RnD Creative Commons License 2019.11.05 0 0 434

Frolova már játszott, nem...? És milyen volt?

Előzmény: Gojira (433)
Gojira Creative Commons License 2019.11.05 0 0 433

Az orosz bajnokság mai meccsén a Kubany simán kikapott Asztrahanyban: 29:26 (17:12). Elnézve mai játékukat (ha ezt annak lehet nevezni), az Érdnek nem szabad, hogy problémát okozzanak.

Schkorycza Records Creative Commons License 2019.11.04 -1 1 432

(azt már nem is teszem hozzá, hogy értöbb szakemberekkel orrvérzésig gyakoroltani, amit meg lehet tanulni [el lehet lesni] a Löke-felvételekböl... )

Előzmény: Schkorycza Records (431)
Schkorycza Records Creative Commons License 2019.11.04 -1 2 431

A Löke-nézegetésnél létezik egy csöpecskét eredményesebb program egy tizenkilencéves leányzó számára, amikor egy értö felkészítö elmagyarázná, hogy mit is lát. Persze, ha szeretnénk Pásztort elveszíteni, mint tehetséges beállót, akkor nagyon is megfelel a mi habitusunknak ez az alibizés.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.11.04 0 1 430

Pásztor elég sok Lökét nézett, Hajdu javasolta neki anno, hogy nézegessen róla felvételeket.

Sokat nézett, de nem eleget...

Előzmény: objektív3 (427)
Bamberg58 Creative Commons License 2019.11.04 -2 0 429

Ha jól emlékszem akkor már elment öttel a Metz. Az egymás elleni gólkülönbség köztük meg mindegy. Addig viszont nagyon hajtottak, de elfáradtak.

Előzmény: Gojira (428)
Gojira Creative Commons License 2019.11.04 0 0 428

A kapuscserével feladták. Pedersen jól védett, a kínai lány meg csak állt és csodálkozott.

Előzmény: Bamberg58 (426)
objektív3 Creative Commons License 2019.11.04 0 0 427

Azt hiszem, Pásztor nem érti, mi ez a poszt, nézhetne pár percet Löke-ből. Persze kaphatna több bizalmat, némi fejmosás után.

Snelder játéka is csalódás, többet vártam tőle.

Előzmény: Maharani84 (423)
Bamberg58 Creative Commons License 2019.11.04 -2 0 426

Nem engedték el, az utolsó pillanatig küzdöttek és hisztiztek. A végén jobb volt a Metz.

Előzmény: maedros (425)
maedros Creative Commons License 2019.11.04 0 0 425

Ez rossz hír, azt a meccset láthatóan elengedték a norgék. Úgy tűnik a Fradira készülnek célirányosan, az meg az elmúlt húsz évben nem jelentett jót… Háfráék nincsenek jó formában, s ezt nem csak a BL meccseik, hanem az olyan „simán behúzandó” bajnokikon előforduló félidőnyi áramszünetek is jelzik, mint a Kohász vagy a Móvár elleni hazai meccsek. Nulla ponttal meg esélytelen a középső csoportkörnek neki vágni, a Rosztov most is sokkal jobb, a CSM-ben pedig tavasszal a Lekic,Neagu,Cvijic trió is játszani fog, de idegenben a dán bajnok se „leírandó”.

Előzmény: Berkut11111 (422)
Maharani84 Creative Commons License 2019.11.03 0 0 424

Simán behúzták a franciák

Maharani84 Creative Commons License 2019.11.03 0 0 423

Nem látom okát, hogy Pásztor miért kap ilyen kevés lehetőséget támadásban. Még ha a holland ellenállhatatlan is lenne, de nem az, simán kaphatna 15-20 percet is elől.

Előzmény: objektív3 (420)
Berkut11111 Creative Commons License 2019.11.03 -1 0 422

Metz-Vipers 12-10.

fransancisco Creative Commons License 2019.11.03 0 0 421

Neagu játszik

objektív3 Creative Commons License 2019.11.02 0 1 420

Garatulálok a győzelemhez, de a játék nem biztató...

A védekezés általában pocsék, beállósjáték szinte semmi, Snelder több kiállítást gyűjt, mint gólt, Pásztor csak pár percet támad, illetve álldogál elöl, átlövés kevés, marad a birkózás, meg a szélsőink jó lövései.

fransancisco Creative Commons License 2019.11.02 -2 0 419

Ez már a Danyi-féle 50 százalékkal jobb csapatjáték, vagy ez még a Martin oskolája?

Igazság80 Creative Commons License 2019.11.02 0 0 418

43 körüli szorzó a másik csapatra,az x is ennyi. Okosan kell ezt csinálni, és akkor nem feltűnő. )...

Előzmény: sin.tér (415)
fransancisco Creative Commons License 2019.11.02 -1 1 417

Kísérletező kedvében volt Danyi!

Egyem a kis Öveges professzort...

fransancisco Creative Commons License 2019.11.02 -1 0 416

Ha viszik Görbiczet is, lehet róla szó...

Előzmény: Bamberg58 (414)
sin.tér Creative Commons License 2019.11.02 0 0 415

Így is osztálykülönbség van a győriek javára, még ha a félideig kimaradt 9 ziccer miatt eredményben ez nem is látszik. Kísérletező kedvében volt Danyi, második félidő végére közte 10 lesz.

Bamberg58 Creative Commons License 2019.11.02 -1 1 414

Ha a Ljubljana felajánlaná a döntetlent vajon elfogadnák?

Előzmény: fransancisco (412)
ducikenyér Creative Commons License 2019.11.02 0 1 413

Amikor már a 12 légiós se elég. :-D

fransancisco Creative Commons License 2019.11.02 -1 0 412

Eddig meglepően jól tartja magát  a Győr.

Fradista Utazó Creative Commons License 2019.11.02 0 0 411

36-30-ra nyert a Brest. A szünet után tíz perc alatt eldöntötték, az utolsó 15-20 perc már teljesen komolytalan volt.

Fradista Utazó Creative Commons License 2019.11.02 0 0 410

Ez a Malestein-gól jó eséllyel benne lesz a forduló végi összeállításokban.

RnD Creative Commons License 2019.11.02 0 0 409

Nem azt írtam h 10 000 euróért már tud is kézilabdázni, hanem azt h 10 000 euróért aki tud  'még jó h odateszi magát'.

Ez nem ugyanaz.

Előzmény: Fradista Utazó (407)
Bamberg58 Creative Commons License 2019.11.02 -1 1 408

“Tudsz úszni? Nem! És ha megfizetem?”

Előzmény: RnD (406)
Fradista Utazó Creative Commons License 2019.11.02 0 0 407

Ez ilyen egyszerű? Akkor adjunk Klivinyinek is havi tízezret, és ő is lő minden meccsen 9 gólt már az első félidőben. Probléma magoldva.