Keresés

Részletes keresés

XNC Creative Commons License 2020.10.12 0 0 18

Már 3.hete nézem ezt a borzalmat.

Gyerekeseket mutogatnak.

Én nem sajnálom őket.

Ennyi erővel hajléktalanoknak is dobálhatnának aprót.....

XNC Creative Commons License 2020.10.07 0 0 17

Hát az első szériát én nem láttam, csak a mostanit.

Inkább arról írnék, ami a műsor "eredetije", amire akar ez hasonlítani.

Ezeket én műholdon láttam, külföldi csatornákon.

Ott 1 adásban csináltak meg 1 egész házat, és nem 1 hétig szarakodtak eggyel.

És ott teljesen lebontották, és a nulláról újrahúzták; és nem csak hozzáépítettek.

Gondolom szegényes lehet a hazai műsor költségvetése, azért ilyen vontatott az egész.

Peti817172M Creative Commons License 2019.11.23 0 2 16

Akár még az időpont is lehet befolyásoló tényező. Mivel későn ment, nyilván sokan felvételről nézték vissza, az viszont nem segít a TV-s reklámidő eladásában.

Előzmény: Ilhilla (12)
Peti817172M Creative Commons License 2019.11.23 0 0 15

Megcserélték a két késői műsort, de a leggyengébb maradt a legkorábbi idősávban...

Peti817172M Creative Commons License 2019.11.23 0 0 14

Mert két család van párhuzamosan.

Peti817172M Creative Commons License 2019.11.23 0 0 13

Már a valóság alatt a műsorban zajló felújítások valós időtartamát értem.

Előzmény: gombóc63 (10)
Ilhilla Creative Commons License 2019.11.23 -2 1 12

https://24.hu/kultura/2019/11/23/tv2-musorvaltozas-gyenge-nezettseg-mintaapak-ujratervezes-nyomd-a-gombot-teso/

Szerintem nem az időponttal van a probléma, ez a műsor nem jó. A két műsorvezető megjátssza magát (minek kettő?), az elképzelés nem rossz, de a kivitelezés csapnivaló, nem köti le a nézők figyelmét!

Irgum76 Creative Commons License 2019.11.23 0 0 11

vagy inkább fizetnek azért, hogy bekerülhessenek a műsorba...

"a műsorszám termékmegjelenítést tartalmaz"

Előzmény: Peti817172M (9)
gombóc63 Creative Commons License 2019.11.23 0 1 10

A valóságban az emberek nem tudnak kiköltözni a házukból, így az a 2 hét az 2 hónap. 

Előzmény: Peti817172M (8)
Peti817172M Creative Commons License 2019.11.22 0 0 9

Ne felejts el a szponzorokat se. Ők nyilván avval szponzorálják a műsort, hogy nem kérnek pénzt, vagy jóval kevesebbet, cserébe népszerűsítik őket a TV-ben.

Előzmény: holli gold (7)
Peti817172M Creative Commons License 2019.11.22 0 0 8

Két hét egy ház felújítása. És szerintem a valóságban se sokkal több, mert a végén mindig hajtás van, pedig a két szerkesztő csapat nyilván kommunikál egymással, és ha akarnák nyilván meg tudnák oldani, hogy csak akkor vigyék haza a családot, ha kész van. Mondjuk a Nagy családnál érthető, nekik minden perc számított.

Előzmény: holli gold (7)
holli gold Creative Commons License 2019.11.22 0 0 7

Kivancsi lennek hogy egy-egy haz felujitasa mennyibe kerulhet (csaladi programokkal egyutt), igaz aggodalomra nincs ok mert egy musor alatti  reklambevetel szerintem fedezi a hazfelujitast meg a berendezest es ugye egy haz felujitasat egy het alatt (5 nap) mutatjak be, vagyis nem megy minuszba a buli. A csaladokkal egyebbkent semmi baj, mindegyikuk  szimpatikus es megerdemlik  ezt a segitseget. 

fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.11.14 -1 0 6

Stohl egy tehetségtelen ripacs. 

Előzmény: gombóc63 (0)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.11.14 0 0 5

Egyedi ötlet híján, marad az amerikai fos.

Előzmény: 06kata (-)
Irgum76 Creative Commons License 2019.11.14 0 1 4

szerintem ezek a családi programok csak a szponzoráció miatt kerülnek be

nem a nézettségre hanem a reklámokra alapozva hitelezték meg a felújításokat (amiből nem sok mindent láthattunk eddig)

mézes-mázas csipi-csupi mű beállításokkal

én még azért várok hátha idővel érdekes tartalom is lesz benne

már a második rész is fényévekkel jobb volt mint az első de hát jó mélyről indult a színvonal és még így is a kínosan feszengő szintre értek el

holli gold Creative Commons License 2019.11.13 0 0 3

Kivancsi leszek hogy hany napon keresztul fogjak nyomni a musort es hany haz fog elkeszulni ezalatt...mar most is tul van nyujtva a musor... Az egyebb körites bemutatasa tök felesleges...Azfelesleges...   Az elsö nap (ket csalad bemutatasa) OK volt de azota csak nyuglödes...  

Ilhilla Creative Commons License 2019.11.13 -2 0 2

Mindhárman leírtátok az én véleményemet is. Igaz, én csak reklámszünetben kapcsoltam át, de elég is volt ahhoz, hogy kialakuljon a véleményem: ismét egy műsor a TV2-n, amit nem fogok nézni! Egyszerűen sok az üresjárat, Nórika és Buci "műsírása", bájolgása.

Egy időben a "Nagy házalakítást" rendszeresen néztem, ott is volt ami nem tetszett (a harsányság, a sírás), de színvonalas volt, ez a műsor csak egy szánalmas próbálkozás, valójában köze nincs a jótékonykodáshoz!

Kr.Kr. Creative Commons License 2019.11.13 0 0 1

Szerintem azért van ennyi körítés, mert annyi pénz nincs a műsorra, hogy minden egyes adásban egy teljesen új házat/lakást újítsanak fel. Az amerikai verzióban biztos van, de itt nincs. Egy ejtőernyős ugrás meg olcsóbb, mint egy komplett házfelújító brigád egy újabb házra.

Én azért vagyok kíváncsi, mert pár éve volt a talán a Viasaton egy hasonló műsor, de ott a végeredmény nagyon magyaros, nagyon olcsó lett. Egy kicsit tataroztak, meg festettek, meg burkoltak teraszt, de azok a nagy meglepik, amelyeket megszoktunk a külföldi adásokból, az ott hiányzott. 

Nekem az a furcsa, hogy az a falusi ház, ahol a beteg kislány él a szüleivel, annak az alapja mennyire stabil? A hozzáépítést 3 nap alatt csinálták meg, az elmondásuk szerint. Egy ilyen felújításnak is akkor lenne értelme, ha az alapoktól erősítenék meg a házat, hogy 5 év múlva ne dőljön ki a fal... De gondolom erre nem lesz se idő, se keret.

gombóc63 Creative Commons License 2019.11.13 0 0 0

És Stohl még csak ront az egész helyzeten, olyan negédes és nem természetes, hogy rosszul vagyok tőle. 

06kata Creative Commons License 2019.11.13 0 0 topiknyitó

Kíváncsi voltam erre az új műsorra, ezért az elsőt megnéztem. Azután a másodikat is, de azt hiszem itt a vége! Külföldi csatornákon is megy hasonló - A nagy házalakítás stb. -. Ez a része jó, és segítség az érintett családoknak - bár érdekelne minek alapján válaszották ki őket - de a 2. adás már kiverte nálam a biztosítékot. Elég lenne bemutatni a családot, és hogy milyen lett az elkészült új házuk. A többi körítés borzasztó! Ha így is van, hogy elvitték a gyerekeket játszóházba, állatkertbe stb. legyen műsoron kívül megemlítve. A tegnapi luxus-limuzinos utazás és majd a mai ejtőernyős kiugrás visszataszító, felháborító. (Három kívánság c műsor újratervezve!) A limuzinos kislány mesélte, hogy bántották őt az osztálytársai - a ruházata miatt pld. - Na, most  már utálni is fogják! Mi értelme van ennek a pár nap hoppnak, azután meg jön a kopp!!! Gondolom a limuzin és az ugrás sem két forintba került. Szerintem ez nem segítség, és remélem nem csak engem taszít a műsornak ez a része! A két műsorvezető - akiket egyébként bizonyos műsorokban még kedvelek is, bár ÖN-ból már kicsit sok(k), SA színházi teljesítménye vitathatatlan.  - ebben hiteltelenek! Műsajnálkozás, műkönnyek! Nálam itt volt a vége!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!