Keresés

Részletes keresés

Fjodorovics Borisz Creative Commons License 2020.07.23 0 0 8

Múlt héten voltam a Tescoban. Egy kiszolgáló dolgozott a baromfis és tőkehúsos pultban. Kesztyű és maszk nélkül. Köhögött, ilyenkor a kézfejével takarta el a száját, majd folytatta a kiszolgálást. Fel volt háborodva, ha valaki kérte, hogy még egy zacskóba csomagolja a húst, mert a leve összeken mindent.

Azt hiszem lejjebb már nem lehet.

A.Schindler Creative Commons License 2020.06.29 0 0 7

Elnézést!

A virtualitás kelepcéi.

Előzmény: lufi77 (6)
lufi77 Creative Commons License 2020.06.28 0 0 6

A végén ott a mosoly. Úgy látom félre értettél.

Előzmény: A.Schindler (5)
A.Schindler Creative Commons License 2020.06.28 0 0 5

Diósdon is van egy Interspar, Érd határában.

Az a régebbi.

Az érdi, az M7 felhajtónál csak 2 éve nyílt meg.

Én is inkább a diósdiba járok, nem annyira zsúfolt.

Előzmény: lufi77 (4)
lufi77 Creative Commons License 2020.06.26 0 0 4

Mintha az érdi Interspárról írnál. :))

Előzmény: Diótörő (3)
Diótörő Creative Commons License 2020.06.26 0 0 3

A diósdi Spar hiperbe járok amióta megnyílt.Miért?

Mert van fedett parkoló, nyáron a kocsi nem melegszik fel, eshet az eső,hó,bevásárló kocsival könnyen oda lehet gurulni.

  Ezen kívül van klotyó ( nyuggerként nem mindegy ),hatalmas a választék, az eladókkal semmi probléma még sosem volt.Ha valami nem volt a pulton és kértem, bementek a raktárba és hozták.

  Van egy tűrhető árú kajálda is, aki bírja manival, az ehet is.

Ja és totózó is van !!

Badora04 Creative Commons License 2020.06.13 0 0 2

Nekem az Aldi és a Penny bevált.

A.Schindler Creative Commons License 2020.06.13 0 0 1

Magyarországon a legtöbb boltban ez a helyzet. Persze, nem csupán a boltokban: csak ott talán feltűnőbb.

Én egyébként szintén érdi vagyok, Spar-ba járok rendszeresen és elég jó a helyzet. Van 2-3 kifejezetten rossz modorú eladó, de a többség normális. (nekem is feltűnt egyébként, hogy sok a Spar!)

Viszont munkám jellegéből adódóan rendszeresen járok műszaki/építőipari boltokba - na, ott többnyire kriminális a helyzet.

 

Ez van, ilyen a magyar nép: kulturálatlan, műveletlen, frusztrációiból adódóan arrogáns, agresszív.

Ahogy orbán megjegyezte: erőből értő, félázsiai faj.

Előzmény: Madeiránszülettem (-)
püfffneki Creative Commons License 2020.06.12 0 0 0

Babak0csi

Madeiránszülettem Creative Commons License 2020.06.12 0 0 topiknyitó

Ma voltam a L*** nevű csodában, életemben talán másodszor Érden. Ekkora prosztó tahó személyzetet nem tudom, láttam-e már valaha. Hozzátartozik: nem rég költöztünk Érdre, biztos süt rólunk a vidéki lét. Nektek hol mi a tapasztalatotok? Egyébként miért van itt ennyi Spar?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!