Keresés

Részletes keresés

Passzív befektető Creative Commons License 2022.04.29 0 0 121

Az Aegon egy elég nagy biztosító nemzetközi szinten, a Posta pedig szép növekedést produkál az utóbbi években. Konkrétan melyeket tartod jónak, ne egymást piszkáljuk hanem szakmai alapon nyilvánítsunk véleményt az egyes társaságokról. Mely biztosítókat tartod ügyfélbarátnak ma kishazánkban?

Előzmény: botecs (119)
Passzív befektető Creative Commons License 2022.04.29 0 0 120

Nekem sosem volt ovb szerződésem, ami tény h a magukat függetlennek bemutató ügynökök nem ismerik az adott biztosítók termékeit, ezt több biztosító felsővezetője állítja, az Allianz amely az ovb-nél egy milliószor nagyobb társaság állítja h az ovb egy rakás szar és már csak kelet európában tud balekokat átverni!

A gagyi troll az te vagy, a tudatos emberek átlátják h szar az ovb, én mindig függő közvetítő voltam, azt pedig jól vésd az eszedbe h ugyanaz a termék a biztosítón keresztül sokkal olcsóbb mint az ovb-n keresztül, az ovb csak egy viszonteladó hiszen saját terméke nincs, az ovb nem tud semmit szolgáltatni, csak eladja más társaságok termékeit!

 

Előzmény: botecs (119)
botecs Creative Commons License 2022.04.29 -1 0 119

Te szerintem soha az életben nem találkoztál OVB-s tanácsadóval, mert akkor pontosan tudnád, hogy milyenek a termékek és mennyibe kerülnek, csak egy gagyi troll vagy, akinek valószínűleg heti szinten mondják fel az ovb-sek a szar szerződéseit, azért vagy rájuk ennyire berágva, ezt már csak abból is gondolom, hogy mint olcsó és jó termékként a Postát meg az Aegont hoztad fel. Ha pedig valóban független lennél és az ügyfél érdekeit néznéd, akkor ez a két biztosító valahol a lista végén kullogna, ha azt nézzük, hogy mennyi pénzért mennyit adnak. :) További szép napot, jó mocskolódást.

Előzmény: Passzív befektető (117)
Passzív befektető Creative Commons License 2022.04.19 0 0 118

Az ovb kizárólag a hálózatépítésről szól nem pedig a magas színvonalú pénzügyi és befektetési szaktanácsadásról!

Passzív befektető Creative Commons License 2022.04.01 0 0 117

A termékek sem jók ez az igazság! Máshol sokkal jobb feltételekkel kapsz meg mindent jóval olcsóbban!

Előzmény: Ex_Ovb_munkatárs (116)
Ex_Ovb_munkatárs Creative Commons License 2022.04.01 -1 1 116

Sziasztok.

Nos, én dolgoztam a cégnek, másfél - két év alatt egyéni tanácsadóként megdöntöttem mindent amit meg lehetett.

A termékek jók, ha jó tanácsadót fog ki az ember, akkor ügyfélnek lenni kifizetődő,  de ezennel szeretnék tanácsolni valamit azoknak az embereknek akik gondolkoznak azon, hogy belépjenek

MINDIG AZT MONDJÁK AMIT HALLANI AKARSZ, elhitetik veled, hogy Orszagos igazgató leszel, pedig nem leszel😏 trust me

ahogy “szeretett” regionális igazgatóm fogalmazott “ Az  OVB nem egy penzügyi  tanácsadó cég, ez hálózatépítő cég.

minden negativ infót elhallgatnak, addig amig magadtól rá nem jösz, de akkor már nyakig benne vagy, 

a pénzéhes vezetők olyan nyomást gyakorolnak rád, hogy el se tudod képzelni.

Ha megfogadsz egy büdös nagy tanácsot, SOHA NE LÉPJ BE !😀

 

Bárhova máshova, csak ide ne 😀

 

Passzív befektető Creative Commons License 2022.02.24 0 0 115

Az ovb ügyfelei rendkívül elégedetlenek, a biztosításokat 1-2 éven belül felmondják, az ügynökök is rájönnek idővel h nem éri meg ott dolgozni és átmennek biztosítókhoz ahol sokkal magasabb jövedelmekre tesznek szert.

Az ovb szinte kizárólag életbiztosításokkal foglalkozik hiszen abban van a legnagyobb jutalék, elsősorban Signal, Uniqa és Generali, vagyonbiztosítások esetén sem fog Allianzt, Aegont és Uniont ajánlani amelyek sokkal jobbak mint amiket az ovb tukmál ügyfeleire.

 

Ha nekem kell egy bármilyen pénzügyi termék azt közvetlenül elérem annál az adott banknál úgy h felkeresem őket videóbankon, e-mailben v személyesen, énmagam a személyes közvetlen kapcsolatokat kedvelem, elsősorban mindig erre törekszem a pénzügyek során ha új szolgáltatóval konzultálok.

 

Az ovb-ra semmi szükség, aki jól kezeli a netet megtalálja a legolcsóbb hitelt, legjobb bankszámlát, legjobb befektetési szolgáltatót - legjobb online brókert, nincs szükség 3.szereplőre hiszen egy vevő és egy eladó kell mint a használtautó bizniszben.

 

Ismerek néhány volt ovb ügynököt akik átmentek bankokba dolgozni és sokkal jobban jártak, valódi szakmai munkát végeznek nem pedig méregdrága értelmetlen biztosításokat adnak el.

 

Az ovb megkárosítja ügyfeleit a Signal és Uniqa unit-linked életbiztosításokkal!

 

 

 

Előzmény: Dani_R1988 (114)
Dani_R1988 Creative Commons License 2022.02.23 0 0 114

Mr. Passzív Befektető!

Te fizetett troll vagy, vagy esetleg konkurensnél dolgozol ? :D . Olvasgattam most a véleményeket, és feltűnt, hogy évek óta rendszeresen kommentelsz, életben tartod a fórumot , de csak szarral ömleszted. Neked ezért fizet valaki? Nekem személyi kölcsön kiváltásban segítettek tavaly az ovb-sek, OTP nél 14%-kal vettem fel (azt hittem az a legjobb), felülvizsgálták és K&H-nál 9%-osra kiváltottuk.. 270ezret spóroltak nekem.

Előzmény: Passzív befektető (113)
Passzív befektető Creative Commons License 2022.02.10 0 0 113

Az összes unit-linked lehúzás egyik sem éri meg.

Előzmény: limp (112)
limp Creative Commons License 2022.02.05 0 0 112

2009-ben a Generali volt a preferált. Volt hivatalosan OVB69 és OVB72 UL. Egyszer a területi vezetőm látta ahogy kivettem a szekrényből egy Fundamenta ajánlatot. Szó szerint a kezemre csapott, hogy azt nem is ajánljuk, mert kevés rá a jutalék....Pár hónap múlva már nem voltam, mert utánanézve rájöttem, hogy az LTP nagyon is jó termék lakáscélra. Később kötöttem is kb 100 szerződést belőle. 

Előzmény: Passzív befektető (111)
Passzív befektető Creative Commons License 2022.01.17 0 0 111

Ami érdekes h mindenki otthagyja az ovb-t aki megtudja h sokkal többet keres függő ügynökként, az ovb annyira független h elsősorban signal és uniqa termékeket értékesít, semmiképp nem fog ajánlani olyat ami megérné pl Posta Biztosító, Aegon v akár Groupama.

Passzív befektető Creative Commons License 2021.12.07 0 0 110

Az ovb értékesítéssel és jutalék maximalizálással foglalkozik nem szakértői szintű tanácsadással ami ellentétes az ügyfelek érdekeivel, a volumenre mennek és a rövidtávú eredményekre.

Passzív befektető Creative Commons License 2021.11.25 0 0 109

Szívesen segítek én is. ztmanolin@gmail.com

Előzmény: tomikiss79 (108)
tomikiss79 Creative Commons License 2021.11.25 0 0 108

Kedves Topik indító! Érdekelne, hogy még mindíg az OVB-nél vagy-e. Ha igen, tudnál nekem segíteni pénzügyi kérdésben (tomi.kiss79@gmail.com).

Előzmény: 118080267529 (-)
Passzív befektető Creative Commons License 2021.06.08 0 0 107

Rengetegen panaszkodnak a képzetlen ügynökeikre, akik elhallgatnak számos lényeges információt amelyek később sokba kerülnek az ügyfeleknek!

Passzív befektető Creative Commons License 2021.06.06 0 0 106

A lényeg az h az ovb-nél unit-linked ügynököket képeznek ki és alkalmaznak, ez a fő csapásirány és az uniqa, signal a fő partnerek.

Passzív befektető Creative Commons License 2021.06.04 0 0 105

Az ovb a tapasztalatok alapján kizárólag olyan termékeket próbál rásózni az emberekre gyakran zaklatva őket amellyel megkárosítják őket.

Passzív befektető Creative Commons License 2021.05.27 0 0 104

Tény h keményen megkövetelik h pingvin ruhában dolgozzanak mert a szakértelem hiányát vhogy ellensúlyozni kell, emellett csak a unit-linked életbiztosításokhoz értenek!  Péntek délután hideghívásokat kell indítanak hiszen kifogytak az ügyfelekből, a vezetőség kiadja nekik h zaklassanak ismeretlen embereket akiknek valójában semmi szüksége uniqa, signal biztosításokra.

Itt ügynökök tömeggyártása folyik, a céget nem érdekli h 6 hónapon belül elmegy a 90%.

 

Ami pedig a legfontosabb h a jutalék a lehető legalacsonyabb a többi közvetítőhöz képest, a leginkább alulfizető cég!!!!

Passzív befektető Creative Commons License 2021.05.21 0 1 103

Ami pedig tény h rendkívül alul vannak fizetve az ügynökeik akik nem tudnak arról h máshol mennyit lehet keresni, viszik ki a profitot az anyacégbe. Az ügyfelek számára a vagyonbiztosítás éri meg igazán egy korrekt alkuszon keresztül, az életbiztosítások idehaza nagyon drágák, különösen a unit-linked és persze a kockázati, emellett a nyugdíjbiztosítás esetén is hatalmas a költségelvonás, ezeknél előfordul h az ügyfél több éves befizetése csak költség, hiszen a kockázati rész aránya magas és fizetni kell az ügynököket is.

Passzív befektető Creative Commons License 2021.05.21 0 0 102

Nagyon sok az elégedetlen ügyfél, hosszú távon nem éri meg, a biztosítások hosszú távra szólnak, az ügynökeik agymosottak, az ovb többes ügynök, nem alkusz, ők a biztosítók érdekeit képviselik, gyakran a kisbetűs részt elhallgatják amely miatt sokat buknak az ügyfelek, már többször kaptak bírságot!

Előzmény: hello23 (101)
hello23 Creative Commons License 2021.05.19 0 0 101

Helló!

Nekem csak jó tapasztalatom volt az OVB-vel. Lakás és életbiztosítást kötöttem.

Félévente felhívnak szervíz szolgáltatásért,hogy te tudnak-e valamiben segíteni.

zolika2693 Creative Commons License 2021.01.12 0 0 100

Ahogy volt kötés pár napon belül fel is mondtam . Nem az a jutalom izgat . hanem hogy kiszáltam 

ntaicn Creative Commons License 2021.01.02 0 0 99

Pedig ami jár az jár, utólag még tudsz vmit tenni? Az üzletkötést követően mennyi időn belül fizetnek?

Előzmény: zolika2693 (98)
zolika2693 Creative Commons License 2021.01.01 0 0 98

Mivel már azelött felmondtam hogy utalásra került volna a sor megszüntettem a vállalkozást . 

Előzmény: Passzív befektető (97)
Passzív befektető Creative Commons License 2020.12.30 0 0 97

Szóval az ovb ki se fizetett? Jellemző h be se tartja a munkatársaknak tett ígéreteket?

Előzmény: zolika2693 (95)
zolika2693 Creative Commons License 2020.12.22 0 0 96

AZ A 20 ezres jutalék ott ragadt bent a cégnél ahol dolgoztam nem nálam :D  szoval tölem  nincs mit visszavonni,

Előzmény: Passzív befektető (94)
zolika2693 Creative Commons License 2020.12.22 0 0 95

Mégis mit követelnének tölem ha nem vettem fel a jutalékot és magyarán egy kötésem volt de mielött a bankszámla érkezett volna én már nem voltam egyéni és fel is mondtam a cégnél . Magyarán semmi bevételem  nem volt mivel az összeg nem landolt a kártyámon .

Előzmény: Passzív befektető (94)
Passzív befektető Creative Commons License 2020.12.17 0 0 94

Sajnos követelik az összes biztosítónál, szinte minden biztosítási szektorban működő közvetítő inkorrekt, nagyon negatív vélemények vannak róluk a munkájuk alapján!

Előzmény: zolika2693 (92)
zolika2693 Creative Commons License 2020.12.13 0 0 93

IGen aki felmondja a szerződést akko a jutalékot vissza kell fizetni időarányosan. Gondolom hogy felmondtál utána jöttek a levelek  De ez évek után is ki kell fizetned? Nekem egy kötésem volt de mielött jött volna összeg már nem voltam vállalkozo igy azt az összeget nem vettem fel  sosem. IGY Ha azt felmodják gondolom onnan vissza vonják azt az összeget nem ?

Előzmény: Daniel1991 (39)
zolika2693 Creative Commons License 2020.12.13 0 0 92

AKI itt dolgozott és felmondott követeltek rajta bármilyen pénzbehajtást ? .Nekem  ugye egy kötésem volt de a jutalékot nem utalták ki mivel már nem voltam vállalkozó és felmondtam. (Készfizető kezesség terheli ) ez mit jelent ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!