Keresés

Részletes keresés

Trockos Creative Commons License 2019.05.18 0 0 4

Köszönöm a javaslatokat. Egyeztetek a webhosting szolgáltatóval és a UPC-vel is. Remélhetőleg nem hajtanak el és lesz érdemi segítség, megoldás.

exDínó Creative Commons License 2019.05.17 0 0 3

Érdemes azt is ellenőrizni a UPC -nél, hogy nincs -e szűrve az SMTP port  (mert addig nem tud mail.akkarmixy.hu-t beállítani)

Előzmény: Mr Reacher (2)
Mr Reacher Creative Commons License 2019.05.17 0 0 2

A küldéshez az smtp protokolt kell jól beállítanod. Valószínűleg hitelesítést igényel. Vedd fel a kapcsolatot az email szolgáltatóddal (nem a upc-vel!).

Előzmény: Trockos (-)
Trockos Creative Commons License 2019.05.16 0 0 1

"0tl00k"

 

Kifejtenéd? :)

Előzmény: csiriprelek (0)
csiriprelek Creative Commons License 2019.05.16 0 1 0

0tl00k 

Trockos Creative Commons License 2019.05.16 0 0 topiknyitó

Talán más is találkozott már hasonló nehézséggel, amikor Outlookot akart használni weboldalhoz tartozó e-mail fiók kezeléséhez.

Én az imént az alábbi problémába ütköztem.

 

Adott egy weboldal, a példában legyen most: www.akkarmixy.hu

A hozzá tartozó e-mail-cím: info@akkarmixy.hu

 

A weboldalt hostingoló vállalkozástól az alábbi kapcsolati adatokat kaptam a levelezés beállításához.

POP/IMAP szerver: mail.akkarmixy.hu

SMTP szerver: mail.akkarmixy.hu

 

 

A fenti info@akkarmixy.hu fiókot kézi beállítással  POP3 fiókként szerettem volna beállítani az Outlookban.

A rendszer az alábbi hibaüzenetet adta:

 

"E-mail tesztüzenet küldése:   A kiszolgáló válasza: 550 R1: HELO should"

 

Mit jelent ez? Mit és hol kellene másként beállítanom, hogy működjön a levelezés?

 

Otthoni gépemen a UPC internetszolgáltatásait használom. Ez független a webhosting szolgáltatótól.

 

Érdekesség, hogy amikor hagyom az Outlooknak, hogy automatikusan hozza létre az új fiókot, akkor létrehoz egy IMAP típusú fiókot, titkosítatlanul. Ebből a fiókból lehet levelet írni, de fogadni nem tud. Pontosabban, ha a UPC-s magán e-mailcímemről küldök a weboldalas fiókra levelet, akkor kézbesíthetetlenségről kapok válaszüzenetet.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!