diastase, lipaze, 

minőségi vérkép, transferrin, vizelet ált., plusz üledék, immunelfo, összfehérje, albumin.

Előzmény: Valaki420 (45)
Valaki420 Creative Commons License 2020.07.11 0 0 45

labor alatt mire gondolsz? lehet nekem magas kicsit

keepaxx Creative Commons License 2020.07.11 0 1 44

A laborokról mindig elfeledkezel...

Előzmény: Valaki420 (42)
Valaki420 Creative Commons License 2020.07.10 0 0 43

Illetve amit meg kihagytam: hasi uh-n sem volt elteres.

Kedves Minitron, utana olvasok mindenkepp!!

Valaki420 Creative Commons License 2020.07.10 0 0 42

Koszonom szepen!

Szeklet vizsgalat soran bakterium nem tenyeszett ki, fereg ill. protozoon nem talalhato.

Gyomortukrozesen(szovettani mintat veve) reflux lathato amirol kis gyerekkorom ota tudok. A szovettani minta  eredmenye megnyugtato: allt a papiron.

Ketto verveteli vizsgalat volt. Bilirubin szint magas. 

Vastag ill. vegbel tukrozesen ahol a vekonybelembe ill. a vakbelembe is beneztek mindent rendben veltek. Itt letudtak egy IBS-el. Szovettanit nem vettek mert feleslegesnek veltek.

Pszichiaternel jartam ott megallapitotta a doki, hogy pánikzavarban szenvedek.

Ennyi vizsgalaton jartam. Arrol, hogy darabos a spermam, honaljam alatt es a lagyekom alatt csomo talalhato ami hol megduzzad es hol ossze megy meg nem volt vizsgalat. Ahogyan az idonkent jelentkezo borpanaszaimrol sem.

Ezeket meg, hogy kupmaradvany illetve az ilyen hozzaszolasokat, velemenyeket meg nem tudom hova tenni.

Koszonom szepen!

keepaxx Creative Commons License 2020.07.09 0 1 41

Vérképe tökéletes, a többi laborról nem nyilatkozott még (az elején írta, hogy folyamatban van)...

Előzmény: Minitron (40)
Minitron Creative Commons License 2020.07.09 0 0 40

Tisztelt Valaki420,

Szeretném leszögezni, hogy nem vagyok egészségügyi szakértő, tehát a javaslatom és a véleményem ilyen formán lehet figyelembevenni.

Az én véleményem az, hogy gyulladásról van szó˙a gomba is egyfajta gyulladás).

Ennek felderítése és kezelése hosszas további vizsgálatokkal talán diagnosztizálható. A diagnózis megállapítása után, ahogy az szokott lenni tüneti kezelés fog történni, viszont a tüneti kezelés véleményem szerint még nem fogja megszüntetni az okot. Sajnos az orvoslás bármennyire is fejlett és szerencsére rengeteg embert képesek megmenteni, életminőségüket javítani kezeléssel, gyógyszerekkel, a kiváltó ok nem feltételnül, vagy nem is szünik meg. Így gyakran a stabilitás érdekében rendszeres gyógyszerszedése kényszerülünk, hiszen nincs más alternatíva.

A javaslatom, hogy olvasson utána az omega6-omega3 aránynak, illetve annak hogy milyen jelentősége van a szervezet-sejtszintű helyes működését illetően.

Miután tájékozódott keressen egy alternatívát, amivel kezelhető, rendezhető ez az arány és elhiheti, hogy olyan jól lesz, mint még soha.

Amennyiben nem talál megfelelő alternatívát, tudok javasolni egy egészségprogramot, ahol rendkívül magas a gyógyulási arány bizonyíthatóan.

Remélem tudtam legalább egy kicsit segíteni.

Üdvölettel, Minitron

Előzmény: Valaki420 (37)
kesszmaccka Creative Commons License 2020.07.07 0 1 39

Habos vizelet!! Előbb menjen urológushoz!!

Előzmény: keepaxx (34)
keepaxx Creative Commons License 2020.07.06 0 2 38

Pl.: Reparon-Herbál

Előzmény: Valaki420 (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!