Pacsker08 Creative Commons License 2019.11.09 0 0 457

Ezen a meccsen eddig (!) nem látom ezt az 5 gól különbséget reálisnak. Arra számítok, hogy továbbmennek a törökök, de ma nem jobbak egyelőre ennyivel, aztán a második félidő végére meglátjuk ki fárad el jobban.

A Vác nagyon vékony jégen táncol, nyilván nem is akarják erőltetni ezt az EHF kupát, ha Szeberényi Flóra játszik jobbátlövőben, hagyják Szondit balszélen finoman szólva sem hasznosan játszani, stb.
Pozitívum, hogy Kuczora megtalálta a lövőformáját.

Valahol idegesítő a dolog, mert ha lenne csak 1 hasznos csere belső posztokon és beállóban, akkor fogható lenne a Kastamonu.

schanc Creative Commons License 2019.11.09 0 0 456

16:11 a szünet a törököknek úgy, hogy a Vác az utolsó 2 percben kétszer szerzett labdát védekezésben, plusz egy harmadik támadásnál Helembai tiszta ziccert rontott.

schanc Creative Commons License 2019.11.09 0 0 455

15:10, a Vácnál Szabó irányít, Paróczy, Szeberényi és Kovács Noémi is a pályán.

Kuczorát kiállították, viszont elég nehézkesen kelt föl utána, húzta a lábát.

Előzmény: schanc (454)
schanc Creative Commons License 2019.11.09 0 0 454

Sport2!

Kuczora eddig fantasztikusan lő, 22 perc után 5 gólnál jár.

schanc Creative Commons License 2019.11.09 0 0 450

Igen, 14 fős a Vác meccskerete mára, ebben 3 kapus van.

Előzmény: RnD (449)
RnD Creative Commons License 2019.11.08 0 0 449

Hámori Koni megsérült és nem fog játszani holnap a Kastamonu ellen. A visszavágón is kérdéses h lesz-e...:(

maedros Creative Commons License 2019.11.08 0 0 445

Tippjeim százalékosan a hétvégi kupameccsekre (az EHF kupa meccstippek csak az idézett találkozóra vonatkoznak, nem a továbbjutó kilétére!)

Berkut11111 Creative Commons License 2019.11.05 -1 0 444

Kelemenre is rámozdultak HC Zalau-bol. Tadici azt mondta 40.000EUR.

Előzmény: hatosfalat (443)
hatosfalat Creative Commons License 2019.11.05 0 0 443

Metz le akarta igazolni Foggeát Glauser helyettesítésére. De Érd túl sokat kért érte.

Gojira Creative Commons License 2019.11.05 0 0 442

Akkor azért sírt nyilván. Nem láttam, a 123-on említette valaki.

Előzmény: RnD (441)
RnD Creative Commons License 2019.11.05 0 0 441

Most olvasom: Szkorobogatcsenko is megsérült ezen a meccsen.....:S

Gojira Creative Commons License 2019.11.05 0 0 440

Igen ő az, és általában valóban szuper. De ma nem volt igazán jó, főleg a védekezése volt gyenge.

Előzmény: RnD (439)
RnD Creative Commons License 2019.11.05 0 0 439

Diana Golub, a jobbkezes jobbszélső...? Ő szuper egyébként:)

Az EHF-kupára a Kubány azt hiszem sokkal jobban fel fogja szívni magát. Lásd Loki-Leverkusen...róluk sem gondoltunk sokat az őszi eredményeik alapján, aztán itt egy félidőn át úgy pörögtek mint az istennyila. Az oroszokat meg gondolom még jobban feldobja majd egy nemzetközi kupameccs.

Gojira Creative Commons License 2019.11.05 0 0 436

Még annyit hozzátennék, hogy az Asztrahanocska borzasztó gyenge volt, ezt sikerült a Kubanynak alulmúlnia.

Gojira Creative Commons License 2019.11.05 0 0 435

Nem vele van a baj. Nincs edzőjük, az a probléma.

Előzmény: RnD (434)
RnD Creative Commons License 2019.11.05 0 0 434

Frolova már játszott, nem...? És milyen volt?

Előzmény: Gojira (433)
Gojira Creative Commons License 2019.11.05 0 0 433

Az orosz bajnokság mai meccsén a Kubany simán kikapott Asztrahanyban: 29:26 (17:12). Elnézve mai játékukat (ha ezt annak lehet nevezni), az Érdnek nem szabad, hogy problémát okozzanak.

Schkorycza Records Creative Commons License 2019.11.04 -1 1 432

(azt már nem is teszem hozzá, hogy értöbb szakemberekkel orrvérzésig gyakoroltani, amit meg lehet tanulni [el lehet lesni] a Löke-felvételekböl... )

Előzmény: Schkorycza Records (431)
Schkorycza Records Creative Commons License 2019.11.04 -1 2 431

A Löke-nézegetésnél létezik egy csöpecskét eredményesebb program egy tizenkilencéves leányzó számára, amikor egy értö felkészítö elmagyarázná, hogy mit is lát. Persze, ha szeretnénk Pásztort elveszíteni, mint tehetséges beállót, akkor nagyon is megfelel a mi habitusunknak ez az alibizés.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.11.04 0 1 430

Pásztor elég sok Lökét nézett, Hajdu javasolta neki anno, hogy nézegessen róla felvételeket.

Sokat nézett, de nem eleget...

Előzmény: objektív3 (427)
Bamberg58 Creative Commons License 2019.11.04 -2 0 429

Ha jól emlékszem akkor már elment öttel a Metz. Az egymás elleni gólkülönbség köztük meg mindegy. Addig viszont nagyon hajtottak, de elfáradtak.

Előzmény: Gojira (428)
Gojira Creative Commons License 2019.11.04 0 0 428

A kapuscserével feladták. Pedersen jól védett, a kínai lány meg csak állt és csodálkozott.

Előzmény: Bamberg58 (426)