Keresés

Részletes keresés

kelso82 Creative Commons License 2020.05.21 0 0 6

Jah amúgy a kérésem sztornó, már rájöttem hogyan kutakodjak.

Azért írom mert záporoztak az ötletek, kímélném a felhasználókat a továbbiakban, h ezzel kínlódjanak:D

 

Előzmény: kelso82 (5)
kelso82 Creative Commons License 2020.05.21 0 0 5

Nem megy most az oldal(indavideo)

Először a főoldal bejött még, majd ugyanitt kijött egy ablak, hogy "valami nem jó nálad".Majd öt perc múlva a googlin keresztül újra próbáltam elérni a főoldalt és már be sem jött.

 

 

Lehet persze, h csak valami karbantartás folyik, remélem tudnak róla, este már kéne az oldal:)

Illetékesek remélem tudnak a hibáról.

 

(Ez az oldal be van állítva kivételek közé az ADblockeremben, magyarul nem használom indán a blockert)

 

Ilhilla Creative Commons License 2020.05.18 -1 0 4

A videotéka kínálatát általában akkor nézem át, amikor a rengeteg csatorna ellenére nem találok semmi nézhetőt. Kikölcsönözni azt szoktam, amit végképp nem találok meg a net-en és megéri kiadni érte azt az 500-1000 Ft-ot. Sok esetben egész gyorsan felteszik pl. az Oscar díjas filmeket, azokat -ha érdekel- meg szoktam nézni, mielőtt a net-re kerül (vagy nem kerül).

Előzmény: kelso82 (3)
kelso82 Creative Commons License 2020.05.17 -1 0 3

Miért használod bármikor is azt a videotékát?Nem a sóherságról van szó, de otthoni mozizáshoz sorozatozáshoz baromság pénzt kiadni ebben a formában( darabonként).

 

Akkor már inkább válts olyan csomagra mint én és lesz hozzá ingyenes HBO videotékád ahol vannak hbos és nem hbo-s sorozatok filmek is.

Nekem még moziklubom is van( 990 ft havonta) és ott is vannak filmek sorozatok dögivel.

 

 

Ezért mondtam, hogy baromság kiadni 1 db kikolcsonzesert akarmennyit, mert ezeken kívül is ott van még az ilyen indavideos kincsek, meg videas dolgok.Plusz ott van meg a bizonyos magos (nC**e.cc) is, ahol szinten rengeteg minden fent van.

En sokszor a letoltest uszom meg, mert mielott letoltok egy sorozatot megnezem, hogy indavideon pl fen van-e.  Ha igen, akkor nem letöltöm magosról, hanem ott nezem online.

 

Ezert is irtam, hogy többnyire a netflixes sorozatok érdekelnének, mivel HBO-s és nem HBO-s sorozatból is van dögivel a videotáramban (hbo,moziklub) (szinten tcom szolgaltatas)

 

A sorozatbarat persze meghívós rendszerű, szóval azzal egy mezei kereső nem megy sokra, ha ráguglizik a kívánt sorozatra és sbaratos találatot ad.

 

 

Előzmény: Ilhilla (2)
Ilhilla Creative Commons License 2020.05.17 -3 0 2

Én is hasonló módon szoktam keresni egy-egy filmet. Pl. ha a Telekom csomagjában lévő "videotékában" kinézek egy-egy filmet, mielőtt kikölcsönözném, rákeresek a google-ban és ha megtalálom, már nem is érdekel a téka, mert ott min, 500 Ft, egy film. 

A legtöbbet tehát cím alapján a google-ban találom meg és így jutok el az "indára", vagy a "videára", esetleg a sorozatbarátra, youtube-ra. Más profilokat nem ismerek. 

 

Ma este pl. a "Személyiségtolvaj" c. film lesz a soros, kis "limonádé", de a másik kinézett filmet (Paranoia) nem találtam a net-en. 

Előzmény: kelso82 (-)
kelso82 Creative Commons License 2020.05.17 -1 1 1

Köszönöm az épületes hozzászólást, nagyon hasznos volt.Várok továbbra is ehhez hasonló informatív megjegyzéseket.

 

Előzmény: Woorim Epsom (0)
Woorim Epsom Creative Commons License 2020.05.17 0 0 0

VIDE0

kelso82 Creative Commons License 2020.05.17 -1 0 topiknyitó

Sziasztok.

Indavideoval kapcsolatban lennének észrevételeim, kérdéseim, azon kívül, hogy nagyon bírom.

 

Tud valaki olyan felhasználót még mint amilyen kabalababa9?Rendszeresen minőségi sorozatokat rakott fel,de kb 4 éve teljesen abbahagyta, a legutóbbo vidije talán 2016 os lehet, nem emlékszem.

 

Többnyire netflixes sorozatok érdekelnének.

 

A másik ké-rdés az Indavideo keresőjéhez kapcsolódik.Hogyan lehet az, hogy megguglizom azt a sorozatcímet, hogy 'black summer' és kiadja az indán fellelhető részeket.Viszont ha indán írom a keresőbe 0találat lesz.( akárhogyan keresem, ha szó szerint a vidi címét írom(kis és nagybetűkre is figyelve) akkor sem ad ki semmit.

 

De ami a méginkább meglepő,hogy rámegyek a vidót feltöltő profiljára, majd ' videók' nincs ott a felhasználó által feltöltött videóknak a kilistázásánál sem a black summer. Ez mi lehet?

 

Tudtok olyan profilokat megnevezni amik sorozat feltöltésekkel foglalkoznak nagyrészt?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!