Keresés

Részletes keresés

pert2 Creative Commons License 2020.01.01 0 0 26

A kalasnyikovra meg picitvarni kell.

Előzmény: pert2 (25)
pert2 Creative Commons License 2020.01.01 0 0 25

Mar ujra lehet csovjetszkoje igriszkoje pezsgot kapnina tescoban kedvezo aron,remelhetoleg nemsokara kaviar is lesz:-)

JAWA-CZ/SK Creative Commons License 2019.12.31 0 0 24
Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (23)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2019.12.22 0 1 23

Te csak azt az egyetlen szovjet nyelvet sajátítottad el, tót atyafi, és azóta is azon varnyogsz.

Előzmény: JAWA-CZ/SK (22)
JAWA-CZ/SK Creative Commons License 2019.12.22 0 0 22

Mar 1989-ben vilagos volt a szovjet-nyelvet nem hiaba tanultuk...:)

szamtanmertanfizika Creative Commons License 2019.12.21 -1 0 21

Trollkodásban felülmúlhatatlan vagy!:-)))

 

-balliberális-

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (19)
Paater Altenburg Creative Commons License 2019.12.21 0 0 20

:D

Előzmény: Törölt nick (18)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2019.12.20 -1 0 19

Majd meglátjuk, jobbikos balliberális, hogy a szentestét vajon a családod (?) körében töltöd-e, vagy az Index fórumán fogsz itt orbánozni-fideszezni, mint tavaly is.

Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.20 -1 0 18

ludvigh, ludvigh, megint házhoz jössz a pofonért!

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (17)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2019.12.20 -1 0 17

Az emberben óhatatkanul felmerül a húsz forintos kérdés, hogy vajon milyen rendkívül fontos (orbánozós) topikot nyit majd szenteste a fórum ásza, a rendkívüli népszerűségnek örvendő "fö" dakota?

Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2019.12.20 0 0 16

Miért, hiszen MSZP is van.

Előzmény: King_of_Giants (15)
King_of_Giants Creative Commons License 2019.12.20 0 1 15

A Komszomolszkaja Pravda értesülése szerint "

Hogyhogy ilyen nevű ujság még van?

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.20 0 0 14

Titeket vikt0r eleve csak 0daútra tervez ...

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (13)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2019.12.20 0 0 13

És retúrjegyet sem.

Előzmény: Pomber Béla (11)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.20 0 0 12
Pomber Béla Creative Commons License 2019.12.20 0 0 11

3 napi hidegélelmet csomagolj össze, borotvát nem kell magaddal vinned.

Előzmény: komisz kuvasz kumisz (3)
Datapost-r Creative Commons License 2019.12.20 -1 0 10

Szevaaasz!!!

 

Rég láttalak, mi van veled?

Szopod még az öreg cigányt?

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (9)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2019.12.20 -2 0 9

Már itt is van a reggeli váltás az ezernickű Soros-csicskás személyében.

Datapost-r Creative Commons License 2019.12.20 0 0 8

Orbinyek tényleg döglődik?

Tényleg kihűlőben van a szagos dakota?

 

Vagy csak kamu az egész és azért nem volt ott a kormányülésen szerdán, mert a díszdoktoriját ment átvenni az FSZB-be?

Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2019.12.20 -2 0 7

Egész éjszaka "pörgette" legújabb "ütős" topikját a "fö" dakotovics meg a tanganyikai haverja, kiegészülve az abrakostarisznya-fejű elvtársukkal.

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.20 0 0 6

Nem. Nem. Nem. A TEK az nem olyan!

Előzmény: komisz kuvasz kumisz (3)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.20 0 0 5

Jajj! Remélem ezt a hsz-t nem juttatják el viktornak.

Még megrendeli a marhavagonokat ...

Előzmény: seymour_ (2)
komisz kuvasz kumisz Creative Commons License 2019.12.19 0 0 3

TEK már felajánlotta a segítségét?

 

Igen, de az oroszok jelezték, már így is van elég halott.....

Előzmény: Törölt nick (1)
seymour_ Creative Commons License 2019.12.19 0 0 2

Költözzön az egész Magyarország Oroszországba! Mondanám, hogy ők meg jöjjenek ide, de valójában akkor teszik, amikor csak kedvük tartja.

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.19 0 1 1

TEK már felajánlotta a segítségét?

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.19 0 1 topiknyitó

Lövöldözés?

Moszkvában?

Az FSZB-nél?

MEGBOLONDULT A VILÁG?!

BÉKEMENET MIKOR INDUL?

 

Jesszusom!

 

https://index.hu/kulfold/2019/12/19/lovoldozes_volt_moszkvaban_az_fszb_epuletenel_3_halott_van/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!