Keresés

Részletes keresés

che63 Creative Commons License 2022.01.20 0 0 1200

És nem lesz több évad. :(

luci87 Creative Commons License 2022.01.06 0 0 1199

Hat ezt nehez kitalálni.. egy film..!☺😳😁 

Előzmény: Apádfüle (1198)
Apádfüle Creative Commons License 2022.01.06 -2 2 1198

Hát még ha tudnánk, ki (mi) az a Bereki ember! Akkor jött volna fel igazán a topik! :DDD

Előzmény: luci87 (1197)
luci87 Creative Commons License 2022.01.06 0 0 1197

Kis érdekesség, legalább felhozom a topikot. :) 

Levi szerepel a Bereki emberben. A hangjat ismertem fel először, ügyes kis srác. 

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.16 -2 0 1196

Úgy tűnik, varrják el a szálakat (persze gondolom ezek végkimenetelében közrejátszhat, hogy számolnak-e újabb évaddal):

 

Géza gondolom elmegy Olaszországba edzőnek (bár eddig utalás sem volt, hogy - az iskolai focicsapaton kívül - bármikor, bármifajta edzői munkát végzett volna, így nyilvánvaló, hogy egy profi olasz focicsapat őt hívja edzőnek) és viszi a két (vagy három) gyereket. (Attól függően, hogy Máté Zitánál akar-e maradni.)

 

Tamás a pszichológusi kezelés után összejön Alízzal és boldogan élnek hármasban Julival (esetleg - éppen amikor kitörne a boldogság - az utolsó jelenetben újra megjelenik az ajtóban Linda, ahogy szokott).

 

Petra újra összejön Alberttal, így marad Muki is és Miki lenyugszik (esetleg Petra mégis utazik, és nyitvahagyják, hogy Miki ezután mit tesz).

 

Emma kirúgja az exével félrekefélő tornatanerőt és Szabi újra összejön Emmával, mert rájön, hogy ő a legideálisabb nő a számára. 

 

Kérdés, hogy a mai és holnapi két részben Zsuzsi és Ádám sorsáról szó lesz-e, de ha Géza megy edzőnek, maradhatnak a házban és Ádám akár meg is kérheti a kezét, bár valószínűleg nem fogja.

Apádfüle Creative Commons License 2021.12.15 -5 0 1195

Jó szokásom szerint most néztem meg egyben a legutóbbi 3 részt.

Nem akarok dicsekedni, de nekem előbb feltűnt, mint ahogy a filmben említették, hogy Tamás mindig akkor lesz rosszul, mikor Aliz ott van, vagy épp őt várja. Nem is értem, és bosszant is. Jól összeillenének Alizzal. Külsőre is passzolnak, kedves kis nő, és Julival is jól megértik egymást. Lindát el kellene már engedni. Itt hagyott csapot-papot, elment világgá, maradjon is "ott".

Azt még nem tudom eldönteni, hogy Petra és Albert újbóli összejövetelének drukkoljak-e. Albert jobbat érdemel, és nem nagyon hiszek abban, hogy az ilyen Petra-féle számító nőcske meg tud változni. (Nem nagyon? Kicsit sem hiszem.)

 

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.15 0 0 1194

Kérdés, hogy csak pihen-e, vagy ezzel végleg vége.

Előzmény: gombóc63 (1192)
luci87 Creative Commons License 2021.12.15 0 0 1193

Ugyanez a velemenyem, kritikan aluli volt az a jelenet.Egy képzett szineszhez nem melto, tuljatszott amator ripacskodas..

Rendezoi utasitasra volt ilyen valyon, vagy ennyi telik Szaraztol??? :(

Előzmény: Andresovics (1189)
gombóc63 Creative Commons License 2021.12.15 0 0 1192

Nem is baj, hátha jobb lesz ha pihen egy kicsit. Bár ennél az évadnál is ezt gondoltam és nem jött be.

Előzmény: kyriee (1191)
kyriee Creative Commons License 2021.12.14 -1 0 1191

De már csak 4 rész és vége van...

gombóc63 Creative Commons License 2021.12.14 0 0 1190

Igen, és maga a történet is gyalázatos.

Előzmény: Andresovics (1189)
Andresovics Creative Commons License 2021.12.14 0 0 1189

Tamás tegnapi jelenetei alatt (főleg amit a pszichológusnő előtt levágott) én éreztem kellemetlenül magam, pedig neki kellene, ha esetleg visszanézi. Ezt így egy utcai járókelő is elő tudta volna adni...

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.11 0 0 1188

És úgy, hogy Tamás esetében eddig a legminimálisabb jele nem volt annak, hogy hipochonder lenne....

Előzmény: gombóc63 (1187)
gombóc63 Creative Commons License 2021.12.11 0 0 1187

Már megint egy normális karakterből pillanatok alatt csinálnak egy full bolondot.

Előzmény: Mazsola0070 (1186)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.10 -4 0 1186

És az előzetes szerint ez a baromság holnap még tovább folytatódik.....ezek szerint valamelyik készítőnek nagyon tetszik.....

Előzmény: Böszőke13 (1185)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.12.10 0 0 1185

Úgy viselkedett,mint egy agyalágyult...,rossz volt nézni.

Előzmény: gombóc63 (1184)
gombóc63 Creative Commons License 2021.12.10 0 2 1184

Tamás sztorija a nem létező infarktusáról melyik agyalágyult fejéből pattant ki? Ez még szánalmasabban nagyobb hülyeség mint amit eddig valaha láthattunk.

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.08 -3 1 1183

Most már Szabit is el fogják küldeni vidékre Gézáék után? Netán Gézáékhoz?

 

Ez is érdekes, hogy egy menő ügyvéd, ahelyett, hogy felpörgetné magát, bevállalna pluszban ügyeket, hogy minél előbb újra megszedje magát (korábbi nem kis vagyonát is az ügyvédkedésből szedte össze), elmegy vidékre a köldökét nézegetni és gondolkodni. Min is? Nagyon hatékony....

Mt. Yuhan Creative Commons License 2021.12.07 0 0 1182

Az a "szobor", amit Makrancos adott a titkárnőjének, a JYSK-ből van, ha jól emlékszem, 1000 ft-ért vesztegetik. :D

Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.05 -3 2 1181

Én Linda köddé válásán nem tudok napirendre térni.

 

Nem tudom, ennek az volt az oka, hogy  (Kovács Patrícia után) Szávai Viktória sem vállalta tovább vagy ez tényleg a történet része, de ekkora baromságot én még nem láttam (illetve Gézáék vidékre költézése majdnem ekkora baromság).

 

Egy olyan sorozatban, ahol az első évad után négy főszereplő lecserélése semmi gondot nem okozott a készítőknek, gondolom Szávai (és Polyák) más színésznőkkel való helyettesítése sem okozott volna gondot.

 

Ha pedig ez minden "kényszer" nélkül a történet része, akkor végképp nem értem.

 

Vajon hová tűnt Linda? Miért kellett azért azonnal eltűnni egy szó nélkül, mert Tamást meglátta, ahogy egy csókot ad a másik csajnak? Hová tűntek Linda szülei? Miért nem keresi senki? 

 

Sem a szüleinek, sem a legjobb barátnőjének és főnökének nem hiányzik?

 

Gézáék vidékre költözésének ellentmondásaiba már inkább bele sem megyek.....(ahhoz, hogy behozzák a nagyszülőket, hogy Géza összejöjjön egy új csajjal, Máté beleszeressen egy idősebb lányba, stb.stb., baromira nem kellett volna vidékre költözniük, mindezek megtörténhettek volna úgy is, ha maradnak a megszokott közegükben.)

 

 

CérnaSzáll Creative Commons License 2021.12.05 0 0 1180

Fapad zseniális, bőven megelőzte a korát, és hogy IGAZÁN ismertté váljanak a benne szereplők. Kár, hogy MTV produkció, és valószínűleg soha nem kerül tv-képernyőre soha. (MTV-n meg pláne nem, már akkor sem értettem, hogy csúszhatott át - valószínűleg nem értették/nem látták a cenzorok)

Előzmény: hfield21 (1179)
hfield21 Creative Commons License 2021.12.04 0 2 1179

Kicsit OFF

A Mintaapákkal is ugyanaz történik, mint -sajnos - gyakorlatilag az összes
magyar sorozattal, most már 10-15 éve. Nagy magyar sorozat-rajongó vagyok,
szinte az összeset láttam. De mindegyikre igaz volt, hogy amilyen jól indultak,
nagy ívű dramaturgiával, profi módon, úgy a végére majd mindegyik kipukkadt. Még a híres
Aranyélet is erőltetté vált a harmadik évadnál. Vagy a kezdetben szuper humoros
Munkaügyekből is mi lett az ötödik évadra! A Tóth János is részről-részre vállalhatatlanabb
lett. Pedig a felsorolt sorozatokban óriási nevek voltak! Elsővonalbeli magyar színészek,
díjazottak, elismertek.

A Mintaapákkal is egész jól és reménykeltően kezdődött! De féltem attól, hogy ráadásul napi sorozat,
ez is a többi sorsára jut!Így is lett. Pedig az eleje, milyen jó volt.  Nagy nevek, jó történet. Aztán
fura lett a sok szereplőcsere és teljesen konfúz a dramaturgia. Ez olyan, mintha nem profik
írnák, komolyan.

A Dr.Balaton is ettől szenved, a kapkodó, túl sok szereplős, túl sokat akaró történettől,
ami most már akkor kijelenthető, hogy magyar sorozatíró betegség.

Remélem a Mellékhatás nem jut erre a sorsra és most mér értem, hogy a Fapadból miért nem
írtak második évadot. Jobb is, az így maradt kultikus.

kyriee Creative Commons License 2021.12.01 0 1 1178

A "szegény" Szabi! 

 

Nem tudja fizetni az iroda bérleti díját. Én ezt nem értem. Eddig hogy fizette?

Havonta jöttek az ügyfelek és az ügyek, ebből lett Szabinak pénze. Tehát a havi bevételből kifizette a bérleti díjat. 

De könyörgöm, ez most is így van! Attól, hogy elvették mindenét, az nem azt jelenti, hogy innentől kezdve nincs bevétele.

 

Ráadásul a bútortalan lakás és a spórolás a boltban is érthetetlen.

Mert a sztárügyvédnek csak elő kellene vennie egyik GOLD hitelkártyáját mondjuk 3 milliós hitelkerettel, és rövidtávon minden megoldva.

Újra van bútor a lakásban, nem kell spórolni a boltban és Dani jelmezére is futna.

 

ui.: most az is kiderült, Szabi nem főnöke Emmának, mert Emma maga fizeti a bérleti díj ráeső részét. Csak tudnám, akkor a múltkor miért mondta, hogy Szabi a főnöke?

CérnaSzáll Creative Commons License 2021.11.27 0 1 1177

Arról már nem is beszélve, hogy a lom jó nagy részét elviszik, az FKF-nek annyival is kevesebbet kell begyűjtenie.

Előzmény: janderka (1176)
janderka Creative Commons License 2021.11.27 0 0 1176

OFF

Ezt csak azért találták ki az FKF-nál, hogy a hivatásos lomizókat elrettensték az erőszakos kupac stoppolástól meg területfoglalástól. De semmit nem ér. Egyrészt pont azért a jogos társadalmi felfogástól, amit te is írsz, hogy amíg fel nem takarítják, hadd legyen már bárkié ami kikerült. Másrészt mert abszolút nem is ellenőrzik a dolgot. Pláne nem szankcionálják. Nálunk ráadásul sokszor pont az ilyen lomizók segítettek nehéz vastárgyakat kivinni akár a pincéből is, cserébe hogy az övék lehessen az "áru". És még meg is köszönték.

ON

Előzmény: luci87 (1175)
luci87 Creative Commons License 2021.11.27 0 0 1175

Hát igen,szomoru...

Ha az lopas, hogy az utcara kitett lomot elviszik, plane ha a kuka melle teszik,  akkor az mi,ha az udvarrol,keritesen belulrol viszik el, rohej,Sokan azert tesznek ki cuccot, hogy nem kell, vigye aki aki akrja..

 

Amugy ez mar egy nagy katyvasz,nem is banom, ha vege lesz.Csak legyen helyette valami jo sorozat...

Előzmény: kyriee (1174)
kyriee Creative Commons License 2021.11.27 0 0 1174

Na, ezt is megértük. Szabi, a lomis...

Csak halkan jegyzem meg, hogy egy sztárügyvéd, aki havonta milliókat keres, tudhatná, hogy az utcára kihelyezett lomok hazavitele lopásnak minősül néhány éve.

És ha már itt tartunk, Szabi miért nem dolgozik és keresi a pénzt?

 

Az Annával kapcsolatos hazudozásainak mi lesz vége? Meg egyáltalán, hogy működik a viszonyuk?

Csak telefonálnak egymásnak, mert étterembe nem járnak, mert ugye Szabinak nincs pénze és autója. Most már Annának sincs autója. És egyáltalán, hogy vitték el az ajándékautót? Honnan tudták, hogy hol kell keresni? 

 

És folytathatnám a sort...

 

 

che63 Creative Commons License 2021.11.25 0 0 1173

Szabi a sztárügyvéd egy üggyel többet keres -hetne mint egy éves chipandale fellépéssel, totál életszerűtlen volt a dolog. 

Apádfüle Creative Commons License 2021.11.24 -1 0 1172

Szabi  zsigerből  a nem túl fiatal, nem túl csinos BKV-ellenőrnőnek: Ezt a bírság-dolgot nem lehetne egy finom vacsora mellett megbeszélni? Jót röhögtem. Szabit ismerve nem a sarki giroszoshoz vitte volna nőt, egy finom vacsora egy jó helyen sokkal többe került volna, mint a bírság. Még szerencse, hogy a nő nem hagyta magát megvesztegetni, így szerencsétlen pasas megúszta nyolcezerből.

gombóc63 Creative Commons License 2021.11.24 -2 2 1171

Szabi helyzetét nagyon nagyon eltúlozták. Az, hogy nulla forintja lett teljesen hihetetlen. És amit írsz, attól, hogy elvesztette a megtakarítását nem tud már dolgozni?! Szegény Klárika pedig totál megállt a növésben:-((( Nagyon helyes kis sorozat...volt. 

Előzmény: kyriee (1170)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!