Keresés

Részletes keresés

Ligeti fényár Creative Commons License 2020.01.16 0 0 7

Más: Amerikai úti Érsebészet - Stroke-centrum. Zugló.

Törölt nick Creative Commons License 2019.12.07 -1 0 6

Értem, erről nincs tapasztalatom. De a két kórházat ismerve, inkább az Uzsokit ajánlanám.

Előzmény: Paater Altenburg (5)
Paater Altenburg Creative Commons License 2019.12.06 0 0 5

Köszönöm. Engem főleg a Stroke-központ érdekel. Úgy tudom, a Jánosban létezik ilyen. Ez nagyon fontos.

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.06 -1 0 4

A költözést nem úgy kell érteni, hogy kiürül a János kórház, hanem bizonyos részlegek, mint pl. a fül-orr-gégészet, nőgyógyászat, gasztroenterológia, reumatológia és ortopédia már a Kútvölgyi épületében is rendelnek felújított helyen, miközben ugyan úgy rendelnek a János kórházban is.

 

"Átadtak három felújított szakrendelőt, az Észak-Közép-budai Centrum új Szent János kórház és szakrendelő Kútvölgyi úti telephelyén. Ez az épület eddig a Semmelweis Egyetemhez tartozott, de az Egészséges Budapest Program keretében felépülő centrumhoz kerül.

Fül-orr-gégészet, nőgyógyászat, és gasztroenterológia szakrendelés indult az Észak-Közép-budai Centrum új Szent János kórház és szakrendelő Kútvölgyi úti telephelyén."

 

https://infostart.hu/belfold/2019/05/17/julius-1-jevel-valamennyi-rendelest-elkoltoztetik-a-kutvolgyi-utrol

 

 

Én ezek egy részében már jártam, és eddig jók a tapasztalataim.

Előzmény: Paater Altenburg (3)
Paater Altenburg Creative Commons License 2019.12.05 0 0 3

Költözik? A költözés alatt hogyan fog működni? Mit lehet tudni?

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.05 -1 0 2

Mindenképpen az Uzsokiba. A sebészetről nagyon jó tapasztalataim vannak, és az urológiáról is. Kedvesek az asszisztensek és a nővérek, és persze az orvosok is. Valamint szintén az Uzsoki javára dől az épületek állapota. Ég és föld a kettő. Bár a János kórházban is javulás várható, mert költözik a szomszédos Kútvölgyibe.

Előzmény: Paater Altenburg (-)
Új Testaccio Creative Commons License 2019.12.05 0 0 1

Különböző ösztályok színvonala különbözhet. Hogy egységesen, általánosan összevetve melyik kórház jobb, erre vagy vannak szak-statisztikák és kimutatások, vagy nincsenek. 

Előzmény: Paater Altenburg (-)
Paater Altenburg Creative Commons License 2019.12.05 0 0 0

.

Paater Altenburg Creative Commons License 2019.12.05 0 0 topiknyitó

A kettő közül melyikbe kérjem magamat? (Papíron mindkettőhöz tartozhatok). Tapasztalati tanácsot kérek, köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!