Ha legalább elolvasnád a linkedet te szerencsétlen..
Felügyelet
A zárolás mindenesetre erős bizalmi vákuumot okozhat. Hiszen annál vélhetően nincsen rosszabb szituáció egy pénzügyi szolgáltató esetében, mint amikor az ügyfelei úgy érzik, hogy elvesztik a kontrollt a pénzük felett.
A Revolut a tevékenységéhez szükséges engedélyeket az Egyesült Királyságban és Litvániában szerezte meg, Magyarországon határon átnyúló szolgáltatás keretében nyújt pénzügyi szolgáltatást. A Magyar Nemzeti Bank (vagyis a hazai felügyelet) a határon átnyúló intézmények felügyeletét is ellátja valamelyest ugyan, de ilyen esetekben korlátozott eszközökkel rendelkezik (elsősorban értesítési és tájékoztatási lehetőségei vannak).
Nekem semmi gondom nem volt eddig a Revoluttal. Decemberben is és januárban is használtam a kártyámat és a számlámat, minden rendben volt. Igaz én nem több ezer dollárt utalgatok... És nem is a főszámlám..
Ha valami gond van, akkor el kell kezdeni jogászkodni?
A tavalyi évben több mint kétszázmilliárddal lett több a államháztartás hiánya, ugyanis a tervezett 998,4 milliárd helyett 1219 milliárd forinttal szaladt túl a költségvetés - írja a Népszava a Pénzügyminisztérium közleménye alapján.
A Pénzügyminisztérium nem kommentálta, hogy miért lett 1,8 százalékkal magasabb a hiány, de az előzetes feltételezések szerint ebben szerepe lehet az év végi jelentős költekezéseknek.
Annak nincs bankszámlája, aki inden hónapban a kapuban várja a nyugdíjpostást, hogy jattért hozzájusson a nyugdíjához. Az ilyen több jattot ad a postás Misinek, mint amennyit a bank lehúzna tőle. Egyébként a bankkártya nem kötelező: be lehet fáradni a bankba, és havonta egyszer fölvenni a nyugdíjat anélkül, hogy a postásra kellene várni napokon át a küszöbön szobrozva.
Meg persze annak sincs bankszámlája, aki "okosba", "tutiba", "zsebre" dolgozik.
Hozzá nem is jön majd a pénzespostás, ha eléri a nyugdíjkorhatárt.
Olcsó a Fejlett Nyugati csodacég, mert beetető árai vannak, és így is átbasz, lehúzza a pénzed, ügyfélszolgálata lófasz, magyarul nem is beszélnek, vagyis legjobb esetben is csökkentett értékű szolgáltatást nyújtanak.
Ha gond van, Angliába lehet ajánlott levelet írni az ombudsmannak. OBA nem vonatkozik rá, de nyugi!!!! tutibiztos Fejlett nyugati banknál vezetnek technikai számlát.
Aki szerint megér ennyit évi pár ezer forint spórolás, az hülye. Ráadásul amit itthon fizet, az nagyrészt itthon marad.
Éves szinten semmi összegért bárhol bármikor tudok online vásárolni, bárhol bármikor tudok kártyával fizetni, nem kell degeszre tömött pénztárcával mennem sehová, mégis bárhol bármit ki tudok fizetni.
Szerinted gondolom kényelmesebb úgy menni nyaralni, hogy előre kiszámolod, mennyit fogsz költeni, és viszel annyi helyi pénzt. Aztán ha közbejön egy nagyobb kiadás, akkor majd utánad küldik postán a resztlit.
Természetesen a Fidesznek semmi köze nincs ehhez az angol céghez, de a Fidesz annyira jó és a balliberálisok annyira szarok, hog már csak ilyen patkány stílusú rágalmakra futja.
Ja, és mielőtt valaki válaszol, hogy "nekem ingyen van a számlám/kártyám" - hát persze. Ha neked ingyen van, akkor vajon miből fizeti a bank a reklámokat, az alkalmazottait, a székházat, a reprezentációt, az áramot, berendezést, a részvényesek jutalékát, stb.
Természetesen a másik madár pénzéből, akinek nem ingyenes a "Bankja" mert hülye. Bezzeg a tiéd az ingyenes, ugye?
Az is hülye, akinek bankszámlája van. Havonta fizet azért, hogy a bank használja a pénzét. A kamat nulla, vagy mínusz, ellenben van 10-20 különféle jogcím, ami alapján elveszi a bank az "ügyfél" (madár) pénzét. Megérdemli.