Gojira Creative Commons License 2021.01.17 0 0 2876

Egyszer vezettek előtte is :-) A románok szőke kapusa nagyon jó volt, gyakorlatilag neki köszönhetik a pontszerzést. Utkina meg megint megmutatta, hogy a CSZKA jól döntött, amikor őt adták kölcsön és nem a 20 éves Kaplinát.

De valóban nagyon élvezhető meccs volt.

Előzmény: lunanoctis (2875)
lunanoctis Creative Commons License 2021.01.17 0 0 2875

Ebéd mellé tökéletes elfoglaltság volt.

25-25 a vége, for the records. Ha jól rémlik, az oroszok 25-24-re vezettek először, támadhattak a 26-24-ért, aztán simán csak a győzelemért.

A látottak alapján inkább rájuk nézve hízelgő az eredmény, ehhez képest a romániai vendégek örültek jobban.

Előzmény: Süni2 (2873)
Underhand Creative Commons License 2021.01.17 0 1 2874

Én igen. 😂

Süni2 Creative Commons License 2021.01.17 0 0 2873

Te most voktaképpen Trefilov miatt, mint humorforrás nézed a meccset?

Előzmény: lunanoctis (2870)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.17 0 2 2872

Csak annyit, hogy én egyiket sem bizonygattam, merthogy sztem egy meccs nem jelent semmit. Se ide, se oda.

Előzmény: Bamberg58 (2869)
lunanoctis Creative Commons License 2021.01.17 0 0 2871

Viktorija Zsilinszkajtyénak nagyjából húsz perc kellett ahhoz, hogy kipontoztassa magát, a piros után levonuló Zsilinszkajtyét szemmel verve.

helyett

Viktorija Zsilinszkajtyénak nagyjából húsz perc kellett ahhoz, hogy kipontoztassa magát, a piros után levonulva Trefilov szemmel verte, szavakkal mintha nem illette volna.

lunanoctis Creative Commons License 2021.01.17 0 0 2870

15-13-ra vezet a szünetben a Braila Krasznodarban. Az az igazság, hogy nem jó mecccs. Az oroszok beragadtak az elején, Jevgenyij Vasziljevics talán 3-8-nál kért időt némileg feszülten egy korszakos üvöltözés erejéig, hogy a maradék fél percben az edző fejthesse ki elképzeléseit. Trefilov a gégészet csodája, egymaga még ennyi idősen is tele bír ordibálni egy töküres csarnokot, háttérzajnak mindig jelen volt.

Viktorija Zsilinszkajtyénak nagyjából húsz perc kellett ahhoz, hogy kipontoztassa magát, a piros után levonuló Zsilinszkajtyét szemmel verve. A másik oldal védelmének oszlopa, Gabriela Bucur Szűcs Gabriella Gabriela Bucur nem került pályára, ha jól láttam.

A románoknak van nagyjából egy működőképes soruk (és legalábbis periódusokra értelmezhető kapusteljesítményük), az oroszok mennyiségi előnyben vannak, a minőséggel már akadnak apró problémák.

Bamberg58 Creative Commons License 2021.01.17 -1 0 2869

Ez meg a szokásos rossz indulatú megjegyzésed, de amúgy teszek rá. Hiszel amit akarsz. Te meg az egyiket bizonygattad, amiből most kihátrálsz és rám hárítod. Tedd, kit érdekel?

Előzmény: hatosfalat (2868)
hatosfalat Creative Commons License 2021.01.17 0 2 2868

A kettő kb. ugyanannyit bizonyít, csak ellenkező előjellel. De mivel te azt akarod hinni, hogy az orosz bajnokság sokkal jobb, ezért bármi történik abból ezt a következtetést fogod levonni.

Előzmény: Bamberg58 (2848)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.01.17 -4 2 2867

>Ezen a fórumon ez a kommentértékelés mi alapján történik?

A többi fórumozó nyomogat, ízlése szerint. Olcsó játék hülyegyerekeknek.

Előzmény: Handie (2854)
Bamberg58 Creative Commons License 2021.01.17 -1 0 2866

És nem kapták meg a harmadikat, de a védekezés se esett teljesen szét.”

Néha Helembai nem győzött félre ugrani, a kezét is feltette, hogy mutassa, nem ért hozzá a betörő játékoshoz. Ez innentől már szinte a csoda kategória, hogy bírták lábbal és nem volt több kiállítás.

Előzmény: Gojira (2864)
Süni2 Creative Commons License 2021.01.17 -2 1 2865

Na, az tényleg nagyképűség volt, lévén, hogy több játékost eleve nem neveztek, /mondván, hogy a Fradi ellen lehet őket pihentetni/.

Az oroszoknál más volt a helyzet. Azok egy UP-játékosokkal teletűzdelt, lámpalázas puffercsapatot vártak.

Előzmény: maedros (2859)
Gojira Creative Commons License 2021.01.17 0 1 2864

Cserélgettek. De nem sok látszatja volt :-) Egyedül tán a csereként beállt Szobina volt sokkal jobb, mint a kezdő beállós.

Ami egyébként feltűnő volt még, hogy a Vácban hárman is két kiállítással játszották végig a második félidőt. És nem kapták meg a harmadikat, de a védekezés se esett teljesen szét.

Előzmény: Bamberg58 (2858)
Süni2 Creative Commons License 2021.01.17 -1 1 2863

Ígéretes, de rutintalan. A Békéscsaba ellen játszott amúgy, /bár nem jól/.

Előzmény: Handie (2861)
Süni2 Creative Commons License 2021.01.17 -2 1 2862

Ez az, ami a Banik Most-nak pl. szemet szúrt. Ezért gondolták azt, hogy elég megfuttatni őket.

Handie Creative Commons License 2021.01.17 -2 0 2861

Rendben, köszi.

Bárdy Noémiről tud valaki valamit? Komoly a sérülése, ezért nem játszott? Ő is ígéretes.

Süni2 Creative Commons License 2021.01.17 -1 0 2860

Ezzel ne foglalkozz. Valakinek ez a hobbija.

maedros Creative Commons License 2021.01.17 0 1 2859

Ha le nem is nézték, de lélekben sima győzelemre számíthattak, amikor a harcos váci csapat ezt nem hagyta, bő egy félidőn keresztül elég zavarodottan játszottak az oroszok. Így járt ősszel az Esbjerg a totál egy soros Fradival, a valódi erejüket most mutatták a visszavágón.

Előzmény: Süni2 (2853)
Bamberg58 Creative Commons License 2021.01.17 -1 0 2858

Számomra még az is meglepő volt, hogy ilyen kevés játékossal tudtak győzni és azok közül is egy-kettő  alig volt használható. Néhányan szinte végig nyomták. Azt ugyan nem figyeltem, hogy az oroszok mennyit cseréltek?

Előzmény: Gojira (2855)
Bamberg58 Creative Commons License 2021.01.17 -3 1 2857

Ne foglalkozz vele vagy meteorológus vagy? Itt többnyire a szimpátia számít vagy milyen szurkoló, vagy ki tudja hogy mi, de senkit nem szokott érdekelni.

Gojira Creative Commons License 2021.01.17 0 1 2856

Ne foglalkozz vele. Van néhány idióta, aki ezzel szórakozik. Semmi jelentősége nincs.

Gojira Creative Commons License 2021.01.17 0 2 2855

Igen, Kácsor teljesen lenyűgöző volt. Végre úgy játszott, ahogy mondjuk egy éve, a betegség előtt. De nagyon sok jó teljesítmény volt a Vácban. És ami különösen meglepett, hogy a fiatal kapus - szerintem - sokkal jobb volt, mint a rutinos orosz kapus.

Handie Creative Commons License 2021.01.17 -3 2 2854

Off:

Ezen a fórumon ez a kommentértékelés mi alapján történik? Nem írtam semmi bántót, mégis jön a lepontozás.

Süni2 Creative Commons License 2021.01.17 -1 1 2853

Jogos, ill. te nyilván ismered őket. Én nem.

Jó volna, ha a váci játékosok innentől fogva folyamatosan ezen a szinten játszanának...

Én féltettem őket, mert ennél rosszabb csoportba nem sorsolhatták volna őket, ehhez képest már a múlt héten se voltak rosszak. Tegnap meg aztán tényleg mindenki klassz volt.

Végre Kácsor is úgy játszott, mint a betegsége előtt. Talán húzták is a lányok egymást felfelé, illetve lehet, hogy feldobta őket az új, eddig nem tapasztalt kihívás.

Előzmény: Gojira (2851)
Handie Creative Commons License 2021.01.17 -3 0 2852

Szerintem is inkább örülni kéne ennek, és az összes győzelemnek, amit elér a Vác az EL-ben. :) Sok ígéretes magyar fiatal játszhat éles helyzetben. Szerintem ez pozitív dolog.

Gojira Creative Commons License 2021.01.17 0 2 2851

Bera Bera. Kint döntetlen, otthon sima győzelem.

Nem hiszem, hogy lenézték a Vácot. Ilyen csapat. Bármi kitelik tőlük.

Azt persze nem értem, miért nem lehet simán örülni a Vác győzelmének, miért kell minden mást belekeverni.

Előzmény: Süni2 (2850)
Süni2 Creative Commons License 2021.01.17 -1 2 2850

Siófokon nulláról kellett csapatot építeni a válogatott szünet alatt.

Az oroszok elleni meccsük is a kísérletezgetésről szólt még. Lehet, ha fixen az eddig hanyagolt francia csaj irányít majd, simán verik a Kubanyt pár hét múlva Oroszországban.

A Zvezda egyébként valószínűleg lenézte a Vácot, miközben közülük az első sor maxot tolt tegnap.

A Zvezda kivel selejtezett a csoportkörért?

Gojira Creative Commons License 2021.01.17 0 2 2849

Egyik sem jelent semmit. Az, hogy melyik bajnokság a legerősebb, értelmetlen kérdés.

Előzmény: hatosfalat (2847)
Bamberg58 Creative Commons License 2021.01.17 -1 1 2848

Ha a tavalyi magyar elvi 2.-ot és valószínűleg az idei harmadik vagy legfeljebb negyedik Siófokot otthon majdnem megveri az orosz hatodik helyezett, az esetleg bizonyít valamit? Annyit biztosan mint a tegnapi nagy váci győzelem, ami egyébként bravúr volt.
Ez alapján meg az orosz a sokkal jobb.

hatosfalat Creative Commons License 2021.01.17 0 2 2847

Így van, ha kikapunk egy orosz csapattól az mutatja milyen gyenge a bajnokságunk, ha nyerünk az nem jelent semmit.

Előzmény: Bamberg58 (2846)