Bamberg58 Creative Commons License 2020.11.24 0 0 2622

A Vác reggel 1/2 hétkor indult és délután ötkor ért a helyszínre, 8-kor meg kezdődött a meccs.

van_Persil Creative Commons License 2020.11.23 -1 0 2619

Nekik gyorsan le kéne akasztaniuk valahol egy beállóst, mert Ježić nem fogja bírni végig.

Előzmény: maedros (2618)
maedros Creative Commons License 2020.11.23 0 0 2618

Azért gratula jár a váci csapatnak a továbbjutáshoz, a csehek a meccs végén igen összezuhantak, látszott tovább akartak jutni ők is. A meccsről Boros mondta meg a tutit: nő kosárlabda kapusokkal.

A Loki kiesését sajnálom, a pálya a hazaiak irányába lejtett inkább, de még így is lett volna esély.

A csoportkörben kíváncsi leszek a Siófok mit alakít a szezonban, ha Kobetic januárban visszatér, lehet esélyük a kupában. A bajnokságban, most, hogy a siófoki BL szintű új igazolások és Pena távoztak, a Fradi jóval erősebb csapatnak tűnik, a bajnoki bronzot viszont különösebb megerőltetés nélkül behúzhatják.

Előzmény: schanc (2593)
maedros Creative Commons License 2020.11.23 0 0 2617

Idény végén visszavonul Groot, nagy játékos, de az Odensében látszott, már inkább "levezetni" ment oda...

Előzmény: Taliga007 (2615)
hatosfalat Creative Commons License 2020.11.22 0 0 2616

Nem tudom melyik a világ legjobb bajnoksága, de a dán-francia összevetés most éppen nem a dánoknak kedvez. Bl-ben két vereség ma a franciáktól, valószínűleg El-ben is kiesnek (Nykoping). Illetve Viborg kiesett egy román csapat ellen, Nantes viszont egy góllal továbbjutott a Buzau ellen.

Taliga007 Creative Commons License 2020.11.22 0 1 2615

Grooték jó nagy zakót kapnak.

Előzmény: van_Persil (2614)
van_Persil Creative Commons License 2020.11.22 0 0 2614

Az odensének nem hoztam szerencsét. 12:11-re vezetett a Brest, amikor elkezdtem nézni, azóta csináltak egy egy 16:4-es rohamot.

van_Persil Creative Commons License 2020.11.22 0 0 2613

"Frey elképesztő mennyit hibázik a meccsek második, harmadik felében."

Ha valaki a Harmadik félidöben hibázik, az max. csak mr. Szemöldöknél számít.

Előzmény: hatosfalat (2609)
Gojira Creative Commons License 2020.11.22 -1 0 2612

A közvetítés színvonala megint kritikán aluli volt. "Burgárd"... mintha az életben nem hallottak volna róla, és hogy hogyan kell kiejteni a nevét. Meg szegény Kanor, biztosan fáj neki, azért jön le a pályáról. Pedig Tóth Ö. Timinek ismernie kellene a vonatkozó szabályt.

Gojira Creative Commons License 2020.11.22 -1 0 2611

A bírók rendesen besegítettek a Metznek. Frafjord hülye volt, hogy kiállíttatta magát, bár teljesen igaza volt. És nem ez volt az egyetlen eset, amikor belemenést ítéltek a belül álló védő javára.

hatosfalat Creative Commons License 2020.11.22 0 0 2609

Frey elképesztő mennyit hibázik a meccsek második, harmadik felében. Az ellenfelek nyerő embere.

Gojira Creative Commons License 2020.11.22 0 0 2607

Úgy emlékszem sérült, de tévedhetek.

Előzmény: hatosfalat (2606)
hatosfalat Creative Commons License 2020.11.22 0 0 2606

Brnovic egyébként sérült vagy miért nem játszik?

Gojira Creative Commons License 2020.11.22 0 0 2605

Elmarad a Kapronca-CSZKA meccs, a horvátoknál valaki elkapta a vírust.

nicko Creative Commons License 2020.11.22 0 0 2604

Pár napja Neagu egy interjúban ismét a fizetés elmaradásokról panaszkdott meg hogy nem becsülik meg Bukarestben a játékosokat. Tegnap Szabó Gabriella, a klub elnöke reagált Neagu kifakadására.
,,Az utóbbi időben Romániában furcsa látni, hogy a sportolók többet beszélnek a pénzről és kevesbbet a sporteredményekről!"
Szerintem Neaguékra most nem lehet panasz. A rossz helyzet ellenére odateszik magukat. Mindensetre az egyértelmű hogy fogy a játékosok türelme. Neagu szerződése nyáron lejár. Egyelőre nem biztos hogy mindenáron maradni akarna.

Gojira Creative Commons License 2020.11.22 0 0 2603

A Zvezda legyőzte a Bera Berát, így a csoportkörben ott lesz mind a négy orosz csapat (Lada, Asztrahanocska, Zvezda és Kubany).

hatosfalat Creative Commons License 2020.11.22 -1 1 2602

Szerintem Szabó és Helembai nem annyira alacsonyak. És a Vácnak nem csak tegnap nem volt acélos a védelme.

Előzmény: Süni2 (2601)
Süni2 Creative Commons License 2020.11.22 0 1 2601

Debrecenben nem 176-177 centis hármasvédői lennének, és lennének cserejátékosai is.

Ha a váciak tegnap rendesen leütközik a cseheket, a 40. perc magasságában lépni nem tudtak volna.

Az igaz lehet, hogy tegnap buszoztak el Vácról Csehországba, és úgy estek be a meccsre?

Ez a cseh csapat fura... 1 éve pont a törököket ütötték ki a BL-ből a selejtezőben.

Előzmény: hatosfalat (2595)
nicko Creative Commons License 2020.11.22 0 0 2600

Kosz.

Ebben a szezonban a Buducnostnak sok problémája volt, mert 11 játékost fertőzött meg a koronavírus, Adzic pedig a pályán nyújtott karja, Milena Raicevic a terhesség miatt szünetet tart.

Ez tükröződött a pályán kiadott kiadásokban, és meg fogják írni, hogy Adzic a legnagyobb rivális, Djera veresége után távozott, aki 34:29 -et ünnepelt, pedig csak 10 játékosa volt a csapatnak.

Mintha a sors határozta volna meg, hogy a 10-es szám legyen a kulcs - 2010-ben vette át a csapatot, és 10 évig és 10 hónapig maradt ...

Előzmény: Bamberg58 (2599)
Bamberg58 Creative Commons License 2020.11.22 0 0 2599
Előzmény: nicko (2598)
nicko Creative Commons License 2020.11.22 0 0 2598

Hol olvastad? Mondjuk ez tole mar a sokadik ilyen.

En ezt olvastam forditoval.

Amikor Jovanka Radicevic a 10. percben 6: 5-re felemelte csapatát, történelmet írt: Ez volt Buducnost 7.000. gólja az EHF Bajnokok Ligája történetében. Korábban egyetlen csapat sem jutott el ehhez a mérföldkőhöz, így a montenegrói csapatnak volt mire büszkének lennie, annak ellenére, hogy elveszítette a mérkőzést a címvédőkkel szemben.

Előzmény: hatosfalat (2596)
Trombozis2 Creative Commons License 2020.11.21 0 0 2597

Le a kalappal a Vác előtt, odatették magukat és kicsikarták a győzelmet. Én azt hittem feladják a párharcot, de tévedtem. Sok sikert a csoportkörben!

hatosfalat Creative Commons License 2020.11.21 0 0 2596

Azt olvasom Adzic lemondott.

Mondjuk a Buducnost projekt szerintem halott ügy. Pénzük már nincs Vardart felépíteni, tehetséges fiataljaik viszont már nem jönnek úgy, mint régen.

hatosfalat Creative Commons License 2020.11.21 0 0 2595

Ha Szilágyi tényleg Debrecenbe fog menni, hát továbbra sem a védelemmel fognak meccseket nyerni Tóviziék.

Süni2 Creative Commons License 2020.11.21 0 1 2594

Tű...

Ezzel a meccsel vallatni lehetett volna, de gratulálok a Vácnak!

schanc Creative Commons License 2020.11.21 0 0 2593

42-41-re nyert a Vác. Szerintem Kirsnerék egyik szeme sír, a másik nevet.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2020.11.21 0 0 2592

Burleszkbe illő meccs volt. :)

Csuloktata Creative Commons License 2020.11.21 0 0 2591

Igen, szóltak. Mi kell a játékhoz. Pénz? Mi nincs Vácon? Pénz.

Előzmény: schanc (2590)
schanc Creative Commons License 2020.11.21 0 0 2590

A 20. perc környékén eszembe jutott, hogy szóltak nekik, hogy "ha valamikor, idén pláne nincs szükségünk a csoportkörre" :P

Előzmény: hatosfalat (2589)