Keresés

Részletes keresés

Peppo vagyok Creative Commons License 2019.06.27 0 0 41
De van ám, nem is kevés!
Tanult, nyelveket beszél, korábban a pályán is jó szeme és elég esze volt. Nem véletlenül került be az Edző Albizottságba.
Előzmény: Süni2 (40)
Süni2 Creative Commons License 2019.06.27 0 0 40

Kilvingerben szerintem pl. van fantázia. 

Nem tudom, hogy mi igaz abból, hogy Lacika valamiféle segítő lesz a férfi válogatott körül, de nagyon sajnálnám, ha nem vállalna edzői feladatokat idővel.

Nála kevesen tudnak többet a kézilabdáról idehaza.

 

Előzmény: Tonio 2.0 (37)
Peppo vagyok Creative Commons License 2019.06.27 0 0 39
Ott az a Bakó Botond. Nincs 40, de több mint egy évtizede bizonyítja tudását! :)
Előzmény: Tonio 2.0 (37)
az77 Creative Commons License 2019.06.26 -1 0 38

Akkor nem értettél meg. Szerintem nincs olyan, hogy magyar iskola, nem jött létre ezalatt az évtized alatt, amíg tart a habzsidözsi kánaán. Míg a spanyol vagy dán dominancia alatt megjelent egy markáns edzöi stílus, ami meghatározza a mai kézilabda világot. Gondolod,  hogy Eleket szívesen látná a Vipers? Vagy Szilágyit a Rosztov-Don?

E.G. fényévente kap ki nálánál gyengébb csapattól... Rasmussen meg elég gyakran „elveri“ a nálánál erösebb csapatot... De ez nem erröl szól.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.06.26 0 0 37

A fiatal magyar edzőket én azért hiányolom. Vagy nincsenek, vagy nem nagyon kapják meg a lehetőséget...

Előzmény: Igazság80 (36)
Igazság80 Creative Commons License 2019.06.26 -1 0 36

E.G. fényévente kap ki nálánál gyengébb csapattól, plusz keze alól lesznek magyar válogatottak játékosok, lehetne sorolni hányan nála lettek ilyen szintűek. Plusz ősfradista, nem kétlem nem akarna a legjobbat csapatának. Akkor Danyi olyat tett, amit még a nagy Ambros sem tudott megtenni soha: veretlenül mindent nyerni a szezonban.  

Akkor Köstner rántotta helyre a Debrecent, amit a norvég kolléga rontott el. Vácon is kiemelkedő szakmai munka Szilágyival.

 

Reneszánszként meg ott a NEKA, meg a Fradi utánpótlása, ami kimagasló minőségű és  magyar szakmai stábbal halad előre. Vova is ott van, aki az MTK és a junior válogatottal nem gyenge utánpótlás nevelést tol.

 

Olyan rosszul szerintem nem állunk ebben...

Előzmény: az77 (26)
Igazság80 Creative Commons License 2019.06.26 0 0 35

Még messze tőle, de alakul a gárda. Lehet jön még 1-2 ...vic végződés...

Előzmény: az77 (32)
Fradista Utazó Creative Commons License 2019.06.26 -1 2 34

Ez az interjú annyira komoly :-))

 

- Ismersz játékosokat, akikkel együtt kézilabdázol majd?
- Elég csekélyek még az ismereteim a keretről, de az edzőt és 1-2 leendő légióst ismerek. Nagyon bízom benne, hogy hamar jó csapattá tudunk összekovácsolódni. 

- Szerinted megőrizhető-e az NB I-es tagság?
- Őszinte meggyőződésem, hogy igen.

 

Tehát fogalma nincs, kikből áll a keret, de "őszinte meggyőződése", hogy benn tudnak maradni az első osztályban. 

Előzmény: az77 (32)
RnD Creative Commons License 2019.06.26 -1 0 33

Edzőn múlik a bent maradás 80%-ban. Ne a keretet nézd.

Előzmény: az77 (32)
az77 Creative Commons License 2019.06.26 -2 0 32

Eddigi alakulások szerint egy stabil bent maradó csapat készülőben...

 

söt egyre inkább egy lightosabb Kisvárda:

Ivana Mitrovic (SRB, LB-PM) Jagodina > Szombathely

az77 Creative Commons License 2019.06.26 -2 0 31

De megcsinálta...

(Egyébként ebben az évben az Odense és a Thuringer lehetnek a Siofok legnagyobb ellenfelei Ehf-kupában. Tavaly nem volt két ilyen erös csapat.)

RnD Creative Commons License 2019.06.26 -1 1 30

Moen-nek a tavalyi kerettel - és elnézve az EHF-kupa ellenfeleket - kötelező volt kupadöntőbe vinni a Siófokot. Nehogy már ezen ámuljunk...

Előzmény: Tonio 2.0 (27)
RnD Creative Commons License 2019.06.26 -2 1 29

'Eddigi alakulások szerint egy stabil bent maradó csapat készülőben...'

 

Szombathelyen, Marosán Gyurikával....? Talán egy jó edzőt kellene előbb igazolni.

Előzmény: Igazság80 (24)
az77 Creative Commons License 2019.06.26 0 0 28

Igen, Moen még említhetö.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.06.26 0 2 27

Moen azért első évében EHF Kupát nyert. (OK, a bajnokságban volt néhány kellemetlen buktájuk, de sztem az őszi Fradi-meccs után tudták, hogy max a bronz érhető el, így inkább a nemzetközi kupára feküdtek rá. Ahhoz talán nem volt elég mély a keretük, hogy a kettős terhelést jobban bírják + össze is kellett érniük.)

Előzmény: az77 (26)
az77 Creative Commons License 2019.06.26 -1 0 26

Az azért érdekes, hogy a liga fellendülésével nem jött el egy magyar edzöiskola reneszánsza, ellentétben a spanyol (férfi), vagy a dán (nöi) liga híres korszakával. De még a nagy külföldi edzök is mintha belesimulnának a nagy magyar ugarba, csak Martin tudott itt nagyot alkotni. Lé van böven, oszt mindenki elvan...

Igazság80 Creative Commons License 2019.06.25 -3 1 25

Niombla akkor Siófok. Inkább csak többen lesznek, mint jobbak, közel sem Minko szint a csaj.

Van 1-2 gólpassza mindig úgy meccsenként ebben egész jó. Viszont ilyen 2-3 gólos játékos és azt is nem túl acélos 55 % körülivel dobálja meg mindössze. Világbajnok, de nagyon sokadik tényező volt ő csak a keretben...

Igazság80 Creative Commons License 2019.06.19 -1 0 24

Eddigi alakulások szerint egy stabil bent maradó csapat készülőben...

Előzmény: jamaica2 (23)
jamaica2 Creative Commons License 2019.06.19 0 0 23

Jovetic Szombathely.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.06.17 -1 0 22

Ott még nem volt...

Előzmény: fransancisco (21)
fransancisco Creative Commons License 2019.06.17 -2 0 21
Igazság80 Creative Commons License 2019.06.17 -2 1 20

Egy amolyan Stand Up Comedy típusú humoros előadáson még talán elmenne ez a mondat, akkor tényleg őszinte mosolyokat csalna az emberek arcára ez a kis vidámság...

Előzmény: az77 (19)
az77 Creative Commons License 2019.06.17 -3 1 19

GYÖR REMAIN ON TOP BUT RIVALS ARE KNOCKING ON THE DOOR

 

(és innen utolsó mondat)

„Györ és Siófok nemzetközi sikerét nemcsak a klubok gazdasági stabilitása, hanem a tehetséges fiatalok sokaságát kitermelö akadémiai rendszer tette lehetővé.“

 

Aham. Az biztosan... pláne a Györ és a Siófok esetében...

tomoR1 Creative Commons License 2019.06.14 -1 1 18

Ezt a  Vác topikba szerettem volna elhelyezni, de valami okán már nem írhatok oda, tehát...

 

Az összehasonlítás azonban nem történhet a másik terhére, azaz a “másik” leminősítésével. 

 

Ki minösített le kit? Nem azt írtam, hogy HK azért szar, mert LR kiváló. Próbáltam értékén jelezni a két játékost. 

Véleményekröl van szó. Ha nem vagytok tisztában a saját csapatotok játékosának az értékeiteivel, és megsértödtök, ha valaki leírja saját véleményét erröl, nos csak sajnálni tudlak benneteket. Ha meg ilyenkor a törléshez folyamodtok, akkor tényleg gáz van nálatok.

Igazság80 Creative Commons License 2019.06.13 0 0 17

Passz, még sehol se hallottam ezt. Mondjuk Termány Rita távozik, ennyi logika volna benne, nincs már túl sok értelmes magyar játékos a piacon, bár épp ismernék neki jobb helyet is, ha annyira "árván" maradna )...

Előzmény: jamaica2 (16)
jamaica2 Creative Commons License 2019.06.13 0 0 16

RnD írta, hogy Zácsik Szani MTK felé tartana?

jamaica2 Creative Commons License 2019.06.12 0 1 15

Elke Karsten nagyon jó lövőtechnikájú játékos. A Dunaújváros kiesése főleg az ő játékának volt köszönhető az EHF kupában. Lehet, hogy az argentin válogatottban a csapattársak szintje húzza vissza inkább. A Lokiban a társak szintje feljebb húzza a játékát.

Előzmény: Igazság80 (13)
tomoR1 Creative Commons License 2019.06.12 -1 1 14

Bevallom, én is nagyon reménykedem. A DVSC különben is nagyon szimpatikus csapat. 

Előzmény: Igazság80 (13)
Igazság80 Creative Commons License 2019.06.12 0 1 13

Szerintem a Debrecen lesz az egyik leginkább erősödő csapat jövőre. Megelőlegezem az argentin csajnak, hogy még jobb is lesz, mint a dán volt. A bajnokok ligája selejtezők+ EHF selejtezők+EHF csoportmeccseken 5 gól feletti átlagon van elég jó lövőszázalékkal, és 7 méteresek nélkül.

 

Ezen kívül elég jó labdaszerző, gólpasszai vannak, tud játszani irányítót és átlövőt is, szerintem nagyot húzott vele a Debrecen, igaz nem csak vele a többi igazolás is olybá tűnik...

Előzmény: tomoR1 (12)
tomoR1 Creative Commons License 2019.06.12 -1 0 12

kiváncsi vagyok az argentin csajra Debrecenben... asszem ARg játékos még nem játszott Mo-n, remélem nem Fanton-kvalityi lesz, hanem legalább Grigel-szint

Előzmény: Igazság80 (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!