Keresés

Részletes keresés

Serial Slut Creative Commons License 2021.09.06 0 0 504

Nem láttam, bocsi.

Sandbox survival/crafting játékokkal, illetve "szellemesekkel" főleg, most a 7 Days to Die a kedvencem, de szerintem az összeset kipróbáltam már, amit csak érdemes: The Forest, The Infected, Raft, Mist Survival, Night of the Dead (7 Days copy, mint rájöttem), Green Hell (túl szenvedős, hamar abbahagytam), Subnautica 1-2... meg volt pár, ami hiába népszerű, nekem nem jött be (Osiris, Subsistence, Stranded Deep). Kategóriájában messze a 7 Days a legjobb és a legösszetettebb.

A "szellemesből" Phasmophobia és kistesói, ezeket a pasimmal együtt néha, de ő továbbra is marad a lövöldözőseknél. Meg nyomtam egy kis Ranch Simulatort, az is jópofa, illetve Animallicát és Devourt. Megvettem a Hobo Tough Life-ot is, de nem tudtam megszeretni, túl szenvedős az is.

Megtaláltam azt a néhány kategóriát, ami bejön, főleg a túlélős kategória a nekem való és néhány borzongós, kreatív játék, szóval figyelem az erre "szakosodott" streamereket. Sok játék ezek közül még mindig early accessben van vagy épp csak most jött ki, mint az Obsideo vagy a Ghost Hunters Corp, amik a Phasmophobia népszerűségét lovagolták meg.

Te mivel játszol?

Előzmény: Tuk Peregrina (502)
Tuk Peregrina Creative Commons License 2021.07.15 0 0 502

Seri, jársz erre?

Előkapartam a jelszavam, és visszatértem. Mesélj, mivel játszol a saját laptopodon? :)

Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.10.07 0 0 501
Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.10.06 0 0 500
Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.10.01 0 0 499

Elvileg jó hír lenne a Conan sorozat, remélem nem csinálnak belőle valami pc baromságot.

https://index.hu/mindekozben/poszt/2020/10/01/conan_a_barbar_ujra_pusztit/

Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.10.01 0 0 498

Megnéztem az Új mutánsok filmet, hát elég gyenge volt, mintha az Alkonyat ifjúsági fimet keresztezték volna a Tudom mit tettél tavaly nyáron ifjúsági horrorfilmmel, a színészekkel nem volt gond, csak a forgatókönyvvel, még az sem derült ki hogy miért tartották fogva őket pontosan.

Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.09.30 0 0 497

Megvolt a Deadpool 1 és 2 is, már nincs több elmaradásom szuperhős filmek terén 2020-ban :)

Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.09.28 0 0 496

A Logan-Farkas film is megvolt, elég lehangoló film. de jók voltak a harci jelenetek.

Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.09.27 0 0 495

Megvolt a Shazam is, egy kicsit gyerekes volt, de azért nem volt rossz.

Előzmény: Aurelius Respectus (494)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.09.26 0 0 494

Megnéztem a Ragadozó madarakat, ez a leggyengébb DC film amit eddig láttam a sorozatból, ellenszenves szereplők, ócska poénok, egyedül a harci jelenetek értek valamit, bevallom már eleve nem vártam sokat, elolvasva a wikipédiát és megnézve a szereplőket, de ezt is alulmúlta, van egy olyan érzésem hogy a Shazam sem fog bejönni.

Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.09.25 0 0 493

Elég hülye a cím, a lényeg , a Fekete özvegyet csak májusban mutatják be és csúszik az összes Marvel film.

https://hvg.hu/kultura/20200924_Egy_evvel_elhalasztottak_Spielberg_West_Side_Storyjanak_bemutatojat

Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.09.22 0 0 492

Megvolt az X-Men - Sötét Főnix film is, egész jó, még az utolsó Farkas film van hátra a X-men szériából, gondolom a Marvel lecseréli a színészgárdát, mivel megszerezte a filmjogokat a Fox-xal együtt.

Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.09.21 0 0 491

Megnéztem az Aquaman filmet, nem olyan rossz mint írták, jó van benne némi mesejelleg és idétlen poénok, de szerintem simán nézhető film.

Zsúrbanshee Creative Commons License 2020.09.15 0 0 490

Amúgy ott igen. A római korban sokkal színesebb volt a lakosságok összetétele, katonaként mindenfele eljutott akár egy etióp zsoldos is. Van az egyik kedvenc sorozatom a BBC History Cold Case, abban van is egy afrikai származású csontvázról egy rész: https://www.youtube.com/watch?v=5sxYzTxepkc

Előzmény: Aurelius Respectus (488)
Omar Khajjám Creative Commons License 2020.09.15 0 0 489

A muszlim világban előfordultak rabszolgaként, ha esetleg valaki felszabadította és Angliába került, nem lehetetlen.

Bár varázslónak akkor sem mentek volna.

Ezzel szemben Kínában tényleg 0 fekete élt a Mulan idejében.

Előzmény: Aurelius Respectus (488)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.09.14 0 0 488

Miért, a középkori Angliában voltak ? :)

Előzmény: Omar Khajjám (487)
Omar Khajjám Creative Commons License 2020.09.14 0 0 487

Hát abban a korban és helyen tényleg anakronizmus volna, hiszen nem voltak feketék Kínában illetve Kelet-Ázsiában... :))

Előzmény: Aurelius Respectus (486)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.09.14 0 0 486

Jó tényleg nem a világ legizgalmasabb filmje, elég vontatott és látszik hogy mese, a valószerűtlen események miatt, de a kínai igényeknek megfelel, a kínai értékék hangoztatása miatt, nálam plusz jó pont hogy korhű, csupa kínai szereplő van benne, sehol egy fekete harcos vagy varázsló mint az amerikai Robin Hood / Merlin és hasonló filmekben.

Előzmény: Omar Khajjám (485)
Omar Khajjám Creative Commons License 2020.09.14 0 0 485
Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.09.11 0 0 484

Én csak az indexen olvastam el a filmkritikát, elég zavaros a történet, a nézőket is megosztotta a kommentek szerint, a filmrajongóknak bejött, az átlagnézők meg kiakadtak tőle.

Előzmény: Zsúrbanshee (482)
Zsúrbanshee Creative Commons License 2020.09.11 0 0 483

Azt se értettem pl., hogy miért akarta a banya lelőni a csajt a gyerkőc sulija előtt... 😂 

Előzmény: Aurelius Respectus (481)
Zsúrbanshee Creative Commons License 2020.09.11 0 0 482

Hát, nagy reményeket tápláltunk, aztán azt hittem, hogy csak nem jól értettem, mert németül néztem, és rosszul értettem valami fontosat. Aztán kiderült, hogy nem. 😜 De azért látványos volt, meg jó ötlet. És a színészek is rendben voltak.

Előzmény: Aurelius Respectus (481)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.09.10 0 0 481

Hát Nolan Tenet filmjénél biztos jobb lesz :) Már annak is örülni kell, ha nem a diverzitás a fő mondanivaló mint a Star Wars utolsó három részében.

Előzmény: Omar Khajjám (479)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.09.10 0 0 480

Nekem tetszett a Lynch film, néhány hónapja láttam.

Előzmény: Omar Khajjám (479)
Omar Khajjám Creative Commons License 2020.09.10 0 0 479

Az előzetes alapján nem igazán gondolom, nekem túlságosan bombasztikus és akciófilm jellegű.

Mintha valamiféle Marvel univerzumban játszódna, csak itt Halleck és a mentátok csak mellékszereplők, nem lehetnek szuperhősök abban a szerepben... Villeneuve jókora szereptévesztésben van, ha ezt így komolyan gondolta.

Ettől azonban még lehet rendkívül sikeres a film, ha nem igazi Dűne-rajongók fogják szeretni... (a Lynch-féle adaptáció is rendkívül megosztó volt, de tudtommal inkább 75% utálta, mintsem szerette volna)

Előzmény: Aurelius Respectus (478)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.09.10 0 0 478
Aurelius Respectus Creative Commons License 2020.08.31 0 0 477

Egész érdekes filmet csináltak az ukránok, mondjuk nálunk is lehetne egy ilyet a tatárjárásról, a mohi csata elég látványos lenne.

https://port.hu/cikk/mozi/nahat-az-ukranok-csinaltak-egy-tok-bizarr-tortenelmi-eposzt/article-68014?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

Omar Khajjám Creative Commons License 2020.08.20 0 0 476

A Disney a legpénzéhesebb és legrohadékabb szórakoztatóipari cég, ami valaha is létezett... a versenytársait erővel tiporja el, a vevőit duplán húzza le.

Szerintem hülye az, aki bármiért is fizet nekik.

Vannak, akik támogatják a torrentezést, ha azzal a Disney-nek okoznak kárt! Milyen igazuk van.

Előzmény: Serial Slut (470)
Zsúrbanshee Creative Commons License 2020.08.16 0 0 475

Hallgattam is, amíg nem indultunk. Szülinapja van az erdélyi barátainknál a feleségnek, elmentünk felköszönteni. Itt iszonyatos meleg van, de kinn náluk a "tanyán" valamivel hűvösebb volt, elücsörögtünk a fák alatt.

Előzmény: Shangri-La (474)
Shangri-La Creative Commons License 2020.08.16 0 0 474

Jó volt nagyon, én szeretem. :-) Egy másik böngészőablakban mehet simán, amíg teszel-veszel, végig lehet hallgatni. :-)

Előzmény: Zsúrbanshee (473)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!