Keresés

Részletes keresés

emp Creative Commons License 2020.04.25 0 0 10

nálunk csak a UPC van bent a házban, és gondolom, ezt ők is tudják.

nem nagyon zsarolhatom őket, mikor jönnek az áremeléssel, de igyekszem nagyon kekec lenni :)

Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.22 0 0 9

Nem gondoltam, hogy a UPC - nél lehet rosszabb,  de lett.

Menekülni kell tőlük!!

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.01 0 0 8

Nehogy bedőljetek a telefonos kisasszonynak, elad jutalékért, nem emelni hanem csökkentenie kell majd, hogy versenyben maradjon. 

Csak előre szeretnék biztosítani a hosszabítást.

Előzmény: emp (7)
emp Creative Commons License 2019.12.16 0 0 7

nekem is  volt egy hívásom tőlük.

nem voltam túl kedves a hívóval.

az lett a vége, hogy csak 4-500 - zal fogok többet fizetni, mint eddig.

Előzmény: OrsolyaV (6)
OrsolyaV Creative Commons License 2019.12.16 0 0 6

Sziasztok!

 

UPC-s vagyok kb. 15 éve. Pénteken felhívott a Vodafone-tól egy operátor, hogy érdeklődjön, elégedett vagyok-e a szolgáltatásukkal. Azt válaszoltam, hogy igen, csak lehetnének olcsóbbak, igazából szívesen lemondanám a kábeltévét, mert úgysem használjuk. Azt mondta, hogy a jelenleginél (7400 Ft) olcsóbb nem lesz a szolgáltatás, viszont a hűségidő lejártát követően árat emel a Vodafone, szóval márciusig van időm megálmodni, hogy újabb 1 évre kötök-e a jelenlegi áron szerződést vagy sokba fog kerülni (nem árulta el, mennyibe. Nyilván). Mondtam neki, hogy márciusig van még időm, utánajárok a lehetőségeimnek. A DIGI tőlünk egy utcányira megállt, nálunk nem elérhetőek. Van még a Telekom, akiktől a hideg kiráz... szép lehetőségek... Másnak hasonló élménye az új tulajjal kapcsolatban?

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.29 0 0 5

Azóta naponta 100 hívásértesítőt kapok sms-ben a tök.. tele van velük

Előzmény: emp (4)
emp Creative Commons License 2019.10.02 0 0 4

pörög a topik :)

jó hír Creative Commons License 2019.10.02 0 0 3

mai hír, hogy a upc egy éven belül eltűnik az országból, csak vodafon lesz a kábelszolgáltató neve.

jó hír Creative Commons License 2019.09.25 0 0 2

köszönöm a véleményed, ebben sántikálok én is..

Előzmény: nyman (1)
nyman Creative Commons License 2019.09.24 0 1 1

Szerintem csak annyi, hogy kozos ugyfelszolgalat lesz es egy szamlat kapsz majd a kulonbozo szolgaltatasokrol.

 

Meg ha vodafonos vagy, akkor lehet adatforgalmi keret nelkul nezheted online a upc elofizeteses csatornaid.Nem hinnem, hogy a kozeljovoben gyokeres valtozasok várhatóak.

 

Mondjuk en ugy vagyok a UPC-vel, mint a Telekommal. Ha van alternativa messzire kerulom oket.

 

KabelTV elofizetesem mar jo ideje nincs es nem is tervezek, a UPC-tol internet vonalon mar lassan ket eve függetlenedtem.

 

 

Előzmény: apeeng (-)
gyaurné Creative Commons License 2019.09.24 0 0 0

0

apeeng Creative Commons License 2019.09.24 0 0 topiknyitó

Nemrég megvette a Vodafone a UPC-t.  Jobb lesz-e a kínálat, "minőségibb" a szolgáltatás,  csökkennek az árak? Ha igen, mennyit, ha nem, miért nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!