Nem akarom rájuk fogni, de ezt a görög bírópárost remélem, nem látjuk többet.

Előzmény: kétszerkettő öt (11972)
kétszerkettő öt Creative Commons License 2024.01.21 -1 0 11972

Honnan voltak a bírók?

Azosztigen12 Creative Commons License 2024.01.21 -1 0 11971

Első félidőben kapcsolódtam be, Niki kb 1-2 támadásra volt pályán, aztán jött vissza Tóth Gabi.Második félidőben ugyanez, holott jó gyenge volt.Strannig kitalálta magának a középkezdésből ráfutást, hát jó agyatlanul csinálja.

Lehet ezután a meccs után már nem akarják sokan Gyurkát kapitánynak.🤔

nicko Creative Commons License 2024.01.21 0 0 11970

Itthon 6-al nyer az Óvár min.

Előzmény: hatosfalat (11968)
Smileball Creative Commons License 2024.01.21 -2 1 11969

Bezzeg Móváron felépítik a fiatal magyar tehetségeket...

Előzmény: Azosztigen12 (11964)
hatosfalat Creative Commons License 2024.01.21 0 2 11968

Sajnos Tóth Gabinak ennyi idősen sem sikerült változnia. Felforr az agyvize és utána csinálja a buta hibákat, támadásban és védekezésben is.

A spanyolok meg okosan játszottak, feladták a jobbszélünk ellen a védekezést, mindenki középen tömörült. Azt mondjuk nem értettem, miért nem Lancz került ki szélre a végén és miért Stranigg, így aztán még jobban mindenki középre koncentrálhatott a spanyoloknál.

Ágai meg honnan tudja, hogy nem a gólkülönbség fog dönteni? Két hét múlva legalább négy góllal le kell győzniük a Malagát, hogy nyugodtak lehessenek.

Amúgy meg gyenge volt ma az Óvár, de amit a bírók csináltak, az durva. Ennyire engedni a teljesen passzív játékot nálam már nem fér bele ezen a szinten.

Gojira Creative Commons License 2024.01.21 0 1 11967

Nagyon gyenge volt a Mosonmagyaróvár. Kár érte, mert a spanyolok se világverők. De majd legközelebb jobb lesz. Remélem.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2024.01.21 0 2 11966

Kellemetlen ellenfél, sok múlt a játékvezetői felfogáson.

Gyurka meccselését sem értettem, főleg Tóth Gabi és Lancz erőltetését.

AlterEgon77 Creative Commons License 2024.01.21 0 2 11965

Nem láttam az egész meccset, de a nagyját igen. Nekem úgy tűnt, a Móvár magát verte meg, és nem a bírókon múlt.

Előzmény: codi1993 (11962)
Azosztigen12 Creative Commons License 2024.01.21 0 2 11964

Tóth Niki büntetésben van, mert a Lokiba megy?

AlterEgon77 Creative Commons License 2024.01.21 0 0 11963

A végén azért megfújták a hazai pályát, és amikor már eldőlt, kompenzálnak a bírók (mondhatni tipikus módon).

codi1993 Creative Commons License 2024.01.21 0 1 11962

Birokat is le kellene. Spanyolok 4-50 masodpercig tamadnak passziv nelkul az egesz meccsen persze hogy talalnak helyet a magyar falon.

Előzmény: AlterEgon77 (11961)
AlterEgon77 Creative Commons License 2024.01.21 0 0 11961

Ezt a spanyol irányítót leigazolhatnánk, félelmetes milyen labdákat ad.

Előzmény: AlterEgon77 (11959)
codi1993 Creative Commons License 2024.01.21 0 0 11960

Hát nagyon remélem. Mert ahogy írod en ame lattam meg jol jatszani es nem is latszik rajta a fejlodes.

Előzmény: Tonio 2.0 (11956)
AlterEgon77 Creative Commons License 2024.01.21 0 1 11959

Nem hiszek a szememnek. A spanyolok szebbnél szebb gólokkal alázzák a Móvárt...

van_Persil Creative Commons License 2024.01.21 -18 0 11958

Én úgy tudom, hogy vitézzé avatják

hatosfalat Creative Commons License 2024.01.21 0 0 11957

Ez így nem igaz, Pásztor elől és hátul is jó volt eddig és Lancz is jól védekezett.

Előzmény: Tonio 2.0 (11955)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2024.01.21 0 0 11956

Sztankovicsnak én még nagyon jó meccsét nem láttam. Lehet, Kovács Anett is megy Móvárra?

Előzmény: hatosfalat (11954)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2024.01.21 0 0 11955

Kellemetlen ellenfél, elöl egyedül Albek jó, hátul meg senki.

hatosfalat Creative Commons License 2024.01.21 0 0 11954

Udvardi sérült vagy beteg lehet, így gyakorlatilag jobbszél nincs eddig. Tóth Gabi meg katasztrofálisan védekezik, erre a végén csak védekezésben Gyurka visszahozza. Innen szép fordítani. Eddig a spanyolok nyerték a taktikai csatát kiütéssel.

Valkov60 Creative Commons License 2024.01.21 0 1 11953

Timi elmagyarázta:

Mert kapus létére kilépett a hatoson kívülre, és úgy vette fel a labdát,

Ha nem lép ki, szabályos lett volna.

Előzmény: Isthy1 (11945)
van_Persil Creative Commons License 2024.01.21 -17 0 11952

Az EHF-nél is és az MKSZ-nél is még mindig hozzánk van beírva...

Előzmény: hatosfalat (11948)
Tomasz42 Creative Commons License 2024.01.21 0 1 11951

Szép volt, váci lányok! Luca ma is kiválóan játszott, Csenge is hozta magát. Anna jól védett. Remélem, Bordás Réka játéka is stabilizálódik és a hányattatások után játéklehetőséget kapva mielőbb visszanyeri a régi formáját.

fulees Creative Commons License 2024.01.21 -2 0 11950

Bohóc vagy :)

Miért kell a kákán is csomót keresni? :D

Előzmény: nicko (11940)
Gojira Creative Commons License 2024.01.21 0 0 11949

Chambray Touraine - THC 25:32. A második félidőben a THC sokkal jobb volt. Eckerle ziccereket fogott, Lott kilenc gólt lőtt. A lelátó egy részén ifjú franciák mindenféle vicces öltözékben kiváló hangulatat teremtettek.

hatosfalat Creative Commons License 2024.01.21 0 0 11948

Azzal, hogy a Buducnost nem jut tovább, eldőlt, hogy Despotovic már nem játszik idén a klubjában tétmeccset. Szép lesz így felkészülnie az olimpiai selejtezőre, esetleg olimpiára.

Neki ez a hazaigazolás az idei évre nagyon nem érte meg, a montenegrói válogatottnak sem, egyszer majd talán kiderül, hogy mi lehetett a Fradi részéről a háttérben.

lunanoctis Creative Commons License 2024.01.21 0 0 11947

Ja, azért vezetnek a Viperákok éppen tízzel :)

Rikke Iversen erre a meccsre valószínűleg kiszállt, rosszabb esetben a teljes maradék szezonra. Nem egy sírós lány és ez a mozdulat nem nézett ki jól.

Előzmény: nicko (11946)