Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.05.22 0 1 105

Ha minden fenti címben szereplő nő hozzászólna akkor ez lenne a leglátogatottabb topik.
(Beleértve az érdekből szexelőket is ,mert azok is igen sokan vannak.)

Párhuzamos dimenziók Creative Commons License 2020.05.10 0 4 104

Soha semmiben nem kell, és nem is szabad általánosítani! Meg is mondom miért nem. Van egy rokonom aki most mindegy ki, szóval világ életébe egy tipp topp hiphopp emberke volt úgy a munka úgy a hétköznapi dolgokban, míg nem egy betegség miatt felborultak az addigi dolgok. Egészségi okok miatt lelassult, elhízott belső szervi gondok miatt minden addigi teljesen más helyzetbe került. Erről sosem tud senki mit hoz a holnap és nincs senkire kiplakátolva a jelen állapotának oka.

Előzmény: Rolexfan (96)
Párhuzamos dimenziók Creative Commons License 2020.05.09 0 3 103

Ez a probléma a férfiaknál is jelen van, mert találkoztam már ezen problémával. Nem álltalános de mindenképpen orvosi eset, ami szerintem kezelhető.



Láthatatlantoronylakó Creative Commons License 2020.05.08 0 2 102

Így nem teljesen igaz, hogy nem szeretjük a szexet, csak esetleg másképp mint azt sokszor a férfiak gondolják rólunk talán. A szex is úgy van mint a főzés, hogy mi nők a szexhesz talán személyesebben álunk hozzá mint a férfiak.

BobRob69 Creative Commons License 2020.05.06 0 0 101

Hölgyektől várnánk leginkább a  hozzászólásokat de férjek, barátok is jó lenne ha írnának. Nagyon sok férfi van akivel a párja nem szexel. A frigid nő már nagyon régen a bohózatok, viccek témája. Rengeteg ok lehet de a topiknyitó  problémája szerintem bonyolultabb. Lehet, hogy a párja szimplán aszexuális vagy valami hülye vallási szekta kebelezte be.

 

Rolexfan Creative Commons License 2020.05.02 -7 0 100

Hölgyek! Várjuk a hozzászólásokat. Ehhez a topikhoz elsősőrban nektek kell hozzászólni. Érdeklődve várjuk a saját véleményeket.

Rolexfan Creative Commons License 2020.05.01 -7 0 99

Érdemes megnézni a nickek eddigi beírásait. Ez se semmi... Ezek veszik el az értelmes dolgokat beírók kedvét a topikolástól!

Bean2019 Creative Commons License 2020.04.30 -3 1 98

33 éves ismerős srác is ötvenes nőket akart becserkészni. Én semmi szín alatt nem ajánlottam neki. Nem hallgatott rám. Basz@s helyett rábasz@sok sorozata lett. Méghogy az érett nő az igazi a nagy túrót!

Mr.BSG Creative Commons License 2020.04.30 0 1 97

Persze, igaz amit írsz lehet ötvenes nő és férfi is jobb formában mint egy harmincas. Viszont a menopauza köztudottan egy "libidógyilkos" ehhez hozzájön még az önmagukkal való elégedetlenség és a hab a tortán , hogy sok nő még idegbeteggé is válik.

Előzmény: Rolexfan (96)
Rolexfan Creative Commons License 2020.04.30 -7 0 96

Kezdjük ott, hogy mi az, hogy ötvenes nő. Ebben a korban lehet valaki nagyon kivánatos és lehet egy elhizott, formátlan valaki.

 

De nem kell 50 évig elmenni. Reggel voltam vásárolni elmentem egy pár mellett, a srác, lehetett 25-31 éves és irdatlan puhány, kövér volt.

 

De még valami. Élhet valaki aszkéta életet, figyel mindenre, tornászik jól öltözködik és partnerként egy nagy nulla, mert a teljes életét önmaga formábantartására fordítja.   

 

De egy biztos nem érdemes általánosítani, főleg életkorral kapcsolatban.

Mr.BSG Creative Commons License 2020.04.30 -2 1 95

Jól sexelnek az ötvenes nők?  Ezt erősen kétlem mert ott már a menopauza erősen bejátszik.

Előzmény: Milos123 (90)
Mr.BSG Creative Commons License 2020.04.30 0 0 94

A nagy kérdés az az, hogy a ritkán mit értünk. Heti, havi, félévente? 

Előzmény: olegnagy (88)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.30 0 2 93

Városi legenda. :) A fiatal kanhörcsögök max. azért keresik mert nincs pénzük ,lakásuk és a farokrángatásnál az is több. :)  A fiatal csajokkal kanyarban nincsenek. A fiataloknak nincsenek gátlásaik, sokkal szabadabb világban nevelkedtek és kevésbé problémásak.  A kinézetről meg már ne is beszéljünk. :)

Előzmény: Milos123 (90)
Fantazia2019 Creative Commons License 2020.04.30 0 0 92

avan = abban

Előzmény: Fantazia2019 (91)
Fantazia2019 Creative Commons License 2020.04.30 0 1 91

18 évesen azt gondoltam, már a harmincasoknak is ciki... De így , 50-en túl inkább avan bízom , hogy még 70 felett is menni fog 😎

Előzmény: Törölt nick (75)
Milos123 Creative Commons License 2020.04.30 0 0 90

50es nők nagyon jól sexelnek,,,,,,

azért keresik őket a fiatal pasik,,,,,

Előzmény: Törölt nick (75)
Rolexfan Creative Commons License 2020.04.30 -8 0 89

Én azt hiszem a nők sokkal jobban tudják, hogy mi kell nekik a szexben és meg is szerzik maguknak. Nekik jóval egyszerűbb ez, mint nekünk férfiaknak.

olegnagy Creative Commons License 2020.04.29 0 2 88

Szóval a titok nyitja a ritka szex, mert akkor nem bír unalmas lenni :-) A hitvesi ágyban a mindkét félnek kényelmes testhelyzetek száma nem túl sok, viszonylag gyorsan végig lehet zongorázni ezeket és ha persze a szex másik résztvevője is ugyanaz marad, az erre hajlamosak tényleg hamar ráunhatnak a partnerükre. Én inkább olyan alkat vagyok, hogy ha tényleg nagyon jó, akkor nem vágyom extra változatosságra.

Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 0 4 87

Valami akkor sem klappol. És ezt ebből a fórumból nem is fogod megtudni soha. Max, ha privát levelezel erről egy szakértővel, de legegyenesebb választ a párodtól kapnád, ha megkérdeznéd...

Előzmény: Rolexfan (86)
Rolexfan Creative Commons License 2020.04.29 -10 0 86

Köszi. Hát a séma, a megszokottság rám talán nem jellemző én pl. nagyon szeretek asztalra ültetni, fotelbe feltérdeltetni meztelen nőt, úgy nagyon jól lehet foglalkozni a testükkel

Előzmény: Törölt nick (85)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 0 5 85

Sok mindennel. A külsőgéeken túl (elhíztok) pl. azzal hogy nem figyeltek a partnerre, csak magatokra. Megszokott unalmas séma szerint csináltok mindent. Van olyan férfi aki csak ürít és a nővel nem foglalkozik.

Előzmény: Rolexfan (84)
Rolexfan Creative Commons License 2020.04.29 -8 0 84

"Tényleg nem sok értelme van ennek a topiknak."

 

Szerintem viszont nagyon is van értelme. Engem például nagyon érdekel, hogy mi férfiak mivel tudjuk "megölni" a partnerük szexuális vágyakozását.

Előzmény: Törölt nick (77)
Rolexfan Creative Commons License 2020.04.29 -8 0 83

Köszi

Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -1 0 82

Hagyjuk már, dehogy ciki! :)))))

Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -3 0 81

Befejeznéd?!

Előzmény: Corvalan (72)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -1 1 80

Ne haragudj, de nem!

Előzmény: nudefun (70)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -2 0 79

Azért jó vele, mert nem unalmas. Mindig kitalál valamit és sokadik alkalommal is másabb egy kicsit. Persze ehhez hozzátársul az is, hogy van amikor havonta egyszer, de van amikor félévig sem bújunk össze.

Előzmény: Rolexfan (69)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -3 0 78

Kedveském, ne haragudj de én ezzel itt nem tudok és nem is akarok mit kezdeni. Engem nem érdekel a nickek pályafutása, lehet egy hét múlva már megint nem lépek be ide egy félévig, most ráérek mert szabadságon vagyok. Amíg nekem valaki kultúráltan ír, azt megtisztelem a válaszommal, ha van modanivalóm.

 

Te csak mocskolódsz itt. Lehet joggal, lehet, hogy nem. Nem is érdekel. De engem hagyj ki belőle...

Előzmény: Corvalan (68)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -1 0 77

Én itt vagyok, olvasom ide, de mit írjak ide? Szerencsére mint minden egészséges nő én is igényélem és szeretem a szexet. Tehát nem tudok érdemben nyilatkozni.

 

Szerintem a letöbb nő aki ilyen szexes topikokat olvasgat, nézeget annak magasabb a libidója, érdeklődő és van megfelelő szexusa.

 

Akinek nincs, vagy nem érdekli a téma az eleve nem fog ide jönni..... tehát itt a szóban forgó nők aránya 0.

 

Tényleg nem sok értelme van ennek a topiknak.

Előzmény: Törölt nick (60)
Rolexfan Creative Commons License 2020.04.29 -12 0 76

Ezt felejtsd el

Előzmény: Törölt nick (75)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!