Keresés

Részletes keresés

Fáradt Vándor Creative Commons License 2020.04.30 0 1 11

IP telefonon bármi megadható szám helyett

 

Előzmény: Kurjancs (9)
othiss Creative Commons License 2020.04.29 -1 0 10

cseng a vezetékes...felveszem, egy férfi udvariasan köszön, majd elmondja, hogy vonalvizsgálat, szeretnék a lakásban is megvizsgálni a készüléket..kérem..azt legenszíves megmondani, hogy a számhoz milyen cím tartozik, mert nem találjuk a munkalapot...pedig itt vagyunk a közelben...

-ez most vicc akar lenni, mert annak nagyon gyenge....

-akkor szopjál le! ....volt a haragos válasz...nem hívtam fel, mert felesleges, bár kijelezte a számot..

 

újabban a mobilomra jön hívás éjjel...kinyomoztam, a Moldova Köztársaságból...másoktól hallom, hogy őket is hívják onnan, de soha nem ugyanarról a számról. Csak az előhívó ua.

Este kikapcsolom.

Kurjancs Creative Commons License 2020.04.29 0 0 9

A zaklatók és az erőszakos közvélemény kutatók miatt nem szoktam felvenni az ismeretlen hívókat (Privát hívó).

Nem szeretem az egészségi állapotom felől érdeklődőket, akik azután gyógyszert, vagy fizetős kúrát, vagy hasonló dolgokat ajánlanak.

Ezeket rövid úton lerázom.

A kérdésem lényege az, hogy miért jelent meg a telefon kijelzőjén szám helyett az "AAEP 416". Úgy tudtam, hogy a hívószámhoz csak én rendelhetek nevet. 

Lehet olyat csinálni, hogy ha én hívok valakit, akkor a hívott fél telefonján egyből a nevem -nem a számom- jelenjen meg? Mert a hívó valahogy most ezt csinálta.

Egyébként már kiderítettem, hogy melyik számról hívtak: A TELEKOM központi ügyfélszolgálatának 30-as körzetszámmal kezdődő száma rejtőzött mindkét esetben a felirat mögött.  

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -1 0 8

Én is felveszek mindent, másnem mondom neki nem érdekel, elköszönök és rányomom. Ha olyan pillamatomban kap el, akkor meg max elküldöm az anyjába és nem otthon a családtagjaimon vezetem le a feszkót...

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -1 0 7

Miért nem veszed fel? Én mindent felveszek, egy időben sportot űztem abból, hogy hülyére vettem a call centereseket, ezt meg azt megrendelgettem random címekre, nevekre. Ha pasi volt és kedves a hangja, akkor flörtölni szoktam velük.

 

A bankomnál volt egy 30Ezres elmaradásom, addog hízelegtem a pasinak amíg 3 hónapra kaptam további türelmet :D

Vajk Creative Commons License 2020.04.29 0 0 6

Ha már szóba jött Hong KOng, lehet ez is:

Advanced Aviation Education Programme (AAEP)

Előzmény: Kurjancs (-)
pk1 Creative Commons License 2020.04.28 0 1 5

Ezekről a számokról topiknyitásra buzdító kérések szoktak jönni.

Előzmény: Kurjancs (-)
Kurjancs Creative Commons License 2020.04.28 0 0 4

Ha így van, akkor jól tettem, hogy nem vettem fel. 

Előzmény: HA5OPI (3)
HA5OPI Creative Commons License 2020.04.28 0 2 3

Bármit ki tudnak íratni.

 

Valószínű valami hongkongi call centerből akarnak neked eladni befektetéseket, mármint te fekteted be a pénzt és ők jól járnak vele.

Előzmény: Kurjancs (-)
Kurjancs Creative Commons License 2020.04.28 0 0 2

Azt már nem tudom, de bizalmatlan vagyok az ismeretlen számokkal szemben. Pláne az ilyenekkel.

Előzmény: Celtis (1)
Celtis Creative Commons License 2020.04.28 0 0 1

Miért, mi történik, ha felveszed?

Előzmény: Kurjancs (-)
Woorim Epsom Creative Commons License 2020.04.28 -1 0 0

0O0 O0O0

Kurjancs Creative Commons License 2020.04.28 0 0 topiknyitó

Ma délelőtt furcsa hívás érkezett a vezetékes telefonomra. A kijelzőn ez jelent meg: AAEP 416. Természetesen nem vettem fel. Három órával később pedig ezt láttam: AAEP 408. Ezt kinyomtam. A neten nem találtam semmi ráutalót. 
Mi lehet ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!