Keresés

Részletes keresés

Gabor9990 Creative Commons License 2019.04.26 0 0 1

Sajnos nem tudom elkérni, de a helyzetet nem ilyen egyszerű így saját magával és velem is kib.....szik azért mert van egy kis nehézség nem az a megoldás szerintem, hogy elmenekülünk és így talán még rosszabb helyzetet teremtve mindkettőnknek!

Szóval mind1, hogy legális vagy nem vagy, hogy milyen áron csak legyen meg a lakcím! A magán nyomozó irodával sem oldható meg a probléma mert kapcsolatba kéne lépnem vele, de ugye csak így tudok! Hogyha valaki tud mondani valamit, hogy egyáltalán merre induljak el akkor nagyon megköszönném! 

forgione1 Creative Commons License 2019.04.24 0 3 0

Felhívod és megkérdezed.

Ha nem mondja meg, akkor nyilván oka van rá :-)

Hivatalos úton is lekérdezheted a címét, viszont ha ő nem járul hozzá akkor szintúgy nem tudod meg.

Ha mindezeket megkerülöd akkor már le is léptél a törvényesség talajáról.

Előzmény: Gabor9990 (-)
Gabor9990 Creative Commons License 2019.04.24 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget! Meg szeretném tudni valakinek a lakcímét és még mielőtt szivességet kérnék ismerőseimtől akik nem is biztos, hogy tudnak segíteni érdekelne, hogy valahogy ki tudom e deríteni egymagam interneten vagy máshol? Nevet, telefonszámot, emailt természetesen mindent tudok csak az állandó lakcíme változott meg. Nagyon fontos lenne és ezért bármire képes vagyok szóval pénz nem akadály csak tudjam meg a címet úgyhogy minden megoldás érdekel!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!