Keresés

Részletes keresés

Ilhilla Creative Commons License 2022.08.19 -2 0 1327

A műsor nyertese -bizonyos szempontból-a "rehabilitált" Demcsák Zsuzsa, ő lesz a műsorvezető és most forgatja a Farm VIP-et is.

Előzmény: Törölt nick (1326)
Törölt nick Creative Commons License 2022.08.18 0 0 1326

https://sorozatwiki.hu/hirek/bejelentettek-hogy-mikor-indul-a-tv2-csoport-uj-nagyszabasu-realityje-money-or-love/

 

Kíváncsi leszek hogy a SuperTV2-n hogy válik be egy ilyen formátum. Ez is egy variáció a Love Islandre és az Éden Hotelre.

Törölt nick Creative Commons License 2021.10.16 0 0 1325

A Survivort már elbukta Zsófi, mindent vele sem lehet megnyeretni :)

Nagyon kellett volna Nia abba a műsorba, csak félő lett volna hogy addig taktikázik, hogy Joe-t is kiejti a műsorból :D

Succulent Creative Commons License 2020.08.06 0 0 1324

Erik a Barátok Közt után a Konyhafőnökben bizonyít, kíváncsi leszek meddig sikerül eljutnia. Én szurkolok neki, remélem sokáig bennmarad.

TonyBrasco Creative Commons License 2019.12.03 -1 0 1323

Nem tudom ezt nézte e valaki, ez 23.-ai adás... https://www.rtlmost.hu/x-faktor-p_7680/x-stage-live-2-elo-show-c_12553221

 

Lali - Erik - Ticián ás Zsófi... 

 

Ami a lényeg, Ticiánék újra együtt vannak. :)

szuszetti Creative Commons License 2019.11.18 -1 0 1322

Az X-ből: "informátorom":) is csak ennyit közölt, hogy Tici esküdözik, hogy jó lesz, míg Zsófi mindenféle szakítós idézetekkel béleli az oldalát.

Előzmény: BitterSweetSymphony (1320)
Szasza0503 Creative Commons License 2019.11.17 0 2 1321

" Simán kibékülhetnek még, hosszú az élet:-)  " 

 

Bizony jól mondod!

No de, fiatalok, hevesek, veszekednek. Bizonyára kibékülhetnek még százszor is. Előttük még az egész élet!

( Csak ők még nem így látják ezt -  az út elején-, mint én,  aki már az út végéről tekint vissza. :D 

Előzmény: BitterSweetSymphony (1320)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.11.17 -1 1 1320

A cikk alapján arra gondolok, hogy Ticit biztos megint elkapta az indulat, beszólt, Zsófi meg megsértődött.

Simán kibékülhetnek még, hosszú az élet:-)

Előzmény: Szasza0503 (1318)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.11.17 -1 1 1319

Az kurva ego meg a gőg, kinyír mindent, nem irigylem a mai fiatal nemzedéket.

Előzmény: Szasza0503 (1318)
Szasza0503 Creative Commons License 2019.11.17 0 2 1318
Mazsola0070 Creative Commons License 2019.11.17 -1 0 1317

Miért, Tícián tengerimalaca nem fogadta el Zsófit?:))

Előzmény: szuszetti (1316)
szuszetti Creative Commons License 2019.11.16 0 0 1316

Tíciánék összevesztek

TonyBrasco Creative Commons License 2019.11.13 -2 0 1315
szuszetti Creative Commons License 2019.11.05 -3 1 1314

+ többnek tartja magát mindenben, így az ő szerelme természetesen nagyobb, mint másoké. Csak ilyenkor pont kínosabb nemsajnálomozni. Pláne, hogy senki sem kérdezte erről, simán nem kellett volna véleményt alkotnia.

Persze nyilván Rajmi a hibás, akire most még haragszik is amiatt, hogy elbökte a kapcsolatukat :)

Előzmény: BitterSweetSymphony (1313)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.11.04 -2 0 1313

De meg tudtad fogalmazni:-)

 

Ez azért van szerintem, mert a csaj egy pozőr. Viselkedik, helyezkedik, törtet.

Nem irígylem a pasit, aki a párja lesz.

Megkockáztatom, hogy még Niában is több az emberség, az érzelem.

Előzmény: szuszetti (1312)
szuszetti Creative Commons License 2019.11.04 -3 0 1312

Fú,nem fogom tudni megfogalmazni, hogy mire, de nem erre gondoltam.

Ez a nő megtörténő kapcsolatában is ezt fogja mondani; szerelem a felhők felett, az övé a legnagyobb (naná!), aztán meg legyint, nehogy bárki azt gondolja veszteség érte.

Sok celeb megtörtént és kiterített kapcsolatánál is zavar ez.

Előzmény: BitterSweetSymphony (1311)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.11.04 -1 0 1311

Elárulta már ő magát a műsorban is sokszor. Erre írtam példákat odalent.

És ebből is látszott, hogy egyáltalán nem egy okos csaj.

Rajmival kapcsolatban szerintem legkésőbb az eredményhirdetésre adott reakciójától nyilvánvaló volt a dolog.

Az volt az arcára írva, hogy "basszus, hiába majomkodtam itt, nem hoztam el a fődíjat".

Képzeld el mondjuk Ticit hasonló helyzetben...ég és föld lett volna.

 

Előzmény: szuszetti (1310)
szuszetti Creative Commons License 2019.11.03 0 1 1310

Tegye fel a kezét, aki meglepődött

 

Én felteszem!

Persze másik okból lep meg.

Mert ezzel a mondatával saját magát hazudtolja meg, hiszen mindvégig azt bizonygatta, milyen hűdenagy szerelem az övék, és csakis az övék az. És azt sajnálnia illene. És ezzel csúnyán elárulta magát - okosabbnak hittem. Azt gondoltam, jobban tudja majd játszani a szerepet.

Előzmény: BitterSweetSymphony (1301)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.11.03 0 0 1309

"vezetni imádok."

 

Még.. :) majd 2 millió km után visszatérünk rá. :) Aláírom Pécs-BP sem kevés, kb. annyi, mint Vésztő-Szigetszentmiklós, na de sokkal kényelmesebb és gyorsabb útvonal... Ráállsz az aránylag üres M6-ra és go, na de Vésztőre próbálj menni, szarabb és szarabb opciók vannak, a forgalmas m5-44 vagy a 4-esen, sok helyen településre be, onnan ki, 100 körforgalom és 30-s tábla.. 3 óra alsó hangon és jobban lefáraszt, mintha egymás után oda-vissza mennél Pécsre. de értem én, hogy most még lelkes vagy, de még 10 év, és szerintem ilyenért neked is sok lesz már a 30 km is :), nemhogy 230-t (x2) hetente.. :) De távkapcsolatban a legrosszabb az, ha mindkét félnek van már egy megszokott életvitele, biztos egzisztenciája, azt feladni valamelyiknek a másikért?!... hát, kevésszer szokott jól végződni. 

Előzmény: Succulent (1308)
Succulent Creative Commons License 2019.11.03 0 0 1308

Pécs-Budapest. Mondjuk abban igazad van, hogy az ingázás valóban kimerítő, én azóta egy kezemen meg tudom számolni hányszor vonatoztam/buszoztam. Ha tehetem inkább autóval megyek bármilyen hosszabb útra, vezetni imádok.

Előzmény: TonyBrasco (1307)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.11.03 0 0 1307

Mondtam ideig óráig megy, de milyen volt az a táv, ami közöttetek volt? Én az Eger-BP-vel kivoltam (kb 120-140 km), pedig mondom, rugalmas időbeosztás miatt gyakorlatilag akár akkor mehettem amikor akartam, de ha péntek estétől-hétfő hajnalig nézem, ami szerintem nagyon jó, azzal is idővel kikészül az ember az örökös ingázástól, a páromnak sem volt egyszerű ugyanezt busszal.

Előzmény: Succulent (1305)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.11.03 0 0 1306

Ha ez igaz, Luna nyomja az utólagos szarkavarást...

Előzmény: TonyBrasco (1304)
Succulent Creative Commons License 2019.11.03 0 0 1305

Saját tapasztalatom szerint viszont működhet, nekem is volt még főiskolás koromban (tehát fiatalon, bár most sem érzem magam öregnek 26 évesen) olyan távkapcsolatom közel 1,5 évig, ahol majdnem ekkora volt köztünk a távolság. Ráadásul autóm sem volt akkoriban, így kénytelen voltam vonat+busz kombinációval megoldani az utazást. Volt, hogy heti 3-szor is tudtunk találkozni, utána 1,5 hétig nem, de leggyakrabban csak hetente. A kapcsolatunk végül nem a távolság miatt ért véget. Egyébként több emberrel beszélgettem már erről és a korombeli  fővárosi pasik nagy része a te nézeted támasztja alá, hogy vidéki lánnyal nem kezdenek mondván csak nyűg van az utazással, legyen pesti a csaj. Andi tudtommal Pestre akar költözni, akkor pedig már igazi távolság sem lett volna köztük.

 

Tibi, Erik, Gábor, Milán, Dávid egy szabolcsi kocsmában: https://www.youtube.com/watch?v=gwEuN91dUW0

Előzmény: TonyBrasco (1303)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.11.03 0 0 1304

TonyBrasco Creative Commons License 2019.11.03 0 0 1303

Saját tapasztalatól is mondom az elég nagy gond, még a táv fele is... ideig-óráig persze mehet, legalábbis az én időmben döcögve de még mehetett, főleg vállalkozóként az időmmel szabadabban rendelkeztem, de manapság, a mai világban a fiatalok körében ezt egyre nehezebben tudnám elképzelni.  Nekem pl. most a munkabeosztásom miatt egyenesen lehetetlen lenne. A heti egy találkozás meg nem is igazi párkapcsolat, ugyanis nem lehet a hétköznapokat közösen megélni, a friss párok érzelmileg így hamar eltávolodnak. Szerintem mindketten voltak annyira elfoglaltak, Rajmi biztos, hogy a heti egy is nehezen volt kivitelezhető, az meg hogy mondjuk háromhetente találkozzon egy pár nonszensz. Ettől független a többi tényező is állhat.

Előzmény: Succulent (1302)
Succulent Creative Commons License 2019.11.03 0 0 1302

Szerintem egyáltalán nem a Vésztő-Szigetszentmiklós közötti távolság volt itt a gond, hiszen aki szereti egymást az meg tudja oldani legalább a heti egyszeri találkozást és mellette a napi kommunikációt (videóhívás, chat). Sokkal inkább az lehetett, hogy volt mindkettejük részéről egy erős fizikai vonzalom a másik irányában, de Andi rájött, hogy szellemi téren nem kompatibilisek egymással, teljesen más a habitusok, mást gondolnak alapvető kérdésekről. Ez utóbbi már a műsorból is lejött, nem tudom miért húzták eddig az elválást (legalábbis annak a nyilvánosságra hozatalát).

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.11.03 -1 1 1301

"nem sajnálom, hogy így alakult"- de kedves, mindig szimpatikus volt :)))))

 

:-))

Tegye fel a kezét, aki meglepődött:-))

 

Nem agysebészet ez, minimális emberismerettel már simán látni lehetett, hogy egyedül csak Zsófi és Tici kapcsolata valóságos. Az élet igazolja ezeket a dolgokat. Az, hogy majd meddig tart a kapcsolat, az egy másik kérdés, de köztük legalább VAN.

 

Andikán sem volt nehéz átlátni, voltak ezek a rosszindulatú, sunyi kis beszólásai, amikor nem kontrollálta magát. Meg folyamatosan vágta a pofákat, és nemcsak Eriknél.

Az is sokatmondó, hogy egy húszéves lány, amikor még le sem feküdtek, már arról dumál, hogy nem akar majd az állítólagos nagyszerelmével szexelni. Ugyanmár.

Amikor kihirdették, hogy Andi és Rajmi csak negyedik lett, Andika arca mindent elárult. Ki is kockázták a hogyvoltban. Tökre látszott rajta, hogy a fődíj volt neki a motiváció, nem pedig a kis személyi edző...

Előzmény: szuszetti (1298)
gombóc63 Creative Commons License 2019.11.03 -1 0 1300

Ha csak a távolság lett volna köztük a baj azt kiírta volna. De szerintem balgaság lett volna 1 percig is hinni abban, hogy itt bárkinek rövid vagy hosszútávú kapcsolat alakulhatott volna ki a kinti életben. Zsófiéknak sem adok sokat, nemsokára olvashatjuk majd a hírt. Ez egy játék volt, nagy nyereményért.

Előzmény: TonyBrasco (1299)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.11.03 0 0 1299

Nem tudom mi lehetett valóban közöttük, engem is meglep, mert azért ebből többet néztem volna ki, ha nem is tuti esküvőt, de azért jó pár hónapos nyűglődést legalább. Talán a fizikai távolság volt a legnagyobb hunyó..., ha abból indulok ki, hogy Andi elvileg még mindig bivalybasznád külsőn él, Rajmi tudtommal pesti, ezt azért áthidalni nem egyszerű. A műsorban nem kellett bajlódniuk távkapcsolattal, max valami sejtelmes rossz villanhatott be néha nekik, mint jövőkép, de ahogy megérinthette őket a rög valóság, azaz a nagy távolság, hamar pofon vághatta őket. Aztán beszorzom azzal, hogy ez a nemzedék már ilyesmiért kevésbé képes áldozatot hozni, küzdeni kb. adja is magát az eredő, könnyebbik út, tehát a búcsú egymástól...

Előzmény: szuszetti (1298)
szuszetti Creative Commons License 2019.11.03 0 0 1298

"nem sajnálom, hogy így alakult"- de kedves, mindig szimpatikus volt :)))))

 

(kösz az infót)

Előzmény: TonyBrasco (1297)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!