Keresés

Részletes keresés

fververvev Creative Commons License 2020.03.30 0 0 5

Köszi szépen. Pedig már örültem, hogy valami hackelés nyomaira bukkantam :D

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2020.03.30 0 0 4

INIT_SCREEN_TITLE_TEXT:"Fontos számunkra adatainak védelme"
INIT_SCREEN_BODY_TEXT:{
1:"A partnereinkkel együtt olyan technológiákat, például cookie-kat használunk, amelyekkel a személyes adatait – például az IP-címeit és a cookie-azonosítóit – feldolgozzuk annak érdekében, hogy az Ön érdeklődési köre alapján személyre szabjuk a hirdetéseket és a tartalmakat, mérjük a hirdetések és a tartalmak teljesítményét, valamint következtetéseket vonjunk le a hirdetések és a tartalom közönségével kapcsolatban. A gombra kattintva hozzájárulhat ennek a technológiának a használatához és az adatai e célokkal történő feldolgozásához. Az oldal későbbi meglátogatásaikor bármikor meggondolhatja magát, és megváltoztathatja a döntését."
2:"A személyes adatait – például az IP-címeit és a cookie-azonosítóit – a partnereinkkel együtt a cookie-khoz hasonló technológiák segítségével feldolgozzuk annak érdekében, hogy az Ön érdeklődési köre alapján személyre szabjuk a hirdetéseket és a tartalmakat, mérjük a hirdetések és a tartalmak teljesítményét, valamint következtetéseket vonjunk le a hirdetések és a tartalom közönségével kapcsolatban. A gombra kattintva hozzájárulást adhat, vagy kiválaszthatja, mely partnerek, milyen céllal dolgozhatják fel az adatait. A beállításokat bármikor módosíthatja."
3:"A hirdetésekből származó bevétel teszi lehetővé, hogy minőségi tartalmat és tájékoztatást biztosítsunk Önnek. A személyes adatait – például az IP-címeit és a cookie-azonosítóit – partnereinkkel együtt feldolgozzuk annak érdekében, hogy az Ön érdeklődési köre alapján személyre szabjuk a hirdetéseket és a tartalmakat, mérjük a hirdetések és a tartalmak teljesítményét, valamint következtetéseket vonjunk le a hirdetések és a tartalom közönségével kapcsolatban. A gombra kattintva hozzájárulhat a cookie-k használatához és az adatok feldolgozásához. A döntését bármikor megváltoztathatja.",softOptIn:"We and our partners use technologies, such as cookies, and process personal data, such as IP addresses and cookie identifiers, to personalise ads and content based on your interests, measure the performance of ads and content, and derive insights about the audiences who saw ads and content. Continue using this website or click below to consent to the use of this technology and the processing of your personal data for these purposes. You can change your mind and change your consent choices at any time by returning to this site."
}
INIT_SCREEN_SETTINGS_BUTTON_TEXT:"TÖBB LEHETŐSÉG"
INIT_SCREEN_REJECT_BUTTON_TEXT:"NEM FOGADOM EL"
INIT_SCREEN_ACCEPT_BUTTON_TEXT:"ELFOGADOM"
INIT_SCREEN_PURPOSE_LINK_TEXT:"A célok megjelenítése"
PURPOSE_SCREEN_TITLE_TEXT:"Fontos számunkra adatainak védelme"
PURPOSE_SCREEN_BODY_TEXT:"Beállíthatja a hozzájárulási preferenciáit, és meghatározhatja, hogyan kerüljenek felhasználásra az adatai a jövőben az alábbi célok vonatkozásában. A ránk vonatkozó preferenciáit a harmadik felektől függetlenül adhatja meg. A célok melletti leírásból megtudhatja, hogy a partnereinkkel együtt hogyan használjuk fel az adatait."
PURPOSE_SCREEN_VENDOR_LINK_TEXT:"Beszállítók megtekintése"
PURPOSE_SCREEN_CANCEL_BUTTON_TEXT:"Kilépés"
PURPOSE_SCREEN_SAVE_AND_EXIT_BUTTON_TEXT:"Mentés és bezárás"
VENDOR_SCREEN_TITLE_TEXT:"Fontos számunkra adatainak védelme"
VENDOR_SCREEN_BODY_TEXT:"Az alábbiakban megadhatja az egyes független harmadik felekre vonatkozó hozzájárulással kapcsolatos preferenciáit. A döntése megkönnyítése érdekében kattintson a listában a vállalatok nevére, és megtudhatja, azok milyen célokra használják fel az adatokat. A vállalatok bizonyos esetekben az Ön hozzájárulása nélkül is használhatják az adatait, amennyiben ez jogos érdekük. A vállalatok adatvédelmi szabályzatának linkjére kattintva további információkat tekinthet meg, és elutasíthatja az adott célú feldolgozást."
REJECT_ALL_BUTTON_TEXT:"ÖSSZES ELUTASÍTÁSA"
ACCEPT_ALL_BUTTON_TEXT:"ÖSSZES ELFOGADÁSA"
VENDOR_SCREEN_PURPOSES_LINK_TEXT:"Vissza a Célok oldalra"
VENDOR_SCREEN_CANCEL_BUTTON_TEXT:"Kilépés"
VENDOR_SCREEN_SAVE_AND_EXIT_BUTTON_TEXT:"Mentés és bezárás"
CONSENT_LINK_LABEL:"Adatvédelem"
BACK_LABEL:"Vissza"
VIEW_COMPANIES_LABEL:"Vállalatok megjelenítése"
HIDE_COMPANIES_LABEL:"Vállalatok elrejtése"
THIRD_PARTY_VENDORS_LABEL:"Harmadik fél beszállítók"
ON_LABEL:"Be"
OFF_LABEL:"Ki"
OFF_ON_LABEL:"Ki/Be"
OTHER:"Egyéb"
NON_IAB_TITLE:"Nem IAB-hez tartozó beszállítók"
DESCRIPTION:"Beszállító leírása:"
COMPANY_LABEL:"Vállalat"
REQUIRED_LABEL:"Kötelező"
PRIVACY_POLICY_LABEL:"Adatvédelmi szabályzat: "
PURPOSES_LABEL:"Célok (hozzájárulás)"
FEATURES_LABEL:"Jellemzők:"
LEGITIMATE_INTEREST_PURPOSES_LABEL:"Célok (jogszerű érdekek)"

Előzmény: fververvev (3)
fververvev Creative Commons License 2020.03.30 0 0 3

Központi helyről szedik ezt a gdpr baromságot?

Böngészőbe nem akartam letölteni, terminál appban meg egyetlen sorként jelent meg, lusta voltam tördelni...

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2020.03.29 0 0 2

Nyisd meg a scriptet, és keress rá a "Fontos számunkra adatainak" szövegre.

Előzmény: fververvev (1)
fververvev Creative Commons License 2020.03.29 0 0 1

😁

https://quantcast.mgr.consensu.org/cmp.js

 

A port.hu-n a forrásban nem találtam meg, de az rtl.hu oldalán sikerült kitúrni a html-ből

Továbbra se tudom,mi ez, de nem tűnik vírusnak, marad, hogy valami reklám tartozék. De majd megnézem, ha gép mellett leszek (mobilon macerás)

Előzmény: Qqberci (0)
Qqberci Creative Commons License 2020.03.29 0 0 0

n0script...

Előzmény: fververvev (-)
fververvev Creative Commons License 2020.03.29 0 0 topiknyitó

Firefoxot használok többnyire, kötelező tartozék a noscript nevű addon.

A címben emlitett consensu.org domaint korábban sosem láttam, az elmúlt pár napban már a sokadik oldalon fedezem fel a noscript listájában, hogy onnan is futna valami script.

A google-n nem sokmindent találtam róla, hasznos infó kb nulla.

Tudja valaki, mi ez?

Új ad server? Vagy pár oldalt (port.hu, rtl.hu stb) feltörtek volna? Vagy mi a ...??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!