Keresés

Részletes keresés

attah Creative Commons License 2019.11.30 0 0 6

https://edigital.hu/fulhallgato/sony-wi-sp500-bluetooth-sport-fulhallgato-fekete-p552452

 

Most 16990 helyett 9990 Ft (41%-kal olcsóbb).

 

Tavaly karácsonyra a fiamnak 8500 Ft-ért vettem itt...

Desert Rat Creative Commons License 2019.11.27 0 0 5

"Hülye azért nem voltam" és elmentünk a nejemmel venni egy mosógépet. Végignéztük a választékot, tépelődtünk, de egy szakértő eladó szakmai érvekkel segített választani, végül az egyik általan ajánlott típusta igent mondtunk. Akkor ő el is ment hozni egyet a raktárból és 5 perc múlja jött, hogy már nincs belőle. Erre mondtam neki, hogy mindegy, akkor most csináljuk fordítva, hogy mi van és abból mit, hiszen úgyis mind kínai, nagyjából egyformák. Így sikerünt végre, akárcsak 40 évvel ezelőtt.

Előzmény: forgione1 (2)
Kryszke Creative Commons License 2019.11.25 0 0 4

Sziaszok! :-)

Ha nem tudtok választani a sok elektromos készülék közül, ajánlom figyelmetekbe a rankito.hu weboldalt, ami sokféle készüléket hasonlít össze, hogy könnyebb legyen a vásárlás. A következő linken mindent megtudhattok a kávéfőzőkről: https://www.rankito.hu/black-friday/

 

a nagy pékség Creative Commons License 2019.11.12 0 0 3

AZ EMAG EGY HULLADÉKCÉG NEHOGY BÁRKI IS VÁSÁROLJON ONNAN!!!!!!!!!!!

 

FÚJJ!!!!!!!!!

 

-:(((((((

Előzmény: forgione1 (2)
forgione1 Creative Commons License 2019.11.12 0 0 2

Mind átverés!

 

3 opció van:

 

- A termék valójában semmivel nem olcsóbb mint máshol akció nélkül. 

 

- A termék beragadt, elavult széria avagy visszaküldött darabok.

 

- A termék szuper akciós és valóban jó vétel, csak éppen már nem kapható mert elfogyott. Persze nem készlethiányról van szó, hiszen akció utáni pillanatban ismét van raktáron az eredeti áron. Ez tipikus emag trükk :-) De a többi féreg is alkalmazza.

 

 

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.12 0 0 1

Érdemes már most figyelni az árakat, mert a gyanútlan jóhiszemű vásárlót simán átverik. Akinek van érzéke ár-érték arányhoz, az jól tud járni ilyenkor, de akinek nincs és nem figyel, azt jól átverik. Persze nem mindenhol.

Előzmény: GSMring (-)
BaGira-79 Creative Commons License 2019.11.12 0 0 0

Fekete Péntek öcsém, te kis ügyef0gy0tt... 🎶

Előzmény: GSMring (-)
GSMring Creative Commons License 2019.11.12 0 0 topiknyitó

Egy kis segítség azoknak akik szeretnének bevásárolni az idei Black Friday-en!

 

A MALL .HU már a múlt hét óta Black Friday Maratont tart.

 

Ma elindult az Euronicsnál is a Black Friday.

 

Az Extreme Digital pedig most pénteken. Vagyis 2019. 11. 15-én fogja tartani. Az Extreme Digitaltól már kaptunk is pár ajánlatot.

 

A többiekről még nem érkezett infó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!