Keresés

Részletes keresés

Unkrautvernichtung Creative Commons License 1 napja -6 1 277407

Itt még nem is annyira vezették meg a politikát, mint másutt.

 

A németeknél vezető politikusok is közel voltak ahhoz, hogy az oltatlanokat táborba kellene elzárni.

 

Előzmény: permafrost (277386)
Capibara2 Creative Commons License 6 napja 0 1 277406

Ahol blockbuster alakult ki és az emberek egymást tapodták, ott pfizert toltak.

Kisebb tumultus volt a szputnyiknál.

A kínai részleg teljesen kihalt volt.

Előzmény: exhighand (277401)
Wic Creative Commons License 2024.04.19 0 0 277405
a jó a rossz és én Creative Commons License 2024.04.19 0 0 277404

5*! 👌👏👑

Így is lehet nézni, fogalmazni.

 

Még nettó buggsy módon, mint alább páran.

Előzmény: The Rocketeer (277403)
The Rocketeer Creative Commons License 2024.04.19 0 4 277403

Hát bizonyítékom csak az van, hogy PCR teszt alapján bekaranténoztak, egy hőemelkedéses, torokfájásos esetben, nem kifejezetten influenzaszezonban. Ha most azt mondod, hogy ez nem Covid volt, az elképzelhető, mert a PCR-ről is elejétől mondtuk, hogy nem alkalmas ennek megállapítására. De még két további esetem is volt, (az egyik pl. júniusban), és hasonló tünetekkel.

 

Sajnálom, hogy így jártál, a kérdés csak az, hogy az oltás megelőzőtt volna-e egy ilyen lefolyást. Sok ember járt rosszul oltással is, arra mindig azt mondták, hogy járt volna, ha be sincs oltva.

 

Én pl. sohasem állítottam, hogy a Covid nem veszélyes, hiszen miért dolgoztak volna rajta annyit (funkció-nyereség kutatások) az USA-ban, meg Kínában Fauciék. Az egy fegyver volt az emberiség ellen. Hozzátenném, hogy amúgy nem sikerült nekik szerencsére túl jól, a sok beleölt pénz ellenére. A Covid kezelésekbe, lezárásokba, az egyéb kezelések elmaradásába többen haltak meg. Simán lehet, hogy influenzában is, csak azzal nem riogatott senki.

 

Csakhogy az oltás is fegyver volt (és persze hatalmas üzlet), a lezárások pedig terror.

 

És persze a legnagyobb fegyver a média volt.

 

 

Ne engedjük el ezt a témát, mindenütt a világon sorra alakulnak a vizsgálóbizottságok, perek indulnak.

Előzmény: a jó a rossz és én (277397)
a jó a rossz és én Creative Commons License 2024.04.19 0 0 277402

Szerintem a megtapasztalás kicsit más kvház mint a *hallottam, olvastam" okoskodás.

Aki ezt nem képes felfogni, annak súlyos gondjai vannak nyak felett.

"Őnsajnáltatás"? Negyed tüdőkapacitás elvesztése, majd rá pár hónapra egy ötös bájpayz műtét az az lenne? Mert gondolom minden 2. covidos ebben a cipőben jár, ugye?

 

Amúgy pont a rengeteg fotelszakértő okán írtam.

Picit vicces, amikor noname jampik képzelik magukat virollógusnak

.

 

Előzmény: shadoe (277400)
exhighand Creative Commons License 2024.04.18 0 4 277401

"mert az egész ország beoltakozhatott volna Sinoval, ha akar."


Én nem tudom, te hol élsz, de én Somogy megyében. Itt csak papíron választhattál oltást. Amikor odamentél, azt kaptál, ami éppen az assistens kezében volt. Énrám rámhívták a biztonsági őrt, mert látni akartam és lefényképezni akartam, a fiolát ( még a feltörése előtt), amiből a fecskendőt feltöltik. Azután kiderült, hogy egy papírdobozban  voltak az előre feltöltött fecskendők. A végén hogy ne lármázzak tovább, a kezembe nyomtak egy feltört fiolát, hogy nesze ezt kaptad.

Szóval fogalmam sincsen mit adtak be végül. Biztos vagyok abban, te sem láttad miből mit szívtak fel, de ha láttad volna is, akkor is csak annyit tudnál - mi volt ráírva, de azt már nem, hogy mi volt benne.


Egyszerűen döbbenet, hogy tanult emberek hogyan képesek ennyire vakon bízni.

Előzmény: caran (277328)
shadoe Creative Commons License 2024.04.18 0 4 277400

Itt sose a járvány értelmes és ésszerű kezelése volt a lényeg, hanem a hiszterizálás. 

Most is olvastam itt pár sorral alattam olyan kommentet, amiből süt a hisztéria, a drámázás, az önsajnáltatás. pánikbetegségi tünetekkel, sőt mindezt érvként felhasználva más, gondolkodókkal szemben ill. ellen. Nem kifejezetten vall egészséges lélekre, ha valaki onnan kezd el érvelni, hogy ő mekkora áldozati bárány, és mi mindenen átment, mert én is írhatnám, és még nagyon sokan mások is, hogy több oltott rokonom is elhunyt, akik előtte egészségesek voltak, és végig kellett néznem a szenvedésüket, és hogy mennyire megbánták a kísérleti szer felvételét. És az sem biztos, hogy a hároméves őrület olyan jó hatással volt azokra, akik mindezt kisgyermekként élték át, és érdekes módon nem hallottam arról, hogy bárki komolyan kutatná, milyen lelki sérüléseket okozott ez sokukban, és mindez hogy hat majd ki erre a korosztályra a későbbi életükben.

Nyilván ha már tartana a kettőszázhetvenedik hullám, pont az ilyen, órületre fogékony, labilis lelkivilágúak lubickolnának a helyzetben a legjobban, tapsikolnának a nyolcanezredik megszorításnak, és a saját pszichózisukat örömmel kényszerítenék rá másokra is, eltaposva bármilyen egészséges kételyt vagy logikai hibákra (és az emberi szabadságjogok totális sárba tiprására) való jogos rámutatást, netán azt, hogy egyes országos vezetői hogyan partizgattak, jelentek meg rendszeresen maszk nélkül, megszegve a saját maguk által a lakosságra rákényszerített szabályokat.

Az a három év nagyon jól kielégítette az eleve sokféle pszichózistól szenvedő, lelki gondokkal terhelt, sokszor beteg személyiségek dráma és szenzáció utáni beteges vágyát, de értelmes járványkezelésben nem volt túl erős, tele volt ellentmondásokkal - ami az egyik hónapban igaz volt, pár héttel később már totálisan meg lett cáfolva, és aki még a "régi elveket" vallotta (lásd: maszkhasználat vagy a vírus "természetes" eredetének megkérdőjelezése), azt kiközösítették, nevetségessé tették, és így tovább.

Hogy mennyire gyorsan változik az aktuális propaganda, az abból is látszik, hogy most már egészen más szemmel néz a többség az akkori időszakra, mint akkor tette, persze akkor is sokszor a média és a politikusok befolyása miatt. Most már nincs kattintásvadászat, laposföldhívőzés, valahogy nem írnak már oltásellenesekről és covid-tagadókról, mert már nem hozna lájkokat, érdeklődést, és persze pénzt és bevételt. Üzlet az üzlet, ez az egész oltásfasizmus pedig inkább volt üzlet és profit, mint az emberiség sorsa miatti őszinte aggódás. 

A legjobb példa a "változó időkre" az volt, amikor kitört az orosz-ukrán háború. A kutyát sem érdekelte, hogy a háborús menekültek milyen oltottsággal vagy inkább oltatlansággal, maszkkal vagy maszk nélkül hagyták el az országukat és kezdenek új életet másik, a covid-diktatúrával súlyosan sújtott országba, ahova szó nélkül és készségesen beengedték őket, már nem volt érvényes az oltatlan-üldözés, a maszk az orrvérzésig szlogen, ami a háború kitörése előtt még pár nappal is tombolt, és érdekes módon, ez az ellentmondás senkinek nem szúrta a szemét, főleg nem a médiának, ami gerjesztette a hisztériát évekig.

Az emberiség sose tanul, a történelem pedig ismétli önmagát, így tapasztalhattunk meg a saját bőrünkön valamit a 30-as, 40-es évek Németországából, és ennek sajnos elég sokan tapsoltak. Nem így kellett volna történnie.

Előzmény: permafrost (277383)
permafrost Creative Commons License 2024.04.18 -1 3 277399

Igen. Mindenki volt kovidos, mert egy új és nagyon fertőző légúti betegséget nem tud megúszni csak aki egy barlangban él, a Holdon.

Az hogy kit mennyire betegített meg, egyéni reakció kérdése. Volt, akit nagyon, volt akit egyáltalán nem.A közös ezekben, hogy az oltásnak semmi köze nem volt a gyógyuláshoz. Sőt. 

Előzmény: a jó a rossz és én (277397)
a jó a rossz és én Creative Commons License 2024.04.18 0 0 277398
a jó a rossz és én Creative Commons License 2024.04.18 0 0 277397

Én közel voltam hozzá.

Tüdőm, szívem ráment.

Szerencsére csak oltásom van, de ha ma kellene dönteni, egy se lenne.

A "vörös zónában" 13 napomat szívesen felajánlanám azoknak, akik szerint "mindenki volt covidos"!

Nekem nem mesélték, én nem CSAK olvastam❗

 

Előzmény: The Rocketeer (277394)
RazorX911 Creative Commons License 2024.04.18 0 0 277396

jav: (Eddig még nem láttam.)

Előzmény: RazorX911 (277395)
RazorX911 Creative Commons License 2024.04.18 0 0 277395

Ez most egy mém vagy halálosan komolyan, így adták be, annak idején a népnek dolgot? (Eddig láttam.) Mert, még viccnek is durva, nincs az az immunrendszer, ami mindenféle vírust megfogna, különben mitől is dőlnénk ki, mert akkor ennyi erővel, a golyóálló mellény ténylegesen is jó lenne, nem csak a7.62mm-es golyók ellen, de a 155mm-es lőszert is megfogná.... Kb. ez az üzenete neki.

Előzmény: The Rocketeer (277394)
The Rocketeer Creative Commons License 2024.04.18 0 0 277394

Úgy érted mindettől az oltás megvédett volna?

 

Ja, és a válasz 3x kaptam el.

 

Nesze:

 

 

"De a végén mindenkinek be kell majd oltania magát, még az oltásellenesek is rá fognak arra jönni, hogy vagy beoltják magukat, vagy meghalnak. "

 

OV

Előzmény: a jó a rossz és én (277389)
sszinténzenész Creative Commons License 2024.04.18 0 1 277393
Előzmény: permafrost (277386)
bz79 Creative Commons License 2024.04.18 -1 1 277392

Látod néhány oltásbirka még ott tart hogy aki elkapta azonnal meghalt,volt aki nem is egyszer:D 

Előzmény: permafrost (277390)
bz79 Creative Commons License 2024.04.18 -1 1 277391

Még a kovid vallási vezetőitek szerint is akár sokszorosa emberen ment át minden tünet nélkül mint ahánynak akár enyhe tüneteket is okozott. Mi az a vörös zóna,a szuperhiszékeny oltásbirkék gyülekező helye?

Előzmény: a jó a rossz és én (277389)
permafrost Creative Commons License 2024.04.18 -1 2 277390

A kovidot mindenki elkapta aki élt,mivel hogy az egy nagyon fertőzőképes vérust volt,2-3 x fertőző bb az influenzánál. Azaz, nem kérdés, hogy hányan kapták el. A kérdés, hogy hányan betegedtek meg súlyosan, hányan haltak meg tőle. Súlyos járvány volt, elég sokan megbetegedés és elég sokan még is haltak, kb annyian, mint egy súlyos influenza járványban. Az, hogy a nép súlyosabb aki ítélte, az a sok hamis pozitív PCR teszt, nek és a médiahisztériának köszönhető. 

Előzmény: a jó a rossz és én (277389)
a jó a rossz és én Creative Commons License 2024.04.18 -2 0 277389

Jesszusom!

Mi megy itt?

Hányan kaptátok el a covidot?

Hányan feküdtek a "vörös zónában"?

Hányatoknak lett bármilyen utóhatása?

Hányan szenvedtek tőle máig?

Vagy itt mindenki egy Karikó Katalin?

🙈🙉🙊

deluigi Creative Commons License 2024.04.18 0 0 277388

nektek az agyatokra ment az oltas, amit be sem kaptatok :(

 

permafrost Creative Commons License 2024.04.18 0 1 277387

Azt mondták, hogy normálisan néhány órától néhány napig múködik az mRNS ,aztán a sejt elbontja. 

És ezt el is hittük,mert nem vagyunk biológusok. Elolvasva viszont pár emberbarát biológus véleményét,megtudhattuk, hogy  laboratóriumi körülmények között lehet úgy manipulálni az mRNS t,hogy a sejt bontóenzimei később ,esetenként sokkal később indítsák  be a lebontást.

És ezt a huincutsáégot a gyártók is nyilván tudták.

Előzmény: Capibara2 (277385)
permafrost Creative Commons License 2024.04.18 0 1 277386

Nyilvánvaló volt hogy a teljes járványkezelés tévútra let térítve.A maszk még hagyján ,de az is csak zárt térben, ám a lezárások,meg az idióta  kórházi betegadminiszrálások azok gyilkosak voltak.

Előzmény: The Rocketeer (277361)
Capibara2 Creative Commons License 2024.04.18 0 0 277385

Érdekes, hogy mindenki örült a tüskegyártó 95%-os hatékonyságnak, de senki nem tette fel a kérdést, hogy oké, de meddig fog termelődni a tüske?

Előzmény: permafrost (277383)
permafrost Creative Commons License 2024.04.18 0 1 277384

Már az első tesztek utáni japán biodisztribúciós vizsgálatban észrevették, hogy

 1. az mRNS nem marad a beadás helyén, szétterjed a szervezetben és nagy mennyiségben jelenik meg szervekben, érhálózatban

 2. hosszú idő után is aktív marad, toxikus tüskefehérjét  termelve

 

Nem erről volt szó.

 

Persze,hogy nem.

De volt azért néhény gondolkodó ember ,aki az elején kiröhögte ezt a marhaságot,mivel tudta,hogy élő emberben a beadott anyagot a nyirokkeringés szétszórja az egész szervezetben.

Kedves "tudósaink" biztosan nem tanultak élettant, mert szembrebbenés nélkül hazudták a szemünkbe,hogy nem  kell izgulni, mert az beadott anyuag  helyben marad.

Előzmény: Abendsen (277347)
permafrost Creative Commons License 2024.04.18 0 1 277383

Ha megtörtént a képen ábrázolt esemény, és én sajnos elhiszem ,hogy igen,az az idiotizmus netovábbja és azt jelenti, hogy nehéz fellegek gyűlnek az emberiség feje felett.

Egyben emlékeztető ,hogy mennyire birka az emberek túlnyomó többsége.nem gondolkodik, mert az nehéz, hanem mindent elhisz,amit a tévében sztárolt akárki,bárki, celeb  mond.Minél többször mondja ,annál inkább elhiszi.

Manapság is látok utcán arcán maszkkal (akkurátusan, orrot szájat elfedve)mászkáló oltássérültet.

Nyomasztó.

Már lebegetik befele a következő halálos vérus járványt  is,aminek a megszokott totális (félre)kezelését majd a WHO parancsnoksága júniustól mostmár nem csak nyomás alatt ajánlva, hanem immár törvényesen kötelezeően rá fogja erőltetni a világ birkaállamainak birkanyájaira.

Figyeljetek és legyen eszetek,ne engedjetek semmilyen nyomásnak, ne engedjetek magatoknak és szeretteiteknek beadatni ismeretlen hatású vegyi anyagokat,bízzatok az istenadta immunitásban, és emlékezzetek, hogy mit mondott Luc Montagnier az mRNS oltást  bekapott emberek jövőjéről.

Szerencse a szerencsétlenségben, hogy mivel globális kísérlet tengerimalacai voltunk, ezért csak az oltások egy részében volt valódi anyag, cca négyötöde placebó volt, de a következő menet már lehet, hogy erősebb lesz.

Előzmény: The Rocketeer (277360)
a jó a rossz és én Creative Commons License 2024.04.18 0 0 277382

Szerencsére vannak ilyen makkegészséges emberkék ...

Előzmény: MXP--1991 (277364)
sszinténzenész Creative Commons License 2024.04.17 0 0 277381
The Rocketeer Creative Commons License 2024.04.16 0 0 277380

A jó szakembert később is alkalmazzák...

 

u.i: Bosch VE adagolót nem vállalsz már (autóhoz)?

Előzmény: kzdiesel (277379)
kzdiesel Creative Commons License 2024.04.16 0 0 277379

Húúú erről a Dr Kotlárról más jutott eszembe...
https://www.youtube.com/watch?v=LeLxGr2g_Ac

Előzmény: The Rocketeer (277257)
kzdiesel Creative Commons License 2024.04.16 0 0 277378

A netflixen van egy sorozat: Vongozero, menekülés a tóhoz. Orosz, és elgondolkodtató: 2013-ban írták a regényt ami az alapja , 2019 őszén mutatták be , egy influenza szerű súlyos járványról és hatásairól szól....

Előzmény: zdcmchy (277343)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!