Keresés

Részletes keresés

Fradista Utazó Creative Commons License 3 napja -1 1 978

Bo van Wetering Odensébe szerződik. 

Ha jövőre lesz a BL-ben Odense - Dortmund, és leszakad a tető, annyi a holland válogatottnak. 

van_Persil Creative Commons License 4 napja -1 0 977

A Šiofok már rég szétesett. 

Előzmény: hatosfalat (975)
van_Persil Creative Commons License 4 napja -3 0 976

Ha mégsem Golovin lesz, akkor Háfra úgy járt.A magam részéről egy cseppet sem sajnálom. Arra mondjuk kiváncsi leszek, hogy hogy fog tudni Danyi együttdolgozni azokkal, akik a saját maradásukat Danyi távozásához kötötték. Már persze ha ez az egész tényleg igaz.

Előzmény: hatosfalat (974)
hatosfalat Creative Commons License 5 napja -1 0 975

Tomorit kérdezték siófoki viszonyokról, elhárította a kérdéseket. De a végén azért annyit hozzátett, hogy egyáltalán nem pozitív a jövőbel kapcsolatban. Szerintem szét fog esni a Siófok. 

hatosfalat Creative Commons License 5 napja -3 1 974

Olvasom a győri kommenteket, lehet mégsem a három cimbi lesz a dobogós csapatok edzője? Mondjuk az durva lenne, ha játékosok abban a tudatban odaigazolnak, illetve ott maradnak, hogy nem Danyi lesz (illetve Vova lesz) jövőre, aztán hirtelen mégis marad Danyi.

Annyiban nem bánnám, akkor legalább Vova szabad marad. Két jobb helyet is tudok neki, mint az ETO.

hatosfalat Creative Commons License 6 napja 0 0 973

Az MKSz mai női kézis közleményéből kiderült amit reméltem, aki átesett a víruson, annak nincs karantén. Innentől kezdve egyre kevesebb meccs elmaradás várható. Persze ez még nem elég, remélem még lesz néhány változás.

hatosfalat Creative Commons License 2020.11.21 0 0 972

Ez mégsem biztos, ETO-nál most látom, hogy a teljes keret nevezve van, ehf honlap sztem nem igazán működik jól.

Előzmény: hatosfalat (971)
hatosfalat Creative Commons License 2020.11.21 -1 0 971

Akkor ez elég egyértelmű, mind a négy játékos ott van a két keretben, hamarabb visszaengedték őket, mint nálunk az első nyolc esetben.

Előzmény: hatosfalat (969)
G-T15 Creative Commons License 2020.11.21 0 1 970

Győrben Dr Bartha van helyzetben. Még a lovas idejében nyilatkozta, hogy megfelelő szintű magyar játékosok bármikor oda kerülhetnek. 

Én nem hibáztatom magam Vova miatt. Szerintem Ő az ebből a csapatból is lehet válogatott szövetségi kapitány is. Sőt a férfi vonalon is. Biztos vannak hibái, viszont én szolnoki játékosként is láttam benne, hogy sokra képes. Egyébként Danyi Gabi is nagyon jó irányító volt.

Előzmény: hatosfalat (968)
hatosfalat Creative Commons License 2020.11.19 -1 0 969

Hétvégi bl keretek érdekesek lesznek abból a szempontból, hogy elkezdtek-e végre felpuhulni a covid szabályok. Négy játékos, kevesebb, mint egy hónap, kérdés most hányan lesznek, akik a sportorvosit már visszakapták. 

hatosfalat Creative Commons License 2020.11.19 -2 0 968

Fogalmam sincs, én is csak a pletykát olvastam, de olyantól aki viszonylag megbízható. Én azt látom amióta az új polgi van Győrben, azóta a magyar vonal erősödik az ETO-ban. És ebbe az irányban nem lenne jó üzenete egy egyébként sikeres magyar edző helyett egy külföldi. 

Mondjuk mi csak magunkat hibáztathatjuk ezért, gyakorlatilag elzártuk az esélyt Vovának a nagy ugrásra. Se Fradi, se válogatott, gondolom ő sem akar örökre MTK szinten maradni.

Előzmény: 1meg1 (966)
hatosfalat Creative Commons License 2020.11.19 -2 2 967

Siófoknak építkeznie kellene kiemelkedő költségvetés nélkül, erre sztem Fodor nem alkalmas. 

Előzmény: Süni2 (965)
1meg1 Creative Commons License 2020.11.19 -2 0 966

Golovin=Gyor mar biztos? ENgem meglepne, valahog nem passzol a Gyorhoz. Ambros is szabad es erte megorul a nep Gyorben

Előzmény: hatosfalat (964)
Süni2 Creative Commons License 2020.11.19 0 0 965

Attól függ, mi marad a Sióból.

Előzmény: hatosfalat (964)
hatosfalat Creative Commons License 2020.11.19 0 0 964

Jövőre a cimborák fognak harcolni a dobogóért? Vova, Elek, Szilágyi? Legalább nem lehet mondani, hogy nem kapnak lehetőséget a magyar edzők élcsapatokban.

Fradista Utazó Creative Commons License 2020.11.19 0 0 963

Igen, az utolsó két meccsen már ott volt. 

Előzmény: van_Persil (962)
van_Persil Creative Commons License 2020.11.19 0 0 962

Az Öreg Mágus már visszatért?

Előzmény: Fradista Utazó (961)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.11.19 0 0 961

Hát, azt azért talán már csak nem, de a középmezőnybe visszacsúszik. 

Ami érdekes, hogy a Blomberg már jobb náluk, ráadásul a Blomberg jó úton van afelé, hogy a THC-t az EHL-ből is kiverje. Pedig a Blomberg is fillérekből gazdálkodik, az idei évre szinte teljesen új csapatot építettek (konkrétan az első fordulóban pályára küldött kezdőből egyetlen játékos se volt benne a tavalyi kezdőjükben). Szóval addig OK, hogy a THC költségvetésével nem lehet a Dortmunddal vagy a Bietigheimmel lépést tartani (és a BL-ben látjuk, az a két csapat is mennyit ér), de a Blomberggel mondjuk illene. 

Előzmény: van_Persil (959)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.11.19 0 0 960

A Metzingen a mérkőzésre csak 14 játékost nevezett (a THC pedig 13-at), és Albek végig ott ült, melegítőben, a csapatképen is rajta van. Teljesen kizárt, hogy Pandzát játszatják, Albeket pedig nem is nevezik, hacsak nem sérült vagy beteg. 

Az más kérdés, hogy amíg egészséges volt, addig is elég keveset játszott. 

Előzmény: codi1993 (957)
van_Persil Creative Commons License 2020.11.18 0 0 959

A THC, ha így folytatja, még a végén kiesik...

Előzmény: Fradista Utazó (956)
RnD Creative Commons License 2020.11.18 -2 1 958

'Hatosfalat' augusztusban nem győzte dicsérni, hogy milyen jó Albek Anna a Metzingenben, és h mennyire jó volt neki odaigazolni. Én már akkor szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban.

Előzmény: codi1993 (957)
codi1993 Creative Commons License 2020.11.18 -2 1 957

Albek Anna megint nem volt a keretbe. Lehet még sem volt jó ötlet oda igazolni. 

Előzmény: Fradista Utazó (956)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.11.18 0 0 956

Metzingen - THC 34-32. 

Nem láttam, csak az eredményt. 

RnD Creative Commons License 2020.11.18 -1 2 955

...mert két 2003-as Nagy Laura játszik Bogláron  (sorry....:)

RnD Creative Commons License 2020.11.18 -1 3 954

Olyan a kavarodás a "junior" és az "ifjúsági" jelzők használata körül nálunk hogy megpróbáltam ezt leegyszerűsíteni: "junioroknak" neveztem azokat akik a nemzetközi kézilabdában junior korosztálynak számítanak (2002-2003-asok) és "ifjúságinak/serdülőnek" akik a nemzetközi kézilabdában már ifikorosztály (2004-2005-ösök). Közülük ugye az előbbiek vesznek majd részt junior EB-n, az utóbbiak ifi EB-n 2021-ben.

Így nézve megállja a helyét az hogy a 2002-2003-asok közül azok játszanak (és játszottak ezen a meccsen) az NBI/B-ben akik nem fértek be az NBI-es csapatba. Vagyis akikben a NEKA úgy tűnik kevesebb perspektívát lát, ezért vagy azért.

A 2004-esek közül viszont a legjobbak léptek pályára, válogatottak mind (Szabó Anna és Kovalcsik Bianka kivételével, bár lehet ő is válogatott lesz most már...).

A meccsen 40 percig a NEKA vitte a prímet, a szünetben négy góllal is vezettek (15-11), aztán fordult a kocka. Azért is szerintem mert több csere volt a szünet után, közülük néhányan rövidebb időre álltak be és az összjáték nem volt az igazi. A kapuban viszont végig Németh Kata védett, az első félidőben nagyon jól, de a másodikban elfáradt, és akkor szerintem be lehetett volna cserélni Zaj Klárát, meg is lepődtem h ez elmaradt.

A NEKÁ-ból Nagy Laura volt messze a legjobb (a szeptemberi Nagy Laura....mert két 2004-es Nagy Laura játszik Bogláron:) Az ő játéka kifejezetten tetszett. Imoláról tudnék írni egy külön bekezdést, Vártok Tamiról még egyet, de inkább legközelebb...:)

Amúgy persze semmi ok búsulni, lesz ez sokkal jobb is ha már vége a COVID-nak.

Előzmény: Lao-na (952)
Lao-na Creative Commons License 2020.11.18 -1 2 953

A csapatnak (NEKA) elsődleges célja az Ifi bajnokság (2003-2004 korosztály), az NBI/B csak gyakorlás, Imolán és Katán kívül mindenkinek első szezonja ebben a bajnokságban. Ez volt a harmadik mérkőzés a szezonban, de többeknek csak második. Amúgy a meccs nem volt rossz a második félidőben elkezdett kicsit lejteni a pálya de nem ezért kaptak ki a csajok, rutin hiányzott. Lesz ez még jobb is.

Előzmény: hatosfalat (947)
Lao-na Creative Commons License 2020.11.18 -2 2 952

Hagyományos értelemben szerintem csak Kata és Imola a junior játékos (2002) a többiek 2003-2004 születésűek. Ez a csapat a 2 éve Rácalmáson serdülőaranyat nyert csapat.  

Előzmény: RnD (950)
RnD Creative Commons License 2020.11.16 -2 2 951

Németh Kata...

Előzmény: RnD (950)
RnD Creative Commons License 2020.11.16 -2 3 950

Pontosabban a NEKA U18 "B" játszott ezen a meccsen, a kezdőcsapat így állt fel: Németh kata (kapus) - Horváth Petra, Németh Imola (Lakatos Petra), Uhrin Lili, Szabó Lili, Nagy I. Laura, Vártok Tamara

Közülük csak ketten, Szabó Lili és Vártok Tami játszanak az U17-es válban. A többiek  junior korú NEKA-játékosok, olyanok, akik nem fértek be az NBI-es csapatba.

Az első félidő vége felé illetve szünet után rövidebb időre a seri válból néhányan még lehetőséget kaptak: Varga Emília, Csíkos Luca, Juhász Kata. Juhász Kata jó volt, neki kellett - néha egy-az-egyben - Pődör Blanit levédekezni a hatoson, ami azért nem könnyű feladat.

Amúgy látszott a NEKÁ-n h alig néhány meccset játszottak ősszel, a játék nem volt magas színvonalú, a Szombathelyé sem, de azt hiszem ilyen bizarr félszezon után ez természetes.

Reméljük jövőre már sokkal jobb lesz a helyzet.

Előzmény: RnD (948)
mijmij Creative Commons License 2020.11.15 -2 0 949

a többieket a járványügyi előírások miatt teszik karanténba ... elsődleges kontakt személyek

Előzmény: hatosfalat (935)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!