Keresés

Részletes keresés

MrJones512 Creative Commons License 4 órája 0 1 8789

"Többször láttam benne kullancsot, és sajnos nem tudtam rajta segíteni."

Körömmel óvatosan alácsípsz és miközben húzod, csavarsz rajta egyet. De ha leszakad a feje, akkor sem kell agyfaszt kapni: kivetik magukból annak rendje és módja szerint.

Egyébként meg van egy pár ilyen nyakbacseppentős szer, amik egy hónapig is tisztán tartják a kutyát és egy pillanat alatt le lehet velük kezelni. A gazdájuk meg se tudja.

De szerintem csak elkerültétek egymást. Vagy elajándékozták.

Előzmény: Calamayca 2.0 (8787)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 4 órája -1 0 8788

Mindenki vigyázzon, nehogy megszeressem, mert akkor meghal ... 

Előzmény: Calamayca 2.0 (8787)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 4 órája 0 0 8787

Szerintem meghalt a kutyám. három házzal lakik lejjebb, és a mostani szünetemben nem láttam. Pedig nem volt még öreg. nem tudom, mi baja lehetett. Lehet babézia. Többször láttam benne kullancsot, és sajnos nem tudtam rajta segíteni. még a nevét sem tudom. Kis szürke, sárgaszemű staffi volt ... :( Sokat beszélgettünk ... :( 

Most áttelepedtem a szembekutyira. ő egy bernáthegyi, és nagyon hangos. haragudott mindég, h én sétálok. Sajnos hecceltem is a "virsli", meg a "séta" szóval .. De most megmondtam neki, ha megszagizza a kezem (libazsíros volt), akkor lehet lehetnénk barik ... sztem meggyőztem ... 

Nagyon sajnálom a kis staffit ... már egy boxim is meghalt így ... :( 

özvi Creative Commons License 8 órája 0 1 8786

Járvány idején egyáltalán nem megyek tömegbe, felelős vagyok valakiért sajnos még ha magamat nem is féltem annyira.

Előzmény: Calamayca 2.0 (8779)
Sarah Lund Creative Commons License 10 órája 0 0 8785

jaaa, hogy ez, pfühhhh, megnyugodtam. :DDDDDDD

jó sok ismerősöm megy ahogy nézem. :)

nem megyek, nem járok semmilyen politikai izére, erre sem megyek, pedig ez tetszik is.

Előzmény: Calamayca 2.0 (8783)
Sarah Lund Creative Commons License 10 órája 0 0 8784

á én akkor nem ültem egyáltalán. :) sportoltam, mozogtam, stb. :) 

van egy kis kezdődő gerincsérvem, akkor is volt, az krepált be. 

amúgy most, hogy tényleg álló nap ülök muszáj sportolnom, heti minimum 3x és egyszer úszás+szauna. de én nem edzőhöz járok hanem magamtól edzek, egyrészt nem nekem való, hogy ekkor és ekkor ott kelljen lennem, tuti nem jön össze, így akkor megyek amikor tudok, ha 5-kor akkor 5-kor, ha 8-kor akkor 8-kor, ha kimarad egy nap akkor másnap, ráadásul nézem a teremben az "edzőket" és óbasszameg kategória a legtöbb, talán van egy OKJ-s papírjuk, és kurvára nincsenek képben. anno profi edzővel edzettem, megtanultam mit hogyan kell. 1-2 olyan van akitől lestem már el én is valamilyen gyakorlatot, a többi kuka. 

szeretek különben edzőterembe járni, sok a dagi nő, önbizalma lesz ott az embernek. :DDDDDD pedig én is fókatestű vagyok mint mondtam. :))))))))

Előzmény: Calamayca 2.0 (8782)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 10 órája -1 0 8783

nem, illetve igen ...  szombaton lesz a tali az Oktogonnál ... 11.30-kor ... 

https://www.facebook.com/events/199728925319217/?ref=newsfeed

Előzmény: Sarah Lund (8781)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 10 órája 0 1 8782

Le kell csekkolni az oktatót. Az a jó, ha többféle végzettsége is van, de legjobb, ha megtalálható a végzettségek között a gyógytornász is. Mégjobb, ha személyre szabott foglalkozást kérsz az első 7-10 alkalommal ... sajna ma már mindenki "edző" lesz, aki elment 3 aerobik-órára ... YT-on kiképzik magukat ... 

Linkelt videóban Annamária folyamatosan baszogat a helyes tartás miatt, és ez nagyon jó. Van egy másik a Timike, aki meg kifejezetten mestervizsgás gyógytornász. Mindig figyelmeztet, h kiknek nem szabad mit csinálni, ill. könnyített verziókat is ajánl ... 

Nekem szerencsém volt, amikor elkezdtem terembe járni, mert belefutottam egy profi csapatba. Tudom, h a teremnek megvan az az előnye, h van időpont, és kb futsz a lóvéd után, de sajnos, mivel legelőszörre profi csapattal akadtam össze, mindent ahhoz mérek, és nem találok ahhoz foghatót. Mindenütt kosz, pénzéhség, udvariatlanság, nagyképűség ... :( Meghát a járvány sem tett jót ennek ... 

Így, h most YT-ról akarom összerakni magam, szerencsére Annamari, és Tímea nagyon jók, de nekifognom órákig tart ... :( mindig van mi'csinálnom előtte ... néha még közben is ... :( De most hétfő óta megint csinálom mindennap, és kezd másik testem lenni ... 

a jóga különösen nem ajánlott "rozoga", ülőmunkát végző embereknek ... Itt most a rozogán tényleg azt értem, akik sokat ülnek gép előtt ... megsínyli a váll, a nyak, a derék, a csípő ... majdhogynem tilos a jóga ilyenkor ... ezt elmondhatta volna a gerincjóga-oktatód ... 

Előzmény: Sarah Lund (8780)
Sarah Lund Creative Commons License 10 órája 0 0 8781

mivaaaaan?????? 

ugye viccelsz? :)

Előzmény: Calamayca 2.0 (8779)
Sarah Lund Creative Commons License 10 órája -1 0 8780

á én ilyen gebéket nem nézek, mit képzelnek, menjenek a fenébe. :D

amúgy egyszer elmentem gerincjógára vagy miafaszomra és utána fél évig jártam gyógykezelésre. :DDDDD

Előzmény: Calamayca 2.0 (8778)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 10 órája -2 0 8779

Jön innen vkii békemenésre?

Calamayca 2.0 Creative Commons License 10 órája -1 0 8778

https://youtu.be/_SzV_MefiCg?list=PLQKe-M0eDfBxj97LZ6I_k7PCHuEqYiSvJ&t=992

Ezt a kedvesnek látszó hölgyet 16.32-nél 39 késszúrással tudnám legyilkolnii ... 

Akkor is, ha másik hátat csinál nekem ... mindig csak utána szeretem ... pl. most ... nagyon finom ... De 16.32-nél ... 

Calamayca 2.0 Creative Commons License 11 órája 0 0 8777

:) 

Előzmény: Sarah Lund (8776)
Sarah Lund Creative Commons License 15 órája 0 1 8776

abba a cikkbe én is beleolvastam, de nem olvastam végig, uncsi volt. amúgy sem értettem mi a baja. :) hogy dicsekszik vagy panaszkodik. :) majd ha vénasszony lesz és a kutya nem néz rá az lesz a baja, hogy láthatatlan. :) 

Előzmény: Calamayca 2.0 (8772)
Sarah Lund Creative Commons License 15 órája 0 0 8775

köszi, de rendes vagy, nem gondoltam tényleg keresel egy cikket. :)

de nagyon jó, ezentúl azt fogom nézni ki neandervölgyi. :D

Előzmény: diabetikus zsúrmarha (8768)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 26 órája 0 0 8774
Calamayca 2.0 Creative Commons License 26 órája 0 0 8773
Calamayca 2.0 Creative Commons License 28 órája -2 0 8772

Huhh, szerencsére csak egy könyvajánló volt, és csak Csepelyi Adrienn kapargatta közhelyesen a felszínt, akinek olyan mély mondanivalójú cikkeket köszönhetünk, amikből megtudhatjuk, h a jólöltözöttek miért érzik felháborítónak, ha megbámulják őket tömegben, hogy hogyan kell páratartalmat biztosítani a szobanövényeknek, és hogy a nők eszében nem az anatómia jár orgazmus közben. 

Köszi szépen Adrienn, megint hoztad, ami tőled várható ... 

Előzmény: Calamayca 2.0 (8771)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 28 órája -1 0 8771

Inkább tovább kellene olvasnom, és megértenem a könyvet, minthogy megnézzem a WMN és a NANE közös beszélgetését a gonosz ffiakról ... 

nem kéne odamennem ... 

Ne menj oda kislányom! Csúnya boszorkányok, elviszik a nyugalmadat ... ne nézz oda ... 

Calamayca 2.0 Creative Commons License 29 órája 0 0 8770

varázspálca! 😂

Calamayca 2.0 Creative Commons License 30 órája -1 0 8769

Még mindig semmi! még a macskát sem akarom megrúgni ... semmi ... 

úgy látszik, elég a tudat ... :) 

Előzmény: fedőnevén Fasírt (8764)
diabetikus zsúrmarha Creative Commons License 1 napja 0 1 8768

Na tessék, találtam képes beszámolót: https://www.abroadintheyard.com/20-physical-traits-inherited-from-neanderthal/ Nem mindegyik kizárólag neandervölgyi tulajdonság, de akinél előfordul, az mindenesetre gyanakodhat. :) Egyébként agyi elváltozásokat is okoz, olvastam olyan cikket is, hogy a depresszió és a skizofrénia is jöhet ezektől az őseinktől.

Előzmény: diabetikus zsúrmarha (8767)
diabetikus zsúrmarha Creative Commons License 1 napja 0 1 8767

Majd rákeresek, egyelőre nem sokat találtam, csak azt, hogy az egyik Y-kromoszómát érintő allél az anyától immunválaszt vált ki, és gyakorta okoz vetélést. :) Meg azt, hogy alig pár embert, a világnépesség 1-2%-át érinti, ahol gyakoribb: a frankok (területileg a nyugat-europaiak, baszkok, elzásziak, katalánok stb.), pár afrikai törzs és a han-kínai származásúak.

Előzmény: Sarah Lund (8762)
özvi Creative Commons License 1 napja 0 1 8766

https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=2f6d2f1d275b

Haragszom a töködre, mert rámászott a kukorica földemre (nóta)

MrJones512 Creative Commons License 2 napja 0 3 8765

"higgyetek csak nyugodtan a természeti népek maradéktalan boldogságában és lelki egészségében."

Azt hiszem, hogy azt a szót, hogy "maradéktalan" egyikünk sem ejtette ki a klaviatúráján. Sem valamelyik szinonimáját.

"A mérhető, igazi, genetika és emberi psziché generálta hülyeség  ugyanannyi kell legyen."

Én ezt az "ugyanannyit" vitattam és csakis szigorúan ezen a két területen: hogy fertőzésekbe, gyermekágyi lázba, kígyóharapásba meg egyéb ilyen babámfaszába jobb eséllyel haltak bele a természeti népek tagjai, az soha nem volt kérdés. De itt most pont két, kifejezetten civilizációs ártalmakkal jócskán összefüggő dologról beszélünk, ugye...

Előzmény: diabetikus zsúrmarha (8760)
fedőnevén Fasírt Creative Commons License 2 napja 0 3 8764

Ha úgy érzed, hogy kezdesz átalakulni vérbarkasszá, csak szólj! :)

Előzmény: Calamayca 2.0 (8759)
Sarah Lund Creative Commons License 2 napja 0 0 8763

ez lenne a legjobb zöldítés hidd el. :)

Előzmény: Calamayca 2.0 (8758)
Sarah Lund Creative Commons License 2 napja 0 0 8762

Tizenöt fizikai jellegzetességet tudtak a neandervölgyi DNS-hez kötni, mint például bizonyos haj- és bőrjellemzőket

jó de mik ezek?? akkor most hogy néz ki egy neandervölgyi leszármazott? :)

Előzmény: diabetikus zsúrmarha (8761)
diabetikus zsúrmarha Creative Commons License 2 napja 0 1 8761
Előzmény: diabetikus zsúrmarha (8760)
diabetikus zsúrmarha Creative Commons License 2 napja -1 0 8760

Eh! Minden, amit tanultam ellentmond az édenkerti nosztalgiának. De ki vagyok én, hogy erről győzködjelek titeket, higgyetek csak nyugodtan a természeti népek maradéktalan boldogságában és lelki egészségében. :)

Előzmény: MrJones512 (8748)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!