Keresés

Részletes keresés

nagyanyo5:1 Creative Commons License 2019.10.26 -1 0 137

Maga Trump:DDDDDDD

Előzmény: MrJones512 (136)
MrJones512 Creative Commons License 2019.10.26 0 0 136

Előzmény: hazudnak rendületlenül (134)
nagyanyo5:1 Creative Commons License 2019.10.26 -1 0 135

Tényleg vesztettek????? Igazság elhazudva:(((((

Előzmény: MrJones512 (133)
hazudnak rendületlenül Creative Commons License 2019.10.26 0 0 134

És csak azért nem zártosztályra fognak kerülni, mert jobban szeretnénk a sitten megrohadva látni őket.

Előzmény: MrJones512 (133)
MrJones512 Creative Commons License 2019.10.26 0 0 133

Gábor Szabó Követem 1 órája

FIDIÓTÁK

Hálistennek a narancszombik semmit sem tanultak választási vereségükből. Mióta Finkelstein elpatkolt, kiderült, hogy még a lejáratáshoz is hülyék. És most még rápakolnak ugyanarra a rakásra, aminek penetráns szagából egyre kevesebben kérnek. Lopnak-csalnak-hazudnak, épp ezért vesztettek, de annyi jutott el ebből a maradék agyukig, hogy nem hazudtak eléggé. Hát akkor még nagyobbat kell, nosza. Barmok ezek, igazi fidesznyik idióták.

O1G térdelő műájtatosságán szerintem még a narancstábor fele is röhög, annyira hiteltelen. Deutch Tamás bejelentése, miszerint azért nem mennek az Európai Néppárt kulcsfontosságú gyűlésére, mert nem akarnak, na, ez se könnyen úszható meg röhögőgörcsbe rándult hasizmok nélkül. Mostanra csak a némák nem határolódtak el a felcsúti rém bandájától, már sportot űznek abból, hogyan lehet minél megalázóbban kivágni O1G európai biztosnak jelölt csicskáit.

Vagy Polt előterjesztése, hogy Varjú László a földön fekve, négy ember által körülvéve, éppcsak meg nem rugdosva garázdaságig menően bántalmazta az őt leteperőket. Aha. És még folytathatnám, mert sorozatban gyártják a hazugságverseny újabb darabjait. Vannak, akik még mindig tartanak attól, milyen ravaszságot fognak vérnarancsék kitalálni, hogy valahogy megfordítsák a bukásukhoz vezető trendet. Ne tessenek aggódni. Ezek nem többek, mint aminek látszanak. Kiégett, szokásaikba beleszürkült maffiózók. Fidióták. És csak azért nem zártosztályra fognak kerülni, mert jobban szeretnénk a sitten megrohadva látni őket.

KÖZTÁRSASÁG!

Kérem, terjesszétek 

Tuareg

MrJones512 Creative Commons License 2019.10.24 0 0 132

Jaaaa... oké!

Előzmény: Agent McAfee (130)
MrJones512 Creative Commons License 2019.10.24 0 0 131

Gábor Szabó Követem 15 órája

SZÉLSŐSÉG

Ha van a társadalomnak nagy és erős közepe, akkor elfér mellette pár szélsőség. A nagy és erős közepet tökéletesen láthatóvá tette október 23. Annyi ember gyűlt össze ünnepelni a demokraták gyűlésén, hogy a fele egyszerűen nem fért be az amúgy hatalmas városházi parkolóba. Alsóhangon tízezren voltunk, felszabadultan, magabiztosan. A Zeneakadémián közben üres széksorok előtt haditanácsot tartottak az öltönyös fasiszták diktátoruk vezetésével, ötven nyilas jutott a Nagykörútra is. Meg a Bedezsóti. És ennyi.

Szoktátok kérdezni tőlem: jó, győztünk október 13-án, de mikor lesz végleg vége O1G vészkorszakának? Erre csak annyit tudok mondani: rövidesen. A diktátor már erősen hátrál, nem nagyon meri a nyilvánvaló többséget tovább hergelni. Pártja szétesőben, a háttérben folynak az átállási kísérletek, vádalkuk. Rothad az egész, hogy mikor esik szét: nem tudom. De az meglepne, ha ki tudnának tartani 2022-ig. Most pár hónapnyi türelmet javasolok mindenkinek.

Fontos, hogy a polgármestereink ténylegesen birtokon belülre kerüljenek. Kitakarítsák a fidesznyikeket, hogy demokrata szakembereket vigyenek a helyükre, feltárják és nyilvánosságra hozzák a rahedli narancsrablás kétségbevonhatatlan bizonyítékait. Alapvetően változott meg a helyzet: ismét otthon vagyunk a saját hazánkban, a mieink kormányozzák a legerősebb városainkat. És erre a hatalmas erőforrásra szükségünk is lesz nemsokára. Hogy pontosan mikor, és mire, azt csak sejtem, de tudni nem tudom. Egy dolgot azonban igen: mi vagyunk a társadalmi közép, ők meg már csak szélsőség.

KÖZTÁRSASÁG!

Kérem, terjesszétek

Tuareg

Agent McAfee Creative Commons License 2019.10.16 0 0 130

Bocsi jobban megnéztem. Azt hittem a 125-re reagál.

Előzmény: MrJones512 (128)
Agent McAfee Creative Commons License 2019.10.16 0 0 129

"a voksolás elsősorban O1G ellen szólt, és másodsorban az egyes települések konkrét problémáiról." - Úgy gondolja a falusi lakosok, a vidékiek elsősorban az O1G- trágárkampány elleni tiltakozásul szavaztak úgy ahogyan?

Ezt a Simicska ötletéből kiinduló trágárságkampányt nem értékeli egy kicsit túl?

Előzmény: MrJones512 (123)
MrJones512 Creative Commons License 2019.10.16 0 0 128

He?

Előzmény: Agent McAfee (127)
Agent McAfee Creative Commons License 2019.10.16 0 0 127

Ennyire gáz a tényekkel szembesülnie?

Előzmény: MrJones512 (126)
MrJones512 Creative Commons License 2019.10.16 0 0 126

Előzmény: Agent McAfee (124)
Agent McAfee Creative Commons License 2019.10.16 0 0 125

" A nép a diktátort küldte szemétre, és annak oldalvizén a helytartóit."

Így néz ki a fővárosi és a megyei közgyűlÉS összetétele:

Agent McAfee Creative Commons License 2019.10.16 0 1 124

"És ez O1G bukását vetíti előre" - Hogy bukik az O1G? Abbahagyját a trágárkodást a baloldaliak? Nem hiszem, ez a személyiségükbe már begégni látszik.

MrJones512 Creative Commons License 2019.10.16 0 0 123

Gábor Szabó 4 órája

ZSOLDOSOK

Pont az történik, amit jóval a választások előtt előrejeleztem: Orbán nem vállal felelősséget a bukásért. Őfelsége személye sérthetetlen, a mezei hadak meg mehetnek a levesbe, kit érdekel. Király című összefoglaló írásomat a voksolás előtti napon tettem közzé, szét is futott a neten mindenhová. Aki nem olvasta, annak ajánlom, mert pont az történik percről percre, amit abban leírtam. És ez O1G bukását vetíti előre, jóval 2022. előtt.

Az összeomlástól rettegő diktátorok minden szalmaszálat hajókötélnek szeretnének látni. Pedig nem az. 50 ezer fidesznyik pártcsicska egzisztenciája omlott össze egy nap alatt, és most nincs hová fordulniuk. Miközben ők rettegnek a holnaptól, főnökük épp áttürkül diktátorhaverok társaságában, sokezer kilométerre tőlük. És látványosan leszarva, mi lesz a sok pici éhes szájjal. Csakhogy ezek a zsoldosok rengeteg információval bírnak, és bosszút fognak állni a keresztapa árulásáért.

Ha polgármestereink nem találnák meg az eldugott infókat, akkor majd ők segítenek. Hiszen ha nem teszik, ők lesznek a bűnbakok. Nyilvánvaló, hogy a voksolás elsősorban O1G ellen szólt, és másodsorban az egyes települések konkrét problémáiról. A nép a diktátort küldte szemétre, és annak oldalvizén a helytartóit. Ehhez képest a fő felelős mossa a kezeit "ottsevótam" stílusban. És 50 ezer csalódott, rettegő éhes pici száj nemcsak beszélni tud. Hanem harapni is. A kézbe, amelyik eddig etette őket.

KÖZTÁRSASÁG!

Kérem, terjesszétek 

Tuareg

MrJones512 Creative Commons License 2019.10.06 0 0 122

Fel szokta rakni a tüntetésein készült videókat a fészre.

Csak én inkább szövegközpontú vagyok: a fene se néz fél percnyi olvasnivalót tartalmazó 10 perces videókat.

Megnézetlen cuccot meg nem hozok át.

Előzmény: szarvasmarha (121)
szarvasmarha Creative Commons License 2019.10.06 0 0 121

A szánalmas  tegnapi gigatüncijével bezzeg nem dicsekszik 😂 

https://www.vadhajtasok.hu/2019/10/05/ismet-utcara-vonult-tuareg-nyugger-kommandoja-video/

Előzmény: MrJones512 (119)
MrJones512 Creative Commons License 2019.10.06 0 0 120

Akarom mondani: Tuareghez is elért a Borkai-botrány.

Előzmény: MrJones512 (119)
MrJones512 Creative Commons License 2019.10.06 0 0 119

Tuareghez is elért a 

Gábor Szabó 13 órája

KŐKEMÉNY KERESZTÉNYEK

Bár a Borkai-képen nem látszik mennyire, de reménykedjünk benne, hogy eléggé. Kurvánál beégni, az vérciki. De a lényegre. Nemcsak a Fidesz kampánya omlott össze, hanem ájtatoskodásra, szemforgatásra felépített teljes imázsa. Hálásak lehetünk ennek a ma még ismeretlen fidesznyik táskás embernek, pont azt teszi, amiről sokszor beszéltem korábban: földobja a nagyhalakat, hogy mentse a saját bőrét.

Az igazi gond nem az, hogy Borkai kurvákat kefél. Hanem az, hogy három luxusribi, déltengeri yachton, az biz erősen meghaladja a polgármesteri fizetés kereteit. Szószerint elkúrja a közpénzt, és mindezt egy olyan párt színeiben, amelyik családi értékekről, kereszténységről papol, és vereségtől való félelmében ellenzékieket vádol szexuális kicsapongásokkal. A felcsúti Gollam csak a foci nyelvét beszéli, hát fogalmazok én is úgy: ez már nem öngól, hanem hálószaggató öngólzápor.

Van ugyanis még egy kis bibi. Nemcsak Borkainak van yachtja. Sőt, neki még csak az sincs, csak bérli, hogy keménykedhessen. A Mészáros Lőrinc álnéven futó diktátornak azonban van több is. Meg magánrepülők. Meg villák, kastélyok mindenütt. És ha eddig bárkinek kétségei lettek volna, hogy azok igazából mire valók, most hirtelen a saját szemével megláthatta. Erre valók, semmi másra. És ezt most még a leghülyébb fidesznyik agymosott is kénytelen látni. A többit már rábízhatjuk október 13-ra.

KÖZTÁRSASÁG!

Kérem, terjesszétek 

Tuareg

kibújtaszög Creative Commons License 2019.09.26 0 0 118

És ott az a szöveg a háttérben: "MEGVÉDJÜK AZ ORSZÁGOT!"

Előzmény: kibújtaszög (116)
kibújtaszög Creative Commons License 2019.09.26 0 0 117

Egri fideszesek EU-s pénzen vettek maguknak lakásokat és irodákat

https://444.hu/2019/09/26/egri-fideszesek-eu-s-penzen-vettek-maguknak-lakasokat-es-irodakat

Előzmény: kibújtaszög (116)
kibújtaszög Creative Commons License 2019.09.26 0 0 116

Hajrá Eger! Hajrá Fidesz!

Előzmény: szarvasmarha (114)
MrJones512 Creative Commons License 2019.09.26 0 0 115

Lehet összehasonlítani a két arcot.

(Már bocs, de Szabó Gábor fényévekkel jobban néz ki, mint Orbán.)

Előzmény: szarvasmarha (114)
szarvasmarha Creative Commons License 2019.09.26 0 0 114

Írja mindezt egy idióta fejű levitézlett zombi 😂😂😂 

Előzmény: MrJones512 (113)
MrJones512 Creative Commons License 2019.09.26 0 0 113

Gábor Szabó – Varga Pálné társaságában.15 órája · 

ARC

Nézd meg jól ezt az arcot. Rajta van minden az elmúlt tíz évünkről. Egy kiégett, zombivá züllött valahai ember élőhalotti maszkja. Annyiszor szarta szembe saját magát, annyiszor váltott világnézetet, hogy már rég megszűnt bármiféle önazonossága. Ennek az arcnak a tulajdonosát már csak a hatalom és a pénz tartja egyben, ha azt elvesszük tőle, márpedig elvesszük, atomjaira hullik. Belül szétesett rég, és ez már ott van ezen az arcon.

És a többi is ugyanilyen. Nézzétek végig a netre fölkerülő fidesznyik plakátképeket. Aztán nézzétek meg hozzá, hogy valójában mennyi idősek. Bizony, mindegyik sokkal öregebbnek látszik a biológiai koránál. Kiégett emberi roncsok uralkodnak fölöttünk. Annyi gyűlöletet keltettek egy évtized alatt, hogy az már rettegésbe fordult mindannyiukban. Tudják, hogy mikor le lesznek váltva, akkor az nemcsak egy sima hatalomváltás lesz. Mert az általuk a magyarok lelkébe csepegtetett gyűlölet visszacsap rájuk, és akkor nem lesz kímélet.

Én nem ilyen arcú politikusokat akarok hazánk vezetőinek. Mosolytalan lárvaarcok temetőhangulatot sugároznak mindannyiunkra. Én mosolyogni szeretnék, emberi hangon szót érteni honfitársaimmal. Békében, nyugalomban élni, ahogy azt a demokráciákban teszik. De amíg ezek az arcok vannak, ez nem lehetséges. Nézzetek rá Karácsony Gergőre, aztán Tarlósra. Vagy bármelyik városunk, kerületünk ellenzéki jelöltjére, majd a vérnarancs ellenfelére. Nem kérdés, kik jelentik a jövőt, és kik a sötét múltat. Hát válasszuk meg a jövőnk emberi arcait október 13-án. Mert emberként akarunk élni, nem élőhalottként.

KÖZTÁRSASÁG!

Kérem, terjesszétek 

Tuareg

MrJones512 Creative Commons License 2019.09.15 0 0 112

Gábor SzabóKövetem6 órája

No, ahogy az élővideóban megbeszéltük, holnap reggel Budapest Rendőr-főkapitányához a következő tüntetési bejelentés fog megérkezni írásban, átvetetve. 

Tuareg

Dr. Terdik Tamás r. dandártábornok úrnak
a Budapesti Rendőr-főkapitányság Vezetője
1139 Budapest, Teve u. 4-6.

Tisztelt Kapitányságvezető Úr!

A gyülekezési jog vonatkozó paragrafusainak megfelelően bejelentem, hogy Budapest Kiskörúton mozgó gyűlést kívánunk tartani.

A tervezett rendezvény időpontja: 2019. 09. 21. 14.00 órától – 2019. 09. 21. 19.00 óráig.

A rendezvény helyszíne: Budapest Kiskörút, a Kálvin téri templomtól indulva az Andrássy, és Bajcsy-Zsilinszky utak elágazódásáig, a járdákon a közlekedéssel párhuzamosan haladva, a zebrákon a zöld jelzéseknél átkelve, majd vissza a Kálvin térre ugyanilyen módon.

A rendezvény címe: Viszlát a sitten, Döbrögi! Számolj és szavazz október 13-án! Önkormányzati választási megveretése előtti búcsúdemonstráció hazánk távozó diktátora ellen.

A rendezvény tervezett napirendje: 12 és 6 méter hosszúságú, a tüntetés céljának megfelelő tartalmú molinókkal, a Kossuth tériek zászlóival és megafonnal folyamatos vonulás, sem a gyalogos, sem az autós közlekedést nem zavarva.

A rendezvény résztvevőinek várható létszáma: 50 fő.

A rendezvény zavartalan lebonyolítását biztosító rendezők száma: 10 fő.

A rendezvényt szervező személy neve, lakcíme: dr. Szabó Gábor, 1088 Budapest, Szentkirályi u. 23. 08.szabogabor@gmail.com, magyar állampolgár.

További kapcsolattartó személy(ek): Nincs, kizárólag a szervezővel kérem a kapcsolatfelvételt.

Rendőrségi közreműködés: Nem szükséges.

Kérem bejelentésem tudomásul vételét.

Budapest, 2019. szeptember 16.

Üdvözlettel:
Dr. Szabó Gábor
a rendezvény szervezője

MrJones512 Creative Commons License 2019.09.15 0 0 111

Gábor Szabó 14 órája

MANIPULÁCIÓ

A szervereket miattad állítják le időnként Fideszék. Reménykednek benne, hogy bepánikolsz, csalást kiabálva továbbosztod az ilyen híreket, és másokat is riogatva sikerül minél több ellenzékit távol tartani a választástól. Akik voltak már szavazatszámlálók, pontosan tudják, hogy semmit nem számít, mi van a számítógépen. Csak az a lényeges, hogy mi szerepel a szavazatszámláló bizottság eredményt rögzítő jegyzőkönyvében. A papíron, minden tag által aláírva, és egy példányt minden tagnak odaadva.

Győzni szeretnék október 13.-án a Rezsim fölött. Remélem Te is. Márpedig ahhoz szükségünk van arra, hogy mindannyian elmenjünk, és szavazzunk. Minden olyan tévhit terjesztése, amelyik képes távol tartani az ellenzékieket az urnáktól, kizárólag a Fidesz érdekeit szolgálja. Ezért játszanak a szerverekkel, és ezt a céljukat támogatod, ha továbbosztod az erről szóló híreket. Kérdezd meg bátran olyan ismerősödet, aki már volt szavazatszámláló, hogy mennyit ér a számítógépes adat. Vagy hidd el nekem, aki igencsak sokszor vettem részt választási eljárásokban: semmit. Csak a papír számít, az alapján hirdetnek eredményt.

Sokkal többen vagyunk mostanra, mint a Rezsim szavazói, és az ellenzéki pártegység létrejötte a mi szavazatainkat is végre hatékonyan fogja egy irányba fordítani. Eddig sem azért vesztettünk, mert számítógéppel tudtak volna papíralapú eredményt felülírni, hanem azért, mert a pártjaink külön indulása szétaprózta többségi szavazatunkat. Ha minden szavazókörben van ellenzéki delegált, és Ő elviszi a jegyzőkönyvet az őt delegáló polgármesterjelölt irodájába, akkor pontosan tudni fogjuk, mennyi is a leadott HITELES szavazatszám. És bármi is szerepel bárhol máshol, akár egy monitoron, attól még a VALÓS és HIVATALOS eredmény ez lesz. Úgyhogy kérlek: ne terjessz rémhíreket, mert ezzel a Fidesz manipulációját segíted érvényre jutni.

KÖZTÁRSASÁG!

Kérem, terjesszétek 

Tuareg

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.09.14 -1 0 110

Mint 100 éve, csak ma a kása is csak más a

Előzmény: MrJones512 (107)
epres túróhab Creative Commons License 2019.09.14 0 0 109

Ja. Szily mester szájából is kikandikalt Zsiga bácsi a minap, amikor a "tömegre" 1500-200 embert írt.

Nyilván 2000-et akart hazudni, de a tudat alatti beismerte a valós max. kétszázat.

Előzmény: orberak (108)
orberak Creative Commons License 2019.09.14 0 0 108

Ötezer ember?   Vicces fiú ez a Tuareg!

Előzmény: MrJones512 (107)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!