Keresés

Részletes keresés

Trombozis2 Creative Commons License 2020.01.04 0 1 875

Érdemes visszanézni a meccset olyan szempontból, h Arany Rebeka mennyire színesen lőtt. Volt ejtés, hosszú felső, pattintott. Amire Rombescu nem számított az a rövid alsó. Ez lett az utolsó lövés lett, meg is lepte vele a kapust.

RnD Creative Commons License 2020.01.04 0 3 874

"elég jól"......?

 

SZUPER volt Rebi, egyszerűen szuper. Nyolc lövésből nyolc gól, és a legvégén kritikus pillanatban is neki köszönhettük h végre átvettük a vezetést.

Előzmény: hatosfalat (872)
Trombozis2 Creative Commons License 2020.01.04 0 1 873

A végére elfogyott a szufla a törököknél, a Loki felzárkózott és több lehetősége is volt rá, h átvegye a vezetést. Petrus és Despotovic kísérlete nem jött össze, Kovács Anna a kapufát találta telibe. Nálam a meccs embere Arany Rebeka, aki hibátlanul lőtt 7/7 mutatóvál zárt. Kovács Anna szintén sokat tett hozzá a második félidőben, valamint Triffa is hozott 1-2 bravúrt. Nagyon fontos két pont ez a csoportban, gratulálok a Debrecenben. Csak mellékesen jegyezném meg, hogy Köstner téthelyzetben is ad lehetőséget a fiataloknak, akik láthatóan igyekeznek.

hatosfalat Creative Commons License 2020.01.04 0 1 872

Arany Rebeka elég jól nyomta, nem is emlékszem, hogy elől hibázott-e lövést egyáltalán. 

Rovottmultú1111 Creative Commons License 2020.01.04 -3 1 871

Szerintem ez egy gyengécske török csapat. Kapusuk nincs, egy játékosuk van a q..a jó nyugdíjas Özul(?). Na jó, másfél.

 

Jó lesz ez a fiatal Debrecen, de azért ma elkelt volna legalább egy közepes kapusteljesítmény!

 

A jv-k  meg lejtősre fújták a meccset!

 

taszi6975 Creative Commons License 2020.01.04 0 0 870

Le a kalappal a Debrecen előtt, végén fordítottak Kastamonuban

Karvaly91 Creative Commons License 2020.01.04 0 0 869

Óriási gratula a Debrecennek, nagyot küzdöttek :) 

Remélem, 6-tól mi is ekkorát játszunk. 

codi1993 Creative Commons License 2020.01.04 0 0 868

Gratula a Lokinak. 

Rebi és Anna nagyon nagyot játszott. 

ducikenyér Creative Commons License 2020.01.04 0 0 867

EZAZ REBI!!!!

ducikenyér Creative Commons License 2020.01.04 0 0 866

*** életbe!

Rovottmultú1111 Creative Commons License 2020.01.04 0 0 865

Lehet, hogy elnéztem?

Kettős emberelőny, a gól után a törökök támadnak, 40 és 1,40 a hátralevő bünti.

És végig támadhatják! Hetes és gól!

 

Ehhez már pofa kell!

 

ducikenyér Creative Commons License 2020.01.04 0 0 864

A rohadt időeltolódás :((( Nem számítottam rá.  Most vettem észre, hogy meccs van.

Előzmény: RnD (863)
RnD Creative Commons License 2020.01.04 0 2 863

EHF-kupa

 

Kastamonu-Debrecen: 17-15 a félidőben

 

A Kastamonu kezdett jobban, a Debrecennél a védekezés, a kapusteljesítmény, Kovács Anna, Kelemen Éva és a jobbszélen Varsányi játéka is hagyott maga után kívánnivalót. Az első védést a 22. percben láttuk, akkor már Szabó Dorci állt a kapuban (Triffa és Oguntoye tíz-tíz percet kapott előtte nagyjából). Támadásban a legelején Despotovic tartotta a lelket a csapatban, negyedóra után beállt Vámos Petra és lőtt egy klassz gólt betörésből. A törökök kaptak egy kiállítást végre és ezt az emberelőnyt nagyon jól kihasználtuk (visszajöttünk mínusz kettőre). Beállt jobbszélre Arany Rebi és három szuper gólt is lőtt, kettőt szélről, egyet indulásból. Az újra becserélt Tóvizi is egyre jobb lett elöl is, és védekezésben is. Az utolsó tíz percben a védekezésünk sokkal jobb lett és Dorci is megfogott több labdát. Elöl is vannak jó helyzeteink, de elég gyakran elkapkodjuk a támadásainkat, ellövöldözzük a labdákat.

 

A törökök jól védekeznek, és a Rombescu is jól kezdett a kapuban (ő amúgyis a mumusa a magyar csapatoknak). De a félidő végére már mi is feljöttünk és remélem magabiztosak is lettünk. Így a második félidő meglehet, bár néhány tapasztalt játékos (Kovács Anna, Kelemen Éva vagy Triffa) formajavulása jól jönne.

Trombozis2 Creative Commons License 2020.01.04 0 0 862

A Debrecen küzd derekasan, de elemi hibákat vétettek a játékosok védekezésben. Kovács Anna rosszul kezdett, sorra hibázott tamadásban és védekzésben, Karnik váltotta egy bő 10 perc után. Arany Rebeka, Bulath, Despotovic és Tóvizi húzza a szekeret, de ameddig ilyen hatékonysággal lőnek a törökök, addig nehéz a gyenge védekezést ellensúlyozni. Volt már 5 gól is közte, ilyen szempontból a félidő hízelgő: 17-15 a Kostamonu javára.

Karvaly91 Creative Commons License 2020.01.03 0 1 861

Meglássuk, az Érdnek otthon azért hagyományosan jól megy otthon (eddig szerintem az összes nemzetközi kupameccsüket tekintve csak a Rosztovtól kaptak ki otthon 2x), de pl. 3 éve a viszonylag erős Bietigheimet is lesimázták (bár kicsit az akkori Érd erősebb volt szvsz). Nagyon fontos, akár továbbjutásról döntő meccs is lehet, valahogy egy góllal legalább meg kellene nyerni.

Előzmény: hatosfalat (860)
hatosfalat Creative Commons License 2020.01.03 0 1 860

Úgy látom érdi szempontból nem jött jól az edzőváltás a dánoknál, az Odense idegenben verte 27-25-re az Esbjerget. Mondjuk pihentek nem lesznek, mert ez a meccs tegnap volt, holnap meg már Érden játszanak.

gasko86 Creative Commons License 2020.01.03 -1 3 859

Mikorra kell, úgyis formában lesznek. Olyan előnyük van a csoportjukban, amit úgyse lehet behozni. Max a Brest előzheti meg őket szerintem, akkor meg mi van? Na, bumm! Úgyis bejutnak a F4-ba, ott meg mindig kimaxolják. A hazai pálya minden előnyét tudják élvezni.

Előzmény: taszi6975 (858)
taszi6975 Creative Commons License 2020.01.03 -2 0 858

Az ETO döcögni fog az első 2 meccse alapján

objektív3 Creative Commons License 2019.12.31 -1 0 857

Hatosfalatnak írom, erre:

"De látom neked fixa ideád, ha a Fradi valamilyen jó eredményt ér el, akkor biztos, hogy az ellenfél ellazsálta a meccset."

Nincs fixa ideám, senki nem lazsál a Fradi ellen, viszont a Fradi szinte csak a Győr ellen tudja felszívni magát, csak akkor tud bátran és felszabadultan játszani.
A Metz ellen talán az segített, hogy nem volt elvárás a Fradin, meg hogy a Metz kicsit elbízta magát, vagy nem haraptak eléggé (elég későn vették elő a gyilkos védekezésüket), talán kicsit jóllaktak a csoportgyőzelemmel. Vagy csak jó napja volt a Fradinak, ami elég ritka volt, vagy a Fradi valamiért addig titkolta, hogy ennyire jó...

Kikinda Rangers Creative Commons License 2019.12.17 -1 0 856

VIP-csomagok a budapesti FINAL4-ra 

 

A prémium VIP ellátás – sztárok kedvenceivel tételnél ugyan ki lehet a célközönség? 

Tessék kiírni: Jacuzzi Arntzen-nel, és dőlni fog a jónép!

van_Persil Creative Commons License 2019.12.11 0 1 855

Beszterceiek (Beszterce-Naszód megye székhelye).

Előzmény: Digne püspöke (854)
Digne püspöke Creative Commons License 2019.12.11 -1 0 854

Nagy népszerüségnek örvendhetnek most a bisztricaiak Romániában. 

Előzmény: Digne püspöke (850)
taszi6975 Creative Commons License 2019.12.10 0 0 853

Akkor volt értelme följelenteniük a Brassót

Előzmény: Fradista Utazó (852)
Fradista Utazó Creative Commons License 2019.12.09 0 1 852

Na, kijött a hivatalos közlemény:

http://www.eurohandball.com/article/033723/Bistrita-Nasaud+replaces+CSM+Corona+Brasov+in+Women%e2%80%99s+EHF+Cup

A Corona helyére az általuk az utolsó, novemberi selejtezőkörben kivert Bistrita kerül az EHF-kupa csoportkörébe, és lesz így az Érd ellenfele. 

taszi6975 Creative Commons License 2019.11.22 0 1 851

jól tette

Előzmény: Digne püspöke (850)
Digne püspöke Creative Commons License 2019.11.22 -3 0 850

A Gloria Bistrita jelentette fel a Corona Brassót. (link) Minek az ellenségek, ha ilyenek a barátaim...

Maharani84 Creative Commons License 2019.11.21 0 1 849

A vicc az, hogy a Bl-ből érkező Banik és a Lublin tűnik talán a leggyengébbnek... A Brassó majd kiderül.

Előzmény: Trombozis2 (847)
Karvaly91 Creative Commons License 2019.11.21 0 1 848

Szerintem az Érd odavissza üti a Lublint. Rögtön az első, érdi Odense elleni lehet a kulcsmeccs, ha az megvan, akkor szerintem tovább is jutunk.

Előzmény: RnD (846)
Trombozis2 Creative Commons License 2019.11.21 0 0 847

Szerintem mind a három magyar csapatnak jó esélye van a nyolc közé kerülni. Persze nem adják ingyen, de mindenki csoportjában van két olyan ellenfél, akit játékerő alapján illik megelőzni. A D csoport a legerősebb, kiváncsi leszek, h a Lada mellett melyik csapat jut tovább. Azért a csoportkörben vannak igen gyenge csapatok is, a selejtezőkben erősebbek véreztek el. Az EHF kupa már csak ilyen.

RnD Creative Commons License 2019.11.21 -5 2 846

A Lokinak szerintem jó a sorsolása, így első ránézésre. A Baník Most és a Kastamonu verhető, három győzelmet szerintem ki lehet hozni a négy velük játszott meccsből. A THC nehezebb feladat, de nem megoldhatatlan.

 

Az Érd hazai pályán bárkit megverhet, ott szinte mindig felszívják magukat. A nagy kérdés az lesz h idegenben sikerül-e pontot szerezni. Könnyen lehet h nem, vagy csak a Coronától, ha ők nagyon nem tudnak teljes csapattal kiállni.

 

A Siófok nem érdekel, ha továbbmennek akkor továbbmennek, ha nem akkor nem. Nekem nyóc...

 

 

Előzmény: taszi6975 (844)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!