Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2021.01.01 0 0 12

Buék.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:)))

Előzmény: KE80 (11)
KE80 Creative Commons License 2019.07.09 0 0 11

???????????????

 

ki mard a kérdőjel.

Előzmény: KE80 (10)
KE80 Creative Commons License 2019.07.09 0 0 10

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9114703

 

Mér kell mindig uj topikot nyitni itt van a FORMA-1 Dühöngő ott lehet panaszkodni 

Előzmény: spiler63 (-)
spiler63 Creative Commons License 2019.07.01 0 0 9

Ezt elolvasva, számomra még érdekesebb a Vettel vs Hamilton ítélet.

Ami az egyik oldalon percek alatt eldőlt, az a másikon miért tart 3 orával tovább?

Mert a magyarázat kissé karcsúnak tűnik.

 

https://index.hu/sport/forma1/2019/07/01/verstappen_leclerc_ferrari_osztrak_gp_targyalas_itelet_red_bull_honda/

spiler63 Creative Commons License 2019.07.01 0 0 8

Ahogy látom, a F1 vezetői is képesek szemen köpni önmagukat.

Két hasonló esetért hogyan lehet kétféleképp ítelkezni????!

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.13 0 0 7
Hogy csaltak-e, azt nem tudom, de én kb. Schumi megjelenésével hagytam fel a F1 követésével. Akkor túl egysíkú volt, ahogy mindent megnyert, utána meg...
Előzmény: Törölt nick (1)
F1 Hierro Creative Commons License 2019.06.11 0 0 6

Az megvan, hogy két héttel korábban Verstappen kapott öt másodperc büntetést, amivel nemcsak a második helyet, de még a dobogót is bukta? És Vettel járt vele a legjobban.

 

Akkor is temették az F1-et?

spiler63 Creative Commons License 2019.06.11 0 0 5
csiri bá Creative Commons License 2019.06.10 0 1 4

mi lett volna, ha ez fordítva történik meg?!

 

Vótmá...

 

https://index.hu/sport/forma1/2019/06/10/hamilton_kanyarlevagas_nincs_buntetes/

 

Nem történt semmi...

Sajnos ez van...

Előzmény: spiler63 (-)
silus 1 Creative Commons License 2019.06.10 0 0 3

Vettel, azzal nyomasztó tudattal versenyzett, hogy nem hibázhat és rossz helyen jött egy r.üzenet, amely egy pillanatra(az mennyi?) kizökkentette a gombok nyomásának sorrendjéből, ezáltal nem tartotta be a fűre lépni tilos környezetvédelmi szabályt, amiért azt a szerény büntetést kapta, hogy  5 mp belül kell valakinek követnie a dobogó legfelső fokáért. ( van egy régi (?) mondás a pert a tárgyalás előtt kell megnyerni) Ebben az esetben a nézők 99,9% nem tudta,tudja és nem is érdekli az okoskodók szabályai itt verseny van és az első győzzön.

Előzmény: Törölt nick (1)
spiler63 Creative Commons License 2019.06.10 0 0 2
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.10 0 1 1

Több mint 20 év után tegnap én is befejeztem. Elegem van a csaló mafFIA-ból. A 2000-es években Schumival és a Ferrarival csaltak, 2010-es évek elején Vettellel és a Red Bullal, azóta pedig a Mercedessel.

Tarzy52 Creative Commons License 2019.06.10 0 0 0

Egyet értünk..........m

Előzmény: spiler63 (-)
spiler63 Creative Commons License 2019.06.10 0 1 topiknyitó

Aki látta a tegnapi kanadai versenyt, annak nem kell elmagyarázom miért akadt el a tű a lemezemen.

Megjegyzem, egyik érintett versenyző szurkolója sem vagyok.

 

Sőt, nem érdekel a szabálykönyv, a paragrafus se.

VERSENYZÉS maga érdekelNE, ha hagynák.

De ez a F1 már reg nem a Fittipaldi (azóta követtem) féle, Lauda, Senna féle valami.

Sumi egyeduralkodása okán, elkezdtek mindenféle fiszemf.szom szabályokat hozni, és ezekkel kinyírták a sportàgat.

Régóta sokkal szórakoztatóbbnak tartom a motor, és főleg amerikai autóversenyeket, mert ezeken van izgalom, és minden ami szem-szàjnak ingere.

 

Ez a tegnapi Vettel-Hami csata végre vmit kezdett hasonlítani 1-1 régi nagy pároséhoz.

Erre ezt is jól elba...zák a versenybírók.

 

Mondom, Q nem érdekel a szabálykönyv.

Nálam ez egy sima "versenybaleset" volt, mert nyílvánvaló, h Vettel nem előnyszerzésből vágta le a FÜVÖN a kanyart, és egyszerűen nem tudott mást reagálni, mint amit.

Nálam itt a pont.

 

Sőt, abba végképp nem mennék bele, h mi lett volna, ha ez fordítva történik meg?!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!