Keresés

Részletes keresés

mogorva_gpz Creative Commons License 2019.09.06 0 0 12

Nekem kettő volt, a csajok szerették :D

A nyelvtüske a tudást nem pótolja, de jó tud lenni, ha van ;)

Egy apróságot ne felejts el, valószínűleg részben újra meg kell tanulnod a párod farkán játszani, vagy pokoli fájdalmat tudsz okozni.

Ha neki van intim ékszere, nem kizáró ok, legfeljebb cserélnie kell karikáról pálcára.

És egy jó tanács. Illetve kettő.

Egyrészt műanyag golyó legyen a nyelvékszereden a fogaid védelmében.

Másrészt a műanyag hátránya, hogy le tud tekeredni, ergo legyen mindig kézközelben tartalék golyó.

 

És még valami.

Ne játssz az ékszereddel, ne csócsáld a golyót, mert át tud szép lassan vándorolni a nyelveden az ékszer.

A lehető leghamarabb cseréld le a szárat olyan hosszúra, amilyen vastag a nyelved.

vót má Creative Commons License 2019.09.01 0 1 11

A normális emberek a szexben nagyon unalmasak! ;P

 

Előzmény: Barbi8930 (9)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.01 0 0 10
Dehogynem!.nincs is annál nagyobb gyönyör! Próbáld ki oda vissza!
Előzmény: Barbi8930 (9)


Barbi8930 Creative Commons License 2019.09.01 -1 1 9

A fenekébe?:D

Nem tudom te honnan jössz de normál ember nem dugja a nyelvét a párja seggébe:D

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.01 0 0 8
Az biztos,hogy a makknak jót tesz,és még a fenekébe is könnyebben be fogod tudni dugni! Én is örülnék!
Előzmény: Nelli20 (7)
Nelli20 Creative Commons License 2019.08.31 -4 1 7

Szia,még nem érzem teljesen felnőttnek magamat de nyilván én döntöm el mi tetszik nekem stb:)Még én se tudom hogy előnyös vagy hátrányos lesz:S:)Smárolásnál max akkor lenne hátrány ha ő is csináltatna,de mivel neki van intim pc-je így csak remélem hogy nem okozok majd neki sérülést cumizásnál:$:)Cserélhető amúgy:)Nyilván nem ezen múlt,az hogy ő van nekem az csak egy plusz volt a nyelv pc mellett:)Köszi:P:)Neked is viszont:)

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.31 0 0 6

Szia Nelli! Mit gondolok? Azt gondolom, hogy felnőtt nő vagy, te döntöd el mi tetszik neked. Ha te így jól éred magad, lelked rajta. Azt hogy előnyös, hátrányos, inkább neked kellene elmondanod, mivel nekem nincs tapasztalatom benne. Érdekelne, mondjuk csók, szex közben zavaró, izgató, milyen érzés egyáltalán? Egyébként ez fix vagy kivehető? Ami picit zavar engem, azt írod, hogy a pasidnak csináltattad, ő meg majd miattad. Ha nem lennétek egymásnak, nem is csináltattál volna? Egyébként esztétikailag nekem közömbös. de mivel nagyon szép kislány vagy, én nyomtam neked egy pluszt. Remélem örömed leled benne :) Szép estét :)

Előzmény: Nelli20 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.31 -1 5 4

Jó az, kérünk még képeket, ahogy várod a forró ondót!

Előzmény: Nelli20 (3)
Nelli20 Creative Commons License 2019.08.31 -2 1 3

Ha kifejtenéd hogy miért,talán még elfogadható válasz is lenne:)

Előzmény: Sárkány_BG (2)
Sárkány_BG Creative Commons License 2019.08.31 -1 3 2
Szerintem idétlen!
Előzmény: Nelli20 (-)
Nelli20 Creative Commons License 2019.08.31 -5 1 1

Nem kötelező koptatni az ujjaidat ha nem érdekel.

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.31 0 4 0

Kit érdekel ez.

Nelli20 Creative Commons License 2019.08.31 -8 1 topiknyitó

Mit gondoltok ha egy lány csináltat magának nyelv pc-et?Előnyös,hasznos vagy inkább hátrány?

Nemrég csináltattam,meglepetés a pasim szülinapjára:)Azt mondta ha jó lesz akkor lehet ő is fog csináltatni miattam:)

Ráközelítve lehet jobban látszódik a képeimen a pc-em:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!